Wątek pachnący

Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Wątek pachnący

Postautor: Axis mundi » 28 gru 2017, 15:48

Dzięki :roza:
Obrazek

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 21 lut 2018, 13:05

A ja dostałam ukochane Twilly :love:
Nie wiem czemu po jakimś czasie pachną na mnie jak olejek z Nuxe.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 21 lut 2018, 17:05

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

zużywam minisa 7.5ml, kupiłam nawet pełną flaszkę, ale stoi zafoliowana trzeci miesiąc, więc w końcu muszę ją sprzedać. :gwizd:
ładne są, ale chyba wystarczyłaby mi odlewka do 10ml, a nie pełny flakon; u mnie nie pachną jak olejek z Nuxe, ale są za to słabo trwałe.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 22 lut 2018, 9:21

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

zużywam minisa 7.5ml, kupiłam nawet pełną flaszkę, ale stoi zafoliowana trzeci miesiąc, więc w końcu muszę ją sprzedać. :gwizd:
ładne są, ale chyba wystarczyłaby mi odlewka do 10ml, a nie pełny flakon; u mnie nie pachną jak olejek z Nuxe, ale są za to słabo trwałe.

Na sobie długo je czuję, ale to chyba dlatego, że odwykłam od mocniejszych zapachów. Od roku non stop używam Chanel l'eau i jak użyję czegoś innego czuję cały dzień :cool:
Twilly spodobały mi się od pierwszego użycia, tzn jak byłam w douglasie i Pani mi je pokazała, poprosiłam, żeby dała mi na dłoń i pół dnia wąchałam i wiedziałam, że chcę je mieć :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 9:23 przez amelj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 22 lut 2018, 13:29

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Na sobie długo je czuję, ale to chyba dlatego, że odwykłam od mocniejszych zapachów. Od roku non stop używam Chanel l'eau i jak użyję czegoś innego czuję cały dzień :cool:
Twilly spodobały mi się od pierwszego użycia, tzn jak byłam w douglasie i Pani mi je pokazała, poprosiłam, żeby dała mi na dłoń i pół dnia wąchałam i wiedziałam, że chcę je mieć :)

super! :jupi: mi się po drodze odwidziały, często tak miewam :lol:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 13 mar 2018, 19:21

Dziewczyny miała któraś z Was Cartier la panthere legere?

Pisces

Postautor: Pisces » 05 maja 2018, 18:18

Na jutubowym było trochę o tanich perełkach, więc pomyślałam, że można ten wątek kontynuować tutaj :) zapachów pewnie jest sporo, ale wśród jakich firm znacie najwięcej taki perełek?

Poza tym czy postrzegacie zapach inaczej wiedząc jakie są w nim nuty? Zauważyłam, że kiedy sprawdziłam co w butelce siedzi trochę inaczej odczuwam jego zawartość.

Babyblue

Postautor: Babyblue » 05 maja 2018, 19:11

Czytałam właśnie o fych tańszych i od razu przyszły mi do głowy Salvadore Ferragamo, z tym, że akurat te kupuję jako testery, poniżej 7 dych za 100 ml. Wg mnie są dosyć złożone i bardzo w moim stylu, trochę słodkie, trochę owocowe. Ale ja jestem ograniczona jeśli chodzi o nuty bo ponad polowe życia szukam czegoś co przypomina Chippie, ktore wycofano

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 06 maja 2018, 9:20

Mnie ciągnie do yves rocher na przeszpiegi. :torba: Może jakaś promocja niedługo będzie

Pisces

Postautor: Pisces » 06 maja 2018, 9:29

Masz jakiś ulubiony? :D
Aż zatęskniłam do Moment de Bonheur, idealny na ciepłe pory roku. Żałuję, że zepsuli Comme une evidence... moja pierwsza flaszka była taka piękna, a obecna to jakaś ledwo pachnąca woda na max 15min :ryk:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 06 maja 2018, 9:35

Pisces pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aż zatęskniłam do Moment de Bonheur, idealny na ciepłe pory roku. Żałuję, że zepsuli Comme une evidence... moja pierwsza flaszka była taka piękna, a obecna to jakaś ledwo pachnąca woda na max 15min :ryk:

Żałuję, że wycofali neonatura cocoon. Z tych nowych rose oud kupiłam mamie na prezent i samej mi się podoba, ale pewnie zabiłabym ludzi w pracy :brzydal:
Ale z określeniem preferencji zapachowych, nie wiem jakie perfumy chciałabym nosić na codzień :torba: Ani jakie nuty mi się podobają

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 maja 2018, 12:36

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pisces pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Żałuję, że wycofali neonatura cocoon. Z tych nowych rose oud kupiłam mamie na prezent i samej mi się podoba, ale pewnie zabiłabym ludzi w pracy :brzydal:
Ale z określeniem preferencji zapachowych, nie wiem jakie perfumy chciałabym nosić na codzień :torba: Ani jakie nuty mi się podobają

lubie perfumy yr. ale dla mnie one pełnia funkcję trochę jak mgiełki z bbw - mam kilka ulubionych, raczej pryskam się nimi po domu ale mnóstwo koszmarkowych zapachów mają

Pisces

Postautor: Pisces » 06 maja 2018, 16:47

ktrzn pisze:ale mnóstwo koszmarkowych zapachów mają

Jakich? Nie próbowałam wszystkich, ale póki co na koszmarek jeszcze nie trafiłam. Tylko quelques notes d'amour jakoś tak nie bardzo mi podszedł.
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Z tym też miałabym problem, w sumie większość mi się podoba w jakimś stopniu, zależy od pogody, pory roku, nastoju itp. Nie przepadam za bardzo ciepłymi zapachami, pieprzem, chilli, tytoniem i białymi kwiatami, które są w prawie każdym damskim zapachu. Odkryłam niedawno, że to jaśmin po czasie zaczyna na mnie zmieniać się w zapach potu :facepalm:

Znacie jakieś łatwo dostępne ziołowe perfumy? Chodzi mi o takie świeże zioła w stylu szałwii albo jakąś dziką łączkę, lasek (byle nie iglasty).

Wróć do „Moda i Uroda”