Sugestie

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Sugestie

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 10:12

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja na telu przeglądam forum w przeglądarce, bo mnie Tapatalk wkurzył i nie mi przeszkadza cytat w cytacie, nawet uważam, że jest to dobra opcja, bo nie trzeba się cofać do pierwszej wiadomości, aby zobaczyć całą dyskusję [chociaż i tak maksymalnie mogą być zacytowane 3 posty]

Ja tak samo, wszystko śmiga jak powinno :ok:

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na Tapatalku to przeszkadza, zwłaszcza gdy chcę zacytować kilka postów i każdy jest częścią takiego tasiemca i trzeba ręcznie usuwać. Na kompie te cytaty aż tyle miejsca nie zajmują, ale i tak moim zdaniem to średnio wygląda.

U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

No szkoda, ale jak większość woli jak jest to trudno :box:

Pewnie stąd ten rozdźwięk, część tapaltakowa, część nie. Nigdy nie używałam apki do forum, więc nie jestem w stanie zrozumieć upierdliwości matrioszkowych cytatów, ale wierzę na słowo. Szkoda, że nie da się zrobić różnych ustawień dla różnych urządzeń :/
Insta
Blog podróżniczy Tallinn: Plac Ratuszowy i najstarsza apteka
Blog makijażowy GlamShop - paleta Blask i Cienie

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 10:33

Mitsukki pisze:U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

Ja też prawie zawsze na smartfonie siedzę, teraz też I usuwałam swój post z tego cytatu właśnie
Ja używam Tapatalku, bo mam kilka for w jednym miejscu, tzn. powiadomienia ze wszystkich i to jest wygodne, mimo, że często zdjęcia się nie wyświetlają
A sądząc po używanych emotikonach, to chyba większość korzysta z forum na kompie lub przez przeglądarki i dlatego kwestia cytowania jest rzadko poruszana i problem pozostaje marginalny
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 10:33 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

:voodoo:

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 10:36

SALIX pisze:Pewnie stąd ten rozdźwięk, część tapaltakowa, część nie. Nigdy nie używałam apki do forum, więc nie jestem w stanie zrozumieć upierdliwości matrioszkowych cytatów, ale wierzę na słowo. Szkoda, że nie da się zrobić różnych ustawień dla różnych urządzeń :/

W punkt, właśnie tak to wygląda.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:01

Mogę nawet pokazać jak to u nas wygląda.
Ten tasiemiec jeszcze nie jest najgorszy, na filmikowym bywają gorsze, ten ma tylko 3 "strony" :P

Może spróbuję korzystać z forum przez przeglądarkę w telefonie.
Załączniki
2017_06_12_10.44.48.png
2017_06_12_10.44.48.png (177.52 KiB) Przejrzano 930 razy
2017_06_12_10.45.30.png
2017_06_12_10.45.30.png (200 KiB) Przejrzano 930 razy
2017_06_12_10.46.51.png
2017_06_12_10.46.51.png (238.5 KiB) Przejrzano 930 razy
2017_06_12_10.47.34.png
2017_06_12_10.47.34.png (198.55 KiB) Przejrzano 930 razy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 11:04

Matko, faktycznie straszne to. W przeglądarce widać wszystko o wiele lepiej.
Insta

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:17

Skoro już tu jestem, to chciałam spytać co się stało z rangami? Mam ustawioną własną i się nie wyświetla, a kiedyś była widoczna? :roza:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 11:18 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 cze 2017, 11:26

Skoro już tu jestem, to chciałam spytać co się stało z rangami? Mam ustawioną własną i się nie wyświetla, a kiedyś była widoczna? :roza:

Ou. Nie wiem, Sid sprawdzi wieczorem co się podziało.
Insta

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 11:38

Dziękuję.
Jakby to było potrzebne, to mój styl witryny to Black (Dark blue), a przeglądarka, to Opera (telefon) i Microsoft Edge (netbook).
Widzę rangi tylko adminów, zwykłych użytkowników i modów nie.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 11:39 przez Hadilan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 12 cze 2017, 11:58

Dziękuję.
Jakby to było potrzebne, to mój styl witryny to Black (Dark blue), a przeglądarka, to Opera (telefon) i Microsoft Edge (netbook).
Widzę rangi tylko adminów, zwykłych użytkowników i modów nie.

Ja widzę Twoją rangę alternatywną (Rumuńska panda), więc pewnie moderatorzy tylko je widzą.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 12:03

Wydaje mi się, że kiedyś widziałam i swoją i cudze. I dlatego ją chyba ustawiłam, bo u innych widziałam i też chciałam.

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: elorap » 12 cze 2017, 12:31

Hadilan pisze:
Mitsukki pisze:U mnie to samo, na tapatalku to koszmar, czasem wolę już nic nie pisać niż 5 minut rozkminiać gdzie się kończy który cytat, żeby nie napisać czegoś wewnątrz cytatu. Na komputerze faktycznie nie przeszkadza to aż tak, ale przez 90% czasu korzystam z telefonu :D

Ja też prawie zawsze na smartfonie siedzę, teraz też I usuwałam swój post z tego cytatu właśnie
Ja używam Tapatalku, bo mam kilka for w jednym miejscu, tzn. powiadomienia ze wszystkich i to jest wygodne, mimo, że często zdjęcia się nie wyświetlają
A sądząc po używanych emotikonach, to chyba większość korzysta z forum na kompie lub przez przeglądarki i dlatego kwestia cytowania jest rzadko poruszana i problem pozostaje marginalny

Ja tez używam Tapatalka, właśnie z tych powodów, niestety to jest koszmarem, żeby odpowiedzieć na taki post

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Hadilan

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Sugestie

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 12:57

elorap pisze:Ja tez używam Tapatalka, właśnie z tych powodów, niestety to jest koszmarem, żeby odpowiedzieć na taki post

Ja jeszcze nadmienię, że moje screeny są z telefonu z ekranem 5.5 cala, to co dopiero mniejsze :/
Korzystałam dziś trochę z forum z przeglądarki w telefonie, całkiem nieźle to wygląda, może Ty też spróbuj?

