Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Rozbiórki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: RE: Re: Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Postautor: ktrzn » 28 paź 2016, 12:01

Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:
empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja na pewno jestem chetna na bazę z Misshy, BB z Misshy (po 10 ml), coś do rozjasniania podkladow, MUFE lub MAC - obojętnie, coś z Dr G (po 5 ml),

super :roza:

poprzedniej zimy byłam bliska kliknięcia tego MUFE, ale doszłam do wniosku, że nieee bez sensu, bo nie zużyję nawet w dwa lata. W efekcie kupiłam swoje dwa kwc zamiast tego podkładu i dumam czy to nie był znak i może lepiej tego MACa :cool:

ja jestem ciekawa jak matujące są podkłady matujące z NARSa skoro Sheer Glow to na mojej cerze taki Mat Velvet bardziej :wtf: ale NARSa już za chiny ludowe nie wezmę przez te lipne opakowania (mam róż i korektor i jest tak samo) - nie dość że ciężko to to było doczyścić (a przecież nic mu nie robiłam) i musiałam wybulić dyche na pompkę, która jest lipna i w trakcie pompowania do strzykawki odlecial jej wężyk to uwaga! nie da się zamknąć podkładu kiedy ma założoną pompkę :wtf:

Ojej, to szkoda, że to opakowanie jest takie lipne, bo po pierwszym użyciu jestem póki co na tak, a szukam na gwałt nowego podkładu, bo używałam colorstaya przez jakiś czas, bo nie miałam pomysłu na nic innego i niestety strasznie mnie wysypalo od niego. Rozważam jeszcze genius gel Marca Jacobsa (pięknie wygląda, ale odcień nie jest dla mnie idealny) albo Laura Mercier smoothing, ale miałam dwie próbki, za pierwszym razem efekt był piękny, a za drugim totalna porażka.
Chciałam rozebrać któryś z tych dwóch podkładów, ale LM nie nadaje się przez konsystencję niestety no i czekam na promocję w sephorze :)
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

trochę mi nerwy na niego przeszły i efekt chyba wynagradza :) no i trzeba pamiętać, że pewnie trochę co innego przy normalnym użytkowaniu, a co innego przy przepompowywaniu 2/3 do strzykawki :mrgreen:

ale z tą pompką to sobie naprawdę jaja robią - nie dość że dodatkowo trzeba dokupić to nie da się go zakręcić :wtf:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 28 paź 2016, 12:34

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:
super :roza:

poprzedniej zimy byłam bliska kliknięcia tego MUFE, ale doszłam do wniosku, że nieee bez sensu, bo nie zużyję nawet w dwa lata. W efekcie kupiłam swoje dwa kwc zamiast tego podkładu i dumam czy to nie był znak i może lepiej tego MACa :cool:

ja jestem ciekawa jak matujące są podkłady matujące z NARSa skoro Sheer Glow to na mojej cerze taki Mat Velvet bardziej :wtf: ale NARSa już za chiny ludowe nie wezmę przez te lipne opakowania (mam róż i korektor i jest tak samo) - nie dość że ciężko to to było doczyścić (a przecież nic mu nie robiłam) i musiałam wybulić dyche na pompkę, która jest lipna i w trakcie pompowania do strzykawki odlecial jej wężyk to uwaga! nie da się zamknąć podkładu kiedy ma założoną pompkę :wtf:

Ojej, to szkoda, że to opakowanie jest takie lipne, bo po pierwszym użyciu jestem póki co na tak, a szukam na gwałt nowego podkładu, bo używałam colorstaya przez jakiś czas, bo nie miałam pomysłu na nic innego i niestety strasznie mnie wysypalo od niego. Rozważam jeszcze genius gel Marca Jacobsa (pięknie wygląda, ale odcień nie jest dla mnie idealny) albo Laura Mercier smoothing, ale miałam dwie próbki, za pierwszym razem efekt był piękny, a za drugim totalna porażka.
Chciałam rozebrać któryś z tych dwóch podkładów, ale LM nie nadaje się przez konsystencję niestety no i czekam na promocję w sephorze :)

trochę mi nerwy na niego przeszły i efekt chyba wynagradza :) no i trzeba pamiętać, że pewnie trochę co innego przy normalnym użytkowaniu, a co innego przy przepompowywaniu 2/3 do strzykawki :mrgreen:

ale z tą pompką to sobie naprawdę jaja robią - nie dość że dodatkowo trzeba dokupić to nie da się go zakręcić :wtf:

