Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
night prowler

Re: Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

Postautor: night prowler » 21 paź 2017, 3:05

Widziałyście zapowiedź All Stars? Morgan jest mega zaskoczeniem. Ale marzyłam o troszkę lepszym składzie.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 21 paź 2017, 14:25

Baaardzo cieszę się na Trixie i ChiChi, wyboru Morgan nie ogarniam zupełnie. Mam mieszane uczucia co do obsady.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 22 paź 2017, 21:58

Ja się zaczynam zastanawiać, kto mnie zaskoczy, tak jak to zrobiły Alyssa czy Tatianna :D.

Marzę, żeby Thorgy odpadłą od razu. Myślałam, że może się zmieniła, ale oglądam drugi raz RuVeal i po prostu nie jestem w stanie jej znieść :niewiem: .

No i będzie Milk out of drag co jakiś czas... mogłabym go oglądać cały czas w naturalnej wersji :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 22 paź 2017, 22:56

No ja Thorgy też nie trawię, obawiam się niestety, że jest zbyt dobrym generatorem dramy, żeby szybko odpadła.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 14 sty 2018, 17:15

A kogo obstawiacie jako dziesiątą queen? Mi z tyłu głowy przeszła myśl, że może Adore znowu spróbuje. Im dłużej o tym myślę, tym mniej to prawdopodobne się staje, ale byłabym przeszczęśliwa ;p

Gdzieś widziałam też plotki, że 10. queen ma być [SPOILER]

Bebe. Do tego się nie odniosę, bo nie oglądałam pierwszego sezonu.

[/SPOILER]

I btw wiecie czy na polskim vh1 będzie leciało AS? Nigdy nie oglądałam tego kanału i nie wiem czy w Polsce puszczają też te amerykańskie programy.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 17:24 przez Milva, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 sty 2018, 17:37

Ja też słyszałam o tej uczestniczce, co Ty. Podobno jest jeszcze kilka innych możliwości, w tym Adore, ale nie chcę za tym grzebać, bo boję się spoilerów na reddicie :brzydal: .

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 23 sty 2018, 16:51

Nie oglądam, chcę cały! I idziemy ze znajomymi oglądać do jakiegoś baru w sobotę, więc aż tyle będę musiała omijać spoilery po sieci :D.

Jest w naszym gronie ktoś, kto wyszarpał ostatnie bilety na show Bianki w Edynburgu :pazurki: . Pół roku przed występem i wyprzedane prawie do końca, to jest sukces :D.

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 24 sty 2018, 22:17

Właśnie Ru oficjalnie ogłosił casting do Sezonu 11 :skacze: :skacze: :banan:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 25 sty 2018, 14:56

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie oglądam, chcę cały! I idziemy ze znajomymi oglądać do jakiegoś baru w sobotę, więc aż tyle będę musiała omijać spoilery po sieci :D.

Jest w naszym gronie ktoś, kto wyszarpał ostatnie bilety na show Bianki w Edynburgu :pazurki: . Pół roku przed występem i wyprzedane prawie do końca, to jest sukces :D.

Zazdrooooooo :love:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 26 sty 2018, 16:27

No to ja już po pierwszym odcinku. Spoilery niżej:

Plotki odnośnie 10 queen niestety się sprawdziły, nadal mi szkoda, że to nie Adore ;p A Bebe wydaje mi się jakaś taka sztywna? Waszym zdaniem też tak jest czy tylko mi się wydaje?
Talent show, w porównaniu do AS2 to takie meh. Za dużo tańca. Thorgy pięknie zagrała. Trixie :love: :love: :love: Uwielbiam jej głos. Aja, wow! Pozamiatała dziewczyna <3 Ben ma plusa za komediowy występ, chociaż po zastanowieniu się to takie 6/10 było. A lip sync był świeeeetny. Dobór piosenki mnie zachwycił :D No i jeszcze Vanessa vs Porkchop :D

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 27 sty 2018, 14:44

Uwaga, poniżej i moje spoilery:

Eh, też liczyłam na Adore :( No trudno, rozumiem tłumaczenie Ru, jednak klątwa pierwszego sezonu blokuje Bebe, niech już będzie. Co do jej sztywności ona chyba po prostu taka jest. Za to jej występ podobał mi się bardzo.

