Make Me UP

JulkaB

Re: Make Me UP

Postautor: JulkaB » 25 lip 2017, 11:02

A polecacie może jakiś fajny produkt do brwi, który ich nie przerysuje, ale mocno zabarwi?

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 25 lip 2017, 11:52

JulkaB pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A polecacie może jakiś fajny produkt do brwi, który ich nie przerysuje, ale mocno zabarwi?

Make up forever "farbki" :ok: Genialny produkt :ok:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 25 lip 2017, 12:06

Anastasia Beverly Hills wypuszcza dzisiaj nową paletę Subculture.
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 31 lip 2017, 8:13

oddaję wszystkie trzy rozświetlacze, które posiadam i zostawiam Alabaster od Hani :brzydal: no, jeszcze się zastanowię czy płynnej becci nie zostawić
to jest efekt ktorego całe swoje makijażowe 5 lat szukałam :pazurki: chyba poużywam jeszcze z miesiąc i kupię dwa na zapas na wypadek jakby wycofali albo potroili cenę :hahaha:
Ostatnio zmieniony 31 lip 2017, 8:17 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 31 lip 2017, 9:49

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
oddaję wszystkie trzy rozświetlacze, które posiadam i zostawiam Alabaster od Hani :brzydal: no, jeszcze się zastanowię czy płynnej becci nie zostawić
to jest efekt ktorego całe swoje makijażowe 5 lat szukałam :pazurki: chyba poużywam jeszcze z miesiąc i kupię dwa na zapas na wypadek jakby wycofali albo potroili cenę :hahaha:

Oooo, aż taki zajebisty? :mdleje:
Miałam go ostatnio w koszyku razem z pigmentami, ale coś się zakręciłam i po godzinie jak chciałam zrobić finalizację koszyka to wszystko mi uciekło :((

domi

Postautor: domi » 31 lip 2017, 10:10

Podczytuję forum i już po raz kolejny widzę zachwyty nad nim, aż sama go chcę :mdleje: jaki on efekt daje?

Hermiona pisze:
kupiłam ostatnio u Hani ten nowy puder do konturowania Alabaster i bardzo fajnie rozświetla okolice pod oczami, przepięknie odbija światło. Skusiłam się też na klej do cieni bo czegoś tego typu brakowało mi w mojej kolekcji, byłam już zmęczona nakładania cieni na mokro (mam wrażenie, że to niszczy pędzelki, których do tego używam). Ten klej to hit, cień wygląda lepiej niż nałożony na mokro :)

Czekam teraz na pigmenty :love:

To w końcu rozświetlacz czy pod oczy też się nada? :brzydal:
Ale kusicie! :facepalm: Pędzlami od Hani też, szkoda, że nie ma teraz jakiejś zniżki albo kodu :D
Ostatnio zmieniony 31 lip 2017, 10:12 przez domi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 31 lip 2017, 10:33

Ja popełniłam zakupy za 200 zł wczoraj. Wpadły pigmenty i dwa pędzle. W końcu przetestuję pędzle od Hani. Alabastru używam pod oczy i ogólnie nakładam w miejsca które chce rozswietlic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

domi

Postautor: domi » 31 lip 2017, 10:41

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja popełniłam zakupy za 200 zł wczoraj. Wpadły pigmenty i dwa pędzle. W końcu przetestuję pędzle od Hani. Alabastru używam pod oczy i ogólnie nakładam w miejsca które chce rozswietlic

A czy mogłabyś wrzucić porównanie tego pudru do jakiegoś rozświetlacza itp? :roza:
I jakie pędzle wzięłaś? Podzielisz się opinią jak już będziesz je mieć? :D

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 31 lip 2017, 10:45

Wzięłam ten syntetyczny polecany przez Hanie do pigmentow i 104. Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcia z rozświetlaczami, które mam :)

domi

Postautor: domi » 31 lip 2017, 11:05

Wzięłam ten syntetyczny polecany przez Hanie do pigmentow i 104. Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcia z rozświetlaczami, które mam :)

O super, dziękuję :roza:
Ja się chyba skuszę na ten puder i jakieś pędzle do oczu, ale poczekam na jakiś kod.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 31 lip 2017, 11:15

domi pisze:

Ale kusicie! :facepalm: Pędzlami od Hani też, szkoda, że nie ma teraz jakiejś zniżki albo kodu :D
to chyba indywidualna preferencja. ja nakładam tylko tak jak rozświetacz, ale ja lubię leciutki efekt i dla mnie pod oczy za mocny

