Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności

M.in

Re: Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

Postautor: M.in » 20 gru 2016, 23:32

Washi z muminkami!!! :love: :love: :love:
Do niczego mi się nie przyda, ale chcę ją!

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Re: Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

Postautor: Loony Blonde » 20 gru 2016, 23:35

Mi najbardziej marchewka się podoba :)

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 21 gru 2016, 20:34

Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Czocher, ale wiesz, że te taśmy to nie washi?
https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Korean-Kawaii-Stationery-Waterproof-Washi-Decorative-Scrapbook-Scotch-Masking-Tape-Cintas-Stickers-1PCS/32707247561.html?spm=2114.13010208.99999999.336.JTTuV1&detailNewVersion=&categoryId=211108
https://pl.aliexpress.com/item/1PCS-Lace-Tape-Decoration-Roll-Candy-Colors-DIY-Washi-Decorative-Sticky-Paper-Masking-Tape-Self-Adhesive/32732857021.html?spm=2114.13010208.99999999.330.JTTuV1
Tak tylko piszę na wypadek gdybyś spodziewała się washi.

wiem, wiem, wiem :D roboczo tak nazwałam :P

A teraz pytanie.
Czy macie jakiś sprawdzony notes/zeszyt, najlepiej gładki, który dostane w empiku internetowym? Dostałam karte podarunkową w prezencie i mysle nad fajnym notesem do BuJo :D

M.in

Postautor: M.in » 21 gru 2016, 21:19

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czy macie jakiś sprawdzony notes/zeszyt, najlepiej gładki, który dostane w empiku internetowym? Dostałam karte podarunkową w prezencie i mysle nad fajnym notesem do BuJo :D

Typowo do BuJo to chyba zeszyt w kropki- zerknęła bym w takim wypadku czy Empik ma Moleskine w kropki. Tak poza tym to chyba nic pod BuJo w Empiku chyba nie ma.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 21 gru 2016, 21:42

M.in pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Typowo do BuJo to chyba zeszyt w kropki- zerknęła bym w takim wypadku czy Empik ma Moleskine w kropki. Tak poza tym to chyba nic pod BuJo w Empiku chyba nie ma.

kropki przerabiałam i chciałabym jednak czysty spróbować :D

M.in

Postautor: M.in » 23 gru 2016, 19:44

To nie pomogę. Super notes gładki mam z Taigera ale jest sprzed półtora roku, format kwadratowy mniej więcej, grube, białe kartki, ale tam prawie wszystkie kolekcje są limitowane. :(
W Empiku patrzyła bym na Moleskine albo paper blanks, ale te drugie chyba mają niebotyczną cenę i taki sobie papier.

Kupiłam brush pena z Faber Castella i próbuje swoich sił w hand latteringu w bujo. Myślałam, że będzie bardziej miękki i pędzelkowy, ale podobno twardsze są lepsze na początek.

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 24 gru 2016, 13:43

M.in pisze:

To nie pomogę. Super notes gładki mam z Taigera ale jest sprzed półtora roku, format kwadratowy mniej więcej, grube, białe kartki, ale tam prawie wszystkie kolekcje są limitowane. :(
W Empiku patrzyła bym na Moleskine albo paper blanks, ale te drugie chyba mają niebotyczną cenę i taki sobie papier.

Kupiłam brush pena z Faber Castella i próbuje swoich sił w hand latteringu w bujo. Myślałam, że będzie bardziej miękki i pędzelkowy, ale podobno twardsze są lepsze na początek.

Ja ostatnio maziałam brush penami i masakra, trudne to, pedzelek nie hce sie ukladac tak jak ja chce :D

Kupilam sobie za to zloty tusz i wczoraj siedzialam i cisnelam zlote literki: https://vimeo.com/196948841
(Wow, nie wiedzialam, ze da sie wrzucic filmik z tapatalka :D)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 05 sty 2017, 16:50

a ja od jakiegoś czasu szukam ładnego i naprawdę grubego (300 k albo wiecej) notesu "kółkowego" i nie mogę znaleźć :(

dunia

Postautor: dunia » 05 sty 2017, 17:53

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a ja od jakiegoś czasu szukam ładnego i naprawdę grubego (300 k albo wiecej) notesu "kółkowego" i nie mogę znaleźć :(

widziałam ostatnio śliczne w TK Maxx :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 05 sty 2017, 18:14

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

widziałam ostatnio śliczne w TK Maxx :)

niestety w najbliższych tygodniach mogę kupować tylko online...

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 13 lut 2017, 19:07

Raz w roku pozwalam sobie na ten cały kicz i robię sama walentynkę albo własnoręcznie zrobiony upominek :brzydal: Chłop się cieszy i jest spoko :D Tylko z racji tego, że moje zdolności są w opłakanym stanie ratuje się niezawodnym yt ;) I tak trafiłam na nią, jest przeurocza i to jak mówi o tych swoich miłościach :serce:

A wstawiam to tu bo im więcej tego oglądam tym mam większą ochotę coś pokombinować sama :D Nie wiem czy lubicie takie wycinanki :roza:

Miałyście z koleżankami tradycje obdarowywania się walentynkami? :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 19:15 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 13 lut 2017, 22:44

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Raz w roku pozwalam sobie na ten cały kicz i robię sama walentynkę albo własnoręcznie zrobiony upominek :brzydal: Chłop się cieszy i jest spoko :D Tylko z racji tego, że moje zdolności są w opłakanym stanie ratuje się niezawodnym yt ;) I tak trafiłam na nią, jest przeurocza i to jak mówi o tych swoich miłościach :serce:

A wstawiam to tu bo im więcej tego oglądam tym mam większą ochotę coś pokombinować sama :D Nie wiem czy lubicie takie wycinanki :roza:

Miałyście z koleżankami tradycje obdarowywania się walentynkami? :)

Z koleżankami to się nie obdarowywałam. Z sympatiami rodzaju męskiego jedynie.
Ale jak słyszę i widzę to wiele osób robi walentynkowe prezenty rodzinie, synowa teściowej i odwrotnie.
Urocza dziewczynka. :love:
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 08 kwie 2017, 21:35

Dzisiaj byłam na targach Niech Żyje Papier w Warszawie. Ceny dosyć wysokie, ale skusiłam się na planner i pióro Lamy bo słyszałam o nich dużo dobrego. Przez to, że całe studia pisałam długopisem moje pismo strasznie zbrzydło a ręka po chwili zaczyna boleć więc postanowiłam wrócić do klasyka czyli pióra :)

Na tych targach były taakie wspaniałości, że musiałam się ogarnąć, żeby za dużo nie wydać.

Szukam teraz jakiegoś ładnego gruuubego zeszytu, byle nie był na kole bo nie przepadam.

JestemAnia

Postautor: JestemAnia » 20 kwie 2017, 18:07

Byłam dzisiaj w jakimś supermarkecie. No i oczywiście zerkłam na dział z artykułami papierniczymi. Znalazłam piękny zeszyt i w dodatku na promocji. Musiałam go wziąć, nie ważne, że jest w linie i i tak go nie bede używać :torba:

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 06 lut 2018, 15:45

Biedronka, 15zl. Były też inne wzory ObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Hobby”