Sugestie

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Sugestie

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 10:12

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja na telu przeglądam forum w przeglądarce, bo mnie Tapatalk wkurzył i nie mi przeszkadza cytat w cytacie, nawet uważam, że jest to dobra opcja, bo nie trzeba się cofać do pierwszej wiadomości, aby zobaczyć całą dyskusję [chociaż i tak maksymalnie mogą być zacytowane 3 posty]

Ja tak samo, wszystko śmiga jak powinno :ok:

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na Tapatalku to przeszkadza, zwłaszcza gdy chcę zacytować kilka postów i każdy jest częścią takiego tasiemca i trzeba ręcznie usuwać. Na kompie te cytaty aż tyle miejsca nie zajmują, ale i tak moim zdaniem to średnio wygląda.

U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

No szkoda, ale jak większość woli jak jest to trudno :box:

Pewnie stąd ten rozdźwięk, część tapaltakowa, część nie. Nigdy nie używałam apki do forum, więc nie jestem w stanie zrozumieć upierdliwości matrioszkowych cytatów, ale wierzę na słowo. Szkoda, że nie da się zrobić różnych ustawień dla różnych urządzeń :/
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 10:33

Mitsukki pisze:U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

Ja też prawie zawsze na smartfonie siedzę, teraz też I usuwałam swój post z tego cytatu właśnie
Ja używam Tapatalku, bo mam kilka for w jednym miejscu, tzn. powiadomienia ze wszystkich i to jest wygodne, mimo, że często zdjęcia się nie wyświetlają
A sądząc po używanych emotikonach, to chyba większość korzysta z forum na kompie lub przez przeglądarki i dlatego kwestia cytowania jest rzadko poruszana i problem pozostaje marginalny
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 10:33 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

:voodoo:

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 10:36

SALIX pisze:Pewnie stąd ten rozdźwięk, część tapaltakowa, część nie. Nigdy nie używałam apki do forum, więc nie jestem w stanie zrozumieć upierdliwości matrioszkowych cytatów, ale wierzę na słowo. Szkoda, że nie da się zrobić różnych ustawień dla różnych urządzeń :/

W punkt, właśnie tak to wygląda.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:01

Mogę nawet pokazać jak to u nas wygląda.
Ten tasiemiec jeszcze nie jest najgorszy, na filmikowym bywają gorsze, ten ma tylko 3 "strony" :P

Może spróbuję korzystać z forum przez przeglądarkę w telefonie.
Załączniki
2017_06_12_10.44.48.png
2017_06_12_10.44.48.png (177.52 KiB) Przejrzano 1995 razy
2017_06_12_10.45.30.png
2017_06_12_10.45.30.png (200 KiB) Przejrzano 1995 razy
2017_06_12_10.46.51.png
2017_06_12_10.46.51.png (238.5 KiB) Przejrzano 1995 razy
2017_06_12_10.47.34.png
2017_06_12_10.47.34.png (198.55 KiB) Przejrzano 1995 razy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 11:04

Matko, faktycznie straszne to. W przeglądarce widać wszystko o wiele lepiej.
Insta

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:17

Skoro już tu jestem, to chciałam spytać co się stało z rangami? Mam ustawioną własną i się nie wyświetla, a kiedyś była widoczna? :roza:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 11:18 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 11:26

Skoro już tu jestem, to chciałam spytać co się stało z rangami? Mam ustawioną własną i się nie wyświetla, a kiedyś była widoczna? :roza:

Ou. Nie wiem, Sid sprawdzi wieczorem co się podziało.
Insta

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:38

Dziękuję.
Jakby to było potrzebne, to mój styl witryny to Black (Dark blue), a przeglądarka, to Opera (telefon) i Microsoft Edge (netbook).
Widzę rangi tylko adminów, zwykłych użytkowników i modów nie.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 11:39 przez Hadilan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 12 cze 2017, 11:58

Dziękuję.
Jakby to było potrzebne, to mój styl witryny to Black (Dark blue), a przeglądarka, to Opera (telefon) i Microsoft Edge (netbook).
Widzę rangi tylko adminów, zwykłych użytkowników i modów nie.

Ja widzę Twoją rangę alternatywną (Rumuńska panda), więc pewnie moderatorzy tylko je widzą.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 12:03

Wydaje mi się, że kiedyś widziałam i swoją i cudze. I dlatego ją chyba ustawiłam, bo u innych widziałam i też chciałam.

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: elorap » 12 cze 2017, 12:31

Hadilan pisze:
Mitsukki pisze:U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

Ja też prawie zawsze na smartfonie siedzę, teraz też I usuwałam swój post z tego cytatu właśnie
Ja używam Tapatalku, bo mam kilka for w jednym miejscu, tzn. powiadomienia ze wszystkich i to jest wygodne, mimo, że często zdjęcia się nie wyświetlają
A sądząc po używanych emotikonach, to chyba większość korzysta z forum na kompie lub przez przeglądarki i dlatego kwestia cytowania jest rzadko poruszana i problem pozostaje marginalny

Ja tez używam Tapatalka, właśnie z tych powodów, niestety to jest koszmarem, żeby odpowiedzieć na taki post

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Hadilan

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 12:57

elorap pisze:Ja tez używam Tapatalka, właśnie z tych powodów, niestety to jest koszmarem, żeby odpowiedzieć na taki post

Ja jeszcze nadmienię, że moje screeny są z telefonu z ekranem 5.5 cala, to co dopiero mniejsze :/
Korzystałam dziś trochę z forum z przeglądarki w telefonie, całkiem nieźle to wygląda, może Ty też spróbuj?

