Zapachy do domu

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
nietopesz

Zapachy do domu

Postautor: nietopesz » 11 sie 2016, 11:09

Świeczki, dyfuzory, odświeżacze - jak ktoś ma fioła na tym punkcie, to zapraszam do klikania. :torba:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Loca

Re: RE: Zapachy do domu

Postautor: Loca » 11 sie 2016, 11:48

nietopesz pisze:Świeczki, dyfuzory, odświeżacze - jak ktoś ma fioła na tym punkcie, to zapraszam do klikania. :torba:

Super pomysł już też mi chodziło po głowie by założyć zapachowy wątek dla zapachowych maniaczek,. Melduję się jako świr głównie woskowo-świeczkowy [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

zuz.ka

Re: Zapachy do domu

Postautor: zuz.ka » 11 sie 2016, 12:05

Ja świra nie mam (zwłaszcza, że ostatnie dwa lata mieszkałam w pokoju 7m2 i szybko zapach robił się tak intensywny, że bolała mnie głowa), ale kupiłam jakiś czas wosk White Tea z Yankee i jestem zachwycona :serce:

oh!

Postautor: oh! » 11 sie 2016, 12:49

Lubię woski ale mam koty, którym nie ufam :torba:

Awatar użytkownika
beatrix88

Postautor: beatrix88 » 11 sie 2016, 13:11

Klikam! Ja mam pytanie o zapachy do toalety. Mam kotki i czasami bywa mniej świeżo:P Szukam fajnego zapachu, który nie będzie jednak ani mocno kwiatowy ani typowo kiblowy (za przeproszeniem). Coś w klimacie sosny może? Ma któraś coś fajnego, świeżego, ale nie drażniącego?

Mam nadzieję, że wątek toaletowy jest ok?

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 11 sie 2016, 16:49

Toaletowy też dobry :mrgreen:
Ja przerobiłam parę wtyczek zapachowych i zawsze najlepsza okazywała się Księżcowa lilia Air Wicka, dla mnie jest niespecjalnie kwiatowy, bardziej taki perfumeryjny i daje wrażenie czystego mieszkania. Sosen raczej unikam, bo kojarzy mi się z typowym WC.
Ładny jeszcze jest Jasmin i drzewo sandałowe z Glade, taki lekki i przestrzenny jest.

A zapach White Tea super, chciałabym chyba świecę :torba:
Mijaj zdrów otwarte okna

oh!

Postautor: oh! » 11 sie 2016, 16:53

Ja z kiblowych to tropiki preferuję. I leśne i morskie dla mnie nie do przejścia, takie g*owno w lesie...
A forma to żelowe kulki bo długo trzymają zapach.

Awatar użytkownika
beatrix88

Postautor: beatrix88 » 11 sie 2016, 18:37

oh! pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja z kiblowych to tropiki preferuję. I leśne i morskie dla mnie nie do przejścia, takie g*owno w lesie...

Hahahah leżę i kwiczę hahah :lol:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 11 sie 2016, 20:19

Ja lubię naturalne olejki zapachowe. Mam specjalne "takie coś" gdzie na wierzchu jest jakby miseczka gdzie krople olejku się nalewa a pod spodem wstawia podgrzewacz. Ostatni zakupiłam olejek geraniowy Bourbon. Mam też dużo innych.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 11 sie 2016, 21:10

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja przerobiłam parę wtyczek zapachowych i zawsze najlepsza okazywała się Księżcowa lilia Air Wicka, dla mnie jest niespecjalnie kwiatowy, bardziej taki perfumeryjny i daje wrażenie czystego mieszkania. Sosen raczej unikam, bo kojarzy mi się z typowym WC.
Ładny jeszcze jest Jasmin i drzewo sandałowe z Glade, taki lekki i przestrzenny jest.

Nie, mylisz się! To jest KSIĘŻYCOWA LILIA OTULONA SATYNĄ :cojest: :torba:
Ja mam w formie wkładu do automatycznego odświeżacza juz chyba z 4 raz i jest naprawdę ładna :)
Poza tym lubie bardzo patyczki z Air Wicka o zapachu jeżyny i wanilii, długo się utrzymuje zapach.
A z Yankee moje top 3 to Amber Moon, Pain au raisin i Black coconut :)

Awatar użytkownika
Loca

Re: RE: Re: Zapachy do domu

Postautor: Loca » 11 sie 2016, 21:26

oh! pisze:Ja z kiblowych to tropiki preferuję. I leśne i morskie dla mnie nie do przejścia, takie g*owno w lesie...