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 12 cze 2017, 13:01

Szczerze mówiąc nie przepadam, ale sprawdzę.
Mój tel ma 4,3 cala i rzeczywiście jest ciężko

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 12 cze 2017, 13:17

Ja też nie przepadam, tapatalk jest wygodniejszy i bardziej przejrzysty, a jeśli masz ekran 4.3" to już w ogóle... :/
W sumie, to na Wizażu cytowało tylko ostatni post i wszystko jakoś się kręciło. Ale przy tym wielocytowanie było lepsze, bo tutaj wyświetla się tylko x postów pod oknem odpowiedzi i tyle.

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 12 cze 2017, 14:16

(...)
W sumie, to na Wizażu cytowało tylko ostatni post i wszystko jakoś się kręciło. Ale przy tym wielocytowanie było lepsze, bo tutaj wyświetla się tylko x postów pod oknem odpowiedzi i tyle.

Nie rozumiem porowania do wizażu :niewiem:
U nas części funkcji nie ma, bo takie oprogramowanie. Kolejne fukcje są dostępne tylko po zainstalowaniu wtyczek, ale z wtyczkami problem, bo muszą pasować do wersji forum, a nie wszystkie wtyczki są aktualizowane. Czasem dochodzi też brak tłumaczenia na język polski.
No a poza tym my tu nie mamy zespołu informatyków na etacie.
Serio, wizaż i nasze forum to dwa różne twory od strony technicznej i nie ma sensu tego porównywać.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 14:16 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Sid
Administrator
Ranga alternatywna: Szara eminencja

Postautor: Sid » 12 cze 2017, 21:54

Wydaje mi się, że kiedyś widziałam i swoją i cudze. I dlatego ją chyba ustawiłam, bo u innych widziałam i też chciałam.

Rang normalnych nie ma i nie było (pomijając administratorów i zbanowanych). To co widziałaś/ustawiałaś to najpewniej ranga alternatywna, którą każdy może sobie ustawić indywidualnie.

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 13 cze 2017, 10:48

empress pisze:
(...)

Nie rozumiem porowania do wizażu :niewiem:
U nas części funkcji nie ma, bo takie oprogramowanie. Kolejne fukcje są dostępne tylko po zainstalowaniu wtyczek, ale z wtyczkami problem, bo muszą pasować do wersji forum, a nie wszystkie wtyczki są aktualizowane. Czasem dochodzi też brak tłumaczenia na język polski.
No a poza tym my tu nie mamy zespołu informatyków na etacie.
Serio, wizaż i nasze forum to dwa różne twory od strony technicznej i nie ma sensu tego porównywać.

Zdaję sobie z tego sprawę, serio.

Po prostu zwróciłam uwagę, że na Wizażu rozwiązanie z cytowaniem jednego postu się sprawdzało, bo inaczej działał system wielocytowania. To wszystko.

Sid pisze:

Rang normalnych nie ma i nie było (pomijając administratorów i zbanowanych). To co widziałaś/ustawiałaś to najpewniej ranga alternatywna, którą każdy może sobie ustawić indywidualnie.

Tak, wiem, tylko pytałam o to, czy te rangi są widoczne dla wszystkich, bo ja widzę rangi tylko administratorów, pod nickami. W przypadku moderatorów i zwykłych userów nie widzę nic pod nickami, pod swoim też nic. Empress napisała, że widzi moją rangę, czyli rangi widzi tylko zespół administracyjny czy to u mnie jakiś błąd?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 cze 2017, 12:01

Hadilan pisze:

Sid pisze:

Tak, wiem, tylko pytałam o to, czy te rangi są widoczne dla wszystkich, bo ja widzę rangi tylko administratorów, pod nickami. W przypadku moderatorów i zwykłych userów nie widzę nic pod nickami, pod swoim też nic. Empress napisała, że widzi moją rangę, czyli rangi widzi tylko zespół administracyjny czy to u mnie jakiś błąd?

Ok, już wiem o co chodzi :) Obecnie rangi alternatywne są widoczne tylko dla moderatorów/adminów, kiedyś faktycznie były dostępne dla wszystkich userów, ale zostało to wyłączone (nie pamiętam teraz czemu, jakieś eksperymenty). Jeśli chcecie, to możemy to przywrócić.
Insta

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 13 cze 2017, 12:55

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:

Sid pisze:

Ok, już wiem o co chodzi :) Obecnie rangi alternatywne są widoczne tylko dla moderatorów/adminów, kiedyś faktycznie były dostępne dla wszystkich userów, ale zostało to wyłączone (nie pamiętam teraz czemu, jakieś eksperymenty). Jeśli chcecie, to możemy to przywrócić.

Ja jestem za :)

Awatar użytkownika
Hadilan

Postautor: Hadilan » 14 cze 2017, 13:33

I ja :) To było fajne.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 13:33 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sprawy techniczno-organizacyjne”