Włosy i wszystko o nich.

Awatar użytkownika
nietopesz

Re: Włosy i wszystko o nich.

Postautor: nietopesz » 02 lip 2020, 22:30

No ja niby też używam na włosy, bo jakoś mimochodem się przenosi, ale zastanawiałam się czy te olejki nie dałyby bardziej efektu wow. :D
Zamawiam jakieś i przetestuję, bo olejki pielęgnacyjne aż tak nie pachną u mnie, ale ten Anwen też obczaję :torba:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 lip 2020, 10:32

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
No ja niby też używam na włosy, bo jakoś mimochodem się przenosi, ale zastanawiałam się czy te olejki nie dałyby bardziej efektu wow. :D
Zamawiam jakieś i przetestuję, bo olejki pielęgnacyjne aż tak nie pachną u mnie, ale ten Anwen też obczaję :torba:

dlaczego miałoby to dać lepszy efekt niż perfumy? bardziej Ci się te zapachy podobają?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 03 lip 2020, 13:02

ktrzn pisze:ja mam tak z czystym olejem z pestek śliwki. część odlewam do buteleczki osobno i dodaję kilka kropel olejów etercznych. najjczęściej cynamon, goździk i pomarańcza

Wychodzą ciasteczka marcepanowe z cynamonem/goździkami/pomarańczą :twisted:
Kumiho pisze:Odkryłam ładnie pachnącą odżywkę bez spłukiwania w sprayu i teraz używam jej namiętnie.

A jaką? ten olejek Anwen, czy jakąś inną(ś)?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2020, 13:03 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 03 lip 2020, 19:37

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

dlaczego miałoby to dać lepszy efekt niż perfumy? bardziej Ci się te zapachy podobają?

Wydaje mi się, że olejki mogą mocniej pachnieć plus z tego co czytałam to mają jakieś właściwości pielęgnujące. No i nie chcę dawać alkoholu na włosy.
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 03 lip 2020, 20:55

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:ja mam tak z czystym olejem z pestek śliwki. część odlewam do buteleczki osobno i dodaję kilka kropel olejów etercznych. najjczęściej cynamon, goździk i pomarańcza

Wychodzą ciasteczka marcepanowe z cynamonem/goździkami/pomarańczą :twisted:
Kumiho pisze:Odkryłam ładnie pachnącą odżywkę bez spłukiwania w sprayu i teraz używam jej namiętnie.

A jaką? ten olejek Anwen, czy jakąś inną(ś)?

Rausch Spray Hydrant aux germes de blé, używam albo olejku happy ends Anwen albo tej odżywki Rausch (ma świeższy zapach).

kerry
BAN

Postautor: kerry » 13 lip 2020, 18:43

czym najczęściej układacie włosy?? Zabieracie ze sobą jakies urządzenia na wyjazdy? Ja na pewno na wakacje wezmę lokówkę SPAM, to mój najświeższy zakup, robi piękne fale na wlosach, na wyjście na plazę czy na jakąś imprezkę super i bardzo łatwo sie jej używa
Ostatnio zmieniony 14 lip 2020, 14:57 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
strawberryblonde
Ranga alternatywna: Pani Mizantrop

Postautor: strawberryblonde » 18 lip 2020, 15:45

Obecnie mam boba, wiec susze wlosy obrotowa suszarko-szczotka. Innych narzedzi nie potrzebuje.
In a world of choices, I choose me.

Awatar użytkownika
pani_z_lasu

Postautor: pani_z_lasu » 30 lip 2020, 8:32

A jakieś pomysły na naturalny kosmetyk na wypadanie włosów. Chodzi mi o szampon, który będzie leczniczy ale też nie będzie mi złych rzeczy robił ze skalpem.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 30 lip 2020, 11:18

pani_z_lasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A jakieś pomysły na naturalny kosmetyk na wypadanie włosów. Chodzi mi o szampon, który będzie leczniczy ale też nie będzie mi złych rzeczy robił ze skalpem.

Szampon ma chyba za krótki kontakt ze skóra głowy, żeby coś zmienić. Wcierki mogą się przydać.

szokobons

Postautor: szokobons » 31 lip 2020, 12:06

dobrze pisze caoimhe. sama jestem po terapii i mam i szapon i wcierke na skore glowy i jest o wiele lepiej. to tez zalezy jak wyglada u ciebie sytuacja bo kazdy przypadek jest indywidualny.

Awatar użytkownika
diss.solved

Postautor: diss.solved » 31 lip 2020, 12:28

pani_z_lasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Badania krwi i trycholog. Wcierka, maska ani szampon nie pomogą, mogą co najwyżej dać na chwilę złudzenie, że jest lepiej.

Awatar użytkownika
diss.solved

Postautor: diss.solved » 31 lip 2020, 12:52

A w ogóle mam ostatnio s-t-r-a-s-z-n-ą ochotę opitolić się na Olę Domańską...

Obrazek

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 31 lip 2020, 13:41

diss.solved pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A w ogóle mam ostatnio s-t-r-a-s-z-n-ą ochotę opitolić się na Olę Domańską...

Obrazek

Miałam tak krótkie włosy i to było najlepsza decyzja ever, tylko trzeba często do fryzjera chodzić :(

Awatar użytkownika
diss.solved

Postautor: diss.solved » 31 lip 2020, 13:49

Taaak, a teraz o termin u fryzjera trudno.
Ale skoro czułaś się fajnie, to pewnie też wyglądałaś cool :kciuk: ale mnie korci teraz!

Awatar użytkownika
ELLIE

Postautor: ELLIE » 14 sie 2020, 13:42

Domańska wygląda mega, ale w ogóle trochę drama wyszła, że straciła robotę w serialu, bo ścieła włosy.. no to to już jest hit, że kobieta z krótkimi włosami jest od razu na out wyrzucana ;/

Awatar użytkownika
diss.solved

Postautor: diss.solved » 19 sie 2020, 13:20

Byłam dziś w przychodni, na wejściu jest urządzenie mierzące temperaturę, trzeba twarz wpasować w obrys na ekranie. Jak zobaczyłam, jak wyglądam na nim z tą moją aureolą po tylu miesiącach łykania suplementów, olejowania i maskowania... Nope! Przy następnej wizycie u fryzjera ścinam na tę Domańską!!!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2020, 13:20 przez diss.solved, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ulciula

Postautor: ulciula » 27 sie 2020, 12:32

Mimo że ładna fryzura to bym sobie nie zrobiła... Nie ten kształt twarzy na taki fryzury :< I tak skróciłam włosy, ale jednak aż tak to bym nie szalała chyba.

maragawa

Postautor: maragawa » 05 paź 2020, 13:22

Mi się wydaje że taka fryzurka troche postarza

maragawa

Postautor: maragawa » 05 paź 2020, 13:23

mi się wydaje że taka fryzurk amoże jednak nieco postarzać

Pyza55
BAN

Postautor: Pyza55 » 12 sty 2021, 11:50

dorthy.buckridge pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Co myślicie o olejkach z czarnuszki, są dla każdego?

Oleje to trzeba wypróbować, bo nie każdej to samo pasuje. Podobno olej z czarnuszki najlepiej się sprawdza jak u większości, ale u mnie nie było dobrze. Moje włosy zdecydowanie bardziej lubią oliwę z oliwek. Stosuję go razem z odzywką Kellosa keratynową i jak na razie świetnie się sprawdza ;-)

Wróć do „Moda i Uroda”