Trixie, no cóż, kocham te piosenkę i ją, wiadomo, ze będę jej najbardziej kibicować. Bardzo podobały mi się występy Thorgy i Bena a Aja mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Fajnie, choć już czuć, że klimat sezonu 3 będzie zupełnie inny niż dwójki.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 31 sty 2018, 20:04

Dziewczyny wiecie gdzie w Polsce można oglądać AS3? Wiem, że można wykupić sobie WOWPresents Plus, płatne $3,99 miesięcznie. A poza tym jest możliwość?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 01 lut 2018, 0:12

akkikka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny wiecie gdzie w Polsce można oglądać AS3? Wiem, że można wykupić sobie WOWPresents Plus, płatne $3,99 miesięcznie. A poza tym jest możliwość?

Ja oglądam przez WOWPresents Plus właśnie.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 01 lut 2018, 19:35

Już może bez koloru, odcinek dawno wyemitowany :D.

Nie poczułam się chyba niczym zaskoczona, może tylko tym, że Morgan się po amatorsku podłożyła, takie deklaracje jak jej to prośba, żeby zostać odstrzelonym bez żadnego wizerunkowego ryzyka dla eliminującego, marzenie :brzydal: .

Mimo że mi się wydawało, ze trochę za wcześnie na powrót Aji, cieszę się, że jest, widać, że ma smykałkę do showbizu. Thorgy irytuje mnie dokładnie tak, jak zawsze.

Miałam lekką ciarę żenady, jak Vanessa Hudgens wyjechała, jak to aktualnie się jara vogue'owaniem :torba: .

Jeszcze powiem, że miałam oglądać Drag Race w barze, ale znajomi coś pomylili w kalendarzu i wbiliśmy się dzień wcześniej. Zostaliśmy w lokalu, bo było miło. Po chwili pojawiła się pani Kisio- Skorupa <wielkie wtf>, zaczęła rozdawać ciastka i drożdżówki <jeszcze wieksze wtf> a potem chwyciła za mikrofon i rozpoczęła pogadankę ze wszystkimi na raz a potem z każdą grupką z osobna. Do dziś nie wiem, o co chodziło, chyba rodzi się nowa ikona LGBT w Polsce :torba: . A ludzie byli nią zachwyceni, wołali do stolików, robili selfiaczki, jak wychodziła na parkiet, to znikąd pojawiało się kilkanaście osób, które zaczynały dookoła niej tańczyć. Cały czas trawię ten event :brzydal: .

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 03 lut 2018, 1:25

Ja już po drugim odcinku:

Tak jak w poprzednim sezonie mam wrażenie, że niektórym zostały przypisane dużo ciekawsze, bardziej charakterystyczne role. a innym wyraźnie mniej. Ciężko byłoby skiepścić Mariah, która ma tak cholernie charakterystyczne zachowania. Rola Deli też była świetna. Dodatkowo sam Todrick mam wrażenie, że niektórym pomagał dużo bardziej niż innym.
Z jednej strony trochę szkoda mi Thorgy, bo wydaje mi się, że mogłaby jeszcze coś pokazać, to z drugiej strony faktycznie była najgorsza w tym odcinku. A jej zachowanie po eliminacji - żenuła.
Jeśli chodzi o to kto był najlepszy, to też się w sumie zgadzam z sędziami, natomiast wydaje mi się, że Bendela w lypcyncu się ewidentnie poddała, bo nie chciała podejmować decyzji o odpadnięciu.
Milk zachowywała się koszmarnie, mam nadzieję, że to jakieś chwilowe załamanie, bo liczę na nią w tym sezonie.

Nie wiem czy słyszałyście o teorii na temat tego jaką rolę ma pełnić Bebe w programie? Według mnie ma dużo sensu.
Napiszę również na biało w razie gdyby ktoś nie chciał wiedzieć:

Po reddicie chodzi pogłoska, że wystąpienie Bebe w AS ma być nawiązaniem do The Handmaid's Tale, a sama Bebe nie jest tak naprawdę pełnoprawną uczestniczką programu, a jedynie szpiegiem dla Ru, który potem pomoże wybrać RuPaulowi wygraną. Dlatego Bebe podobno nigdy nie odpadnie, ale też nie wygra żadnej konkurencji. W ten sposób Bebe przypomni o sobie i w ogóle 1 sezonie, ale też nie odbierze korony innym.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 03 lut 2018, 14:12

Najpierw moje wrażenia z odcinka:

Milk - wtf, co to ma byc za zachowanie? Jestem bardzo rozczarowana, szczególnie, ze jej występ był słaby. Trixie got robbed, to w moim odczuciu powinien byc pojedynek miedzi Benem i Trixie. Co do poziomu trudności w przedstawieniu swoich postaci to z jednej strony sie zgadzam, jedne miały z górki, inne pod górkę ale z drugiej strony ciężko też dobrać aż tyle ikon, z których każda jest w równym stopniu mocno charakterystyczna. Wybór przegranej jest dla mnie też odrobine niesprawiedliwy, Kennedy jąkała mnie stoi w miejscu od swojego sezonu, Thorgy nie trawie ale jednak Kennedy dla mnie ma mniej do zaoferowania. Eh. To będzie ciekawy sezon, bo dynamika w głupie jest dość wybuchowa.