To jeszcze nic, ta prostokątna nakrętka ma w środku mniejszą, która mi sie kiedyś rozwaliła i musiałam lecieć do sklepu po te durną pompkę, bo teoretycznie nakrętka była i sie ładnie zakręcała ale przeciekala od środka :brzydal:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 28 paź 2016, 15:02

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To jeszcze nic, ta prostokątna nakrętka ma w środku mniejszą, która mi sie kiedyś rozwaliła i musiałam lecieć do sklepu po te durną pompkę, bo teoretycznie nakrętka była i sie ładnie zakręcała ale przeciekala od środka :brzydal:

nie ogarniam jak można tak porządne kosmetyki pakować w tak beznadziejne opakowania. Za każdym razem jak sprzatam w kosmetykach czyszczenie usyfionych opakowań 3 kosmetyków NARSa zajmuje mi tyle czasu, ile cała reszta "kolekcji" :facepalm:

Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Postautor: ktrzn » 02 lis 2016, 17:35

Mcfassy pisze:

ktrzn pisze:

Neva_ pisze:

DragonKinght pisze:

Anika pisze:

Ali pisze:

amelj pisze:

empress pisze:

jasnolice i nie tylko :amen:
pozwoliłam sobie wygenerować Wam powiadomienie, bo zastanawiam się czy zrobić dużą zbiórkę podkładów.

Po ostatniej wzmiance zdeklarowała się empress (Pozdrawiam :buzi: )

Na razie pewniakami do rozbiórki są:
krem BB dr G do wszystkich rodzajów cery, który czeka zafoliowany na rozbiórkę
MAC face&body w kolorze C2 (żółty pigment, to inny kolor niż cała reszta, raczej nie dla mega bladych), który jest w drodze do mnie

pozostała część stawki:

Missha Boomer baza pod kremy BB
Missha Real Complete BB krem nr 13

rozważane są też: inne kremy BB dr G, MAC NW10 Studio fix (hura, wszedł do Polski), Kat von D nr 42

wysyłka mogłaby być łączona z woskami i odlewkami perfum. Na razie badam sytuację na ile byłby sens to organizować, więc prosiłabym o wpisywanie się osób wstępnie zainteresowanych: na co jesteś zainteresowana i ile +/-

Pozdrawiam :roza:

Neva_

Postautor: Neva_ » 02 lis 2016, 17:55

O, super :) Ja na pewno chciałabym krem BB dr G, MAC face&body, Missha Boomer i Kat von D. Myślę, że po 5 ml co najmniej. :) Tymi innymi BB dr G też właściwie byłabym zainteresowana, bo mam ostatnio fazę na testowanie. ;)

:roza: :roza: :roza:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 02 lis 2016, 18:00

krem BB dr G do wszystkich rodzajów cery - tak, 5 ml co najmniej
MAC face&body w kolorze C2 (żółty pigment, to inny kolor niż cała reszta, raczej nie dla mega bladych) - niestety, nie

Missha Boomer baza pod kremy BB - tak, 10 ml
Missha Real Complete BB krem nr 13 - tak, 10 ml

inne kremy BB dr G, MAC NW10 Studio fix (hura, wszedł do Polski), Kat von D nr 42 - tak, po ok. 5 ml
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 02 lis 2016, 19:03

Ja byłabym zainteresowana wszystkim poza MAC C2 i Kat von D. Myślę, że po 5 ml :)

