Wątek pachnący

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Wątek pachnący

Postautor: ktrzn » 11 lip 2016, 19:20

kokos z Yves rocher jest śliczny :) jeden z moich pierwszych zapachów i po setkach testów nadal kocham <3 ale nie wiem jak wam, ale mi wydaje się on za ciężki na lato

@Bananalama

Jeśli chcesz coś mononutowego to faktycznie YR jest super :)

ale jeśli coś wyraźnie kokosowego, ale bardziej z domieszkami to polecam L'artisana Fremier Figuer extreme (figa, kokos, troszkę przełamana), Estee Lauder Bronze Goddnes (kremowy kokos z białymi kwiatami)

Dużo zależy ile planujesz wydać i czy bardziej kokos w stronę rafaello czy bardziej może, piasek, plaża i olejek do opalania :)

Któryś z zapachów celebryckich jest fajnie kokosowy w stronę mleczka Beyonce chyba, do sprawdzenia na fragrze:)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 11 lip 2016, 23:09

Dobry wieczór! Jestem tu nowa i lubię ładnie pachnieć.
Do jednych z moich ulubionych perfum zaliczam Miss Dior. Lubię także z Avonu Perceive. Ostatnio urzekła mnie mgiełka Avon "zielona herbata i werbena. Lecz na krótko bo po kilkunastu dniach jakoś mi spowszedniała.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
RedHead

Postautor: RedHead » 11 lip 2016, 23:35

Hej! Ja też jestem tu nowa i jestem bardzo początkową perfumholiczką :)
Mam pytanie dotyczące zapachów z firmy INDIGO. Nigdzie nie mogę zaleźć opinii na ich temat. Firma kojarzy mi się wyłącznie z produktami do paznokci. Może któraś z Was używała ich perfum, bo opis ich zapachów są dość interesujące i może bym się na coś skusiła.

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 12 lip 2016, 11:44

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
olenkasz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cattivo pisze:
O rany, mam sporą próbkę tego zapachu i jak po zobaczeniu nut zapachowych się napaliłam, tak już na żywo coś dziwnego ostro-gorzkiego zaczęło z niego wychodzić. Nie wiem, może to ta mirra, muszę się pochylić nad tymi perfumami znowu bo po dwóch próbach wrzuciłam je do pudełka i nie miałam ochoty mieć z nimi nic wspólnego.

No zobacz, a dla mnie to jest konieczny zakup na jesień tego roku.
Planuje teraz na jesień/zimę zakupić:

-Addict
-TF, elvet Orchid
-YR, Rose Oud
-Sensuous Noir

Oto moja lista chciejstw, zacznę realizować we wrześniu :D

Ten granatowy? Jest piękny, mam, polecam :mrgreen:

Moja lista:
-Tom Ford Noir
- Thierry Mugler Alien
- YSL Manifesto

Obrazek
-

Taaaak! Już w zeszłym roku się czaiłam i chciałam go na urodziny, ale jakoś tak się zadziało, że dostałam inne pachnidło. Ale teraz to już koniecznie!
Mam Alienka :D Jest świetny :twisted:
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 12 lip 2016, 12:37

No zobacz, a dla mnie to jest konieczny zakup na jesień tego roku.
Planuje teraz na jesień/zimę zakupić:

-Addict
-TF, elvet Orchid
-YR, Rose Oud
-Sensuous Noir

Oto moja lista chciejstw, zacznę realizować we wrześniu :D

Moja lista:
-Tom Ford Noir
- Thierry Mugler Alien
- YSL Manifesto

Obrazek
-

Taaaak! Już w zeszłym roku się czaiłam i chciałam go na urodziny, ale jakoś tak się zadziało, że dostałam inne pachnidło. Ale teraz to już koniecznie!