Dobreeee określenie [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]
Franka pisze:Ja lubię naturalne olejki zapachowe. Mam specjalne "takie coś" gdzie na wierzchu jest jakby miseczka gdzie krople olejku się nalewa a pod spodem wstawia podgrzewacz. Ostatni zakupiłam olejek geraniowy Bourbon. Mam też dużo innych.

Kominek zapachowy to jest to teraz głównie pale w nim woski ale czasem też indoleję wody z olejkiem.

masterpiece pisze:
nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie, mylisz się! To jest KSIĘŻYCOWA LILIA OTULONA SATYNĄ :cojest: :torba:
Ja mam w formie wkładu do automatycznego odświeżacza juz chyba z 4 raz i jest naprawdę ładna :)
Poza tym lubie bardzo patyczki z Air Wicka o zapachu jeżyny i wanilii, długo się utrzymuje zapach.
A z Yankee moje top 3 to Amber Moon, Pain au raisin i Black coconut :)

Black coconut, amber moon, soft blanket i wiele innych to moje klimaty.
Do łazienki u mnie królują patyki głównie air week lub biedronkowe. Idealnego zapachu dalej szukam ale unika sosnowych i morskich ponieważ zgadzam sie z przedmówczynią.

annahb

Postautor: annahb » 24 sie 2016, 14:47

Coś dla prawdziwych Zapachowych Maniaczek - <usunięta reklama>

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 18 wrz 2016, 12:34

a mi otworzyli w galerii stoisko yankee candle, musze obadac :D

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 19 wrz 2016, 18:42

Obadaj, warto. Ja dopiero zaczynam znajomość z yankee; kupiłam dziś Witches Brew i cóż...dymny, piękny killer. :)
Masikura.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 20 wrz 2016, 0:34

Od wosków yankee wolę kringle. ;) Ładniej pachną, a do tego są wygodniej pakowane. I też są dostępne w co drugiej galerii ;)

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 20 wrz 2016, 9:02

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Od wosków yankee wolę kringle. ;) Ładniej pachną, a do tego są wygodniej pakowane. I też są dostępne w co drugiej galerii ;)

Fakt, opakowanie YC jest po prostu tragiczne, koszmarnie twardy plastik. Niestety, mam jeszcze upatrzony jeden zapach oprócz zamówionych, więc póki co nie skuszę się na Kringle (chyba, że kupię przyjaciółce na prezent urodzinowy).
Masikura.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 20 wrz 2016, 12:26

bardzo lubię świece YC (mam soft blanket, cinamon vanilla, november rain, brown paper packages,berrylicious,summer scoop) większość wosków-dwa pudła-musze je w koncu wypalić bo zauważyłam, że niektóre już wietrzeją..
kringle candle też bardzo lubię-ulubione to watercolors, vanilla lavender i taranquil waters).

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 20 wrz 2016, 20:59

Niestety YC mają tendencję do wietrzenia, zwłaszcza te owarte woski, więc lepiej ich nie chomikować...Ale Witches Brew to klasyk, moja pierwsza mała świeczka...teraz myślę o dużej. :serce: Niestety nowe woski są teraż coraz słabsze jeśli chodzi o moc. Przerzucam się powoli na Kringle i Goose creek.
Mijaj zdrów otwarte okna

podpucha

Postautor: podpucha » 20 wrz 2016, 21:51

Moja ukochana i najlepsza świeca ever to Bath and Body Work Coconut Leaves. Oczywiści wycofana :/
Pachniała jak pinacolada <3 I nie trzeba było jej odpalać, wystarczyło zdjąć wieczka, a cudowny zapach rozchodził się po całym pomieszczeniu <3

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 20 wrz 2016, 22:26

a ja kupiłam kilimandzaro star czy cos taiego i mi pachnie mężczyzna w domu, pozdro Oleśka

Wróć do „Hobby”