A co do teorii na rupaulowskim /r to baaaaardzo mnie przekonuje :D

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 04 lut 2018, 13:30

Też słyszałam o tej teorii, podoba mi się :mrgreen: .

Co do postaci, uważam, że próbowali dać każdej queen najbardziej pasującą temperamentem/wyglądem divę. Nikt nie dostał roli "na złość". Milk mnie najbardziej zawiódł, moim zdaniem najgorzej pokazał swoją dive, nawet nie tknął jej charakterystycznych gestów, mimiki, rozpoznawalnego looku. A te foszki potem, żal komentować :mdleje: .

Powinna odpaść Kennedy "wylałam se klej na twarz, o jakie ładne kryształki" Davenport, ale cieszę się, że Thorgy już nie będzie. Jej wyjściowy wywiad mnie przeraził; to rozgoryczenie, szukanie spisków, dla mnie to już nie jest tylko bufonada i zawiść, ale jakiś poważny problem. Nawet się nią nie irytowałam, tylko czułam straszny dyskomfort.

blackevil, myslę tak samo, Della wycofała się z lipsynchu, bo nie chciała presji eliminacji.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 13:30 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 lut 2018, 14:35

Obejrzałam dziś do śniadania w ramach kuracji przeziębienia :mrgreen: .

Jaki przezajebisty odcinek :mrgreen: . Rżałam jak głupia przez całego Bitchelora :mrgreen: . Della mnie rozbroiła, Trixie była prześwietna i byłam wściekła na Milka, że nie mógł się przymknąć na pół minuty w scence i Trixie musiała grać dookoła niego. Kennedy mnie zaskoczyła, myślałam, że to będzie taka "jednogagowa" postać a w każdej scence pokazywała kolejną warstwę (pod koniec bez przenośni :brzydal: ).

ChiChi bardzo odstawała poziomem, przykro mi to pisać, bo ja lubię, ale nie widać, żeby się rozwinęła od swojego sezonu. Powinna była odpaść. Z drugiej strony, nie dziwię się Kennedy, że wybrała Milka, szczególnie że ten też nie pokazał się od jakiejś lepszej strony, ba, powiedziałabym, że w swoim sezonie był bardziej odważny konceptualnie i modowo, tu było jakoś tak średnio na scenie a w kuluarach z większą dozą uszczypliwości. Nie sądzę, żeby mu przybyło nowych fanów po tym sezonie.

Awatar użytkownika
mono

Postautor: mono » 09 lut 2018, 20:20

Na wstępie witam się, na forum jestem od początku ale tylko jako podczytywaczka, teraz postanowiłam wtrącić kilka słow na temat RPDR bo nikt z moich znajomych nie ogląda i nie mam z kim wymienic uwag :( Odkryłam program jakiś rok temu i od tej pory jestem mega fanką, obejrzałam wszystkie sezony, niektóre po 2 razy :)

Co do ostatniego odcinka - Milk nie lubiłam w tym sezonie, jej zachowanie było dla mnie co najmniej niezrozumiałe ale uważam że nie zasłużyła na odejście, Kennedy zrobiła to tylko i wyłącznie dlatego że Milk ją uraziła po eliminacji Thorgy, ChiChi jest zdecydowanie najsłabsza od samego początku i chyba sama uważała że powinna odpaść. Ben jest rewelacyjna, w każdym odcinku coraz lepsza, idzie po wygraną ale niestety słyszałam plotkę że zrezygnuje na rzecz powrotu Morgan, mam nadzieję że to nie prawda. Trixie jest moja ulubienicą poza rpdr, w pierwszych dwóch odcinkach nie powalila mnie na kolana ale w bitcherol była świetna, gdyby nie Milk byłaby w top2 na 100%, szkoda.
Z każdym kolejnym odcinkiem teoria o Bebe-szpiegu Ru wydaje się być coraz bardziej prawdopodobna, jej występ był tak samo słaby jak ChiChi a jednak ciągle jest bezpieczna

Wróć do „Hobby”