Będę grał w grę

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
zivah

Re: Będę grał w grę

Postautor: zivah » 20 lip 2016, 22:49

Dziś chłopaka namówiłam i on łapał bo ma lepszy telefon. Ale czad, gdyby u mnie działało to całymi dniami był łapała :D

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
zebrabezklasy

Re: RE: Re: Będę grał w grę

Postautor: zebrabezklasy » 21 lip 2016, 2:07

Veritaserum pisze:Ja to na Pokemony nie mam szans, bo telefon na kartę i nie mam żadnych pakietów internetowych, więc lipa. Do tego mieszkam na wsi, a podobno ciężko na wsiach cokolwiek znaleźć :P. Może to i lepiej :D.

A nie prawda! Też mieszkam na wsi i to takiej, że nawet nie ma u mnie pokestopów i areny, a dziennie udaje mi się złapać 5, co np. w mieście i w miejscowości chłopaka już nie było takie łatwe i jak jednego złapałam to było coś
Więc łamię stereotyp.
Co najlepsze: najwięcej złapałam koło mojego bloku i w pokoju, więc nawet wybitnie nie musiałam nigdzie chodzić.
Pokemony mam od tygodnia, a mam ich 13 (miałabym 15, ale odkrywałam co to transfer).

Wkręciłam się w tą gierkę, a poluję tylko na spacerze z psem
Pozdrawiam Pokemonomaniaczki :love:

Edit: Już mam 14. Przdd chwilą był obok łóżka.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2016, 2:07 przez zebrabezklasy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zebrabezklasy

Re: RE: Re: Będę grał w grę

Postautor: zebrabezklasy » 21 lip 2016, 2:22

SALIX pisze:Chciałabym zgłosić do prokuratury. Mąż mnie wykorzystuje. Poszłam z dzieckiem na spacer i musiałam przy okazji wysiadywać Sidowe jajo.

Obrazek

Hahaha genialne

Awatar użytkownika
Szuuu
Kontaktowanie:

Postautor: Szuuu » 21 lip 2016, 5:59

Czocher pisze:
Szuuu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jezu wróciłam do Gdańska i poksy same do mnie przychodzą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jaka dzielnia? :D
Bo u mnie na Zaspie, mimo wielości pokestopów i parku w pobliżu jak cos przychodzi to same badziewia.
Dzis szłam pieszo z pracy i akurat mi serwer padł :/

Morena :D

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 21 lip 2016, 22:31

Pierwszy epizod Life is Strange za darmo na Steamie!

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 21 lip 2016, 23:42

Do mnie dzisiaj podeszło kilka porządnych pokemonów z CP 200+ i 300+, i nawet dały się złapać :D

Incensy trzy jednak mi wyparowały po tych niby nieudanych próbach uruchomienia :torba: dziś użyłam świadomie czwarty, ale mimo chodzenia wcale się nie pojawiał co minutę pokemon. Jutro albo pojutrze przetestuję to do zostawiania na pokestopach.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 22 lip 2016, 1:44

Uwielbiam gry! Ostatnio pykalam w kijek prawdy, zawiodłam się nieco, ale dokończę. Nie mogę natomiast przetrawić dodatku do wiedźmina - krew i wino xD wg mnie wiekszosc gry składa się z filmików i części dialogowej, sama akcja jest bardzo uproszczona, a koniec historii przewidzialam już na samym poczatku, także chyba zawód 2016 roku :( z ulubionych tytułów - klasyk GTA Vice City, (V mam, ale przeszłam w jakiś 20%, historia fajna, ale czasu brak), straszak w postaci Outlasta(dodatek już mnie tak nie rusza), z TZ uwielbiamy Legosy i mamy ich pokaźną kolekcję, simsy 2 jako te najbardziej klasyczne, bo reszta średnio mi podchodzi, a jeśli chodzi o gry na internecie - kiedyś Diablo a teraz tylko niesmak, który po sobie pozostawił xD Bozenko, latka lecą, roboty coraz więcej a tyle fajnych gier xD

Aaaa i jeszcze jak mogłam zapomnieć o naszej polskiej perelce - Dying Light - genialna gra, fajna chociaż ciut oklepana fabuła i mało zróżnicowane misje poboczne, ale poza tym miodzio :D

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 22 lip 2016, 7:13

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Uwielbiam gry! Ostatnio pykalam w kijek prawdy, zawiodłam się nieco, ale dokończę. Nie mogę natomiast przetrawić dodatku do wiedźmina - krew i wino xD wg mnie wiekszosc gry składa się z filmików i części dialogowej, sama akcja jest bardzo uproszczona, a koniec historii przewidzialam już na samym poczatku, także chyba zawód 2016 roku :( z ulubionych tytułów - klasyk GTA Vice City, (V mam, ale przeszłam w jakiś 20%, historia fajna, ale czasu brak), straszak w postaci Outlasta(dodatek już mnie tak nie rusza), z TZ uwielbiamy Legosy i mamy ich pokaźną kolekcję, simsy 2 jako te najbardziej klasyczne, bo reszta średnio mi podchodzi, a jeśli chodzi o gry na internecie - kiedyś Diablo a teraz tylko niesmak, który po sobie pozostawił xD Bozenko, latka lecą, roboty coraz więcej a tyle fajnych gier xD

Aaaa i jeszcze jak mogłam zapomnieć o naszej polskiej perelce - Dying Light - genialna gra, fajna chociaż ciut oklepana fabuła i mało zróżnicowane misje poboczne, ale poza tym miodzio :D

Ooo, a co Cię w South Parku zawiodło?

