Dziewczyny z książką

to, co nadaje życiu smak: podróże, rękodzieło, muzyka i inne przyjemności
Awatar użytkownika
mon_cherry
Ranga alternatywna: Secret.
Kontaktowanie:

Dziewczyny z książką

Postautor: mon_cherry » 19 maja 2020, 16:53

MiamiGlow pisze:Nie zauważyłam wcześniej tego wątku, będę zaglądać. :mrgreen: Korzysta ktoś ze Storytel? Chętnie przyjmę polecenia książek po polsku i angielsku. :)

Nie uzywam. Zwyczajnie nie maja książek które ja bym chciała przeczytać.

Z Legimi mam taki problem, ze limit na kindla jest, tez nie każda książkę która chce mieli.

Teraz korzystam z empik pro za darmo. I juz nie mam co tam
Czytać...
fakt przeczytałam dość duzo książek ale oferta uboga dla mnie.

Mam sporo jeszcze na czytniku
Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 16:53 przez mon_cherry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MiamiGlow

Re: Dziewczyny z książką

Postautor: MiamiGlow » 19 maja 2020, 20:47

mon_cherry pisze:zobacz cytowaną wiadomość
MiamiGlow pisze:Nie zauważyłam wcześniej tego wątku, będę zaglądać. :mrgreen: Korzysta ktoś ze Storytel? Chętnie przyjmę polecenia książek po polsku i angielsku. :)

Nie uzywam. Zwyczajnie nie maja książek które ja bym chciała przeczytać.

Z Legimi mam taki problem, ze limit na kindla jest, tez nie każda książkę która chce mieli.

Teraz korzystam z empik pro za darmo. I juz nie mam co tam
Czytać...
fakt przeczytałam dość duzo książek ale oferta uboga dla mnie.

Mam sporo jeszcze na czytniku

Ostatnio też jakoś nie mogę znaleźć czegoś co by mnie zainteresowało. W tym roku porwałam się na Trędowatą, ale ta książka była dla mnie po prostu zabawna i miałam przy niej istne głupawki. Stefcia wchodzi do lasu i zaczyna śpiewać, Waldemar ględzi o niewinności dziewicy i chce wydobyć z niej demona... Nie mogłam z tych tekstów, jakie się tam pojawiały. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
niech Twoje sny będą cudowne jak żywy świat
gdzie w kępie mchu
kosmate ćmy
myją swe skrzydła kroplą rosy

Awatar użytkownika
mon_cherry
Kontaktowanie:

Postautor: mon_cherry » 19 maja 2020, 20:51

Ja czasami losuje jak nie mam pomysłu :) mam kilka pozycji które chce przeczytać. Ale tak sie wciągnęłam, że nie mam czasu pisać recenzji... mam sporo do nadrobienia.

Ostatnio czytałam Czerwień - Małgorzata Oliwia Sobczak nawet dobra była, druga część lepsza :)

Awatar użytkownika
mmd

Postautor: mmd » 20 maja 2020, 21:25

Ja sie ostatnio wkrecilam w literature z Azji, glownie za sprawa cudownego wydawnictwa Tajfuny :serce:
Aktualnie czytam "Wyznanie maski" Yukio Mishimy i "Deszcz" Ng Kim Chewa.

Awatar użytkownika
MiamiGlow

Postautor: MiamiGlow » 20 maja 2020, 21:30

Ja czasami losuje jak nie mam pomysłu :) mam kilka pozycji które chce przeczytać. Ale tak sie wciągnęłam, że nie mam czasu pisać recenzji... mam sporo do nadrobienia.

Ostatnio czytałam Czerwień - Małgorzata Oliwia Sobczak nawet dobra była, druga część lepsza :)

Wylosowałam sobie coś, ale jest tak męczące, że nie wiem czy dobrnę do końca. Jestem trochę rozdarta, bo z jednej strony sięgnęłabym po coś ambitniejszego, a z drugiej chciałabym po prostu zwyczajnej chwili rozrywki. :?
gdzie w kępie mchu
kosmate ćmy

Awatar użytkownika
Krwiozercza_Mysz

Postautor: Krwiozercza_Mysz » 20 maja 2020, 21:38

Skusilam sie na biografie Patricka Swayze. To zacny aktor byl :].
:twisted:

Awatar użytkownika
mon_cherry
Kontaktowanie:

Postautor: mon_cherry » 20 maja 2020, 23:57

MiamiGlow pisze:

Wylosowałam sobie coś, ale jest tak męczące, że nie wiem czy dobrnę do końca. Jestem trochę rozdarta, bo z jednej strony sięgnęłabym po coś ambitniejszego, a z drugiej chciałabym po prostu zwyczajnej chwili rozrywki. :?

A co wylosowalas?

Ja właśnie kończę

Obrazek

Awatar użytkownika
MiamiGlow

Postautor: MiamiGlow » 21 maja 2020, 0:26

MiamiGlow pisze:

A co wylosowalas?

Ja właśnie kończę

Obrazek

Wzięłam coś z polecanych, ale naprawdę fabuła jest bardzo bardzo irytująca. Przewijam dużymi kawałkami i przerzucę się potem na coś innego. W ogóle mam wrażenie, że coś pomieszali w repertuarze i usunęli część audiobooków. :|
Nie spodziewałam się po tej książce cudów, ale nie sądziłam, że będzie mnie aż tak męczyć. :mrgreen:
Załączniki
IMG_20200521_001950.jpg
IMG_20200521_001950.jpg (142.36 KiB) Przejrzano 2506 razy
gdzie w kępie mchu
kosmate ćmy

wiktorianna

Postautor: wiktorianna » 15 wrz 2020, 14:16

ostatnio czytałam że jest fajna książka o patologu sądowym ale o kobiecie, jedną już taką przeczytałam ale nie byłam bardzo zachwycona, tego tytułu z punktu widzenia pani doktor jestem bardziej ciekawa, wydarzenia opisywane i sekcje są z nowego yorku, muszę poszukać tego tytułu gdzieś chyba że kojarzycie?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 05 gru 2020, 13:24

Miało nie być, a jest (wiedziaaaałam, że będzie :pazurki:). I to już od jakiegoś czasu - nowy Forst!
Załączniki
mroz-halny-forst.jpg
mroz-halny-forst.jpg (33.7 KiB) Przejrzano 1930 razy
Obrazek

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 10 gru 2020, 11:01

Męczę od miesiąca Deep work :brzydal: jestem wciąż gdzieś koło 30%, na razie dużo o przykładach z biznesu, mało o samych technikach. Myślę, że farsz dopiero przede mną, ale ten przydługi wstęp mnie zmęczył, wiem po co sięgnęłam po książkę, nie musi mi tego tłumaczyć :brzydal:

Za to bardzo szybko mi się czyta Liane Moriarty The husband's lie . Przyjemna obyczajówka na odstresowanie.

emoterka

Postautor: emoterka » 21 lip 2021, 8:35

Aktualnie czytam
Obrazek

I ksiązka mnie po prostu zachwyciła. Nie jestem fanką tego typu literatury, jednak tutaj czyta sie bardzo dobrze. Książka posiada świetny klimat, wątek miłosny i jednoczesnie kryminalny. Zresztą zerknijcie sobie na listę New York Times. Jest tam bardzo wysoko :)

Wróć do „Hobby”