GlamShop - swatche, opisy, opinie

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Re: GlamShop - swatche, opisy, opinie

Postautor: koainka » 21 lis 2018, 14:04

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dotarł do mnie mój prasowany brokat Granat Holo i.... nawet nie mam jak słocza wrzucić, jest tak suchy i zbity, że niczym nie da się go nałożyć na skórę :( Hania na Insta kazała zgłosić to od razu do sklepu, więc czekam co z tym fantem dalej zrobić.

Kupiłam za to zapas glam glue <3 i zaraz chyba zamówię turbopigmenty.

Buuuu :( no to trzeba zgłosić i poczekać na nowego. Mają być na koniec listopada/początek grudnia. I wszystkim, którzy zgłoszą reklamację zostaną przesłane nowe.
Ja czekam z zamówieniem turbo na jutro, bo ma ruszyć promocja. Mam nadzieję, że je też będzie obejmować.
Już odświeżyłam swoje konto nawet :D żeby obyło się bez problemów

Współczuję jej całej sytuacji, nagle cała partia wysycha a produkt już został wysłany do klientów :/ miałam trochę obawy co do tych brokatów (cienie z brokatem holo do powiek są podobno okrutnie ciężkie do formulacji) i zamówiłam tylko jeden.

Jutro za to też się rzucam na turbopigmenty <3 masz upatrzone jakieś kolory?

Biorę te co wyszły ostatnio :D
bo poprzednie już mam i Herbarz to dla mnie super cień na dzienny makijaż i najczęściej po niego sięgam :D
Już zamówiłam sobie z beautybay Z palette, żeby wszystkie turbo pigmenty mieszały razem :D (Akurat mają promocję)

Też jej współczuję! Ale znosi to bardzo dobrze! Od razu jak zobaczyła, że coś jest z cieniami nie tak to zgłosiła do producenta i odesłała. Poinformowała klientów, wczoraj z rańca, gdzie większość jeszcze paczek na pewno nie otrzymała, o problemie.
Nie wypiera się, że ludziki się nie znają i że tak miało być... czy coś.
Moim zdaniem lepiej zareagować na sytuację nie mogła. Najlepiej byłoby, gdyby to się nie stało. Ale skoro mleko się już rozlało to trzeba działać.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, 14:05 przez koainka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 21 lis 2018, 14:14

Buuuu :( no to trzeba zgłosić i poczekać na nowego. Mają być na koniec listopada/początek grudnia. I wszystkim, którzy zgłoszą reklamację zostaną przesłane nowe.
Ja czekam z zamówieniem turbo na jutro, bo ma ruszyć promocja. Mam nadzieję, że je też będzie obejmować.
Już odświeżyłam swoje konto nawet :D żeby obyło się bez problemów

Współczuję jej całej sytuacji, nagle cała partia wysycha a produkt już został wysłany do klientów :/ miałam trochę obawy co do tych brokatów (cienie z brokatem holo do powiek są podobno okrutnie ciężkie do formulacji) i zamówiłam tylko jeden.

Biorę te co wyszły ostatnio :D
bo poprzednie już mam i Herbarz to dla mnie super cień na dzienny makijaż i najczęściej po niego sięgam :D
Już zamówiłam sobie z beautybay Z palette, żeby wszystkie turbo pigmenty mieszały razem :D (Akurat mają promocję)

Też jej współczuję! Ale znosi to bardzo dobrze! Od razu jak zobaczyła, że coś jest z cieniami nie tak to zgłosiła do producenta i odesłała. Poinformowała klientów, wczoraj z rańca, gdzie większość jeszcze paczek na pewno nie otrzymała, o problemie.
Nie wypiera się, że ludziki się nie znają i że tak miało być... czy coś.
Moim zdaniem lepiej zareagować na sytuację nie mogła. Najlepiej byłoby, gdyby to się nie stało. Ale skoro mleko się już rozlało to trzeba działać.

Zgadzam się całkowicie, jej reakcja jest naprawdę super.

