Będę grał w grę

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
zebrabezklasy

Re: Będę grał w grę

Postautor: zebrabezklasy » 30 lip 2016, 22:49

Polecam grę Piano tiles 2 na telefon :)
Na początku myślałam, że głupia gra na pianinie, ale wciąga niesamowice, że już mam level 64 (ostatni niestety, bo jeszcze nie zdążyli zrobić nowych). Gra sprawdza i trenuje Wasz refleks ;)

Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 01 sie 2016, 1:26

Hej, jest tu ktoś kto gra w cs:go i chciałby zagrać razem? :)

Matilda90

Re: RE: Re: Będę grał w grę

Postautor: Matilda90 » 24 sie 2016, 18:21

Olcia pisze:Hej, jest tu ktoś kto gra w cs:go i chciałby zagrać razem? :)

CS go mi nie podeszlo, wole stare dobre 1.6 aż zagralabym ale komp mi się zepsuł...

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 03 wrz 2016, 16:04

Hej ho, przyłączam sie w końcu do wątku!

Gram głownie na konsolach, w tym na konsolach retro. Z obecnej generacji PS4 i Wii U.

Na kompie raczej gram w lekkie gry ze wzgledu na to, że mamy same MacBooki, na dzień dzisiejszy połykam najcześciej w Sims 4, Super Meat Boy, Braid, Floor is Jelly, Fez, Papers Please.

A z gier planszowych/karcianych polecam Exploding Kittens, gramy w to nałogowo z facetem i każdym, kto sie nawinie :D
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

JestemAnia

Postautor: JestemAnia » 06 wrz 2016, 19:50

Ostatnio gram tylko w Hearthstone, ale kiedyś grałam w masę innych gier np. Simsy II i III, Herosy III,IV ( ale dużo map znałam już na pamięć) V mi się nie spodobała, Disciplesa, Sim City, Wormsy, Fife, Plemiona; Tibie.

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 06 wrz 2016, 21:17

Ja toleruję tylko gry rpg - uwielbiam fable i risen. W te wakacje kupiłam sobie risen 2 w biedrze za całe 20 pln <3

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 06 wrz 2016, 22:18

Wątek dla mnie :D
Jest ktoś tutaj kto też lubuje się w j-rpg? Miłością mego życia od dzieciaka jest oczywiście seria Final Fantasy, zwłaszcza VII. Mało kto teraz odkrywa ten tytuł ze względu na mocno przestarzałą grafikę no i turowy system walki również nie ma dużo zwolenników, a przynajmniej w młodszym pokoleniu. Jaram się jak pochodnia w oczekiwaniu na remake :)
Bardzo lubię też serię Persona, 3 FES jest moją ulubioną choć 4 też daje radę. Ciekawa jestem 5, widziałam elementy strategiczne w zajawkach.
Poza tym klasycznie Sims 4, a jak :D Grałam we wszystkie części poza 3, moim zdaniem nigdy nie dorównywała dwójce.
Ostatnio też dużo grałam w Resident Evil, przeszliśmy z chłopakiem na co-opie 5, Revelations, Revelations 2 i ostatnio 6. 5 z nich była najlepsza, 6 to jakaś nudna porażka.
aaa no i zagrywamy się ostatnio w Little Big Planet :D Jak było nowością to specjalnie mnie nie jarało, za to teraz... uwielbiam.

Zdecydowanie wolę grać na konsolach, komp jest tylko dla Simsów, Wormsów i sapera :cojest: I ewentualnie symulatora kozy :D

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 06 wrz 2016, 22:27

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przypomnialam dzis sobie o Loco Roco i słucham piosenek poszczególnych kolorów :D

ale bym pograla, az zaluje, ze nie mam psp juz :(

Ojeju, przypomniałaś mi <3 Kochałam tę grę. A ktoś grał w Viva Piniata?

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 06 wrz 2016, 23:17

majchevka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wątek dla mnie :D
Jest ktoś tutaj kto też lubuje się w j-rpg? Miłością mego życia od dzieciaka jest oczywiście seria Final Fantasy, zwłaszcza VII. Mało kto teraz odkrywa ten tytuł ze względu na mocno przestarzałą grafikę no i turowy system walki również nie ma dużo zwolenników, a przynajmniej w młodszym pokoleniu. Jaram się jak pochodnia w oczekiwaniu na remake :)
Bardzo lubię też serię Persona, 3 FES jest moją ulubioną choć 4 też daje radę. Ciekawa jestem 5, widziałam elementy strategiczne w zajawkach.
Poza tym klasycznie Sims 4, a jak :D Grałam we wszystkie części poza 3, moim zdaniem nigdy nie dorównywała dwójce.
Ostatnio też dużo grałam w Resident Evil, przeszliśmy z chłopakiem na co-opie 5, Revelations, Revelations 2 i ostatnio 6. 5 z nich była najlepsza, 6 to jakaś nudna porażka.
aaa no i zagrywamy się ostatnio w Little Big Planet :D Jak było nowością to specjalnie mnie nie jarało, za to teraz... uwielbiam.

