Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

Postautor: Kumiho » 01 kwie 2017, 22:54

Aaaaa, ale fajnie, ze Cynthia wróciła :D Szkoda trochę Jaymes odpadła, choć zgadzam się z krytyką sędziów.

Tak w ogóle to sezon 9 jest na bierząco na netflixie uk.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 02 kwie 2017, 4:02

Fajny odcinek. Valentina robi na mnie coraz większe wrażenie, myślałam, że będzie piękna, ale nijaka a tu niespodzianka. Doceniam jej spokojną pewność siebie i samoświadomość. Myślę, że dokładnie tego Jaymes brakowało przed kamerami. Żal, ale zasłużona eliminacja. Za to Kimora w moim wyobrażeniu miała być takim zadziornym kociakiem a jest bieda, taniocha, nijakość. Ona i Aja mają przegięcie wyretuszowane foty.

Pochorowałam się, nie mogę spać, oglądam w łóżku Untucked po raz drugi... :torba:
...but your dad just calls me Anya

robię zdjęcia kalkulatorem

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 08 kwie 2017, 18:29

Jak wrażenia po nowym odcinku? Muszę przyznać, że coraz bardziej zachwyca mnie Valentina <3 jej dbałość o szczegóły jest imponująca no i ta roześmiana osobowość. Ogólnie top 3 też typowałam jako najmocniejszych zawodników w tym tygodniu. Co do bottom 2, yup, baaardzo dobrze wybrane i bardzo się sieszę, że Kimora odpadła, wkurzała mnie niemiłosiernie. Za to Farrah.... bitch, to dziewiąty sezon, po co w ogóle się zgłaszać na casting jak nawet się nie planuje nauczć podstaw szycia.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 kwie 2017, 18:25

Nareszcie obejrzałam! Dalej nie lubię Trinity, ale coraz bardziej szanuję to, co robi. Miałam wreszcie jakość hd i poprzyglądałam się twarzom podczas szykowania się, Sasha ma rewelacyjną bazę: gładką, pięknie wyblendowaną, w porównaniu do niej niektóre uczestniczki wyglądają, jak ciasto, wysmarowane nutellą :brzydal: .

Na scenie najbardziej podobał mi się Charlie, ale bottom two wybrałabym dokładnie to samo. Kimora wkurzająca jak diabli, nie pokazała chyba żadnej zalety w tych trzech odcinkach.

A co do nieszyjących dq...tez się zastanawiam, jak można to olewać po tylu sezonach. Jeśli do kompletu znajdzie się ktoś, kto nie będzie przygotowany na snatch game, bo "nie jestem komediową królową", "nie miałam czasu nic wymyślić" "coś się zrobi" to zaliczę palmfejsa :brzydal: .

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 09 kwie 2017, 21:00

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nareszcie obejrzałam! Dalej nie lubię Trinity, ale coraz bardziej szanuję to, co robi. Miałam wreszcie jakość hd i poprzyglądałam się twarzom podczas szykowania się, Sasha ma rewelacyjną bazę: gładką, pięknie wyblendowaną, w porównaniu do niej niektóre uczestniczki wyglądają, jak ciasto, wysmarowane nutellą :brzydal: .

Na scenie najbardziej podobał mi się Charlie, ale bottom two wybrałabym dokładnie to samo. Kimora wkurzająca jak diabli, nie pokazała chyba żadnej zalety w tych trzech odcinkach.

A co do nieszyjących dq...tez się zastanawiam, jak można to olewać po tylu sezonach. Jeśli do kompletu znajdzie się ktoś, kto nie będzie przygotowany na snatch game, bo "nie jestem komediową królową", "nie miałam czasu nic wymyślić" "coś się zrobi" to zaliczę palmfejsa :brzydal: .

Znajdzie się, znajdzie :brzydal: przerzuciłam się na oglądanie na brytyjskim netflixie i też od razu mam hd, trochę szok przeżyłam jeśli chodzi o Ajah, no bardzo rough jest jej makijaż. Sasha za to... zgadzam się w zupełności, inne dq mogłyby się od niej uczyć.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 kwie 2017, 21:17

Kumiho pisze:
Znajdzie się, znajdzie :brzydal: przerzuciłam się na oglądanie na brytyjskim netflixie i też od razu mam hd, trochę szok przeżyłam jeśli chodzi o Ajah, no bardzo rough jest jej makijaż. Sasha za to... zgadzam się w zupełności, inne dq mogłyby się od niej uczyć.

Nie chciałam pokazywać palcem, o kogo najbardziej chodzi :brzydal: . Najgorsze, co Aja sobie robi, to chyba wyrysowywanie kącików ust w zupełnie nowym miejscu. Podczas lipsynchu miała takie momenty jak otwierała usta, że się trochę bałam :torba: , taki psychodeliczny klaun.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 kwie 2017, 20:06

Jak po ostatnim odcinku?

