[ROZBIÓRKA] Givenchy AoD Le Secret 2,06zł/ml, Givenchy AoD Le Secret Elixir 1,89 zł/ml

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: [ROZBIÓRKA] Givenchy AoD Le Secret 2,06zł/ml, Givenchy AoD Le Secret Elixir 1,89 zł/ml

Postautor: ktrzn » 15 gru 2016, 21:17

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Naprawdę trzeba pochwalić Pocztę Polską bo sprawdziłam po numerze nadania, że wysłane z poczty ktrzn o 10.31 wczoraj.
Do miejsca odbioru mojej przesyłki jet naprawdę dużo km, prawie 700.

Delektuję się zapachem Secret. Jutro w tym pójdę do pracy aby czarować zapachem.
Nie znałam tej matki wcześniej, dopiero tutaj na forum.

aż go zapytam z ciekawości przy okazji, bo jeśli rzeczywiście wczoraj o 10 to brawo poczta :ok:

najdziwniejsze co mnie spotkało na poczcie to wysłanie kiedyś dwóch paczek jedna po drugiej i jedna miała w śledzeniu, że została nadana wtedy kiedy nadałam, a druga miała jakis błąd i wyskoczylo, że nadana jak już była u adresatki :twisted:

Awatar użytkownika
amelj

Re: [ROZBIÓRKA] Givenchy AoD Le Secret 2,06zł/ml, Givenchy AoD Le Secret Elixir 1,89 zł/ml

Postautor: amelj » 16 gru 2016, 9:22

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja po kolei wącham, testuję, Tak lubię, jeden dzień, jeden zapach.

Ja i tak muszę jutro spr na skórze, na dekolcie, tylko tak mogę pokochać albo nie :D Dziś tylko szybko na dłoń, ale elixir już wygrał na dłoni :ok:

ja się elixiruję od wczoraj i to chyba najbardziej komplementogenny zapach sezonu :twisted:

poprzednio zdenkowałam sama dość dużą pojemność, ale zajeło mi to dobrych kilka lat (pewnie dlatego, że wystarczą dwa psiki a ja mam sporo zapachow) więc w sam raz pod rozbiórkę :ok:

Po wczorajszym testowaniu na dłoni myślałam, że Elixir to dosyć mocny zapach, a dziś stwierdzam, że to zapach lekki- przynajmniej dla mnie :cool: Nie jest duszący, ale to chyba jednak nie moje nuty na teraz. Myślę, że na wiosnę do jeansów i kwiecistych bluzek będą super :ok:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 gru 2016, 18:05

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja i tak muszę jutro spr na skórze, na dekolcie, tylko tak mogę pokochać albo nie :D Dziś tylko szybko na dłoń, ale elixir już wygrał na dłoni :ok:

ja się elixiruję od wczoraj i to chyba najbardziej komplementogenny zapach sezonu :twisted:

poprzednio zdenkowałam sama dość dużą pojemność, ale zajeło mi to dobrych kilka lat (pewnie dlatego, że wystarczą dwa psiki a ja mam sporo zapachow) więc w sam raz pod rozbiórkę :ok:

Po wczorajszym testowaniu na dłoni myślałam, że Elixir to dosyć mocny zapach, a dziś stwierdzam, że to zapach lekki- przynajmniej dla mnie :cool: Nie jest duszący, ale to chyba jednak nie moje nuty na teraz. Myślę, że na wiosnę do jeansów i kwiecistych bluzek będą super :ok:

ja właśnie nie lubię ciezkich jaśminowców jak Alien dlatego elixir jest dla mnie na teraz i raczej na wieczór:) bo le secret na dzień

Poczta Polska w tym roku naprawdę wymiata. złożyłam zamówienie wczoraj, poszło paczką 48 z odbiorem w punkcie i dziś o 14 nadeszła na moją pocztę. Ponad 500 km miała

#dobrazmiana :lol:

Wróć do „Zakończone rozbiórki”