Włosy i wszystko o nich.

Awatar użytkownika
tragus

Re: Włosy i wszystko o nich.

Postautor: tragus » 06 lip 2017, 17:20

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mitsukki, amelj jak używacie tego olejku Aussie? na mokre/suche włosy?

Jak mam fantazje, na suche lub na mokre :D

Ja wszelkie sera silikonowo olejowe używam najpierw na mokro i później w razie potrzeby (czyli prawie zawsze :brzydal: ) dokładam na suche.

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 06 lip 2017, 18:48

Domcia2605 pisze:
Dziękuje dziewczyny :roza: A akurat niedawno lniany do kuchni kupiłam, gdzie mój mózg że go nawet nie wypróbowałam. Ale fakt, kokosowy zdecydowanie nie dla mnie, puch straszny.

Jak możecie coś jeszcze polecić, doradzić, niekoniecznie tylko oleje, to chętnie poczytam :roza:
Sporo osób mi mówi, że mam piękne i długie włosy. Tylko co z tego, jak ciągle chodzę w warkoczu, bo przez ten puch według mnie wyglądają na suche i zniszczone jak po dwóch latach traktowania rozjaśniaczem. :fire:

Chyba coś namieszałam mocno z cytowaniem, przepraszam :torba:

ja mam podobnie z włosami, nie są niezdrowe ale tak wyglądają przez tą szopę/napuszenie...i mam wiecznie przez to doła.
przerobiłam masę produktów ale raczej bez większych efektów, po prostu jest lepiej albo gorzej. ostatnio znalazłam chyba w końcu szczotkę życia i wydaje mi się, że ona robi największą różnicę.

aha, jeszcze olejek arganowy jest dobry na moje włosy... i zwykła oliwa z oliwek.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2017, 18:50 przez nietopesz, łącznie zmieniany 2 razy.
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: Włosy i wszystko o nich.

Postautor: tragus » 07 lip 2017, 16:06

nietopesz pisze:
Domcia2605 pisze:
Dziękuje dziewczyny :roza: A akurat niedawno lniany do kuchni kupiłam, gdzie mój mózg że go nawet nie wypróbowałam. Ale fakt, kokosowy zdecydowanie nie dla mnie, puch straszny.

Jak możecie coś jeszcze polecić, doradzić, niekoniecznie tylko oleje, to chętnie poczytam :roza:
Sporo osób mi mówi, że mam piękne i długie włosy. Tylko co z tego, jak ciągle chodzę w warkoczu, bo przez ten puch według mnie wyglądają na suche i zniszczone jak po dwóch latach traktowania rozjaśniaczem. :fire:

Chyba coś namieszałam mocno z cytowaniem, przepraszam :torba:

ja mam podobnie z włosami, nie są niezdrowe ale tak wyglądają przez tą szopę/napuszenie...i mam wiecznie przez to doła.
przerobiłam masę produktów ale raczej bez większych efektów, po prostu jest lepiej albo gorzej. ostatnio znalazłam chyba w końcu szczotkę życia i wydaje mi się, że ona robi największą różnicę.

aha, jeszcze olejek arganowy jest dobry na moje włosy... i zwykła oliwa z oliwek.

Jaką szczotkę? ;-)

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 07 lip 2017, 18:42

Odkryłam super maskę do moich kłaków :banan:
http://www.hairstore.pl/alfaparf-precious-nature-maska-w-zelu-do-wlosow-odwodnionych-200ml-p9792.html?gclid=EAIaIQobChMIsauxkc331AIVlo4YCh36kw7gEAQYASABEgLEDfD_BwE
Mam małą wersję, muszę się zaopatrzyć się w tą dużą. Włosy są sypkie, nawilżone, odbite od nasady :)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 07 lip 2017, 18:47

Mam ją z tk maxx, więc nie wiem gdzie normalnie można ją kupić.
Nazywała się Argan magic, mam okrągłą ale były też zwykłe.
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 12 lip 2017, 14:34

