Wątek lakierowy - lakiery do paznokci, zdobienia, akcesoria do tradycyjnego manicure

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Wątek lakierowy - lakiery do paznokci, zdobienia, akcesoria do tradycyjnego manicure

Postautor: Kumiho » 11 sie 2016, 13:52

Zapraszam do dyskusji o lakierach do paznokci :roza:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Re: Wątek lakierowy - lakiery do paznokci, zdobienia, akcesoria do tradycyjnego manicure

Postautor: Julijka » 14 sie 2016, 12:33

no to ja jestem za zwykłymi lakierami
mimo iż hybrydy kusza niesamowicie, to trzymam się standardowego zwykłego malowania :D

czerwień matowa GR wygrywa i
bordo z essence
jakiś mleczny z Bell

Awatar użytkownika
pazza

Re: Wątek lakierowy - lakiery do paznokci, zdobienia, akcesoria do tradycyjnego manicure

Postautor: pazza » 14 sie 2016, 12:41

ja bardzo lubię lakiery z essence, bo bardzo często można znaleźć podobne kolory do essie :)

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 14 sie 2016, 12:50

Ja mam zarówno zestaw do hybryd jak i małą kolekcje lakierów tradycyjnych i wszystkie są u mnie w rotacji. W tej chwili mam większość lakierów z Essie, ulubioną czerwień OPI i wakacyjny niebieski z Nails Inc.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

oh!

Postautor: oh! » 14 sie 2016, 12:59

Ja uwielbiam lakiery YR, z klasycznej serii. Odcień Magnolia jest moim numerem jeden, zużyłam trzy butelki :D

https://zapodaj.net/46db87983a7a9.jpg.html
Jak tu się zdjęcia dodaje :drapie:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 14 sie 2016, 15:07

Dziewczyny, a jak postrzegacie trend na holograficzne paznokcie ?:D mnie się nie podobały, obejrzałam ostatni filmik J. Stara i zakochałam się bez pamięci xD

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 14 sie 2016, 20:09

Dla mnie, jeśli chodzi o lakiery wygrywają: Golden Rose Rich Color i Eveline mini max :)

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 15 sie 2016, 19:34

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, a jak postrzegacie trend na holograficzne paznokcie ?:D mnie się nie podobały, obejrzałam ostatni filmik J. Stara i zakochałam się bez pamięci xD

Ja lubię wszelkie tego typu wynalazki, a taki efekt marzył mi się odkąd wpadłam w lakieromaniactwo, czyli kilka dobrych lat.
Wolę normalne lakiery, ale chyba kupię w końcu zestaw do hybryd, bo ten efekt jest hitem :ryk:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 16 sie 2016, 0:54

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja lubię wszelkie tego typu wynalazki, a taki efekt marzył mi się odkąd wpadłam w lakieromaniactwo, czyli kilka dobrych lat.
Wolę normalne lakiery, ale chyba kupię w końcu zestaw do hybryd, bo ten efekt jest hitem :ryk:

http://www.allepaznokcie.pl/2370-1-lakier-do-paznokci-efekt-hologramowy-opalizujacy-na-srebrno-15-ml.html ten jak najbardziej daje radę, właśnie mam go na paznokciach - każdy komplementuje :)

oh!

Postautor: oh! » 23 sie 2016, 22:27

Miałyście kiedyś problem z 'bólem paznokci'? Użyłam nowego lakieru i poczułam taki dziwaczny dyskomfort. Zmyłam. Pomalowałam jeszcze raz i to samo. Ponosiłam dwa dni i zmyłam. Teraz cały czas mam wrażenie, że coś jest nie tak. Baza ta sama co zawsze, zmywacz i top też. Tylko lakier nowy :(

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 23 sie 2016, 22:47

możesz mieć uczulenie na jakiś składnik, lepiej go odstawić :(
a co to za lakier?
Mijaj zdrów otwarte okna

oh!

