Wątek pachnący

Awatar użytkownika
olenkasz

Re: Wątek pachnący

Postautor: olenkasz » 14 lip 2016, 22:11

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cześć pachnące dziewoje! W końcu założyłam sobie konto na frag (http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9727/) i zaczynam je uzupełniać. No i od razu przychodzę do Was z moim odwiecznym problemem - poszukuje perfum z wyraźną nutą tytoniu. Moje ukochane Black Walnut z Banana Republic dawno przestali produkować a Red Musk z The Body Shop trwałością ani mocą, ekhm, nie grzeszy. Jakieś pomysły?

Widzę, że masz mojego upragnionego Tresora! :D
Cudowny jest <3
I masz w chciejstwach Aqua di Giogia, uwielbiam ten zapach, jeden z moich najukochańszych :prosi: Ta mięta!!!
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 14 lip 2016, 22:58

olenkasz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cześć pachnące dziewoje! W końcu założyłam sobie konto na frag (http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9727/) i zaczynam je uzupełniać. No i od razu przychodzę do Was z moim odwiecznym problemem - poszukuje perfum z wyraźną nutą tytoniu. Moje ukochane Black Walnut z Banana Republic dawno przestali produkować a Red Musk z The Body Shop trwałością ani mocą, ekhm, nie grzeszy. Jakieś pomysły?

Cudowny jest <3
I masz w chciejstwach Aqua di Giogia, uwielbiam ten zapach, jeden z moich najukochańszych :prosi: Ta mięta!!!

:D jestem Tresorowy maniak, zawsze musze je obwąchać :D Giogia właśnie mnie okrutnie kusi, nosze blotery pachnące w kurtce i torebce, jak tylko wrócimy z wakacji rzucam sie na nie, nie moge sie ich doczekać <3

A u Ciebie na chciejstwach widze Hermes - też pragnę bardzo i hermesowskich ogrodów i vetiver tonka (ale dorwać hermessence to chyba wyższa sztuka).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 14 lip 2016, 23:17

olenkasz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Cudowny jest <3

:D jestem Tresorowy maniak, zawsze musze je obwąchać :D Giogia właśnie mnie okrutnie kusi, nosze blotery pachnące w kurtce i torebce, jak tylko wrócimy z wakacji rzucam sie na nie, nie moge sie ich doczekać <3

A u Ciebie na chciejstwach widze Hermes - też pragnę bardzo i hermesowskich ogrodów i vetiver tonka (ale dorwać hermessence to chyba wyższa sztuka).

Oj, chciałoby się, chciało :D
Ogródki muszą na razie poczekać, pewnie do następnego lata :skacze: Na razie mam wszystko, czego na ten moment potrzebuje. A nawet za dużo :tupie:
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 15 lip 2016, 12:47

Ja na razie skromnie i zbyt wiele ciekawych rzeczy nie posiadam, ale również założyłam profil na frangrantice http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9732/
Masikura.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 15 lip 2016, 12:57

sziket pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja na razie skromnie i zbyt wiele ciekawych rzeczy nie posiadam, ale również założyłam profil na frangrantice http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9732/" target="_blank

też bym chętnie przygarnęła Black Cashmere Donna Karan. Szkoda, że wycofana :(

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 15 lip 2016, 12:59

No niestety, póki co mam resztkę próbki i ją hołubię na super okazje ;)
Masikura.

Agnes
BAN

Re: RE: Re: Wątek pachnący

Postautor: Agnes » 15 lip 2016, 13:58

olenkasz pisze:

Cudowny jest <3

Acqua do Gioia to perfumy, które najwięcej ludzi komplementuje. Obcy ludzie mówią, że ładnie pachnie, nawet mój niemąż najbardziej je lubi z moich wszystkich. Wiele razy słyszałam zaciąganie nosem za mną i słowa "Ale ktoś pięknie pachnie" :D

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: RE: Re: Wątek pachnący

Postautor: Kumiho » 15 lip 2016, 14:02

Agnes pisze:zobacz cytowaną wiadomość
olenkasz pisze:

Cudowny jest <3

Acqua do Gioia to perfumy, które najwięcej ludzi komplementuje. Obcy ludzie mówią, że ładnie pachnie, nawet mój niemąż najbardziej je lubi z moich wszystkich. Wiele razy słyszałam zaciąganie nosem za mną i słowa "Ale ktoś pięknie pachnie" :D

Ja ten zapach wlasnie wywąchałam na kimś i tropiłam potem w Sephorze. Dobrze sie układa na mojej skórze wiec musi byc mój!
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Agnes
BAN

Re: RE: Re: RE: Re: Wątek pachnący

Postautor: Agnes » 15 lip 2016, 14:05

Kumiho pisze:
Agnes pisze:zobacz cytowaną wiadomość
olenkasz pisze:
Cudowny jest <3

Ja ten zapach wlasnie wywąchałam na kimś i tropiłam potem w Sephorze. Dobrze sie układa na mojej skórze wiec musi byc mój!

