W czym na wesele/rozmowę kwalifikacyjną/imprezę? Porady ubraniowe.

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Re: W czym na wesele/rozmowę kwalifikacyjną/imprezę? Porady ubraniowe.

Postautor: Loony Blonde » 25 sie 2017, 10:21

Wcześniej zamówiłam tę sukienkę, ale dosyłam bo rozmiarówka to jakieś nieporozumienie.
https://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-koktajlowa-peacoat-an621cab6-k11.html

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 25 sie 2017, 10:37

Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wcześniej zamówiłam tę sukienkę, ale dosyłam bo rozmiarówka to jakieś nieporozumienie.
https://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-koktajlowa-peacoat-an621cab6-k11.html

co z rozmiarówką nie tak? Bo parę kiecek mi się tej firmy podoba
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik kajmakowy

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 25 sie 2017, 11:22

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość

co z rozmiarówką nie tak? Bo parę kiecek mi się tej firmy podoba

Zamówiłam rozmiar 36 i nie mogę się dopiąć na wysokości klatki piersiowej, moim zdaniem to nawet nie jest 34. Z kolei na wysokości pasa i bioder mam tyle miejsca jakby była o dwa rozmiary za duża. Sukienka dla typowych gruszek z małym biustem i szerokimi biodrami. U mnie jest odwrotnie, ja mam górę większą, ale nie o tyle, maksymalnie jeden rozmiar.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 25 sie 2017, 11:33

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pięknie. Chyba też postawię na spódnicę plus ładny top. Zamówiłam kilka kiecek i we wszystkim wyglądam tragicznie. Te topy Lace&Beads bardzo ładne, są również na allegro u outletowych sprzedawców. Taniej:)

A patrzyłaś może na sukienki/spódnice Feema?
Ostatnio zmieniony 25 sie 2017, 11:35 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

jules

Postautor: jules » 01 wrz 2017, 13:36

Po poradę przyszłam i ja :karetka: mam 2 wesela i kilka kiecek, w których kiedyś gdzieś byłam (mniej oficjalne okazje). 3 są na tyle uniwersalne, że mogę je założyć bez problemu, ostatnia jest ze studniówki - jest dość strojna i nie wiem czy nie za bardzo - zwłaszcza, że to wesele nie od mojej strony. Pamiętam, że wydałam na nią miliony monet (jak na moje możliwości) i bardzo podobało mi się jak w niej wyglądam (założyłam tylko małe złote kolczyki), dlatego chciałabym ją jeszcze założyć chociaż raz. Jestem szczupła, z lekko zarysowaną talią i mam dość specyficzny gust, na co dzień ubieram się dość kolorowo, a moja mama twierdzi, że czasem nie mam wyczucia :brzydal: Pytam więc was. Co myślicie?
Sukienka wygląda tak jak na zdjęciu.
Załączniki
3652618-1.jpg
3652618-1.jpg (114.13 KiB) Przejrzano 4742 razy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 01 wrz 2017, 13:46

jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Po poradę przyszłam i ja :karetka: mam 2 wesela i kilka kiecek, w których kiedyś gdzieś byłam (mniej oficjalne okazje). 3 są na tyle uniwersalne, że mogę je założyć bez problemu, ostatnia jest ze studniówki - jest dość strojna i nie wiem czy nie za bardzo - zwłaszcza, że to wesele nie od mojej strony. Pamiętam, że wydałam na nią miliony monet (jak na moje możliwości) i bardzo podobało mi się jak w niej wyglądam (założyłam tylko małe złote kolczyki), dlatego chciałabym ją jeszcze założyć chociaż raz. Jestem szczupła, z lekko zarysowaną talią i mam dość specyficzny gust, na co dzień ubieram się dość kolorowo, a moja mama twierdzi, że czasem nie mam wyczucia :brzydal: Pytam więc was. Co myślicie?

Byłam w tym roku na weselu, na którym królowały tego typu sukienki, a nawet bardziej strojne, bo pojechane cekinami i świecidełkami po całości. Uważam, że się nadaje, jeśli chodzi o okazję, to czy pasuje to do urody, stylu i charakteru osoby, to już druga sprawa. Jeśli czujesz się w niej dobrze i trafia w Twój gust, to czemu nie?
Insta

jules

Postautor: jules » 01 wrz 2017, 13:58

jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Byłam w tym roku na weselu, na którym królowały tego typu sukienki, a nawet bardziej strojne, bo pojechane cekinami i świecidełkami po całości. Uważam, że się nadaje, jeśli chodzi o okazję, to czy pasuje to do urody, stylu i charakteru osoby, to już druga sprawa. Jeśli czujesz się w niej dobrze i trafia w Twój gust, to czemu nie?