Z rzeczy niespoilerowych, Eureka z tygodnia na tydzień wydaje mi się coraz wyraźniej egocentryczna i wredna, ale nie "shady diva", tylko tak przyziemnie- paskudnie. Na scenie dalej jest dla mnie charyzmatyczna i zabawna, ale jakoś nie kibicuję jej jako osobie.

Ale mnie wkurza montaż vh1... nie pokazali głównego zadania po próbach :fire: , myślałam, ze może się zagapiłam przy oglądaniu przez śpiączkę spożywczą :torba: , ale oni po prostu olali część "talent" w tym show. Nie ma mini-czalendży, teraz to, nieładnie

Żal było patrzeć na Charliego w lip synchu, tego chyba jeszcze nie grali :wc: . No ale staram się rozumieć, ogromna presja, nowe środowisko, zżarta pewność siebie...to chyba rzeczywiście nie był jego żywioł, choć wyglądał jak zawsze pięknie.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 16 kwie 2017, 20:11

Z tym zadaniem głównym to pokazali, bo to miało być live tv, wiec to nie były próby tylko tak, jakby to pokazali live - that was the point. Ale mnie wkurzył runway - tak szybko przelecieli wszystkie kreacje, że nie miałam kiedy dobrze się przypatrzyć strojom - ehh. Zgadzam się tez co do Eureki, z jednym wyjątkiem - dla mnie ona na scenie nie ma charyzmy, no nie rusza mnie jej humor :torba: za to znowu muszę sie pozachwycać Valentiną, jest po prostu urocza.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 kwie 2017, 20:19

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Z tym zadaniem głównym to pokazali, bo to miało być live tv, wiec to nie były próby tylko tak, jakby to pokazali live - that was the point. Ale mnie wkurzył runway - tak szybko przelecieli wszystkie kreacje, że nie miałam kiedy dobrze się przypatrzyć strojom - ehh. Zgadzam się tez co do Eureki, z jednym wyjątkiem - dla mnie ona na scenie nie ma charyzmy, no nie rusza mnie jej humor :torba: za to znowu muszę sie pozachwycać Valentiną, jest po prostu urocza.

No niby live, ale cały czas Ross przerywał i je poprawiał, więc spodziewałam się, że to jeszcze nie to :niewiem: . Nie obraziłabym się, gdyby występowały "na żywo" na scenie głównej, po próbach, ale np. z gościem, który będzie wrzucał jakieś niekontrolowane wątki, żeby sprawdzić ich refleks.

Aaa, to drugie też! Dziewczyny tak pięknie wyglądały, chciałam zobaczyć, jak będą chodzić a tu ciach-ciach-ciach.

Po Valentinie widać klasę. I pięknie jej w czerwonym :D.

Edycja, znalazłam runway... to rozumiem <3!

Ostatnio zmieniony 16 kwie 2017, 21:01 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akkikka

Category is: Drag! Czyli wątek dla miłośniczek facetów w sukienkach ;)

Postautor: akkikka » 22 kwie 2017, 12:39

Jak wrażenia po ostatnim odcinku? Wrócił mini challenge i fajnje. Alexis Michlelle to jednak bitch jest.
Bottom two - spodziewałam się, słabo obie wypadły. Lipsync tragiczny, ja bym obie wywaliła.

Zakończenie - w pewnym momencie w trakcie programu przeszło mi przez myśl, że tak może być.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2017, 12:39 przez akkikka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 23 kwie 2017, 11:12

Podobał mi się odcinek, choć same piosenki nie były tak chwytliwe, jak sezon-dwa temu. Podobno pisze je ktoś inny.

Moje opinie pokrywają się z sędziowskimi 10/10.

I mi się lipsynch podobał, wreszcie obie osoby tańczyły z zaangażowaniem i do piosenki, którą miały w tle.

Strój Alexis Michelle naprawdę był biedny w każdym detalu, od stóp do głów a jej jojczenie w Untucked... :facepalm: .

Dopiszę jeszcze miiiiiiikro spoiler na przyszły tydzień! :pazurki: Będzie snatch game i powtórka z Madonnowego wybiegu :D :serce: :serce: :serce: :serce: !!!!
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 20:09 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 29 kwie 2017, 15:10

Kurczak, nie wyświetla mi się na kanale WOW untucked do nowego odcinka :( zawsze oglądam pod rząd odcinek, untucked i recap a tu klops, untucked ni ma.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 29 kwie 2017, 22:36

Ja już ostatnio dostałam komunikat, że niedostępny w moim kraju, więc oglądam kradziony. Rewelacyjny odcinek, Peppermint pokazała chyba najwięcej radochy w historii lipsyncha :D.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 kwie 2017, 1:02

Ja już ostatnio dostałam komunikat, że niedostępny w moim kraju, więc oglądam kradziony. Rewelacyjny odcinek, Peppermint pokazała chyba najwięcej radochy w historii lipsyncha :D.

