Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
M.in

Re: Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

Postautor: M.in » 24 lis 2016, 23:45

Będę miała jutro okazje wejść do Paper Concept. :love: Co polecacie zobaczyć? :D

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Re: Niby skończyłam już szkołę, ale ten zeszyt jest taki ładny czyli anonimowe papierocholiczki

Postautor: Loony Blonde » 25 lis 2016, 1:07

M.in pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jeszcze nie zdążyłam przeczytać wątku. Wpadłam na szybko pokazać Wam co zobaczyłam u Kołcza Majka na snapie. Może spodoba się wielbicielkom bullet journal. Do kupienia na allegro. :)

https://www.youtube.com/watch?v=F4ahphF1Ybk

Czytałam ogólnie opinie o tym notatniku, że papier jest taki sobie i przebija. No i jest kremowy, a nie biały. :P Chyba, że w wersji kalendarzowej jest jakiś inny niż w zwykłych notatnikach tej marki.

Dobrze wiedzieć. Chciałam go kupić, ale skoro ma słaby papier to zrezygnuję.

M.in

Postautor: M.in » 25 lis 2016, 1:44

Jeszcze nie zdążyłam przeczytać wątku. Wpadłam na szybko pokazać Wam co zobaczyłam u Kołcza Majka na snapie. Może spodoba się wielbicielkom bullet journal. Do kupienia na allegro. :)

https://www.youtube.com/watch?v=F4ahphF1Ybk

Czytałam ogólnie opinie o tym notatniku, że papier jest taki sobie i przebija. No i jest kremowy, a nie biały. :P Chyba, że w wersji kalendarzowej jest jakiś inny niż w zwykłych notatnikach tej marki.

Na grupie polskiej o BuJo jest lista notatników w kropki z linkami. Polecam przejrzeć.

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 25 lis 2016, 9:37

M.in pisze:

Na grupie polskiej o BuJo jest lista notatników w kropki z linkami. Polecam przejrzeć.

A gdzie ta grupa? :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 25 lis 2016, 9:42

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
M.in pisze:

A gdzie ta grupa? :D

Na fb: https://www.facebook.com/groups/1536316903365179/

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 25 lis 2016, 19:11

A czy naklejki zaliczają się do bycia anonimowym papierocholikiem? :D Co roku kupuję zwykły czarny kalendarz w makro za jakieś grosze, a później przez cały rok ozdabiam go naklejkami, ktore sama kupuję lub dostaję od uczniów, którzy chcą mieć udział w ozdabianiu :D Moją perełką jest naklejka iron mana ze Stanów i cała seria naklejek z Krecika, które dostałam od koleżanki z Czech :D cieszyłam się jak dziecko :D Poza tym mam masę notesików, które zużywam z prędkością światła, więc czuję się rozgrzeszona :D Po nowym roku przyleci do mnie notes w mopsy, długopis w mopsy i zestaw papierniczy w kropki, rozpływam się <3

No i mam pierdyliard długopisów, zakreślaczy i ołówków, które dumnie leżą w szafce a i tak w pracy pożyczam na lewo i prawo, nie wiem czemu tak :torba:

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 25 lis 2016, 21:29

Jasne, że się liczy :D Ja też uwielbiam naklejki, ale zawsze żal mi ich używać ;p

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 26 lis 2016, 16:07

Naklejki uwielbiam :D zakupiwszy dzisiaj zeszyt, piekny i rozowy, troche wiekszy niz A5 i sprobuje pocisnac bullet journal :D

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 04 gru 2016, 17:09

właśnie zaczynam sie zastanawiać, czy poza zindywwidualizowaniem sposobu planowania nie powinnam różnież spersonalizować sobie samego notesu, poprzez zrobie go sama :torba: trafiłam bowiem na fejsowej bujo grupie na zdjęcie notesu samorobnego jednej dziewczyny i tez chce *.* szkoda, ze ze zdolnosciami manualnymi u mnie słabawo :(

https://www.youtube.com/watch?v=XGQ5P8QVHSg&feature=youtu.be&list=UUGbxOeCBuGSsKvt4g9lEv3A

liczę też, że podczas mojej najbliższej wycieczki kupię sobie akwarele Ładoga w kostkach ;-;

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 04 gru 2016, 18:00

A ja zakochałam się w tych notesach:
http://studiosarah.co.uk/product/a5-luxe-notebooks-8/

Ale ta cena :torba:

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 06 gru 2016, 9:09

benz pisze:A ja zakochałam się w tych notesach:
http://studiosarah.co.uk/product/a5-luxe-notebooks-8/

Ale ta cena :torba:

Jeżuniu jakie piekne

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 09 gru 2016, 21:43

Ale ze osobny wątek dla tumblr girls? XD

Melduję, ze pastelowe zakreślacze są wspaniałe, jestem w ekstazie, bez kitu :D

http://www.pilotpen.pl/pl/musisz-mie/rodzina-frixion/frixion-light-soft-medium.html
czy to te zakreślacze? da się je kupić w zestawie? w internecie widzę tylko pojedynczo

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 09 gru 2016, 23:58

To te zakreślacze. Ale imho są bardziej pastelowe niż na tym zdjęciu poglądowym.
Niestety nie wiem czy są dostępne w zestawie, ja je widziałam tylko pojedynczo.