Alien najbardziej podoba mi się na samym początku, potem jest cięższy wg mnie :mrgreen: Jakoś dziwnie ale takie odnoszę wrażenie. Tak czy inaczej jest piękny :D
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 12 lip 2016, 12:51

Moja lista:
-Tom Ford Noir
- Thierry Mugler Alien
- YSL Manifesto

Obrazek
-

Alien najbardziej podoba mi się na samym początku, potem jest cięższy wg mnie :mrgreen: Jakoś dziwnie ale takie odnoszę wrażenie. Tak czy inaczej jest piękny :D

Też lubię Alienka, ale raz do czasu. Następne perfumy, które kupię to pewnie będą Perles de lalique bo zakochałam się w nich, ale czekam na chłodniejsze dni :) Na teraz mam Joop! Femme, chociaż dla niektórych może wydać się za mocarny, to jakoś nie przytłacza mnie w takie dni, tak jak Alien to robi ;(. Marzy mi się też Alien Essence Absolue. Tak więc Perły i ten Alien, to będą dla mnie kolejne cele zakupowe :D

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 12 lip 2016, 13:17

Ja, prócz zakupów jesiennych, niczego na razie nie chcę. Jakoś tak, nie wiem, przeszła mi ta faza, kiedy podobało mi się dosłownie wszystko i wszystko chciałam. Teraz mało co mnie porywa, a najlepiej czuje się w swoich ulubionych zapachach :(
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 12 lip 2016, 13:30

Ja co i rusz zamawiam próbki, jest jeszcze tyle zapachów do poznania. Jestem dosyć zielona w tym temacie jeszcze :cry: Ostatnim moim zaskoczeniem było to, jak pięknie ułożyły się na mnie Poison Diora.
A mówili, trącą starością. No, jeżeli tak, to jest mi w niej cholernie do twarzy ;)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 lip 2016, 14:21

Ja pracuję nad kolekcją ;) tzn już wiem czego chcę :D jest to ok. 15 flakonów + 30 dużych odlewek z czego jeszcze kilka muszę dokupić, kilka sprzedać, a kilka ideałów w danej kategorii znaleźć, nabyć kilka odlewek :)

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 13 lip 2016, 12:52

moja perfumowa chciejlista to Poison Diora. No, ale najpierw musze cos wykonczyc.
chyba, ze trafi mi sie jakas niesamowita promocja :D :evil: :evil:

Ostatnio sie pozbylam daisy MC, nuit Hugo Bossa, viva la juicy noir, Cerutti Image i Burberry Sport.z ciężkim sercem je oddalam mamie i siostrze, mimo, ze w ogole ich nie uzywalam, bo dla mnie sa za lekkie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 13 lip 2016, 17:01

Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za reklamę.
Ze sklepu internetowego z próbkami wybrałam sobie tak na próbę arabskie zapachy. W komentarzach miały dobre opinie, nawet zachwyty.
Zaczęłam testowanie. A tu co jeden to gorszy, bardziej śmierdzący jakby kardamonem, jakimiś ziołowymi lekami, kropelkami.
Nałożyłam na siebie w rożne miejsca kilka tych zapachów z kilku fiolek bo i tak zaraz miałam się kąpać. Coś jeszcze porobiłam w domu i po kilkunastu minutach poczułam naprawdę fajny zapach mojego nadgarstka, mojego ciała. Niesamowicie trwały bo czuć było nawet po myciu rąk, naczyń.
Zapach mydła i płynu do naczyń wywietrzał a ten został. Są to wody perfumowane i olejek perfumowany Al Haram ain. Pojedynczo nałożone nie są fajne. A jak wszystkie razem to cudny zapach. Mam Al Haram ain : Amira Gold EDP W, Mystique Femme W, White Oudh POL, Afaf PAR W, Gold EDP U.
Miał ktoś może do czynienia z ta firmą, z innymi zapachami?
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 13 lip 2016, 19:21

Zaszlam dzis do S. Zakochalam sie totalnie w Kenzo Jungle, musza byc moje na zime. Ogromnie spodobaly mi sie tez Givenchy ange ou demon oraz shalimar guerlain. To bedzie milosc

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 13 lip 2016, 20:49

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zaszlam dzis do S. Zakochalam sie totalnie w Kenzo Jungle, musza byc moje na zime. Ogromnie spodobaly mi sie tez Givenchy ange ou demon oraz shalimar guerlain. To bedzie milosc

koniecznie musze powąchać, ale u mnie nigdzie nie ma :(((
to prawda, że są mega hardcorowe?
Obrazek

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 13 lip 2016, 20:59

Shalimar <3

Ja płakam do tej pory za Midnight Poison, mam jeszcze próbkę i traktuję jak świętość. Ceny flakonów niebotyczne, nie stać mnie teraz na kupno, a jak się już dorobię, to będą jeszcze wyższe. Jeden z moich ulubionych zapachów wycofali </3

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 13 lip 2016, 21:04

Cattivo, czaiłam sie na Midnight poison, ale nie zdążyłam :(

podobno elle ysl jest podobne
Obrazek

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 13 lip 2016, 22:03

Magda pisze:zobacz cytowaną wiadomość

koniecznie musze powąchać, ale u mnie nigdzie nie ma :(((
to prawda, że są mega hardcorowe?