Postautor: oh! » 23 sie 2016, 22:59

Essie :/

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 28 wrz 2016, 10:51

Orientujecie się gdzie aktualnie można dorwać najtaniej lakiery OPI?
Mijaj zdrów otwarte okna

maleki00
BAN

Postautor: maleki00 » 08 lis 2016, 15:20

A czy robił ktoś paznokcie syrenki? To bardzo ładny efekt, i stosunkowo prosty do wykonania, wystarczy zakupić drobny pyłek i przyczepić go do paznokcia.

jarminka
BAN

Postautor: jarminka » 21 kwie 2017, 11:10

O je ja tego mam mnóstwo ostatnio sobie też nowe lakiery hybrydowe pozamawiałam :) Zrobiłam spore zamówienie na Kontigo, uznałam to za swiateczny prezent :D SPAM oni maja spory wybór tych lakierów i akcesoriów więc lubie tam zamawiać, a do tego darmowa przesyłkę już miałam
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 11:51 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 22 sie 2017, 18:08

Szczerze mówiąc nie mogę się przekonać do hybryd. Czy używanie lampy UV tak często nie wpływa na skórę rąk?

Używam tradycyjnych lakierów - Golden Rose, Catrice (te nowe Gel Nails), czasem My Secret, czy Miss Sporty. Właśnie testuję Catrice Gel Nails kolor 18 Beetelejuice. W butelce srebrno-benzynkowy. Na razie po pierwszej warstwie sprawuje się dużo lepiej, niż jego poprzednik, którego musiałam położyć trzy warstwy, żeby w ogóle był widoczny :brzydal:

mantide

Postautor: mantide » 22 sie 2017, 18:47

Efekt i trwałość hybryd jest świetny, ale strasznie się męczę ze ściąganiem ich - nigdy nie wychodzi tak łatwo i szybko, jak na filmikach na YT :D No ale coś za coś. No i z malowaniem mi też dużo schodziło, ale myślę ze to kwesta wprawy i przyzwyczajenia do innej konsystencji.

Na razie pozostałam przy zwykłych lakierach - króluje Golden Rose (Rich Color i te ich różne miniaturki), mam też kilka lakierów z Rimmela - trwałość fajna, ale są dość gęste i ciężej mi się z nimi pracuje. Ostatnio zrobiłam czystki i wyrzuciłam wszystko co już się nie nadawało do użytku - teraz w lakierach panuje porządek.

Mam ochotę wypróbować matowe paznokcie, chyba się skuszę na jakiś matowy top.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 22 sie 2017, 18:49

mantide pisze:Efekt i trwałość hybryd jest świetny, ale strasznie się męczę ze ściąganiem ich - nigdy nie wychodzi tak łatwo i szybko, jak na filmikach na YT :D No ale coś za coś. No i z malowaniem mi też dużo schodziło, ale myślę ze to kwesta wprawy i przyzwyczajenia do innej konsystencji.

Na razie pozostałam przy zwykłych lakierach - króluje Golden Rose (Rich Color i te ich różne miniaturki), mam też kilka lakierów z Rimmela - trwałość fajna, ale są dość gęste i ciężej mi się z nimi pracuje. Ostatnio zrobiłam czystki i wyrzuciłam wszystko co już się nie nadawało do użytku - teraz w lakierach panuje porządek.

Mam ochotę wypróbować matowe paznokcie, chyba się skuszę na jakiś matowy top.

Miałam matowy top z GR, był całkiem niezły, ale efekt matu się ścierał w przeciągu tygodnia

mantide

Postautor: mantide » 22 sie 2017, 20:54

Caoimhe pisze:Miałam matowy top z GR, był całkiem niezły, ale efekt matu się ścierał w przeciągu tygodnia

Właśnie o nim myślałam :ok: Widziałam na recenzjach na YT że ogólnie z takich matowych lakierów mat może się ścierać. No ale myślę, że da radę na początek.

A jak ze schnięciem? Bo jestem przyzwyczajona do topu Seche Vite, który schnie ekspresowo :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 22 sie 2017, 22:24

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:Miałam matowy top z GR, był całkiem niezły, ale efekt matu się ścierał w przeciągu tygodnia

Właśnie o nim myślałam :ok: Widziałam na recenzjach na YT że ogólnie z takich matowych lakierów mat może się ścierać. No ale myślę, że da radę na początek.

A jak ze schnięciem? Bo jestem przyzwyczajona do topu Seche Vite, który schnie ekspresowo :)

Na pewno nie schnie paru sekund, ale nie zauważyłam też żeby jakoś długo. Nie miałam Seche VIte, żeby porównać.

Wróć do „Moda i Uroda”