Proszę o pomoc - porównanie składów

Awatar użytkownika
Perse

Proszę o pomoc - porównanie składów

Postautor: Perse » 16 lip 2021, 20:52

Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc.
Czy mogłybyście mi pomóc porównać składy tych dwóch kremów z filtrem?
Niedługo jedziemy na wakacje, zawsze kupowałam ten zwykły (nie spray), ale on jest mega upierdliwy w nakładaniu. A syn jest uczulony na większość filtrów, dodatkowo teraz tuż przed wyjazdem dostał mega alergii kontaktowej prawdopodobnie na coś do prania i już truchleję na myśl o kolejnych problemach skórnych.

1. nasz standardowy krem:
Aqua, Octocrylene, Glycerin, Alcohol Denat., C12- 15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Dicaprylyl Ether, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triacontanyl PVP, VP/Hexadecene Copolymer, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Tiazine, Dibutyl Adipate, Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carnosine, Xanthan Gum, Carbomer, Disodium EDTA, Caprylhydroxamic Acid, Tocopherol.

2. spray:
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate,Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Ethylhexyl Triazone, 1,2-Hexanediol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Microcrystalline Cellulose, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate.
No hope left in the hourglass

Awatar użytkownika
Perse

Re: Proszę o pomoc - porównanie składów

Postautor: Perse » 23 lip 2021, 6:44

No nic, kupiłam oba, jak coś się będzie dziać po spray'u, to posmaruję kremem. Leki antyhistaminowe w razie czego mam.
No hope left in the hourglass

Wróć do „Moda i Uroda”