Muzyczka na dziś

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Re: Muzyczka na dziś

Postautor: Julijka » 20 sty 2018, 9:08

:love:

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 29 sty 2018, 6:19

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 03 lut 2018, 5:16

https://m.youtube.com/watch?v=Pbj40eNanW4
:love:

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

jules

Postautor: jules » 14 lut 2018, 21:01

jak nie lubię takich show, to ten występ zrobił na mnie duże wrażenie i katuję chyba 3 dzień :love:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, 21:05 przez jules, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 19 lut 2018, 14:12

Leci w kółko :serce:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 26 lut 2018, 12:26

"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 lut 2018, 21:36

Zapętliłam się. Cudny cover.

Insta
Blog podróżniczy Kraków: zamek w Korzkwi
Piekę słodkie Tort truskawkowo-waniliowy

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 26 lut 2018, 23:38

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Hah, weszłam właśnie, żeby to wstawić :piwo:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 27 lut 2018, 21:53

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

REWELACJA !!! :love:

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 01 mar 2018, 6:26

Kocham Szustego :love: Nie pamiętam, kiedy tak bardzo spodobał mi się bit.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 03 mar 2018, 6:50

Prof. Jarosław zrobił coś niesamowicie wyjątkowego, ta płyta jest czymś ponad całe guano tego świata. :ok:
Tylko do posłuchania tej płyty/tego kawałka bezwzględne jest posiadanie słuchawek albo najlepszych na świecie głośników i super możliwości do koncentracji. Jak słucham rapu od nastu lat, tak chyba tylko Wilk chodnikowy Bisza wcześniej TAK zachwycił :ok: :ok:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 6:54 przez elorap, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 03 mar 2018, 17:39

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Prof. Jarosław zrobił coś niesamowicie wyjątkowego, ta płyta jest czymś ponad całe guano tego świata. :ok:
Tylko do posłuchania tej płyty/tego kawałka bezwzględne jest posiadanie słuchawek albo najlepszych na świecie głośników i super możliwości do koncentracji. Jak słucham rapu od nastu lat, tak chyba tylko Wilk chodnikowy Bisza wcześniej TAK zachwycił :ok: :ok:

Nie słucham rapu, nie lubię, ale tan kawałek jest świetny! :)

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 04 mar 2018, 9:47

Rzadko mi się udaje kogoś niesłuchającego rapu przekonać, ale jeśli już, to zazwyczaj jest to Bisz właśnie :) Cała płyta jest wyjątkowa, więc polecam :)

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 04 mar 2018, 11:17

Mój facet słucha i do tej pory mu się nie udało mnie przekonać :) Wkurza mnie tekst w kółko o tym samym, niezrozumienie, brak akceptacji i dzielnica, blokowisko, ale wszystko przedstawione tak, że mnie denerwuje... a tutaj jest zupełnie coś innego, do tego bit wspaniały.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 04 mar 2018, 12:12

Rzadko mi się udaje kogoś niesłuchającego rapu przekonać, ale jeśli już, to zazwyczaj jest to Bisz właśnie :) Cała płyta jest wyjątkowa, więc polecam :)

wrzucaj częściej :)
też jestem otwarta chociaż nie słucham rapu :brzydal:
ja i prawie całe moje otoczenie raczej folki, jazzy, electro, rocki i inne poezje
chetnie posłucham czegoś bez właśnie blokowisk i dzielnic :mrgreen:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 05 mar 2018, 9:35

Żałuję, że nie zgarnęła oscara

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 06 mar 2018, 0:24

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mój facet słucha i do tej pory mu się nie udało mnie przekonać :) Wkurza mnie tekst w kółko o tym samym, niezrozumienie, brak akceptacji i dzielnica, blokowisko, ale wszystko przedstawione tak, że mnie denerwuje... a tutaj jest zupełnie coś innego, do tego bit wspaniały.

Nie wiem, kogo konkretnie słucha Twój facet, ale mi się takie teksty kojarzą z pierwszymi płytami, ew. ze starymi piosenkami. W zasadzie wszyscy, których słucham, dawno już ewaluowali poza w/w tematykę. No i nie można zapomnieć, że rap to muzyka o życiu, ogólnie rzecz biorąc. Moja topka to są faceci 30,40+, więc oni już dawno uciekli od problemu braku akceptacji (w takim rozumieniu, o jakim piszesz). Współcześnie myślę, że w rapie można znaleźć wszystko (boskie teksty, świetne bity, dużo lirycznych tekstów, ale też coś lekkiego itd.)
Ja nie jestem obiektywna, bo dla mnie rap to coś więcej, niż muzyka, no i preferuję śmiesznie określany "inteligencki" rap. Właśnie zalinkowana piosenka to takie czyste doznanie artystyczne, a tak ogólnie to mój top to piosnki o życiu :brzydal: I tak jak nigdy nie lubiłam tatuaży, nie jarało mnie to zupełnie, tak teraz bardzo marzy mi się tatuaż z tytułem jednej z piosenek Bisza :brzydal:
Poza rapem ja słucham dużo różnej muzyki, chociaż rap na zawsze będzie nr 1 obok Myslovitz :serce:

@Caoimhe racja, szkoda :( Dla mnie ten film 'stoi' jednak tą piosenką:

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 06 mar 2018, 19:02

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie wiem, kogo konkretnie słucha Twój facet, ale mi się takie teksty kojarzą z pierwszymi płytami, ew. ze starymi piosenkami. W zasadzie wszyscy, których słucham, dawno już ewaluowali poza w/w tematykę. No i nie można zapomnieć, że rap to muzyka o życiu, ogólnie rzecz biorąc. Moja topka to są faceci 30,40+, więc oni już dawno uciekli od problemu braku akceptacji (w takim rozumieniu, o jakim piszesz). Współcześnie myślę, że w rapie można znaleźć wszystko (boskie teksty, świetne bity, dużo lirycznych tekstów, ale też coś lekkiego itd.)
Ja nie jestem obiektywna, bo dla mnie rap to coś więcej, niż muzyka, no i preferuję śmiesznie określany "inteligencki" rap. Właśnie zalinkowana piosenka to takie czyste doznanie artystyczne, a tak ogólnie to mój top to piosnki o życiu :brzydal: I tak jak nigdy nie lubiłam tatuaży, nie jarało mnie to zupełnie, tak teraz bardzo marzy mi się tatuaż z tytułem jednej z piosenek Bisza :brzydal:
Poza rapem ja słucham dużo różnej muzyki, chociaż rap na zawsze będzie nr 1 obok Myslovitz :serce:

@Caoimhe racja, szkoda :( Dla mnie ten film 'stoi' jednak tą piosenką:

Mój facet słucha tych znanych raperów tylko OSTR i kilku innych.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 07 mar 2018, 22:58

To pewnie słucha Bisza, Eldo, Łonę, Fisza itd. Ja właśnie takiego rapu słucham.
@Caoimhe jednak zwracam honor, Mystery of love na słuchawkach to jest kosmos. Piękne, kurde, piękne! <3 Słucham od 2 dni. No i te wstawki przypominają mi o tym cudownym filmie :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 07 mar 2018, 23:37

Fisza to ja słucham od LO ale mi zawsze wszyscy związani z rapem mówili że to nie rap :lol: więc się nie odzywałam

mój ulubiony

Wróć do „Hobby”