Ile warte są Twoje kosmetyki? Ile ich tak naprawdę masz?

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Ile warte są Twoje kosmetyki? Ile ich tak naprawdę masz?

Postautor: ktrzn » 12 sty 2017, 19:44

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tak jak w temacie, czy udało Wam się kiedyś zrobić listę swoich kosmetyków? Ale tak od A do Z? I co lepsze, czy byłyście ciekawe ile "zamroziłyście" w nich kasy i podliczyłyście kiedyś wartość swojej toaletki?

tak, udało się:) mam spisane obecnie wszystko w zeszycie. prowadzę go od kilku miesięcy na bieząco wykreślam i dodaję zakupy, mam listę kosmetyków których zużyłam więcej niż dwa opakowania. prowadze to bardziej w celu posiadania takiego dzienniczka pielęgnacji i ulubieńców, do czego chciałabym wrócić, co kupić na prezent, co mogę polecić jak ktoś pyta. czy warto robić czegoś zapas i żeby nie uzywać przeterminowanych kosmetyków, kiedy się z kimś podzielić bo mam czegoś sporo

jeśli chodzi o ciekawość zamrozenia to raczej nie chciałoby mi się liczyć tak dokładnie ile. wydaje mi się, że to trochę mija się z celem jeśli ma się to co się naprawde lubi, uzywa itd. nie mam wyrzutów sumienia ani dyskomfortu raczej

podstawowe kosmetyki typu żel pod prysznic, szamon itd. zużywam do końca (choc mam zazwyczaj otwarte 3-4 sztuki tych podstawowych, nie mam tak że musze zdnekować koniecznie żeby otworzyć drugi). Jak coś ma taką formułę jak np. pigment czy pompka i opakowanie próżniowe to się dzielę żeby się marnowało. A jak się nie da bo to np. róż prasowany to nie odczuwam dyskomfortu i jak mam już za długo po prostu wyrzucam. Nie czuje bym marnowała pieniądze jeśli płacę za kosmetyk którego używam regularnie np. dwa czy trzy lata, bo potem wyrzucę nie zużyty do końca z powodu przeterminowania. Jakby zalegało mi coś nieużywane to inna historia i tego nie lubię:)

jarminka
BAN

Re: Ile warte są Twoje kosmetyki? Ile ich tak naprawdę masz?

Postautor: jarminka » 21 kwie 2017, 11:14

Bardzo dużo, ja bardzo lubię kosmetyki i kupuje ich sporo zwłaszcza jak są jakieś promocje :) ostatnio w sklepie kosmetycznym Kontigo też sporo nowości kosmetycznych pokupowałam - SPAM Oni maja bardzo fajne marki dostępne
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 11:51 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda i Uroda”