Będę grał w grę

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Milva

Będę grał w grę

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 21:11

Podzielcie się swoimi ulubionymi tytułami. Gry na PC, konsole, telefon, planszówki, cokolwiek!
Ja jestem przede wszystkim #teamsimsy, teraz The Sims 4. Na telefonie bardzo często gram w Clash Royale, uwielbiałam też Clash of Clans, ale chyba stwierdzili, że za dużo gram i zaczęła mi bardzo wolno się ładować, nadal nie mogę tego przeboleć... A z nowości - ostatnio na Steamie kupiłam Don't Starve z dodatkami, omamusiu, zakochałam się w tej grze *.*

Sid
Administrator
Ranga alternatywna: Szara eminencja

Re: Będę grał w grę

Postautor: Sid » 09 lip 2016, 21:16

Polecam Hearthstone :)

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 21:19

W Hearthstone też gram i też kocham! Co prawda ostatnio sporo mniej, ale nadal czeka zainstalowany na komputerze :D

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 09 lip 2016, 21:23

Kocham The Binding of Isaac - Rebirth(Afterbirth), Serię Saints Row, stare gierki Pegazusowe, Harvest Moon, chciałabym bardzo Stardew Valley (ale chwilowo mnie nie stać), lubię mocno gry retro(Harry Pottery - tylko 2 i 3 część, The Sting, Ghost Master, Sąsiedzi z Piekła Rodem, Larry 7 itd.) , Wiedźmin ( jedynka ograna mocno, dwójka czeka aż się obronię), lubię Civilization V, Sims City, Simsy i masę innych gier. Ale ja to ogólnie fanatyczka gier jestem ;)

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Lunatyczka

Postautor: Lunatyczka » 09 lip 2016, 21:55

zivah pisze:lubię mocno gry retro(Harry Pottery - tylko 2 i 3 część, The Sting, Ghost Master, Sąsiedzi z Piekła Rodem, Larry 7 itd.) , Wiedźmin ( jedynka ograna mocno, dwójka czeka aż się obronię), lubię Civilization V, Sims City, Simsy i masę innych gier)

O jaaa, uwielbiam HP2 <3 a i sąsiadów i larry'ego miło wspominam

Ja ogólnie najbardziej lubię rpgi - klasyka czyli baldury, neverwinter nights, i moje ukochane serie - dragon age i mass effect - jeśli ktoś lubi gry z naciskiem na ciekawą fabułę i na tworzenie własnej postaci oraz romanse to jest to pozycja obowiązkowa.
Uwielbiam simsy ale moja miłość zaczyna się na The Sims 1 a kończy na The Sims 3 bo moim zdaniem czwórka jest nie do grania, próbowałam się przekonać ale nie potrafię, wkurzają mnie ułatwienia no i zamknięte miasto :/

A z gier na przeglądarki gram tylko w Arenę Mody, moje guilty pleasure :)

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 21:58

Isaaca też lubię, tyle grałam a tylko raz udało mi się ją skończyć :D Sąsiedzi z Piekła Rodem ♥ W Arenę Mody też grałam :D I jeszcze teraz sobie o South Parku przypomniałam, boże, jaka to świetna gra ♥♥ Nie mogę się doczekać grudnia i kolejnej części

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 09 lip 2016, 21:59

to ja tak

jak pewnie niektórzy wiedzą, jestem od simsów uzależniona, obecnie pykam w trójkę, ale moim love forever zostaje dwójka

do tego heroes, dosyc niepopularnie, bo najbardziej lubię czwórkę, chociaż trójka również spoko

no i takie typowo casualowe gry, w stylu point&click albo hidden objects, na długie wieczory
no i dashe. Dashe kocham.

Z HP tylko 5!

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 22:06

Właśnie Czocher, przez Ciebie ciągle gram w Cooking Dash! :D Na marginesie, wersja na telefon bardzo fajna, chociaż podobno na późniejszych poziomach robi się bardzo pay2play.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 09 lip 2016, 22:10

Lunatyczka pisze:
Ja ogólnie najbardziej lubię rpgi - klasyka czyli baldury, neverwinter nights, i moje ukochane serie - dragon age i mass effect - jeśli ktoś lubi gry z naciskiem na ciekawą fabułę i na tworzenie własnej postaci oraz romanse to jest to pozycja obowiązkowa.