Z turbo ja się czaję na Herbarz właśnie, Top Nude i jeszcze Dżin albo Czary Mary (or both).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

cat

Postautor: cat » 21 lis 2018, 15:28

Kumiho pisze:

Nie wiem jak te nowe brokaty, ale jeśli są takie same jak w palecie blaski i cienie, to powinnać być zadowolona :) Używałam z tamtej palety srebrne holo i przy dobrym oświetleniu faktycznie widać było efekt holo, a z aplikacją nie było żadnych problemów. Mam gdzieś tam zdjęcia makijażu, więc jeśli Cię to interesuje mogę wrzucić

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 21 lis 2018, 15:41

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:

Nie wiem jak te nowe brokaty, ale jeśli są takie same jak w palecie blaski i cienie, to powinnać być zadowolona :) Używałam z tamtej palety srebrne holo i przy dobrym oświetleniu faktycznie widać było efekt holo, a z aplikacją nie było żadnych problemów. Mam gdzieś tam zdjęcia makijażu, więc jeśli Cię to interesuje mogę wrzucić

No właśnie mam nadzieje, że nowa partia nowych brokatów będzie taka jak w tej palecie. Ten wysuszony, który dostałam dzisiaj w opakowaniu wygląda pięknie, więc wierzę, że jak tylko przejdzie reformulację to będę bardzo zadowolona.

Zastanawiam się czy nie spróbować użyć holosucharka do paznokci, gdyż pomimo nieużywalności jako cień jest piękny :drapie:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 lis 2018, 15:54

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:

o tak, te brokaty naprawdę są super :ok: Liczę na coś podobnego i też pewnie pyknę jutro jakiś do kolekcji. To będą moje ozdoby świąteczne :brzydal:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 lis 2018, 8:17

Brokaty, na które się czaiłam, już wyprzedane :ryk:
Insta

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 22 lis 2018, 9:26

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wydaje mi się, że to Hania wycofała je ze sprzedaży przez to zamieszanie z formułą.
EDIT: A może jednak się wyprzedały, bo widzę jak szybko schodzą turbopigmenty.

I strona już mocno zwolniła... eh mogłam klikać jak rano wstałam. To miałabym wszystko bez problemu.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2018, 9:40 przez koainka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
brzydkigargulec

Postautor: brzydkigargulec » 22 lis 2018, 9:41

Wydaje mi się, że to Hania wycofała je ze sprzedaży przez to zamieszanie z formułą.
EDIT: A może jednak się wyprzedały, bo widzę jak szybko schodzą turbopigmenty.

Turbo bardzo szybko schodzą. Wczoraj, jak patrzyłam wieczorem było 600 sztuk vegasa, jak kupowałam rano to było ponad 400, a teraz jest 198. Fajnie, że to się Hani tak dobrze kręci :)

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 22 lis 2018, 9:59

Ja z rańca patrzyłam na czary mary i resztę to było ok 500sztuk, a teraz niektórych ok 300. a TOP NUDE to poniżej 30sztuk. Szaleństwo!
Już zamówiłam teraz będę czekać.
Wzięłam jeszcze pędzle syntetycznie w zestawie, kosmetyczka do mnie nie przemawia. Ale same pędzle już tak, zobaczę jak się będą sprawdzać. Ostatnio kupiłam zestaw nude i bardzo się z tymi pędzlami polubiłam :D także liczę,że i tu będzie nam się razem dobrze pracowało
Ostatnio zmieniony 22 lis 2018, 10:08 przez koainka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 22 lis 2018, 10:47

Ja się przyznaję bez bicia, żew koszyk załadowałam sobie wczoraj, dzisiaj rano tylko kliknęłam :brzydal: wszystko idzie jak świeże bułeczki <3

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 22 lis 2018, 11:47

Ja się przyznaję bez bicia, żew koszyk załadowałam sobie wczoraj, dzisiaj rano tylko kliknęłam :brzydal: wszystko idzie jak świeże bułeczki <3

O ty skubana! :twisted:
Promocja ma trwać niby 6 dni... no nie wiem czy towaru na tyle wystarczy :D:D

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 22 lis 2018, 11:59

Obawiam się, że towaru w promo czarnopiątkowym nie starczy do piątku, a co dopiero 6 dni :brzydal:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 22 lis 2018, 12:11

Obawiam się, że towaru w promo czarnopiątkowym nie starczy do piątku, a co dopiero 6 dni :brzydal:

Coś się na pewno ostanie... ale te nowe i fajniejsze rzeczy zaraz się rozejdą. Już dwa turbopigmenty wyprzedane :D

Awatar użytkownika
brzydkigargulec

Postautor: brzydkigargulec » 22 lis 2018, 14:20

Weszłam sobie teraz z ciekawości na glamshop i dotowarowano turbo pigmenty. Vegasa jest 1000 sztuk. Jest szansa, że do piątku starczy ;)

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 03 gru 2018, 21:13

wstawiam zdjęcia turbopigmentów.
w palecie od góry i lewej strony: top nude, złotówka, steryd, globalny glam, dżin, vegas bis (na dole).