Zdecydowanie wolę grać na konsolach, komp jest tylko dla Simsów, Wormsów i sapera :cojest: I ewentualnie symulatora kozy :D

W FF VII grywam na oryginalnej PS 1 (nie one, oryginalny pierwszy model) :rock:

Jesli podoba Ci sie LBP spróbuj też Unravel. Kupiliśmy po LBP i wciągnęła nas do cna.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 07 wrz 2016, 16:14

a czy ktoś wie, czy wyjdą Simsy 5?
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 07 wrz 2016, 20:56

Kumiho pisze:

W FF VII grywam na oryginalnej PS 1 (nie one, oryginalny pierwszy model) :rock:

Jesli podoba Ci sie LBP spróbuj też Unravel. Kupiliśmy po LBP i wciągnęła nas do cna.

No ja nie miałam przyjemności grania na psx w FF VII (w przeciwieństwie do ps one, na niej to się zagrywałam jak głupia za dzieciaka) bo nie oszukujmy się, w roku premiery FF VII kończyłam 3 lata :cisza: Ale jakieś 10 lat później nadrabiałam klasyka na emulatorze na psp. Nie ukrywam, że działało płynniej, sprawniej i przyjemniej niż na ps one (bo też włączałam ale na moich starych konsolach - ps one i ps2 - zajeżdżał się laser więc zdarzało się wywalenie gry w połowie rozgrywki, można szału dostać).

Unravel bardzo wpadło mi w oko już na prezentacji na E3, zdecydowanie mam na liście "do włączenia" :)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 20:58 przez majchevka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 07 wrz 2016, 20:57

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja słyszałam, że 4 to ma być ostatnia część ale kto ich tam wie. Za dużo kasy by im przepadło a ile można robić same dodatki do 4.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 07 wrz 2016, 21:00

Ja słyszałam, że 4 to ma być ostatnia część ale kto ich tam wie. Za dużo kasy by im przepadło a ile można robić same dodatki do 4.

4 jest według mnie słaba, a zaprojektowałabym sobie jakiś ładny domek :hahaha: Ciekawe skąd taka decyzja :/
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 07 wrz 2016, 21:25

Moim zdaniem tak tylko gadaja żeby inwestować w dodatki do 4. Watpie żeby zakończyli serie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Matilda90

Re: RE: Re: Będę grał w grę

Postautor: Matilda90 » 08 wrz 2016, 8:48

SALIX pisze:

4 jest według mnie słaba, a zaprojektowałabym sobie jakiś ładny domek :hahaha: Ciekawe skąd taka decyzja :/

Polecam użytkownika MillionaSpaceLove na YT, piękne buduje domki i mebluje pomieszczenia. Czekam aż mi się komp naprawi i będę pykac

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 15 wrz 2016, 23:31

Jestem pod wrażeniem, mi się czesto zwykłego domu nie chce budować ze szczegółami

JestemAnia

Postautor: JestemAnia » 16 wrz 2016, 8:44

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jestem pod wrażeniem, mi się czesto zwykłego domu nie chce budować ze szczegółami

Wooowww.... :bojesie: :bojesie:

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 16 wrz 2016, 9:15

Bardzo słaba. 2 i 3 odsłona tej serii były rewelacyjne, grałam godzinami. W tej części podoba mi się tworzenie simów(uwielbiam to robić) i emocje, reszta to wymiany.

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 16 wrz 2016, 10:23

Ja jestem odosobnionym przypadkiem bo kocham 4 :D W 2 naprawdę dużo grałam, całymi dniami, nawet jak była już 3. 3 moim zdaniem była fatalna, pograłam chwilę ale wróciłam do 2. Za to 4... :love: Uwielbiam budowanie, tworzenie sima, emocje, wielozadaniowość, interakcje, bajka.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 16 wrz 2016, 11:27

Hermiona pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Bardzo słaba. 2 i 3 odsłona tej serii były rewelacyjne, grałam godzinami. W tej części podoba mi się tworzenie simów(uwielbiam to robić) i emocje, reszta to wymiany.

dlatego nie gram w czwórkę :D dla mnie dwójka najlepsza forewa, ale trójkę i jedynkę tez bardzo lubię :D czwórka do mnie nie trafia

Wróć do „Hobby”