Ja wieem? Ja lubię takie :D Przetestowałam na blotterach jakieś 10 zapachów i faktycznie te, o których piszę wyróżniały się momentalnym uderzeniem zapachu w nozdrza, ale oczywiście w sposób pozytywny. Jest moc :) Po prysznicu dalej czuję je na rękach(akurat mowa o Givenchy oraz Alien essence absolute), ale kenzo i shalimar równie intensywnie pachną na blotterze. kenzo będzie na 100% mój na zimę. Nie wyobrażam sobie nadchodzących świąt bez tego zapachu. Ale teraz odpuszczę i chyba przygarnę Perles de lalique, bo jakoś nie mogę przejść obok tego zapachu obojętnie, coś mnie ciągle od niego przyciąga.

Testowałam też Roberto Cavalli Nero Assoluto, ale szczerze mówiąc trochę mnie zawiódł. Myślałam, że będzie jakiś zaskakujący, ale czuję w nim głównie cytrusy, w sumie po paru h ładnie się rozwinął i pewnie i tak trafi kiedyś do kolekcji, ale w późniejszym terminie.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 13 lip 2016, 22:08

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Shalimar <3

Ja płakam do tej pory za Midnight Poison, mam jeszcze próbkę i traktuję jak świętość. Ceny flakonów niebotyczne, nie stać mnie teraz na kupno, a jak się już dorobię, to będą jeszcze wyższe. Jeden z moich ulubionych zapachów wycofali </3

Ja ubolewam nad wycofaniem Lolity :( Najgorsze jest to, że poznałam ją dopiero już po wycofaniu, a tak mi się spodobała. Nie mogę tego przeboleć. Jakie to wkurzające jak wycofują świetne zapachy. Dlaczego :niewiem:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 13 lip 2016, 22:20

czytam Was i czytam i zaczynam mieć ochotę na coś mocniejszego na zimę. Powoli wkraczam w fazę, w której chce mi się jesieni, ciepłych swetrów i słodkich zapachów.

Ktoś tu lubi Flowerbombkę V&R? Ja mam do tego zapachu ogromny sentyment.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 14 lip 2016, 7:34

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Shalimar <3

Ja ubolewam nad wycofaniem Lolity :( Najgorsze jest to, że poznałam ją dopiero już po wycofaniu, a tak mi się spodobała. Nie mogę tego przeboleć. Jakie to wkurzające jak wycofują świetne zapachy. Dlaczego :niewiem:

Ja na szczęście zdążyłam złapać flakon L w Superpharmie za śmieszną cenę, więc to wycofanie mnie aż tak nie zabolało, ale i tak uważam że to duża strata.

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 14 lip 2016, 8:32

Hermiona pisze:
Ja wieem? Ja lubię takie :D Przetestowałam na blotterach jakieś 10 zapachów i faktycznie te, o których piszę wyróżniały się momentalnym uderzeniem zapachu w nozdrza, ale oczywiście w sposób pozytywny. Jest moc :) Po prysznicu dalej czuję je na rękach(akurat mowa o Givenchy oraz Alien essence absolute), ale kenzo i shalimar równie intensywnie pachną na blotterze. kenzo będzie na 100% mój na zimę. Nie wyobrażam sobie nadchodzących świąt bez tego zapachu. Ale teraz odpuszczę i chyba przygarnę Perles de lalique, bo jakoś nie mogę przejść obok tego zapachu obojętnie, coś mnie ciągle od niego przyciąga.

Testowałam też Roberto Cavalli Nero Assoluto, ale szczerze mówiąc trochę mnie zawiódł. Myślałam, że będzie jakiś zaskakujący, ale czuję w nim głównie cytrusy, w sumie po paru h ładnie się rozwinął i pewnie i tak trafi kiedyś do kolekcji, ale w późniejszym terminie.

To będę musiała powąchać, szkoda, że zapomniałam, jak byłam teraz w Pl ;(

:*
Obrazek

Wróć do „Moda i Uroda”