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 05 sie 2017, 18:43

Popełniłam ogromne zamówienie u Hani. Wcześniej zamówiłam 8 pigmentów, pędzelek syntetyczny(O113) i jeden do twarzy (T104). Pigmenty są przepiękne, bardzo łatwo się je nakłada i nadają się do makijażu dziennego. Nie są tak problematyczne w aplikacji jak te z Inglota więc stwierdziłam, że z okazji awansu popełnię kolejne zamówienie :D Dokupiłam resztę pigmentów oraz zachwalany pędzel z włosia wiewiórki.

domi

Postautor: domi » 06 sie 2017, 10:15

Popełniłam ogromne zamówienie u Hani. Wcześniej zamówiłam 8 pigmentów, pędzelek syntetyczny(O113) i jeden do twarzy (T104). Pigmenty są przepiękne, bardzo łatwo się je nakłada i nadają się do makijażu dziennego. Nie są tak problematyczne w aplikacji jak te z Inglota więc stwierdziłam, że z okazji awansu popełnię kolejne zamówienie :D Dokupiłam resztę pigmentów oraz zachwalany pędzel z włosia wiewiórki.

Dobrze wiedzieć, jak będzie jakaś promocja to też popełnię zamówienie :brzydal:

domi

Postautor: domi » 12 sie 2017, 11:05

Dziewczyny, jest kod rabatowy na -15% w Glamshop! Kod: rabat15 i działa do 15.08 :jupi: Właśnie kliknęłam dwa pędzelki na początek :pazurki:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 12 sie 2017, 14:45

domi pisze:

to chyba indywidualna preferencja. ja nakładam tylko tak jak rozświetacz, ale ja lubię leciutki efekt i dla mnie pod oczy za mocny

A do lekko opalonej skóry nada się, czy w małych ilościach już i tak będzie za jasny? ;)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sie 2017, 14:47

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
domi pisze:

A do lekko opalonej skóry nada się, czy w małych ilościach już i tak będzie za jasny? ;)

za jasny, on jest prawie biały

ale jest chyba rozjaśniacz(?) i on jest ciemniejszy tylko nie wiem czy to dokladnie to samo

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 13 sie 2017, 16:45

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

za jasny, on jest prawie biały

ale jest chyba rozjaśniacz(?) i on jest ciemniejszy tylko nie wiem czy to dokladnie to samo

Właśnie widziałam, ale też nie jestem pewna czy to to samo. Ok, narazie się wstrzymam, mam ten korektor z bareminerals, na to daje pod oczy puder z BB rozświetlający i jest też super, jak mi zejdzie opalenizna w zimie zamówię ten od Hani :ok:

Weed

Postautor: Weed » 16 sie 2017, 21:18

Przejrzałam wątek i chyba przez Was przepadłam i chcę jakieś cienie od Hani :brzydal: Tyle, że u mnie jest taki problem, że o ile teraz mogę mieć małą makijażową zajawkę, to za tydzień, góra dwa mi przejdzie i wszystko później leży nieużywane :banghead:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 sie 2017, 21:33

Weed pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przejrzałam wątek i chyba przez Was przepadłam i chcę jakieś cienie od Hani :brzydal: Tyle, że u mnie jest taki problem, że o ile teraz mogę mieć małą makijażową zajawkę, to za tydzień, góra dwa mi przejdzie i wszystko później leży nieużywane :banghead:

powiem Ci, że ja Kosmiczną Pieczarą jadę teraz codziennie. Nawet makijaż na wesele z nią robiłam. Wygląda pięknie, jakby mokro, intensywność można stopniować i jest bardzo uniwersalna, nałożona lekką ręką na całą powiekę nada się spokojnie do pracy. Polecam ten kolor :ok:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kamieniołom Liban i Kopiec Krakusa
Blog makijażowy recenzja 4 cieni GlamShadows

Weed

Postautor: Weed » 16 sie 2017, 21:48

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Weed pisze:zobacz cytowaną wiadomość

powiem Ci, że ja Kosmiczną Pieczarą jadę teraz codziennie. Nawet makijaż na wesele z nią robiłam. Wygląda pięknie, jakby mokro, intensywność można stopniować i jest bardzo uniwersalna, nałożona lekką ręką na całą powiekę nada się spokojnie do pracy. Polecam ten kolor :ok:

Widziałam zdjęcie makijażu, który tutaj wstawiałaś i tak, podoba mi się ten cień :roza: Ale gdybym wybierała cienie mając na uwadze tylko zdjęcia ze strony sklepu to Kosmiczną Pieczarkę ominęłabym szerokim łukiem dlatego, że wydaje się taka... fioletowa, a fiolet, mimo że uwielbiam, to niestety na mnie prezentuje się beznadziejnie. Kiedy będę robić zakupy (poczekam raczej na jakieś promo) to przede wszystkim będę się sugerować tym, co już tutaj wrzuciłyście/opisałyście, a na szczęście trochę tego jest :love:

Wróć do „Moda i Uroda”