Dziewczyny z książką

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Dziewczyny z książką

Postautor: Axis mundi » 09 lis 2018, 14:03

gostara pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Trafiła do mnie ostatnia Chyłka, czyli "Kontratyp" ale musi kobita poczekać, bo jestem w trakcie "Operacji 'Dzień wskrzeszenia'", czyli tym razem to Mróz czeka, aż skończę Pilipiuka ;)

Doczekał się i oj, popłynął Mróz tym razem, popłynął ;)

No właśnie, dopiero co Kontratyp za mną, a już 14.11 będzie ebook Władzy absolutnej:
https://virtualo.pl/?pt=remigiusz_mroz
Przeczytałaś Kontratyp? Obawiałam się, że będę miała dosyć Mroza, a jednak naprawdę udana pozycja.

:ok: Przeczytałam i popłynął facet z wyobraźnią, popłynął ;)
Zaczęłam (a właściwie jestem w połowie) pierwszego Forsta, czyli "Ekspozycji". No nie ma letko pan komisarz z autorem, nie ma letko :twisted:

Za to w międzyczasie dostałam do testów (naprawdę! :ok:) niejaką panią M. Motyl i jej "Moc granatu".
Cóż...jeśli tylko lepiej maluje, niż pisze, powinna poświęcić się całkowicie temu pierwszemu. Nawet w porównaniu do takiego gniota jak "50 twarzy Greya", to bełkot. Jeśli komuś się podobały obie, to go z góry przepraszam, ale ja jestem zbulwersowana jakością tej literatury. Nie było tam ani jednej frazy, którą chciałabym przeczytać ponownie. Skorzystała osiedlowa biblioteka.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2018, 14:05 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wróć do „Hobby”