Będę grał w grę

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
ShyAlbatross

Re: Będę grał w grę

Postautor: ShyAlbatross » 18 lut 2017, 22:32

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ShyAlbatross pisze:zobacz cytowaną wiadomość
amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zajrzalam tu przez przypadek, bo od dobrych 15 lat w nic nie grałam, ale przypomniałyście mi o grze mojego dzieciństwa, o Syberii :cool: Kurcze zagrałabym :D

Kocham Syberię :love: Przeszłam 1 i 2 część. Jakiś rok temu poszła w świat informacja, że w 2017 wychodzi 3 część. Będę pierwszą osoba, która to kupi. W kwietni bodajże premiera. Boże jak ja się jaram :mrgreen:

20-go kwietnia premiera w Europie, pisałam o tym dwa posty wyżej :D
też się jaram :love:

sry, czytałam wątek od końca :brzydal:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 18 lut 2017, 22:34

Ja bym jeszcze chciała, żeby Kate Walker w polskiej wersji mówiła głosem Brygidy Turowskiej, tak jak w poprzednich częściach :prosi:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
ShyAlbatross

Postautor: ShyAlbatross » 18 lut 2017, 22:44

Ja bym jeszcze chciała, żeby Kate Walker w polskiej wersji mówiła głosem Brygidy Turowskiej, tak jak w poprzednich częściach :prosi:

Byłoby super. Nie lubię Dereszowskiej. Pewnie będzie mnie wkurzał jej głos. :brzydal: Chociaż nie wiem czy to potwierdzone na 100% info.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 18 lut 2017, 22:45

ShyAlbatross pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Byłoby super. Nie lubię Dereszowskiej. Pewnie będzie mnie wkurzał jej głos. :brzydal: Chociaż nie wiem czy to potwierdzone na 100% info.

Dereszowska ma podkładać głos Kate? :saw: Niech spłonie w ogniach piekielnych ten, kto wpadł na taki pomysł :fire:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 18 lut 2017, 23:18

ja teraz lece z Heroes V, wciągnęła mnie kampania :"D

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 21 lut 2017, 0:47

Oj Syberia <3 Jedna z moich ukochanych gier. Ten klimat Valadilene <3

Mój growy update: aktualnie pogrywam w Gothica ( wstyd się przyznać że dopiero teraz :D ) i próbuję ogarnąć Gwinta bo od nie dawna mam klucz do bety.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 21 lut 2017, 8:19

zivah pisze:Oj Syberia <3 Jedna z moich ukochanych gier. Ten klimat Valadilene <3

Mój growy update: aktualnie pogrywam w Gothica ( wstyd się przyznać że dopiero teraz :D ) i próbuję ogarnąć Gwinta bo od nie dawna mam klucz do bety.

Gothic :D kiedys w czasach mlodosci jak bylam na obozie, zdobylam szacun wsrod kolonistow, bo wiedzialam kto to Bezimienny :lol:

Jaki Gwint? Wiedzminski Gwint? Mi jest troche smutno, ze nie stworzyli czegos bardziej powiązanego z opisami w ksiazce, niżnikiem po pannie, panna wydymanna i te sprawy :D bo w sumie to zupelnie inna gra. W ogole ja tego gwinta nie ogarniam :lol:

Nie moge grac w Wiedzmina, bo tylko komputer mojego chlopaka jest w stanie udzwignac gre. A on ostatnio nie chce mi dac, bo sam ciśnie w Tomb Raidera :D trudne sprawy :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 21 lut 2017, 11:28

A czeka ktoś w takiej ekscytacji jak ja na drugą część outlasta?:d demo było genialne

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 21 lut 2017, 13:09

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zivah pisze:Oj Syberia <3 Jedna z moich ukochanych gier. Ten klimat Valadilene <3

Gothic :D kiedys w czasach mlodosci jak bylam na obozie, zdobylam szacun wsrod kolonistow, bo wiedzialam kto to Bezimienny :lol:

Jaki Gwint? Wiedzminski Gwint? Mi jest troche smutno, ze nie stworzyli czegos bardziej powiązanego z opisami w ksiazce, niżnikiem po pannie, panna wydymanna i te sprawy :D bo w sumie to zupelnie inna gra. W ogole ja tego gwinta nie ogarniam :lol:

Nie moge grac w Wiedzmina, bo tylko komputer mojego chlopaka jest w stanie udzwignac gre. A on ostatnio nie chce mi dac, bo sam ciśnie w Tomb Raidera :D trudne sprawy :D

Tak tak, wiedźmiński Gwint. Na Wiedźminie 1 spaliłam swoją kartę graficzną na 1 roku studiów :D Do ogrania trójki jeszcze sobie długo poczekam :( Tomb Raidera kiedyś zaczęłam Underwold ale jakoś nie dokończyłam.

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 21 lut 2017, 13:59

Wiedźmin 3 poezja <3 tam zadania poboczne są tak rozbudowane i nie działają wedle schematu 'przynieść, zanieść, pozamiatać' i potrafią rozciągnąć się na 3 h :torba: Podstawę ogarniałam prawie przez 3 miesiące [wiadomo grałam tylko wieczorem w wolnej chwili, ale jednak]. Dodatek Serce z Kamienia miało naprawdę fajną fabułę, grałam z przyjemnością. Natomiast 'Krew i wino' wg mnie totalna porażka. NJie dość, że tryb historii przeważa nad trybem graniato i sama historia w ogóle nie wciąga. Ten dodatek jest tak mdły, że rzuciłam go jakoś w połowie i nie wiem, wypada w końcu się ogarnąć i go skończyć. Może w Wielkanoc XD

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 21 lut 2017, 14:05

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wiedźmin 3 poezja <3 tam zadania poboczne są tak rozbudowane i nie działają wedle schematu 'przynieść, zanieść, pozamiatać' i potrafią rozciągnąć się na 3 h :torba: Podstawę ogarniałam prawie przez 3 miesiące [wiadomo grałam tylko wieczorem w wolnej chwili, ale jednak]. Dodatek Serce z Kamienia miało naprawdę fajną fabułę, grałam z przyjemnością. Natomiast 'Krew i wino' wg mnie totalna porażka. NJie dość, że tryb historii przeważa nad trybem graniato i sama historia w ogóle nie wciąga. Ten dodatek jest tak mdły, że rzuciłam go jakoś w połowie i nie wiem, wypada w końcu się ogarnąć i go skończyć. Może w Wielkanoc XD

To i tak świetny wynik. Podstawka + 1 dodatek bardzo udany. Pewnie jak w końcu zaczne grać w Wieśka 3 to zniknę z życia na kilka miesięcy :D Bo ja z tych co wszystko musi podnieść. Taki zbieracz growy :D

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 21 lut 2017, 14:09

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To i tak świetny wynik. Podstawka + 1 dodatek bardzo udany. Pewnie jak w końcu zaczne grać w Wieśka 3 to zniknę z życia na kilka miesięcy :D Bo ja z tych co wszystko musi podnieść. Taki zbieracz growy :D

Ja tak właśnie przechodziłam Wieśka - exploring pełną gębą :D W generalnym rozrachunku podstawa to chyba jedna z moich ulubionych gier, więć polecam z całego serduszka :D [chociaż chyba tego już nie muszę robić :D]

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 21 lut 2017, 14:32

Ja tak właśnie przechodziłam Wieśka - exploring pełną gębą :D W generalnym rozrachunku podstawa to chyba jedna z moich ulubionych gier, więć polecam z całego serduszka :D [chociaż chyba tego już nie muszę robić :D]

Szczerze mówiąc to wiesiu na razie na moim kompie nie pójdzie więc jeszcze niestety poczekam :)