No ja na VPN przez UK oglądam i nie miałam problemów do tej pory s tu dzisiaj klops :( ale już sobie poradziłam z tym. Mam dokładnie odwrotne odczucia co do Peppermint - po kimś z jej legendą spodziewałam się dużo więcej. W ogóle jak dla mnie jeden z słabszych snatch games, do tego Cynthia, Farah i Aja :facepalm: za to untucked super, Trinity i Shea <3

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 30 kwie 2017, 12:03

Kumiho pisze:No ja na VPN przez UK oglądam i nie miałam problemów do tej pory s tu dzisiaj klops :( ale już sobie poradziłam z tym. Mam dokładnie odwrotne odczucia co do Peppermint - po kimś z jej legendą spodziewałam się dużo więcej. W ogóle jak dla mnie jeden z słabszych snatch games, do tego Cynthia, Farah i Aja :facepalm: za to untucked super, Trinity i Shea <3

Serio? No ja się dałam uwieść :lol: Mnie tylko irytowało, że montaż był nie fair i Cynthię ledwo tam był widać. Tak, snatch game nie było najlepsze, Cynthia mnie wręcz żenowała, ale jako odcinek oglądało mi się super. Co do Untucked pełna zgodność <3.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 07 maja 2017, 14:20

Uważam, że Nina powinna odpaść w tym odcinku :fire: . Ona i Peppermint są strasznie głaskane po główce. Wiem, że Aja ma do kupy mniejszy medialny potencjał, ale w tym odcinku była lepsza od Niny na każdym etapie, do tego zamiast się obrażać bierze sobie do serca krytykę i konsekwentnie pracuje nad swoim makijażem. Do tego Sasha była dla mnie bardzo ok, próbowała grać profesjonalnie, miała fajne kreacje, wtf z bottom3? Znudziłam się na Untucked.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 07 maja 2017, 14:26

Uważam, że Nina powinna odpaść w tym odcinku :fire: . Ona i Peppermint są strasznie głaskane po główce. Wiem, że Aja ma do kupy mniejszy medialny potencjał, ale w tym odcinku była lepsza od Niny na każdym etapie, do tego zamiast się obrażać bierze sobie do serca krytykę i konsekwentnie pracuje nad swoim makijażem. Do tego Sasha była dla mnie bardzo ok, próbowała grać profesjonalnie, miała fajne kreacje, wtf z bottom3? Znudziłam się na Untucked.

Dokladnie! Nina w moim odczuciu powinna pojechać do domu, o Peppermint nawet nie chce mi sie pisać, to moje największe rozczarowanie sezonu. Dlaczego Sasha była w bottom 3 nie rozumiem, prędzej bym tam Farrah albo drewnianą Pep widziała (choć jak dla mnie wszystkie z wyjątkiem Niny i Aja były mocne w tym odcinku, dokładanie tam trzeciej osoby było bardzo na siłe). Untucked nudne, ale wzmocniło moją sympatie do Sashy, Valentiny, Alexis i Trinity jeszcze bardziej, widzę je wszystkie w czołówce.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 07 maja 2017, 14:47

Kumiho pisze:
Dokladnie! Nina w moim odczuciu powinna pojechać do domu, o Peppermint nawet nie chce mi sie pisać, to moje największe rozczarowanie sezonu. Dlaczego Sasha była w bottom 3 nie rozumiem, prędzej bym tam Farrah albo drewnianą Pep widziała (choć jak dla mnie wszystkie z wyjątkiem Niny i Aja były mocne w tym odcinku, dokładanie tam trzeciej osoby było bardzo na siłe). Untucked nudne, ale wzmocniło moją sympatie do Sashy, Valentiny, Alexis i Trinity jeszcze bardziej, widzę je wszystkie w czołówce.

Pep zawiedziona jestem bardzo. Wzbudza moją sympatię, ale oprócz ładnego uśmiechu nie pokazała chyba nic a tyyyyyyle się mówi o niej jako ikonie i sławie. Zieeew.

Widziałam wszystko, co się da z DragConu, ale bym tam chciała być..Valentina i jej stoisko wyglądały po prostu bosko, Unhh na żywo rewelacyjne, tyle unikalnego merchu... smuteczek :( .
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 14:49 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 maja 2017, 14:46

W ostatnim SNL byl skecz o RPDR :serce: . Brzmialo to w sumie jak kilkuminutowa reklma, ale i tak mnie ucieszylo :D.

No i pierwsz komentarz pod filmem... :rotfl:

'Chris Pine you are perfect you are beautiful you look like Linda Evangelista'
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 14:47 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 maja 2017, 13:30

Taki nijaki był ten ostatni odcinek, że nawet mi się pisać specjalnie nie chciało. Nie był zły, tylko jakiś taki meh.

Wróć do „Hobby”