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 02 lis 2016, 21:21

Ja byłabym zainteresowana kremami bb i bazą, może też kat von d, o ile wpada w żółte tony (sprawdzę na komputerze później)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 lis 2016, 14:30

w takim razie zrobimy
A

Derma Dr. lab Hydramoist Cover BB - Krem BB do wszystkich typów cery

Missha Boomer (baza)

Missha real Complete krem BB nr 13

B
MAC studio fix NW10
MAC face&body c2

C
Kat von D nr 42
MAC face&body c2
(punkt A musi się rozebrać, żeby odbyła się rozbiórka, punkt B, żeby odbyło się C, a C, żeby kolejne). Jeśli znajdą się chętni na wszystkie ml to coś jeszcze dorzucimy :) chciałam coś do rozjaśniania podkładów. Tanio wyszedłby biały mixer z nyxa, ale niestety ciągle jest niedostępny na stronie :(
Ostatnio zmieniony 09 lis 2016, 15:53 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 05 lis 2016, 12:20

gdyby ktoś zdecydowany na udział w rozbiórce podkładów chciał jakieś konkretne opakowania (poza standardowymi słoiczkami plastikowymi za 50-60 gr z allegro) z asortymentu ecospa czy zsk to dajcie znać :roza:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 05 lis 2016, 12:22

gdyby ktoś zdecydowany na udział w rozbiórce podkładów chciał jakieś konkretne opakowania (poza standardowymi słoiczkami plastikowymi za 50-60 gr z allegro) z asortymentu ecospa czy zsk to dajcie znać :roza:

Ja bym prosiła tylko o sloiczki szklane :roza:

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 05 lis 2016, 13:22

w takim razie zrobimy
A

BB dr G
Missha Boomer (baza)
Missha real Complete
B
MAC studio fix NW10
MAC face&body c2
C
Kat von D nr 42
(punkt A musi się rozebrać, żeby odbyła się rozbiórka, punkt B, żeby odbyło się C, a C, żeby kolejne). Jeśli znajdą się chętni na wszystkie ml to coś jeszcze dorzucimy :) chciałam coś do rozjaśniania podkładów. Tanio wyszedłby biały mixer z nyxa, ale niestety ciągle jest niedostępny na stronie :(

Biały mixer z NYX!!! - bardzo bym chciała wziąć udział!

Powolutku wracam do zdrowia i już będę mogła odbierać listy :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 05 lis 2016, 13:40

Agnes pisze:zobacz cytowaną wiadomość
w takim razie zrobimy
A

BB dr G
Missha Boomer (baza)
Missha real Complete
B
MAC studio fix NW10
MAC face&body c2
C
Kat von D nr 42

niestety od jakiś dwóch tygodniu jest niedostępny na stronie. gdybyś miała jakieś alternatywne źródło to daj cynk.

i btw pamiętam misshy i mogę Ci zrobić odlewkę do przetestowania jakby co :roza:

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 06 lis 2016, 12:15

w takim razie zrobimy
A

BB dr G
Missha Boomer (baza)
Missha real Complete
B
MAC studio fix NW10
MAC face&body c2
C
Kat von D nr 42

niestety od jakiś dwóch tygodniu jest niedostępny na stronie. gdybyś miała jakieś alternatywne źródło to daj cynk.

i btw pamiętam misshy i mogę Ci zrobić odlewkę do przetestowania jakby co :roza:

Mogę poczekać, a jednocześnie będę szukać gdzieś indziej.