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 21 lut 2017, 17:44

Szczerze mówiąc to wiesiu na razie na moim kompie nie pójdzie więc jeszcze niestety poczekam :)

Na moim tak samo :ryk: :ryk:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 21 lut 2017, 17:57

I dlatego mam ps4 :brzydal: w sumie kupiliśmy go specjalnie razem z wieśkiem :torba:

A tak w ogóle to czekam niecierpliwie na Nintendo Switch (tak, będę jedną z tych 5 osób na świecie, która to kupi z czystej miłości do marki :torba:).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 21 lut 2017, 18:00

Ja też gram w Wiedźmina. W końcu gra, która mnie wciągnęła. Od dawna miałam jakiś taki przesyt sandboxami i wszystko mnie nudziło, jedynie jeszcze Skyrim mnie zachwycił. Na szczęście mamy PS4 więc nie przejmuję się wymaganiami :D

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 21 lut 2017, 21:56

Ja mam ps3, wiec odpada :D
Za to na szczescie moj chlopak potrzebowal do projektow nowego laptopa, no i teraz mamy taka kobyłę, co to wyglada prawie jak samochód i mruga światełkami z różnych elementow :lol: od tej pory tez juz sie nie musze martwic wymaganiami sprzętowymi :D

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 16 lip 2017, 16:15

Gracie albo grałyście w jakieś dobre mmorpg? Mamy ochotę z chłopakiem się w coś wciągnąć w stylu aiona, Lineage II ale nie wiemy na co się zdecydować. Polecacie coś :roza:

Awatar użytkownika
Dystopia

Postautor: Dystopia » 18 lip 2017, 17:13

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A tak w ogóle to czekam niecierpliwie na Nintendo Switch (tak, będę jedną z tych 5 osób na świecie, która to kupi z czystej miłości do marki :torba:).

I jak, masz Switcha? Ja miałam z nim straszny zgrzyt, zamówiłam preorder, potem skasowałam, potem żałowałam i zamówiłam znowu :D Wyszło na to, że mam go od premiery, dwa razy robiłam podejścia do sprzedaży ale się wycofywałam :brzydal: jak o tym myślę, mam ze switchem bardzo niezdrową relację :D
W weekend grałam w betę Splatoon 2 i jestem tak bardzo zachwycona! Dawno nie miałam tak czystej radości z rozgrywki. A byłam do tej gry nastawiona bardzo negatywnie i odpaliłam ją wręcz od niechcenia.
Nintendo i ja - trudna miłość. Oczywiście SNESA mini również zamówiłam. Za 600 zł :torba:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 lip 2017, 17:30

Dystopia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

I jak, masz Switcha? Ja miałam z nim straszny zgrzyt, zamówiłam preorder, potem skasowałam, potem żałowałam i zamówiłam znowu :D Wyszło na to, że mam go od premiery, dwa razy robiłam podejścia do sprzedaży ale się wycofywałam :brzydal: jak o tym myślę, mam ze switchem bardzo niezdrową relację :D
W weekend grałam w betę Splatoon 2 i jestem tak bardzo zachwycona! Dawno nie miałam tak czystej radości z rozgrywki. A byłam do tej gry nastawiona bardzo negatywnie i odpaliłam ją wręcz od niechcenia.
Nintendo i ja - trudna miłość. Oczywiście SNESA mini również zamówiłam. Za 600 zł :torba:

Nie chcieliśmy go preorderować, poczekaliśmy grzecznie aż wejdzie i nigdzie go nie można było dostać :brzydal: teraz zalegają całe sterty w sklepach, to w końcu chyba kupimy, ale biorąc pod uwagę, ze Zelda wyszła też na Wii U to się zastanawiamy :brzydal: ja mam SNESA oryginalnego i zgarniam gry na aukcjach, więc się nie czaiłam na malucha ale daj koniecznie znać jak wrażenia.

Czy ktoś może polecić coś fajnego na 3DS?
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 17:31 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Hobby”