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 12 cze 2017, 13:01

Szczerze mówiąc nie przepadam, ale sprawdzę.
Mój tel ma 4,3 cala i rzeczywiście jest ciężko

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 13:17

Ja też nie przepadam, tapatalk jest wygodniejszy i bardziej przejrzysty, a jeśli masz ekran 4.3" to już w ogóle... :/
W sumie, to na Wizażu cytowało tylko ostatni post i wszystko jakoś się kręciło. Ale przy tym wielocytowanie było lepsze, bo tutaj wyświetla się tylko x postów pod oknem odpowiedzi i tyle.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 12 cze 2017, 14:16

(...)
W sumie, to na Wizażu cytowało tylko ostatni post i wszystko jakoś się kręciło. Ale przy tym wielocytowanie było lepsze, bo tutaj wyświetla się tylko x postów pod oknem odpowiedzi i tyle.

Nie rozumiem porowania do wizażu :niewiem:
U nas części funkcji nie ma, bo takie oprogramowanie. Kolejne fukcje są dostępne tylko po zainstalowaniu wtyczek, ale z wtyczkami problem, bo muszą pasować do wersji forum, a nie wszystkie wtyczki są aktualizowane. Czasem dochodzi też brak tłumaczenia na język polski.
No a poza tym my tu nie mamy zespołu informatyków na etacie.
Serio, wizaż i nasze forum to dwa różne twory od strony technicznej i nie ma sensu tego porównywać.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 14:16 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Sid
Administrator
Ranga alternatywna: Szara eminencja

Postautor: Sid » 12 cze 2017, 21:54

Wydaje mi się, że kiedyś widziałam i swoją i cudze. I dlatego ją chyba ustawiłam, bo u innych widziałam i też chciałam.

Rang normalnych nie ma i nie było (pomijając administratorów i zbanowanych). To co widziałaś/ustawiałaś to najpewniej ranga alternatywna, którą każdy może sobie ustawić indywidualnie.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 13 cze 2017, 10:48

empress pisze:
(...)

Nie rozumiem porowania do wizażu :niewiem:
U nas części funkcji nie ma, bo takie oprogramowanie. Kolejne fukcje są dostępne tylko po zainstalowaniu wtyczek, ale z wtyczkami problem, bo muszą pasować do wersji forum, a nie wszystkie wtyczki są aktualizowane. Czasem dochodzi też brak tłumaczenia na język polski.
No a poza tym my tu nie mamy zespołu informatyków na etacie.
Serio, wizaż i nasze forum to dwa różne twory od strony technicznej i nie ma sensu tego porównywać.

Zdaję sobie z tego sprawę, serio.

Po prostu zwróciłam uwagę, że na Wizażu rozwiązanie z cytowaniem jednego postu się sprawdzało, bo inaczej działał system wielocytowania. To wszystko.

Sid pisze:

Rang normalnych nie ma i nie było (pomijając administratorów i zbanowanych). To co widziałaś/ustawiałaś to najpewniej ranga alternatywna, którą każdy może sobie ustawić indywidualnie.

Tak, wiem, tylko pytałam o to, czy te rangi są widoczne dla wszystkich, bo ja widzę rangi tylko administratorów, pod nickami. W przypadku moderatorów i zwykłych userów nie widzę nic pod nickami, pod swoim też nic. Empress napisała, że widzi moją rangę, czyli rangi widzi tylko zespół administracyjny czy to u mnie jakiś błąd?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 cze 2017, 12:01

Hadilan pisze:

Sid pisze:

Tak, wiem, tylko pytałam o to, czy te rangi są widoczne dla wszystkich, bo ja widzę rangi tylko administratorów, pod nickami. W przypadku moderatorów i zwykłych userów nie widzę nic pod nickami, pod swoim też nic. Empress napisała, że widzi moją rangę, czyli rangi widzi tylko zespół administracyjny czy to u mnie jakiś błąd?

Ok, już wiem o co chodzi :) Obecnie rangi alternatywne są widoczne tylko dla moderatorów/adminów, kiedyś faktycznie były dostępne dla wszystkich userów, ale zostało to wyłączone (nie pamiętam teraz czemu, jakieś eksperymenty). Jeśli chcecie, to możemy to przywrócić.
Insta

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 13 cze 2017, 12:55

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:

Sid pisze:

Ok, już wiem o co chodzi :) Obecnie rangi alternatywne są widoczne tylko dla moderatorów/adminów, kiedyś faktycznie były dostępne dla wszystkich userów, ale zostało to wyłączone (nie pamiętam teraz czemu, jakieś eksperymenty). Jeśli chcecie, to możemy to przywrócić.

Ja jestem za :)

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 14 cze 2017, 13:33

I ja :) To było fajne.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 13:33 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sprawy techniczno-organizacyjne”