Kosmetyki mineralne

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: RE: Re: RE: Re: Make Me UP

Postautor: ktrzn » 27 lut 2018, 15:50

radzka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:
radzka pisze:
W płynnych podkładach coś jakby 110 Revlon, ale był za różowy - wybijaly się te tony.
Lepiej, w Annabelle, postawić na Gold czy Sunny?
Myślę nad sunny fairest. Miała któraś z tym odcieniem doczynienia? Jest mocno żółty?

tak. Gama sunny jest dość żółta, najbardziej ze wszystkich.
golden bardziej beżowo-oliwkowo-żółta, neutral to beż z chłodną żółcią

mam cerę dużo jaśniejszą niż revlon 110 i używam beige cream, który jest różowy ale w inny sposob niż revlon.
revlon też mi się wybijał jako za różowy. przy czym jest bardziej różowo-czerwonawy, a anabelle bardziej chłodno-różowo-beżowy

miałam odsypkę sunny fairest - był dla mnie i za ciemny, i za żólty. zbyt żółte byly też neutral i golden, ale dawały efekt żółtego podkładu, przy sunny bardziej jakbym się wysmarowała czymś żółtym
Boję się, że beige też będzie się chłodno wybijal. Używając 150 Revlona też sprawiał wrażenie zbyt oliwkowo-chlodnego jakby.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

nie wiem czy Ci to jakoś pomoże ale dla mnie ten revlon jest zbyt żółty i za ciemny :)

Awatar użytkownika
radzka

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Make Me UP

Postautor: radzka » 27 lut 2018, 19:01

ktrzn pisze:
radzka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:tak. Gama sunny jest dość żółta, najbardziej ze wszystkich.
golden bardziej beżowo-oliwkowo-żółta, neutral to beż z chłodną żółcią

mam cerę dużo jaśniejszą niż revlon 110 i używam beige cream, który jest różowy ale w inny sposob niż revlon.
revlon też mi się wybijał jako za różowy. przy czym jest bardziej różowo-czerwonawy, a anabelle bardziej chłodno-różowo-beżowy

miałam odsypkę sunny fairest - był dla mnie i za ciemny, i za żólty. zbyt żółte byly też neutral i golden, ale dawały efekt żółtego podkładu, przy sunny bardziej jakbym się wysmarowała czymś żółtym
Boję się, że beige też będzie się chłodno wybijal. Używając 150 Revlona też sprawiał wrażenie zbyt oliwkowo-chlodnego jakby.

nie wiem czy Ci to jakoś pomoże ale dla mnie ten revlon jest zbyt żółty i za ciemny :)
Dla mnie też za ciemny to wezmę Natural Cream! Po Waszych wypowiedziach wnioskuje, że najodpowiedniejszy

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Kosmetyki mineralne

Postautor: ktrzn » 29 kwie 2018, 11:36

podkład pixie :serce:
cudowności :serce: :serce: :serce:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 29 kwie 2018, 11:51

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jaki Ci przypadł do gustu? :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 29 kwie 2018, 12:16

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jaki Ci przypadł do gustu? :)
Amazon Gold :)

kiedyś miałam trochę love botanicals i nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia ale chyba muszę wrócić bo chyba testowałam w gorszym dla cery czasie

tak samo zresztą z rheą. kiedyś dramat ostatnio spoko, nie wzmagala przetłuszczania :)

Wróć do „Moda i Uroda”