Zamarzyło mi się delikatne sombre na włosach i zrobiłam. Generalnie jest ono raczej delikatne, niektórzy nawet żadnej zmiany nie zauważyli. Są to pojedyncze pasma/refleksy i jaśniejsze końcówki. Nie jest to też mega jasny blond, ale odcień zdecydowanie ciepły,a swoje mam chłodne i mi się to w ogólnym odbiorze gryzie. (mogę wstawić zdjęcia).
Natomiast podobają mi się wszelkie popielate brązy i popielate sombre. Tego typu: https://www.instagram.com/p/BAAc8dkqnr3/
Czy w domowych warunkach da radę coś na to położyć by nie wyszły zielone a chłodne? Jakiś szary bond/popielaty brąz? czy lepiej nie kombinować?

Obrazek

Awatar użytkownika
Kot w WielkimMieście

Postautor: Kot w WielkimMieście » 12 lip 2017, 15:50

Zamarzyło mi się delikatne sombre na włosach i zrobiłam. Generalnie jest ono raczej delikatne, niektórzy nawet żadnej zmiany nie zauważyli. Są to pojedyncze pasma/refleksy i jaśniejsze końcówki. Nie jest to też mega jasny blond, ale odcień zdecydowanie ciepły,a swoje mam chłodne i mi się to w ogólnym odbiorze gryzie. (mogę wstawić zdjęcia).
Natomiast podobają mi się wszelkie popielate brązy i popielate sombre. Tego typu: https://www.instagram.com/p/BAAc8dkqnr3/
Czy w domowych warunkach da radę coś na to położyć by nie wyszły zielone a chłodne? Jakiś szary bond/popielaty brąz? czy lepiej nie kombinować?

Obrazek

Nie jestem pewna czy włosy są wystarczająco rozjaśnione by farba wyeliminowała żółty i czerwony pigment, ale nie jestem fryzjerem. A próbowałaś może srebrnej płukanki? Ja mieszam ok 2 nakrętki płukanki z dwoma łyżkami stołowymi odżywki i nakładam na włosy na ok 15 minut.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 12 lip 2017, 16:03

Kot w WielkimMieście pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

Nie jestem pewna czy włosy są wystarczająco rozjaśnione by farba wyeliminowała żółty i czerwony pigment, ale nie jestem fryzjerem. A próbowałaś może srebrnej płukanki? Ja mieszam ok 2 nakrętki płukanki z dwoma łyżkami stołowymi odżywki i nakładam na włosy na ok 15 minut.

próbowałam i efekt był minimalny.
Pewnie jak nałożę jakiś chłodny popielaty brąz to i tak zostanie ciepła poświata?

Awatar użytkownika
Kot w WielkimMieście

Postautor: Kot w WielkimMieście » 12 lip 2017, 16:37

Kot w WielkimMieście pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

próbowałam i efekt był minimalny.
Pewnie jak nałożę jakiś chłodny popielaty brąz to i tak zostanie ciepła poświata?

Bardziej obawiałabym się zielonych włosów. Chyba lepiej pójść do fryzjera, ewentualnie zaopatrzyć się w różową płukankę na wszelki wypadek, gdyby włosy wyszły zielone.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 12 lip 2017, 16:39

Zielone włosy to zbyt duże ryzyko :(

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 24 lip 2017, 19:18

Czy znacie i macie do polecenia produkty do włosów z filtrami UV?

Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: Włosy i wszystko o nich.

Postautor: tragus » 24 lip 2017, 19:27

zuz.ka pisze:Czy znacie i macie do polecenia produkty do włosów z filtrami UV?

