Male polskie firmy odziezowe.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Male polskie firmy odziezowe.

Postautor: Kumiho » 25 sie 2017, 20:44

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jak oceniasz jakość ciuchów z Feemy? W przeciągu roku, dwóch będę zmieniać szafę - mniej ciuchów, ale lepszych.

Mam tylko 2 rzeczy - biały tshirt i te sukienkę. Tshirt jest super, prałam go juz wiele razy i zachowuje sie super. Sukienka jest fantastyczna, dobrze uszyta, z bardzo fajnego materiału, pasuje na mnie idealnie, ale mam ją dopiero dzisiaj pierwszy raz na sobie (na insta wstawiłam zdjęcie, jakby co). Oglądałam też inną sukienkę i koszule, wszystkie rzeczy były bardzo fajnie wykonane. Dam Ci jeszcze potem znać jak sie nosi sukienka ale na razie moje wrażenia są bardzo dobre, na pewno kupię więcej ich ubrań.

Dzięki!

Sukienka jest piękna :-)
Właśnie o tshirtach myślałam na początek. :ok:

Szczerze polecam, obejrzałam wczoraj filmik Radzki o tshirtach i mam większość tych "droższych", o których mówiła - zgadzam sie z nią, Feema decydowanie przoduje w zestawieniu.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 31 sie 2017, 10:49

nie wiem jakim cudem nigdy nie polecałam tu Taranko. Mam na sobie dzisiaj ich sukienkę i do tego kupiłam dzisiaj torebkę od nich :torba:

Jak pisać NA SZARO?

edytkapasiak

Postautor: edytkapasiak » 06 paź 2017, 17:26

Taranko - klasa sama w sobie. Także często korzystam z ich asortymentu.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 17:35 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 15 lut 2018, 18:27

Przyszłam podrzucić link do butów Kulig, byłam ostatnio w ich sklepie stacjonarnym, kupiłam buty na obcasie, są bardzo fajne i wygodne, na pewno kupie jeszcze jedną pare płaskich. Miałyście coś od nich?

https://kulig.pl

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 16 lut 2018, 22:54

w Taranko jest spora wyprzedaż teraz :) nie mam w ogóle elegantszych ciuchów wiec popelnilam duże zakupy :D

renatacebs

Postautor: renatacebs » 28 lut 2018, 8:43

Ja wpadłam na tanie ciuszki w SPAM , więc również pokusiłam się o dość duże zakupy. Aż szafa pęka w szwach. :twisted: Serdecznie mogę wam polecić fajny niedrogi sklep, z dużą możliwością wyboru.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2018, 9:45 przez empress, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: usunięto spam

magicka98

Postautor: magicka98 » 03 kwie 2018, 10:44

Ja lubię Karibu, mam od nich portfel i teraz zamawiam skórzaną kurtkę na wiosnę. Fajne ubrania:)

kasiapaster

Postautor: kasiapaster » 12 kwie 2018, 12:35

Ja bardzo lubię SPAM, tam przeważnie zamawiam rzeczy. Ostatnio na wiosnę zamówiłam dla siebie lordsy i są bardzo wygodne.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2018, 13:08 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

sybillahogwart

Postautor: sybillahogwart » 29 maja 2018, 13:26

nie wiem jakim cudem nigdy nie polecałam tu Taranko. Mam na sobie dzisiaj ich sukienkę i do tego kupiłam dzisiaj torebkę od nich :torba:

Ostatnio zainteresowałam się tym sklepem. Jak wypada rozmiarówka? Chodzi mi głównie o sukienki.Ogromnie mi się podobają.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 29 maja 2018, 13:42

sybillahogwart pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ostatnio zainteresowałam się tym sklepem. Jak wypada rozmiarówka? Chodzi mi głównie o sukienki.Ogromnie mi się podobają.

jest zaniżona:) i moim zdaniem trochę odbiega od standardowych sieciowek w proporcji pas-biodra. rozmiary 38-42 są dużo bardziej taliowane niż np. w zarze, mohito. mam na myśli taliowane fasony ofc, płaszcze

np. przy wymiarach 109/68/108 u nich to 38, gdzie np. w zarze raczej 42, w mohito czy hmie bardziej 40. albo jeśli ktos nosi normalnie 34-36 to mimo sporego biustu jeśli jest osobą standardowo szczupłą i niewysoką najmniejszy rozmiar jest często albo globalnie za duży, albo za ciasny w pasie (dotyczy rzeczy bardziej dopasowanych, wiadomo)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2018, 13:46 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

sybillahogwart

Postautor: sybillahogwart » 29 maja 2018, 14:10

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
sybillahogwart pisze:zobacz cytowaną wiadomość

jest zaniżona:) i moim zdaniem trochę odbiega od standardowych sieciowek w proporcji pas-biodra. rozmiary 38-42 są dużo bardziej taliowane niż np. w zarze, mohito. mam na myśli taliowane fasony ofc, płaszcze

np. przy wymiarach 109/68/108 u nich to 38, gdzie np. w zarze raczej 42, w mohito czy hmie bardziej 40. albo jeśli ktos nosi normalnie 34-36 to mimo sporego biustu jeśli jest osobą standardowo szczupłą i niewysoką najmniejszy rozmiar jest często albo globalnie za duży, albo za ciasny w pasie (dotyczy rzeczy bardziej dopasowanych, wiadomo)

Dziękuję za szybką odpowiedź. To już sama nie wiem... W orsay np. noszę 36, w Quiosque 38. Masz jakieś porównnaie z tymi sklepami? Z mohito nie miałam nic " z dołu", jedynie bluzki (rozm. 34), więc ciężko mi porównać.

proti

Postautor: proti » 09 lip 2018, 19:00

Karibu to także moje niedawne odkrycie.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2018, 19:08 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda i Uroda”