To przy jakiejś rozbiórce poproszę Cię o odlewkę, żeby 2 razy nie wysyłać :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 lis 2016, 12:45

to tak nie działa niestety. Rozbieramy to co jest rozbierane w damy wątku i rozliczamy się po zakończeniu rozbiórki, więc nie da się "odłożyć" na przyszłość deklaracji. Możliwość połączenia wysyłki jest tylko z tym co aktualnie otwarte (czyli rzut podkładów jw. woski i perfumy które będą) w jednym czasie.

ale z tą Misshą PC 13 wciąż aktualne - gdybyś brała udział w jakiejś rozbiórce mogę Ci dołączyć w formie giftu odrobienę (1-2 ml) do przetestowania. tak się złożyło, że w momencie rozbierania dostałam w prezencie całe opakowanie, więc i tak mam jej sporo. ale we wspólnych zakupach trzymamy się regulaminu, więc jeśli nyx wejdzie teraz to teraz, jeśli w kolejnej rozbiórce to wtedy.

dobrze, że u Ciebie już lepiej, dużo zdrówka :buzi: :roza:

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 06 lis 2016, 13:09

to tak nie działa niestety. Rozbieramy to co jest rozbierane w damy wątku i rozliczamy się po zakończeniu rozbiórki, więc nie da się "odłożyć" na przyszłość deklaracji. Możliwość połączenia wysyłki jest tylko z tym co aktualnie otwarte (czyli rzut podkładów jw. woski i perfumy które będą) w jednym czasie.

ale z tą Misshą PC 13 wciąż aktualne - gdybyś brała udział w jakiejś rozbiórce mogę Ci dołączyć w formie giftu odrobienę (1-2 ml) do przetestowania. tak się złożyło, że w momencie rozbierania dostałam w prezencie całe opakowanie, więc i tak mam jej sporo. ale we wspólnych zakupach trzymamy się regulaminu, więc jeśli nyx wejdzie teraz to teraz, jeśli w kolejnej rozbiórce to wtedy.

dobrze, że u Ciebie już lepiej, dużo zdrówka :buzi: :roza:

Właśnie o to mi chodziło, może nie wyraziłam się dość jasno :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 08 lis 2016, 13:19

Anika pisze:

amelj pisze:

Ali pisze:

DragonKnight pisze:

Agnes pisze:

empress pisze:

Mcfassy pisze:

Neva_ pisze:

jutro po 19 startuje wielka rozbiórka kosmetyków do makijażu twarzy. wszystkich chętnych (nie tylko zacytowanych) zapraszam do udziału :roza:

będzie możliwość połączenia wysyłki z rozbiórkami wosków i perfum

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 lis 2016, 15:28

dziewczyny, ekobieca ma obecnie promocje na Revlona Color stay :) wrzucę do rozbiórki kilka kolorów, które przydałyby mi się w niewielkich ilościach. jeśli znalazłyby się chętne na 20-25 ml danego koloru to go rozbierzemy

(rozbiórka revlonów nie wpływa na odbycie się pozostałych części rozbiórek)

cena za ml to ok. 77 gr

będą też dwa podkłady AA, ale to też kwestia tylko opcji

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 09 lis 2016, 15:33

dziewczyny, ekobieca ma obecnie promocje na Revlona Color stay :) wrzucę do rozbiórki kilka kolorów, które przydałyby mi się w niewielkich ilościach. jeśli znalazłyby się chętne na 20-25 ml danego koloru to go rozbierzemy

cena za ml to ok. 77 gr

Piszesz o Revlonach do jakiej ceny?
Kiedy startuje rozbiorka kosmetyków?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 lis 2016, 15:39

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

cena za ml to ok. 77 gr

Piszesz o Revlonach do jakiej ceny?
Kiedy startuje rozbiorka kosmetyków?

dzisiaj po 19 tak jak pisałam powyżej :)
piszę o revlonach jasnych (110 i 150 do obu rodzajów cer) i ciemniejszych różnie, zależy co się rozbierze

pomyślałam, że to w miarę uniwersalny podkład, mi przydałoby się po kilka ml różnych kolorów, bo czasem zdarza mi się malować kogoś z otoczenia, kto na jakąś okazję, więc gdybyśmy zebrały ekipę to możemy rozbierać :) tyle, że ja "nieswojego" koloru mogę wziąć po 5 ml, ale myślę że w takiej cenie cośtam rozbierzemy

Wróć do „Kosmetyki”