Nie używałam, ale Seboradin ma taką serię. ;-)

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 21 sie 2017, 10:36

Kupiłam szampon imbir i trawa cytrynowa z Orientany i jestem pod wrażeniem. Uwielbiam cały czas mój dotychczasowy z eco receptury, ale ten jest chyba jeszcze lepszy. Narazie używam tydzień, więc krótko, ale włosy są pięknie oczyszczone, a przy tym niesamowicie miękkie, końcówki również :ok:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Kot w WielkimMieście

Postautor: Kot w WielkimMieście » 21 sie 2017, 15:34

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Miałam ten spray http://natural-products.pl/KORRES-SPRAY-DO-W%C5%81OS%C3%93W-OD%C5%BBYWCZY-CHRONI%C4%84CY-KOLOR-150ml. Polecam, ale też ostrzegam przed zapachem tego produktu, który może sugerować, że ostatni czas spędziliśmy w towarzystwie taniego winiacza :brzydal: .

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 21 sie 2017, 16:43

zuz.ka pisze:Czy znacie i macie do polecenia produkty do włosów z filtrami UV?

Anwen wydała taki spray

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 29 sie 2017, 14:38

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Używałyście masek Anwen do włosów?
Kuszą mnie :torba: choćby dla samego przetestowania, czy to faktycznie takie wow

mam wersję dla wysokoporowatych włosów- u mnie sprawdza się świetnie, polecam!

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

kupiłam z polecenia Anwen Tigi Bed Head Totally Beachin, spray ochronny na lato- fajny, lekki produkt.włosy po wakacjach na basenach na Węgrzech (dużo słońca) nie ucierapiały wogóle.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 29 sie 2017, 16:14

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Używałyście masek Anwen do włosów?
Kuszą mnie :torba: choćby dla samego przetestowania, czy to faktycznie takie wow

mam wersję dla wysokoporowatych włosów- u mnie sprawdza się świetnie, polecam!

Też mam włosy wysokoporowate, więc pewnie po wypłacie zakupię. Dzięki :roza:

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 30 sie 2017, 22:21

Czy produkty do włosów WS Academy to jakiś nowy hit? Są godne polecenia? W moim Rossmannie podczas ostatniej promocji wymiotło z półek wszystkie maski i odżywki. Nie została nawet jedna sztuka.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 03 wrz 2017, 11:55

Nie. To masówka i przeciętność pod nazwą mającą sugerować profesjonalne produkty (moim zdaniem oczywiście). Ale mam komplet "Czarna orchidea" i używam z upodobaniem nieprzerwanie już kilka miesięcy, tylko dlatego, że mają świetny zapach, nastrajający mnie optymistycznie do życia i nie szkodzą moim włosom.
Na miano hitu nie zasługują, raczej na "solid". Robią, czego od nich oczekuję: myją, wygładzają i lekko dociążają końcówki i nie szkodzą, ale ja mam normalne, zdrowe, nieprzesuszone i nie zniszczone niczym włosy.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2017, 11:58 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

pokrzywka123

Postautor: pokrzywka123 » 15 lis 2017, 11:09

Hej :) Mam taki problem i może ktoras z was wie jaka moze byc przyczyna. Mam cienkie wlosy, srednioporowate, raczej w strone suchych. Ostatnio mam spore problemy z wypadaniem, zaczelam stosowac olejki na skore glowy. To wypadanie nie niepokoi mnie jakos bardzo mocno poniewaz zawsze tak mam w tym okresie przesilenia. To co bardziej mnie zastanawia to to, ze pomimo tego, ze dbam o wlosy, nie farbuje, stosuje olejki, maski, myje lagodnym szaponem, nie stosuje zadnej goracej stylizacji, to widze, ze moje wlosy sa polamane na calej dlugosci. Wisza mi takie strzepki, pourywane kosmyki. Już nie mam pomyslu jak moge sobie z tym poradzic. Wlosy nadal wypadaja, pomimo tych olejków. Czy znacie jakies dobre maski odbudowujace wlosy? (Przepraszam za brak polskich znakow, ale mam awarie klawiatury i chwilowo nie moge z tym nic zrobic).

Wróć do „Moda i Uroda”