swatche od lewej strony:
vegas bis - to jest taki typowo żuczkowy kolor. baza jest delikatnie ruda, mieni się na zielony, różowy, a pod pewnym kątem też na fioletowy. jak pisałam już w innym wątku, lubi się zbrylać, robią się z niego takie płatki. jest niesamowicie miękki, wydaje się wilgotny pod palcem, bardzo delikatnie sprasowany. słabo się transferuje na palec.

dżin - różowy kolor, taka rozcieńczona malina z żurawiną. drobinki srebrno - błękitne, pewnie też trochę pomarańczowych. pozostałe spostrzeżenie mam identyczne jak z vegas bisem.

globalny glam - baza delikatnie ruda. dla mnie to jest czyste złoto, ale nie wściekle żółte, tylko bardziej stonowane, powiedziałabym jasnobrązowe/brzoskwiniowe. konsystencja przyjemna, bardziej zbita niż poprzedników; nie płatkuje się tak mocno i łatwo go nabrać na palec.

steryd - tutaj mamy typowy rosegold. niesamowicie mocno odbija światło. bazą jest delikatny róż, opalizuje na piękne złoto, może stare, bo widać troszkę zielonego. w innym świetle potrafi być bardziej różowy, a nawet bladofioletowy. jest mocniej sprasowany, więc dobrze się nanosi na palec. chyba mój ulubieniec :ok:

złotówka - jasne delikatne złoto, składa się z miliona złotych drobinek, może ma coś z brzoskwini. transparentny kolor, chyba bardziej nada się na topper. bezproblemowo się przenosi.

top nude - on się różni od pozostałych kolorów, we wszystkich widać mniej lub bardziej sprasowane płatki, a tutaj jest bardziej zwarta konsystencja, widać miliony opiłków. pod tym względem bardziej pasowałby do rodziny połyskliwych cieni z Nabli. mimo trochę innej formuły, konsystencja jest super, również dobrze się przenosi, a na swatchach niczym nie odbiega od swojej glamshopowej rodziny. baza to pudrowo-cukierkowy róż, mieszanka złotych i srebrnych drobinek.
Załączniki
47440579-545000672577532-63426.jpg
47440579-545000672577532-63426.jpg (189.42 KiB) Przejrzano 203 razy
47291568-185565375730224-16578.jpg
47291568-185565375730224-16578.jpg (199.35 KiB) Przejrzano 203 razy
47181200-2125716917744035-6568.jpg
47181200-2125716917744035-6568.jpg (167.16 KiB) Przejrzano 203 razy
w zimnym świetle.jpg
w zimnym świetle.jpg (81.45 KiB) Przejrzano 203 razy
w neutralnym świetle.jpg
w neutralnym świetle.jpg (77.18 KiB) Przejrzano 203 razy
Ostatnio zmieniony 03 gru 2018, 21:17 przez mandalina, łącznie zmieniany 2 razy.

Weed

Postautor: Weed » 05 gru 2018, 10:01

Jutro -20% na wszystko :serce:

Chciałabym wreszcie kupić paletę magnetyczną na pojedyncze cienie i ten duży box u Hani cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Macie może? Jak Wam się spisuje?

dunia

Postautor: dunia » 05 gru 2018, 17:14

Ja mam z kolei pytanie, jak używacie GlamGlue? Kupiłam go na Black Friday i jakoś super się nie sprawdza, dlatego zastanawiam się czy to ja czy może za mało/za dużo/po prostu źle go używam.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 05 gru 2018, 17:29

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja mam z kolei pytanie, jak używacie GlamGlue? Kupiłam go na Black Friday i jakoś super się nie sprawdza, dlatego zastanawiam się czy to ja czy może za mało/za dużo/po prostu źle go używam.

oszczędnie kładę na gołą powiekę jako bazę. Super trzyma i podbija kolor, tylko trzeba się streszczać z nakładaniem cieni i uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo może zjechać.
Insta

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 06 gru 2018, 11:33

A ja na moje zamówienie z black friday nadal czekam..... opóźniła im się dostawa jednego cienia i jeszcze tydzień sobie poczekam aż w ogóle skompletują moje zamówienie....

Jak pisać NA SZARO?

dunia

Postautor: dunia » 06 gru 2018, 20:44

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

oszczędnie kładę na gołą powiekę jako bazę. Super trzyma i podbija kolor, tylko trzeba się streszczać z nakładaniem cieni i uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo może zjechać.

dzięki! może za długo czekałam z nakładaniem cieni, teraz wiem że wcześniej muszę się zastanowić i szybko nakładać. używasz go też na już nałożony cień jako dodatkową bazę np. do brokatu czy foliowych cieni?

Wróć do „Moda i Uroda”