Ubraniowy niezbędnik - gdzie kupić dobre jakościowo ubrania na każdą okazje

Awatar użytkownika
blittel

Re: Ubraniowy niezbędnik - gdzie kupić dobre jakościowo ubrania na każdą okazje

Postautor: blittel » 07 lut 2020, 17:04

Od lat prowadzę niewielki sklep z odzieżą damską, od 2 lat korzystam z usług najlepszej szwalni i hurtowni sukienek w Polsce :slight_smile: SPAM Ich sukienki są prześliczne - i co warto wspomnieć, szyją również w rozmiarach plus size. Jeśli będziecie Panie w Warszawie, mogę zaprosić Was do mojego butiku. Czekam na odpowiedzi!
Ostatnio zmieniony 08 lut 2020, 10:19 przez Kumiho, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód: Spam

Marmo
BAN

Postautor: Marmo » 02 cze 2021, 11:33

Od siebie polecam Arturo Vicci - dobrej jakości buty wykonane ze skory O ile ubrania mogę kupować tańsze, to jednak buty wole kupować dobrej jakości. Nie dość, ze wygladają lepiej to jeszcze porządne buty są wytrzymalsze oraz wygodniejsze bo skóra lepiej dopasowuje się do stopy niż materiał sztuczny.

Zastanawiałam się nad kupieniem sobie ostatnio klasycznych czarnych skórzanych botek. Na chłodniejsze letnie dni ale i na jesień:
Obrazek

Ola.Myszka98
BAN

Postautor: Ola.Myszka98 » 14 cze 2021, 9:14

Ja od dłuższego czasu kupuje w Monnari, jeżeli chodzi o marynarki damskie SPAM to jest kompletny hit. Jak już coś tam kupuje to wiem, że zaraz się nie zniszczy, więc noszę ubrania od nich przez kilka sezonów.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2021, 20:18 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spaaaaam

Karpatia
BAN

Postautor: Karpatia » 16 cze 2021, 12:36

Ja w sumie kupuję w wielu sklepach. Mogę polecić na pewno
Suzana
Ryłko
Kazar - zdziwiłam się ostatnio ich jakoscią butów sportowych, sa naprawdę fajne
niezłe buty letnie ma również Gioseppo - dobrze jest suzkac promocji w sklepach online jak eobuwie czy zalando bo można kupić w niezłych zniżkach
spam spam spam

Na stronie jest kilka informacji o tym co nosić w sezonie.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2021, 19:33 przez empress, łącznie zmieniany 2 razy.

xxx
BAN

Postautor: xxx » 09 lip 2021, 14:26

Marmo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Od siebie polecam Arturo Vicci - dobrej jakości buty wykonane ze skory O ile ubrania mogę kupować tańsze, to jednak buty wole kupować dobrej jakości. Nie dość, ze wygladają lepiej to jeszcze porządne buty są wytrzymalsze oraz wygodniejsze bo skóra lepiej dopasowuje się do stopy niż materiał sztuczny.

Zastanawiałam się nad kupieniem sobie ostatnio klasycznych czarnych skórzanych botek. Na chłodniejsze letnie dni ale i na jesień:
Obrazek

Botki fajne aczkolwiek jakoś sobie siebie w nich nie widze. NIe wyobrażam sobie w takich chodzić na co dzień, nie czułabym się stabilnie w tak cienkim obcasie. Wolę zdecydowanie bardziej buty na płaskiej podeszwie a jeśli juz decyduje sie na obuwie podwyższone to jest to obuwie na szerokim słupku. Ewentualnie obuwie na koturnie.

Jeśli szukacie sukienek na lato, to ostatnio dobre promocje widziałam na stronie sklepu Sinsay, w sklepach stacjonarnych sporo modeli jest już wykupionych ale na stronie mają spory wybór:
Obrazek

Lila_Krawczyk

Postautor: Lila_Krawczyk » 13 gru 2021, 16:19

Przychodzę z pytaniem u Sukienkowy niezbędnik szczególnie na dział plus size. Wiem, że na pewno będzie to mała czarna jednak ze względu na swój kompleks ud wolę troszkę inną małą czarną. https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ Myślicie, że taki model nada się ? I jak z jakością i rozmiarem bo modelka wygląda zjawiskowo.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2021, 21:29 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.

Salvatia

Postautor: Salvatia » 20 sty 2022, 7:06

Ja torebkę kupuje zwykle na wyprzedażach i płace wtedy około 400zł. Płaszcze i adidasy to na sezon albo jak trafię na coś za £20. Ale staram się unikać już wyprzedaży bo wyszło że mam z 20 par butów, bo tanie. Kosmetyki zwykle na raz się kończą to robię zamówienie z the ordinary. Mieszczę się w 200zl. Ale z resztą ubrań mam tak że często dokupuje. Legginsy, jestem uzależniona od nich. Primark omijam szerokim łukiem bo kupowałam a za tydzień wyglądalo jak szmata i do kosza.
SPAM
Ogólnie na stronie są opisane sposoby na szukanie dobrych okazji cenowych.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2022, 20:21 przez Kumiho, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Moda i Uroda”