Ma jeszcze dekolt z tyłu na pół pleców. Naprawdę ją lubię i jak nie znajdę nic do października (bo jednak instynkt łowiecki daje o sobie znać) to ją założę. Będę towarzyszyć koledze, więc najwyżej jego rodzina może powiedzieć, że przyszedł z choinką (tak mówili na studniówce) :hahaha:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 14:00 przez jules, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 01 wrz 2017, 14:19

Jak się dobrze w niej czujesz to spoko, ja miałam na weselu czarną z cekinami i koralikami z Miss Selfridge i nie uważam żeby to była przesada :brzydal:
o taką : https://www.zalando.pl/miss-selfridge-kim-sukienka-koktajlowa-multi-mf921c0bx-t11.html
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 14:21 przez paulinza, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: W czym na wesele/rozmowę kwalifikacyjną/imprezę? Porady ubraniowe.

Postautor: Hadilan » 01 wrz 2017, 22:13

jules pisze:Po poradę przyszłam i ja :karetka: mam 2 wesela i kilka kiecek, w których kiedyś gdzieś byłam (mniej oficjalne okazje). 3 są na tyle uniwersalne, że mogę je założyć bez problemu, ostatnia jest ze studniówki - jest dość strojna i nie wiem czy nie za bardzo - zwłaszcza, że to wesele nie od mojej strony. Pamiętam, że wydałam na nią miliony monet (jak na moje możliwości) i bardzo podobało mi się jak w niej wyglądam (założyłam tylko małe złote kolczyki), dlatego chciałabym ją jeszcze założyć chociaż raz. Jestem szczupła, z lekko zarysowaną talią i mam dość specyficzny gust, na co dzień ubieram się dość kolorowo, a moja mama twierdzi, że czasem nie mam wyczucia :brzydal: Pytam więc was. Co myślicie?

Podoba mi się I stylizacja modelki też bardzo fajna. Ja bym założyła, szkoda żeby taka efektowna kiecka kurzyła się w szafie. Dla mnie to jest właśnie typowa sukienka imprezowa, na wesela czy zabawy sylwestrowe.

:voodoo:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 01 wrz 2017, 22:43

to jest sukienka na własny ślub mojej córki jutro.
Z wyprzedaży bo likwidowali sklep internetowy za 15 zł.
Załączniki
434050.jpg
434050.jpg (102.74 KiB) Przejrzano 4697 razy
434052-product-list-large.jpg
434052-product-list-large.jpg (28.01 KiB) Przejrzano 4697 razy
434939-halens-product-thumbnail.jpg
434939-halens-product-thumbnail.jpg (2.81 KiB) Przejrzano 4697 razy
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

joanna
Kontaktowanie:

Sukienka idealna na święta?

Postautor: joanna » 01 lis 2017, 16:17

Dziewczyny, jaka byłaby Wasza wymarzona sukienka na Święta Bożego Narodzenia? Właśnie jestem w trakcie projektowania kolekcji świątecznej i zbieram pomysły. Rękaw długi, krótki, rozkloszwana, dopasowana? Kolor obstawiam czerowny. :) Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki!

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Sukienka idealna na święta?

Postautor: SALIX » 01 lis 2017, 16:29

joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, jaka byłaby Wasza wymarzona sukienka na Święta Bożego Narodzenia? Właśnie jestem w trakcie projektowania kolekcji świątecznej i zbieram pomysły. Rękaw długi, krótki, rozkloszwana, dopasowana? Kolor obstawiam czerowny. :) Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki!

moja wskazówka jest taka: wszystko zależy od typu figury i typu kolorystycznego. Kombinacji jest mnóstwo. Ja Ci powiem, że lubię kolor morski, rozkloszowany, z rękawem 3/4 i dużym dekoltem, a inna osoba będzie w tym wyglądać niekorzystnie.
Insta

joanna
Kontaktowanie:

Postautor: joanna » 01 lis 2017, 16:30

moja wskazówka jest taka: wszystko zależy od typu figury i typu kolorystycznego. Kombinacji jest mnóstwo. Ja Ci powiem, że lubię kolor morski, rozkloszowany, z rękawem 3/4 i dużym dekoltem, a inna osoba będzie w tym wyglądać niekorzystnie.

Tak, oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. :) Jednak pewne tendencje się powtarzają, dlatego pytam gdzie mogę :).

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 02 lis 2017, 11:06

Czerwona, długość lekko za kolano, krótki rękaw, "ołówkowa". Dekolt typu "v".
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 11:07 przez sziket, łącznie zmieniany 1 raz.
Masikura.

ajah

Postautor: ajah » 03 lis 2017, 12:29

Jedno jest pewne: ja potrzebuje rękawy co najmniej do łokcia. Ciągle marzne, a nie lubię zasłaniać sukienki sweterkami, narzutkami itd.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 lis 2017, 16:07

myślę że generalnie od lat trwa robienie się na zimę w połączeniu z modą na retro czyli kloszyk, rękawek trzy czwarte, ale przy tym retro tak nie do końca bo długość przed kolanko coby Broń Boże się nie skrócić!
kolory wyraziste i chłodne: czerwień, kobalt, zieleń szmaragdowa, taki klimat

Wróć do „Moda i Uroda”