Zapisałam się na warsztaty kaligrafii, w niedzielę czekają mnie 3 godziny copperplate'a

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 10 gru 2016, 14:16

To te zakreślacze. Ale imho są bardziej pastelowe niż na tym zdjęciu poglądowym.
Niestety nie wiem czy są dostępne w zestawie, ja je widziałam tylko pojedynczo.

Zapisałam się na warsztaty kaligrafii, w niedzielę czekają mnie 3 godziny copperplate'a

chcę iść po nowym roku na warsztaty <3

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 11 gru 2016, 16:39

Otoz, bylam na warsztatach i bylo NAJWSPANIALEJ.
Siedzialam tam normalnie w ekstazie, 3 godziny zlecialy mi jak 20 minut, moglabym tak siedziec caly dzien i kaligrafowac. Pozniej zrobie fotki moich literek i wrzuce.

Wrocilam ze skosna obsadka i dwiema stalowkami do copperplate'a :D

Normalnie chodze po domu i sie jaram :D

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 11 gru 2016, 17:53

A w ogole to wczoraj, po dwoch piwach (ktore mnie siekly, bo ja za bardzo alkoholu nie pije) udalam sie do empiku i w tym pijackim szale kupilam zestaw cienkopisow Staedlera :D
10+3 nowe kolory!!!! Taka okazja!!!! :D

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 20 gru 2016, 18:20

W końcu nadrobiłam.
Świetny wątek :love:

Ja nie umiem pisac cienkopisami, to miejsce do trzymania jest dla mnie za wąskie, mam chyba za grube palce xD a takie sa piekne i tyle kolorow <3

Też mam ten problem. Możesz polecić jakieś dobre długopisy dostępne u nas?

Czy są tu wielbicielki planerów typu Filofax? U mnie ten sposób na ogarnianie wszystkiego sprawdza się najlepiej. Nie mogę oduczyć się zapisywania ważnych informacji na różnych małych karteczkach, zazwyczaj gubiłam je, na koniec oczywiście nic nie pamiętałam i wszystko mi umykało. Teraz po powrocie do domu wygrzebuję je z czeluści torebki i wpinam do planera. Podziurkowałam kilka ładnych kopert i zbieram tam paragony, które mogą mi się przydać przy ewentualnej reklamacji. Mam też koszulkę z aktualnymi wynikami badań, żeby potem ich nie szukać na ostatnią chwilę, gdy są potrzebne. Koszulkę na różne dokumenty np deklaracje do US. No i oczywiście pieldyriald różnych list. Przede wszystkim dlatego bujo u mnie się nie sprawdzi. Jak pomyślę, że miałabym przepisywać te wszystkie listy za każdym razem, gdy zmieniam planer... :banghead:

Napiszcie o swoich ciekawych rozwiązaniach, może będę mogła zaadaptować niektóre u siebie.

Czocher, napisałaś, że masz cały koszyk na Aliexpress. Pokaż co znalazłaś, ja później postaram się wkleić kilka ciekawych linków. Mam zamiar zrobić zamówienie w styczniu lub lutym.

Awatar użytkownika
Mitsukki

Postautor: Mitsukki » 20 gru 2016, 20:20

Niestety nie mam za bardzo nic do polecenia :( najbardziej lubię długopisy Pilota.

Od stycznia planuję ruszyć z bullet journalem, bardzo nie lubie kalendarzy/organizerow z wpinanymi stronami, dla mnie jest to niewygodne.

Miałam dzisiaj znowu warsztaty kaligrafii i pisałam złotym atramenteeeem :love:

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 20 gru 2016, 21:37

Niestety nie mam za bardzo nic do polecenia :( najbardziej lubię długopisy Pilota.

Od stycznia planuję ruszyć z bullet journalem, bardzo nie lubie kalendarzy/organizerow z wpinanymi stronami, dla mnie jest to niewygodne.

Miałam dzisiaj znowu warsztaty kaligrafii i pisałam złotym atramenteeeem :love:

A widzisz, to co dla Ciebie jest wadą, dla mnie jest zaletą. :ok:

Też bardzo lubię piota, myślałam, że może jest na naszym rynku jeszcze coś godnego polecenia.

Wróć do „Hobby”