[ROZBIÓRKA WOSKI ZAPACHOWE] Goose Creek/Colonial Candle 19,2 zł/szt. Yankee Candle 7,2zł/szt. Kringle Candle 9,6 zł/szt.

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: [ROZBIÓRKA WOSKI ZAPACHOWE] Goose Creek/Colonial Candle 19,2 zł/szt. Yankee Candle 7,2zł/szt. Kringle Candle 9,6 zł/

Postautor: ktrzn » 16 paź 2016, 20:04

MagicznaMałgorzata pisze:zobacz cytowaną wiadomość
konwerter pdf do jpg https://smallpdf.com/pl/pdf-to-jpg

potem w jakimkolwiek programie graficznym zamazać dane

zdążyłam już sprintować, ale dzięki, będzie na przyszłość :)

jak widać na fakturze mamy normalnie Pappermint&Cocoa policzone, mimo, że przysłali Cashmere&Cocoa :/

ze śledzenia przesyłki wynika, że moja paczka z Pappermintem powinna jutro dojść
wracam 1.03
kontakt: pazurempopluszu@gmail.com

Awatar użytkownika
sziket

Re: [ROZBIÓRKA WOSKI ZAPACHOWE] Goose Creek/Colonial Candle 19,2 zł/szt. Yankee Candle 7,2zł/szt. Kringle Candle 9,6 zł/

Postautor: sziket » 17 paź 2016, 10:20

Moje woski dziś rano dotarły, wszystko w porządku. Nie zdążyłam odpalić, bo wychodziłam akurat do pracy, ale z pobieżnego wąchania wyszło, że fajne te zapachy :)
Dziękuję za fachowo przeprowadzoną rozbiórkę :roza:
Masikura.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 paź 2016, 17:03

sziket pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Moje woski dziś rano dotarły, wszystko w porządku. Nie zdążyłam odpalić, bo wychodziłam akurat do pracy, ale z pobieżnego wąchania wyszło, że fajne te zapachy :)
Dziękuję za fachowo przeprowadzoną rozbiórkę :roza:

super, dziękuję :roza: :roza:

pachnąca wanna już przysłała paczkę. Na razie jej nie otwierałam, ale jeśli nic nie namieszali i jest w niej Pappermint to przesyłki do iwi i Aniki pójdą dziś przed 19 albo jutro po 8 rano :)
wracam 1.03

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 paź 2016, 9:25

wszystko poszło :amen:

bardzo proszę, dajcie znać jak już przesyłki będą u Was. to dla mnie bardzo ważne, bo chciałabym otworzyć rozbiórkę kosmetyków :)

zwroty popłyną dziś do sziket i empress. Reszta poszła gabarytem B, jak widać moje panie z poczty są szalone, gabaryt nijak ma się do wielkości zamówienia. Anika płaciła za prio, pozwoliłam sobie dopłacić do prio Małgorzacie i iwi, bo zależy mi na czasie :)

@Anika pozwoliłam sobie wysłać Ci Twoją połówkę pappermint cocoa w oryginalnym opakowaniu, bo zabrakło mi większych woreczków strunowych :roza:
wracam 1.03

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 18 paź 2016, 14:34

Przesyłka właśnie do mnie dotarła, wszystko się zgadza.
Dziękuję za rozbiórkę :roza:
Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata?
~ L. Dżejkobiak

--------------
Wątek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 paź 2016, 14:55

Dziewczyny, przepraszam, że Wam tutaj śmiecę ale wlasnie sie zorientowałam, że nie mamy miejsca do zgłaszania zakończonych rozbiórek (a ta bedzie zamknięta i rozliczona jako pierwsza). Czy moderacja ma to przyklepać czy coś? Na pewno po zakończeniu rozbiórki zamykamy wątek, robimy to wątku ogólnym Zgłoszenia czy tu załozyc osobny wątek?
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 18 paź 2016, 15:39

Do mnie dotarło awizo. Ale na pocztę mogę pójść dopiero jutro. Nie mam jednak nic przeciwko temu żeby moją przesyłkę uznać za odebraną. :]
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 paź 2016, 18:13

Do mnie dotarło awizo. Ale na pocztę mogę pójść dopiero jutro. Nie mam jednak nic przeciwko temu żeby moją przesyłkę uznać za odebraną. :]

Iwi i Anika dostaną najwcześniej jutro, więc jutro będzie ok :roza:
wracam 1.03

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 paź 2016, 23:21

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że Wam tutaj śmiecę ale wlasnie sie zorientowałam, że nie mamy miejsca do zgłaszania zakończonych rozbiórek (a ta bedzie zamknięta i rozliczona jako pierwsza). Czy moderacja ma to przyklepać czy coś? Na pewno po zakończeniu rozbiórki zamykamy wątek, robimy to wątku ogólnym Zgłoszenia czy tu załozyc osobny wątek?

można wątek, a może wysłać Ci priv i wtedy Ty kontrolujesz czy wszystko ok, piszesz że zamykasz i zamykasz?
wracam 1.03

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 19 paź 2016, 1:27

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

można wątek, a może wysłać Ci priv i wtedy Ty kontrolujesz czy wszystko ok, piszesz że zamykasz i zamykasz?

Hm, może jednak wątek ze wzgledu na to, że czasem bedzie liczyć się szybkość reakcji a jest nas modek 3. Niemniej zobowiązuje sie włączyć sobie powiadomienia w wątku rozliczeniowym i monitorowanie bazarku biorę jako priorytet.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 19 paź 2016, 12:40

Był u mnie listonosz, zostawił awizo, nawet nie zapukał. Odebrać z poczty mogę dopiero wieczorem, jak wróci z rejonu. :/ Ale raczej to nasza pachnąca przesyłka, bo niczego innego się nie spodziewam :)

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 19 paź 2016, 17:40

Do mnie dotarła dziś paczka,dziękuję, właśnie egyptian musk odpalam troszkę napisy słabo widać, ale wiem co zamawialam wiec to nie problem. Dzięki raz jeszcze!

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 19 paź 2016, 18:33

Ja odebrałam z poczty. Bardzo wielkie dzięki i za gratis i ogólnie za wszystko. :buzi:
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 paź 2016, 19:20

Ja odebrałam z poczty. Bardzo wielkie dzięki i za gratis i ogólnie za wszystko. :buzi:

:roza: :roza:

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Do mnie dotarła dziś paczka,dziękuję, właśnie egyptian musk odpalam troszkę napisy słabo widać, ale wiem co zamawialam wiec to nie problem. Dzięki raz jeszcze!

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

spróbuj położyć je białej kartce :)
wracam 1.03

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 19 paź 2016, 19:39

Też odebrałam, wszystko ok. Całą drogę do domu podwąchiwałam kopertę, bo cała pachniała :brzydal:

Napisy trochę słabo widać, ale udało mi się wszystko rozszyfrować ;)
Na razie najmniej przypadł mi do gustu Peanut Butter Sugar, jakiś taki kwaśny mi się wydaje. Zauroczył mnie Peppermint Cocoa, pachnie miętowymi czekoladkami, mam nadzieję, że przy paleniu też się popisze. Ale zdecydowana większość, tak na pierwsze niuchnięcie mi się podoba. Żaden mnie jakoś nie odstraszył.

Bardzo dziękuję organizatorce :roza:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 paź 2016, 20:56

dziękuję dziewczyny :roza:

wszystko rozliczone :amen:
wracam 1.03

Wróć do „Zakończone rozbiórki”