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 22 lip 2016, 12:01

Milva pisze:Ooo, a co Cię w South Parku zawiodło?

Fabuła, spodziewałam się czegoś innego. Ale w sumie moja wina, bo nie czytałam żadnego opisu ani nie oglądałam nic na youtube. Kupiła tę grę na promo w biedronce, więc za 20 zł tragedii nie ma. Jednak jak miałabym dać już jakieś 8/9 dych to plułabym sobie w brodę, że nie zrobiłam researchu :torba:

magi18

Postautor: magi18 » 22 lip 2016, 14:07

Wątek dla mnie :D
Uwielbiam gry komputerowe, karciane, planszowe, na telefon czy na tablet też .
Ostatnio gram na komputerze to w Thea The Awakening. Strasznie się wciągnęłam, choć wciąż przegrywam :D Przypomina trochę heroes, które uwielbiałam (szczególną miłością darzyłam III).
Czasem gram też Bloo KId 2, które przypomina mi grę Mario.

Z planszówek natomiast polecam "O mój zboże". Nowy nabytek, ale w moim domu zdobył ogromną popularność. Fajny też jest "Superfarmer" i "W cieniu tronu".

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 22 lip 2016, 20:18

Ja miałabym ochotę w coś pograć, ale kompletnie się nie znam. Ktoś pomoże?

Chciałabym najlepiej coś strategicznego, budowa jakiegoś miasta albo coś w tym stylu. :P
I żeby działało na Macu
Mijaj zdrów otwarte okna

dunia

Postautor: dunia » 23 lip 2016, 8:48

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Chciałabym najlepiej coś strategicznego, budowa jakiegoś miasta albo coś w tym stylu. :P
I żeby działało na Macu

Grałaś kiedyś w coś na Macu? Mój za specjalnie nie wytrzymuje np. Simsów, robi się strasznie głośny. Wydaje mi się, że to po prostu komputery niezbyt przydatne do grania.

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 23 lip 2016, 12:41

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

I żeby działało na Macu

Grałaś kiedyś w coś na Macu? Mój za specjalnie nie wytrzymuje np. Simsów, robi się strasznie głośny. Wydaje mi się, że to po prostu komputery niezbyt przydatne do grania.

Właściwie to nie, używam głównie do grafiki, a na starym tylko online grałam i nie było jakoś tragicznie.
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 27 lip 2016, 13:43

A ja sie z tz wciagnelam w Angry Birds 2, z racji urlopu za granica i braku wifi :D pyka ktoras?

No i w koncu możemy wrocic do Pokemonow :D

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Asha

Postautor: Asha » 29 lip 2016, 14:36

I żeby działało na Macu

SimCity :)

Lubię grać, ostatnio nałogowo ciupię w The Sims 3. BTW: ma ktoś może konto na thesim3.com? Tak z ciekawości, bo mam dodatek ZG i chętnie ugościłabym kogoś w kawiarni :D

Kiedyś więcej ciupałam, głownie RPG, były Baldury, było Diablo II, choć największą miłością pałałam zawsze do TES 3, mimo słabej grafiki, fabuła była na prawdę super.
Robię zdjęcia kartoflem :torba:

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 29 lip 2016, 16:32

Ja jestem absolutnie uzależniona od gry Two Dots na telefon. Właśnie wypuścili drugą część tej gry Dots&Co, i w każdej wolnej chwili nawalam w obie :D Standardowa gra w 'zbijanie' kuleczek, ale wciągająca na maska.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 29 lip 2016, 23:37

Przypomnialam dzis sobie o Loco Roco i słucham piosenek poszczególnych kolorów :D

ale bym pograla, az zaluje, ze nie mam psp juz :(

Awatar użytkownika
lama

Postautor: lama » 30 lip 2016, 0:43

dunia pisze:

I żeby działało na Macu

Gram ma Macu i wszystko chodzi pięknie i sprawnie. Z gier z budowaniem może SimCity? A chodzi głośniej bo się chłodzi.

dunia

Postautor: dunia » 30 lip 2016, 7:20

lama pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dunia pisze:

I żeby działało na Macu

Gram ma Macu i wszystko chodzi pięknie i sprawnie. Z gier z budowaniem może SimCity? A chodzi głośniej bo się chłodzi.

Naprawdę? Mnie ten hałas tak wystraszył że od razu wyłączyłam te Simsy, bo myślałam że komputer mi wybuchnie :| wiem, że chodzi o chłodzenie, no ale jednak wydało mi się to podejrzane

Awatar użytkownika
lama

Postautor: lama » 30 lip 2016, 8:55

dunia pisze:
lama pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dunia pisze:

Naprawdę? Mnie ten hałas tak wystraszył że od razu wyłączyłam te Simsy, bo myślałam że komputer mi wybuchnie :| wiem, że chodzi o chłodzenie, no ale jednak wydało mi się to podejrzane

Leżę teraz w szpitalu, gram w simsy po średnio 8 godzin, szumi, to szumi, jakby miał sie przegrzać to z automatu sie wyłączy.

Wróć do „Hobby”