Przeszłaś kiedykolwiek Neverwinter Nights? Ja dochodziłam do drugiego aktu(chyba, jak ci źli uciekli do innego zamku) i się poddałam. Szczególnie że ja wszystko zbieram i wszystkich zabijam. A próbowałam grę przechodzić chyba 4 razy, zawsze w tym samym momencie mi się przestawało chcieć grać.

Milva pisze:Isaaca też lubię, tyle grałam a tylko raz udało mi się ją skończyć :D Sąsiedzi z Piekła Rodem ♥ W Arenę Mody też grałam :D I jeszcze teraz sobie o South Parku przypomniałam, boże, jaka to świetna gra ♥♥ Nie mogę się doczekać grudnia i kolejnej części

Ja w isaacu mam osiągnięć 95% i to jest pierwsza gra na steamie, którą chcę wymaksować :D

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 22:20

zivah pisze:
Ja w isaacu mam osiągnięć 95% i to jest pierwsza gra na steamie, którą chcę wymaksować :D

Ja mam tylko 19%, jaki wstyd *tu wstaw emotę torby* :D

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 09 lip 2016, 23:32

Milva pisze:
zivah pisze:

E tam, jaki wstyd :D W sumie w tej grze trzeba wiedzieć co robi dany przedmiot i jak unikać wrogów ;) No i mieć szczęście co do seedów

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 09 lip 2016, 23:41

zivah, masz kanał na youtubie?

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 09 lip 2016, 23:56

empress pisze:zivah, masz kanał na youtubie?

Tak ;)

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 10 lip 2016, 8:06

zivah pisze:
Milva pisze:
zivah pisze:

E tam, jaki wstyd :D W sumie w tej grze trzeba wiedzieć co robi dany przedmiot i jak unikać wrogów ;) No i mieć szczęście co do seedów

Dlatego ja jak gram to zawsze w tle mam odpaloną wikię Isaaca :D Kompletnie nie mogę zapamiętać np. która karta co robi.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 10 lip 2016, 11:30

Milva pisze:
zivah pisze:
Milva pisze:

Dlatego ja jak gram to zawsze w tle mam odpaloną wikię Isaaca :D Kompletnie nie mogę zapamiętać np. która karta co robi.

Na początku też miałam wiki w tle :) Ale z czasem większość zapamiętałam, chociaż dalej nie jestem pewna wszystkich itemów. Zen swojej strony polecam ściągnąć Missing Hud 2 - pokazuje statystyki, dzięki czemu łatwiej zapamiętać co dany przedmiot zwiększa :)

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 10 lip 2016, 12:16

Oj, w co my nie gramy.. Tak regularnie:
Hearthstone
Leauge of Legends, nałogowo aramy
World of warcraft
Need for speed
Saints Row
Wiedzmin
Bardzo lubie Life is Strange, ale mi sie wysypalo po 2 sezonie i nie wiem jak naprawić :(

Lubię też oczywiście Simsy, 4 mi nie podeszła kompletnie, pykam w 2 :D Strategiczne typu Settlers, ale te wcześniejsze, Age of Empire. Oczywiście Heroes.

bedlamite

Postautor: bedlamite » 10 lip 2016, 12:21

Ja jestem simsomaniaczką, ale tylko do trzeciej części, 4 to dla mnie nie Simsy :x
;)

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 10 lip 2016, 12:46

Ja bym chciała spróbować czwóreczkę, ale chwilowo nie mam okazji :( A co w nich jest takiego nie fajnego? Ja najwięcej grałam w dwójkę :D Trójka lekko ruszona

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 10 lip 2016, 12:55

Co jest niefajnego? Wszystko, serio. Nawet nie potrafię powiedzieć dokładnie, ogólnie grafika, bardzo infantylne się zrobiły, nie ma otwartego miasta jak w 3.

bedlamite

Postautor: bedlamite » 10 lip 2016, 13:06

Brak otwartego miasta, nudna rozgrywka, zero jakichkolwiek trudności. Choć na to pierwsze mogłabym przymknąć oko.
;)

Wróć do „Hobby”