Będę grał w grę

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Dystopia

Re: Będę grał w grę

Postautor: Dystopia » 19 lip 2017, 18:48

Zależy w czym gustujesz, moje ulubione serie to:
- Professor Layton - gry oparte na zagadkach, właściwie fabuła prowadzi od jednej do drugiej, nad niektórymi naprawdę łamałam sobie głowę, satysfakcjonujące doświadczenie;
- Phoenix Wirght - japońszczyzna pełną gębą. Jako adwokat bierzemy udział w rozprawach sądowych, poprzedzonych wstępem fabularnym i śledztwem. Świetne dialogi, doskonała muzyka i też nieraz trzeba wysilić szare komórki;
- Animal Crossing - uzależniająca gierka, w której spędziłam setki godzin zrywając jabłka, polując na robaki i rozmawiając z sąsiadami. Totalny chill, sielankowy klimat, nie mogę się doczekać części na Switcha;
- Zeldy- muzyczka, zagadki, mechanika, no Zelda to klasyka której każdy powinien spróbować
- Fire Emblem - taktyczne turowe JRPG, z głupiutką fabułą, ale fantastyczną mechaniką rozgrywki. Klasy postaci są różnorodne, ważne są interakcje między nimi, możemy wymyślać rozmaite strategie i krzyżować ze sobą bohaterów, żeby wydobyć najkorzystniejsze geny :D
- Picross - coś na kształt sudoku, jestem mocno uzależniona

O serial takich jak Mario Kart czy Pokemony nie będę pisać, bo to się albo lubi albo nie, ot po prostu trzeba spróbować :)

Ciekawi mnie, jak długo Nintendo będzie wspierać 3DSa.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 18:50 przez Dystopia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 19 lip 2017, 19:33

Dystopia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zależy w czym gustujesz, moje ulubione serie to:
- Professor Layton - gry oparte na zagadkach, właściwie fabuła prowadzi od jednej do drugiej, nad niektórymi naprawdę łamałam sobie głowę, satysfakcjonujące doświadczenie;
- Phoenix Wirght - japońszczyzna pełną gębą. Jako adwokat bierzemy udział w rozprawach sądowych, poprzedzonych wstępem fabularnym i śledztwem. Świetne dialogi, doskonała muzyka i też nieraz trzeba wysilić szare komórki;
- Animal Crossing - uzależniająca gierka, w której spędziłam setki godzin zrywając jabłka, polując na robaki i rozmawiając z sąsiadami. Totalny chill, sielankowy klimat, nie mogę się doczekać części na Switcha;
- Zeldy- muzyczka, zagadki, mechanika, no Zelda to klasyka której każdy powinien spróbować
- Fire Emblem - taktyczne turowe JRPG, z głupiutką fabułą, ale fantastyczną mechaniką rozgrywki. Klasy postaci są różnorodne, ważne są interakcje między nimi, możemy wymyślać rozmaite strategie i krzyżować ze sobą bohaterów, żeby wydobyć najkorzystniejsze geny :D
- Picross - coś na kształt sudoku, jestem mocno uzależniona

O serial takich jak Mario Kart czy Pokemony nie będę pisać, bo to się albo lubi albo nie, ot po prostu trzeba spróbować :)

Ciekawi mnie, jak długo Nintendo będzie wspierać 3DSa.

Mam właśnie Zelde, Mario, PW, Picross i szukam czegoś kolejnego, Fire Emblem brzmi obiecująco, poszukam.

Też mnie to ciekawi, ale handheldy zawsze dluuugo supportowali (gdyż pokrmon pewnie).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 21 paź 2017, 18:37

Pewnie wiecie o mega obnizkach na gog.com na wszystkie wiedzminy? :)

Awatar użytkownika
paulusia176

Postautor: paulusia176 » 13 lis 2017, 15:26

Mnie się bardzo podoba Etrian Odyssey, ale to też jak pokemony lubi się albo nie.
Uwielbiam też wszystkie gry z serii Shin Megami Tensei - takie mroczniejsze klimaty (ale nie horrory) są miłą odmianą.

Wróć do „Hobby”