I co jest fajne, chyba nie zdarzyło mi się czuć na kimś innym tych perfum. Chyba że ja wtedy byłam spryskana i nie czułam.
Te perfumy nie są chyba jeszcze tak bardzo popularne i podrabiane.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 17:17

dziewczyny jakie mgiełki z Bath & Body polecacie?

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 15 lip 2016, 17:49

dziewczyny, jak dodajecie te perfumy na fragrantica?
Tez kiedyś założyłam, ale nie potrafiłam dołączyć perfum do np. ulubionych, te ktore mam, miałam itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 17:55

wchodzisz na stronę danego zapachu (za pomocą wyszukiwarki) jak masz już np.
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Calvi ... a-253.html
to pod flakonem jest "mam, miałam, chcę" klikasz w przycisk
żeby dodać do ulubionych i nielubianych trzeba kliknąć na te buźki pod przyciskami "mam..."

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 17:55

hura!http://www.fragrantica.pl/wiesci/Perfumy-z-linii-Xerjoff-CASAMORATI-1888-w-30ml-flakonach-1450.html

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 15 lip 2016, 17:58

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
wchodzisz na stronę danego zapachu (za pomocą wyszukiwarki) jak masz już np.
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Calvi ... a-253.html" target="_blank
to pod flakonem jest "mam, miałam, chcę" klikasz w przycisk
żeby dodać do ulubionych i nielubianych trzeba kliknąć na te buźki pod przyciskami "mam..."

dzikeii!!!!!!!!!!!!!!! <3
nie wpadłabym na to!:D
Obrazek

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 15 lip 2016, 18:15

to i link do mnie; http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9471/

Najsmieszniejsze jest to, ze ja caly cczas mam nadzieje, ze znajde gdzies klople midnight poison xD
Obrazek

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 16 lip 2016, 13:52

A jakie lubisz zapachy?
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 lip 2016, 14:00

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A jakie lubisz zapachy?

właśnie zależy mi na tym, żeby nie były bardzo sztuczne, plastkikowe i żeby się utrzymywały dłużej niż 5 minut. Zapachy lubię bardzo różne od kokosowo-waniliowo-karmelowych przez owocowe, kwiatowe, lubię też zapachy proszkowo-świeże i cytrusowe (o ile właśnie nie są sztuczne)

bardzo nie lubię połączenia białych kwiatów z kokosem/wanilią, reszta rzeczy, których nie lubię w stylu kadzidło albo tytoń raczej nie znajdzie się w tego typu mgiełkach ;) planuję kupić z trzy różne

Dostałam kiedyś jedną w prezencie, niestety nie pamiętam nazwy, różowa butelka, ale to było dawno, pamiętam, że spokojnie utrzymywała się godzinę-dwie, a nie psik i uleciało :P

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 16 lip 2016, 14:11

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A jakie lubisz zapachy?

właśnie zależy mi na tym, żeby nie były bardzo sztuczne, plastkikowe i żeby się utrzymywały dłużej niż 5 minut. Zapachy lubię bardzo różne od kokosowo-waniliowo-karmelowych przez owocowe, kwiatowe, lubię też zapachy proszkowo-świeże i cytrusowe (o ile właśnie nie są sztuczne)

bardzo nie lubię połączenia białych kwiatów z kokosem/wanilią, reszta rzeczy, których nie lubię w stylu kadzidło albo tytoń raczej nie znajdzie się w tego typu mgiełkach ;) planuję kupić z trzy różne

Dostałam kiedyś jedną w prezencie, niestety nie pamiętam nazwy, różowa butelka, ale to było dawno, pamiętam, że spokojnie utrzymywała się godzinę-dwie, a nie psik i uleciało :P

Ja mam głównie takie bardziej 'perfumowe', bo nie przepadam za kwiatkami/owocami (w mgiełkach wydają mi się sztuczne i nietrwałe). Ale jak lubisz takie ciepło-karmelowe zapachy, to spróbuj Cashmere glow i Sensual Amber, czuję je przez kilka godzin (ale daję też na ubrania). No i klasyk Dark Kiss. Mam też Lotus, ale to był chyba limitowany zapach. Plus jakieś kwiatowe z dodatkiem olejku, ale raczej nietrwałe i ogólnie nie polecam. :D
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 lip 2016, 14:14

a te bardziej perfumowe to które? ;)

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 16 lip 2016, 15:03

Właśnie te, co wymieniłam ;)
Jeszcze ewentualnie Forever Red, to taka inna seria w czerwonych opakowaniach + linia Vanilla Rum w czarnych.

Miałam jeszcze Golden Magnolia, Sweet Pea i Paris Amour i takie trochę bezpłciowe były, mniej trwałe.
Ogólnie jeśli nie jesteś pewna, to polecam też mniejsze opakowania ;) Są dość wydajne.
Mijaj zdrów otwarte okna

Wróć do „Moda i Uroda”