Przysięgam uroczyście, że knuje coś niedobrego! czyli nasz kochany świat HP :)

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Papaveryna

Re: Przysięgam uroczyście, że knuje coś niedobrego! czyli nasz kochany świat HP :)

Postautor: Papaveryna » 25 lis 2016, 8:20

Wzięłam się wreszcie za czytanie Przeklętego Dziecka :brzydal:

Awatar użytkownika
Czocher

Re: Przysięgam uroczyście, że knuje coś niedobrego! czyli nasz kochany świat HP :)

Postautor: Czocher » 25 lis 2016, 17:36

Papaveryna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wzięłam się wreszcie za czytanie Przeklętego Dziecka :brzydal:

i jak?
moje nadal nieruszone na półce :cojest:

Awatar użytkownika
Papaveryna

Postautor: Papaveryna » 29 lis 2016, 5:56

To było coś jak fanfik, który powstał na podstawie najbardziej porąbanych fanfików o nowym pokoleniu :D
Skończyłam właśnie. [spoiler! Oczywiście nie mogło zabraknąć córki Voldemorta :love: :rotfl: Całe szczęście, że tym razem nie okazała się nią być Hermiona.]

Awatar użytkownika
DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 29 lis 2016, 14:59

No o tym spoilerze jeszcze nie czytałam :) W takim razie cieszę się jeszcze bardziej, że kasy na to nie wydałam bo dla mnie równie dobrze można sobie wyszukać jakiś fanfic na kilkanaście rozdziałów w necie i przeczytać za darmo.

Trochę jeśli chodzi o tej spoiler mnie bawi to jak się Rowling trochę burzyła na twitterze kiedy ją fan spytał o życie seksualne Voldemorta, czyli wychodzi na to, że można pisać że miał, nie można tylko o nie pytać :brzydal:

Awatar użytkownika
Papaveryna

Postautor: Papaveryna » 30 lis 2016, 7:46

Ja normalnie bym nie traciła czasu na tego typu fanfik :D Nie to, że mnie do Przeklętego dziecka ktoś zmuszał, sama chciałam się dowiedzieć co to, bo w końcu zostało wydane oficjalnie. Gdyby jednak nie było wydane, w życiu bym po to nie sięgnęła :P
Przez jakiś czas jeszcze mnie tam trochę bawiło i ciekawiło, ale im dalej w las, tym więcej bzdur.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 24 gru 2016, 0:02

mnie się podobała HP i przeklęte dziecko
przeczytałam w jeden wieczór
owszem momentami ciut infantylne i dużo przeskoków i w czasie i w akcji, czego nie rozumiem, bo to nie taśma filmowa z ograniczeniem, ale książka, która mogła byc nieco dłuższa

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 24 gru 2016, 0:54

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
owszem momentami ciut infantylne i dużo przeskoków i w czasie i w akcji, czego nie rozumiem, bo to nie taśma filmowa z ograniczeniem, ale książka, która mogła byc nieco dłuższa

tu właśnie chodzi o to, że to scenariusz sztuki, która była wystawiana, więc te przeskoki sie stąd mogą brac

ja sie nadal nie zabrałam, nie moge sie jakoś zmusic :torba:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 24 gru 2016, 10:29

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

tu właśnie chodzi o to, że to scenariusz sztuki, która była wystawiana, więc te przeskoki sie stąd mogą brac

ja sie nadal nie zabrałam, nie moge sie jakoś zmusic :torba:

Przez pierwszych kilkanascie stron jest ciezko, bo trzeba sie przyzwyczaic, ze jest podzial na role
Ale nie ma za to opisow, niczego :brzydal:

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 08 sty 2017, 2:33

Kupiłam sobie 16-plytowe wydanie Harrego na dvd. Wciąż się waham, czy nie oddac, ale bylo przecenione z 250 na 160zl i próbuję sobie wmówić, ze to świetny deal, a i tak mialam zrobić powtórkę Pottera...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 08 sty 2017, 13:51

Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kupiłam sobie 16-plytowe wydanie Harrego na dvd. Wciąż się waham, czy nie oddac, ale bylo przecenione z 250 na 160zl i próbuję sobie wmówić, ze to świetny deal, a i tak mialam zrobić powtórkę Pottera...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

zooooooostaw :D

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 08 sty 2017, 14:08

Ja czekam aż siostra przeczyta Przeklęte, ale powiem Wam, że coraz bardziej nie mogę się doczekać :) Ciekawość mnie zżera i tęsknię za HP ogólnie :) Wiem, że to coś całkiem innego, ale mimo wszystko z chęcią przeczytam :)

edit
I dorwałam :D Dziś po pracy zabieram się za czytanie :banan:

edit 2 :D

Przeczytane :}
Powiem Wam tak: przeczytać warto, choćby z samej ciekawości. Czyta się ekspresowo, wzrokiem ogarnia całe strony:) Taki scenariusz wydaje mi się nie ma w sobie tego czegoś... wiecie- magicznego :D I jedyna refleksja jaka mnie naszła po przeczytaniu tego, to taka, że mam ochotę jeszcze raz przeczytać 8 tomów Harrego :cool:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 12 mar 2017, 23:17

Zaraz pojawi się polski dodruk Fantastycznych Zwierząt, Baśni i Qudditcha i przyznaję, że kusi mnie kupienie tej pierwszej ze względu na dodatkowe stworzenia dodane przez film :brzydal: :mdleje: Zwłaszcza, że w empiku chyba się uda ją dostać za ~17-19 zł z ich kartą.

Awatar użytkownika
Papaveryna

Postautor: Papaveryna » 13 mar 2017, 7:44

Ja mam już zamówione wszystkie trzy :banan:

Awatar użytkownika
DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 13 mar 2017, 12:04

A ja to sobie przemyślałam i jednak się nie skuszę na Zwierzęta. Szkoda mi kasy dla tylko kilku dodatkowych zwierzaków :torba:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 12:05 przez DragonKnight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 13 mar 2017, 20:39

ja kupilam zwierzeta kiedys po angielsku, za złotówke w lumpeksie :") deal zycia

Awatar użytkownika
Papaveryna

Postautor: Papaveryna » 05 sie 2017, 3:09

Jakaś cisza w temacie :( Powtarza ktoś wakacyjnie Pottera? :)

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 05 sie 2017, 8:03

JA ! :D
w poczekalni u lekarza przeczytałąm Baśnie Barda Beedle'a

i stweirdziłam, że zacznę HP czytać od początku :D

Awatar użytkownika
Papaveryna

Postautor: Papaveryna » 05 sie 2017, 14:37

Ja w tamtym roku stanęłam na 100 stronie powtórki Więźnia :torba: Zbieram się do powrotu. A te Baśnie też na mnie czekają :D

Weed

Postautor: Weed » 09 sie 2017, 21:04

Papaveryna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakaś cisza w temacie :( Powtarza ktoś wakacyjnie Pottera? :)

JAAA! :serce:

Wróciłam do HP po latach. Książki przeczytałam bodajże w ostatniej klasie gimnazjum, ostatnio postanowiłam odświeżyć sobie filmy i przepadłam :love: Koniecznie muszę zrobić sobie teraz maraton książkowy!

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 lis 2017, 15:23

Zaczęłąm wreszcie czytać My Immortal :torba: Jaki to jest cudowny trolling :love: . Ron nawet jako mhroczny wampir wypada na niedorajdę. Już nigdy nie nazwę go w myślach inaczej, niż Diabolo :rotfl: .

Btw byłam całkiem niedawno w Potterowym sklepie, mieli całą kolekcję różdżek w sprzedaży. Są tak pięknie wykończone, zaczynam mieć chcenie :brzydal: . Do tego była ich pełna wielka szafa i te setki wąskich pudełek naprawdę wyglądały jak u Ollivandera <3.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Wróć do „Hobby”