Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Rozbiórki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 20:29

w sumie to może jakby zrobić wspólne zakupy się opłaca? ja z lasha chętnie bym coś wypróbowała, bo nigdy niczego nie miałam :)

jakbyście miały jakieś sugestie podkładów lub kremów bb do jasnej cery do rozbiórki to dajcie znać

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 21 paź 2016, 20:36

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
w sumie to może jakby zrobić wspólne zakupy się opłaca? ja z lasha chętnie bym coś wypróbowała, bo nigdy niczego nie miałam :)

jakbyście miały jakieś sugestie podkładów lub kremów bb do jasnej cery do rozbiórki to dajcie znać

Ja bym przede wszystkim chciała pokłady kryjące i/lub matujące :brzydal:

Co do wspólnych zakupów - regulamin chyba tego nie obejmuje :drapie: Więc raczej potrzebna by była zgoda moderacji i nowy regulamin odnośnie wspólnych zakupów, w tym w sklepach zagranicznych.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 20:43

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Co do wspólnych zakupów - regulamin chyba tego nie obejmuje :drapie: Więc raczej potrzebna by była zgoda moderacji i nowy regulamin odnośnie wspólnych zakupów, w tym w sklepach zagranicznych.

Mnie by się też taki kryjąco-matujący chociaż jeden przydał. Kat von d nam wykupili :ryk: zagranicznych to ja bym się na razie bała, ale w polskim sklepie houseofbeauty jest, tylko wykupili nam kolor :ryk:

Może coś z MUFE? Velvet Mat dobrze brzmi :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 20:47

jeszcze ewentualnie z MACa? dla mnie piętnastki są za ciemne, ale są NW 13. Tylko tak dumam czy studio Fix, czy pro longwer, czy jednak lepiej jakiś mufe albo jeszcze coś innego :brzydal:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 21 paź 2016, 20:50

Mnie by się też taki kryjąco-matujący chociaż jeden przydał. Kat von d nam wykupili :ryk: zagranicznych to ja bym się na razie bała, ale w polskim sklepie houseofbeauty jest, tylko wykupili nam kolor :ryk:

Może coś z MUFE? Velvet Mat dobrze brzmi :brzydal:

Może jeszcze będzie Kat von D dostępny :prosi:

Na MUFE jestem chetna :skacze:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 21 paź 2016, 21:15

ktrzn, bazy z Misshy nie będziesz rozbierać?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 21:37

ktrzn, bazy z Misshy nie będziesz rozbierać?

będę. tę Missha Boomer cośtam. Tym bardziej, że wczoraj ogarnęłam, że jest alternatywa i nie trzeba zamawiać na stronie miszy, żeby dostać w podobnej cenie za ml, jeszcze chciałam krem BB dr G i drugi krem BB z Misshy, coś matującego (np. ten MUFE) i rozbielacz do podkładów jakiś. :wtf: Tylko nie wiem w jakiej to zrobić kolejności, żeby było sensownie i zmieścić się w limicie.

A Ty planujesz te woski czy jeszcze nie wiesz? :twisted:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 21 paź 2016, 21:41

Jeszcze nie wiem :brzydal: Teraz mam nadzieję rozebrać L'ange Noir, a potem nie wiem. Może te woski.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 21:44

To może ja się na jakieś perfumy porwę, bo chyba bez sensu tak rozwalać te podkłady na kilka rozbiórek i lepiej zaliczyć trzecią, a potem zrobić kosmetyki do twarzy bez limitu :brzydal:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 21 paź 2016, 21:48

Bo ja właśnie chciałam ten drugi krem BB z Misshy i bazę z Misshy i myślałam, że uda się za jedną wysylka :brzydal:

Jeżeli mialabys problem że znalezieniem atomizerow, służę pomocą :roza:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 paź 2016, 21:53

Bo ja właśnie chciałam ten drugi krem BB z Misshy i bazę z Misshy i myślałam, że uda się za jedną wysylka :brzydal:

Jeżeli mialabys problem że znalezieniem atomizerow, służę pomocą :roza:

dzięki :roza:

Ali

Postautor: Ali » 22 paź 2016, 11:12

myślę, że mogłoby się opłacać jakby było co najmniej 8 osób, żeby wyszło po 1 funt na głowę. Ja bym chciała bardzo :D i przed zimą, żeby kupić kule do kąpieli :skacze:

co do regulaminu, to myślę, że to też jest swojego rodzaju rozbiórka :brzydal: a jeśli nie, to zawsze można dopytać ;)

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 22 paź 2016, 11:33

Ali pisze:zobacz cytowaną wiadomość

myślę, że mogłoby się opłacać jakby było co najmniej 8 osób, żeby wyszło po 1 funt na głowę. Ja bym chciała bardzo :D i przed zimą, żeby kupić kule do kąpieli :skacze:

co do regulaminu, to myślę, że to też jest swojego rodzaju rozbiórka :brzydal: a jeśli nie, to zawsze można dopytać ;)

No właśnie nie. Wspólne zakupy to wspólne zakupy to wspólne zakupy, a rozbiórka to rozbiórka. W pierwszym przypadku to uczestniczki podają co chcą kupić, w drugim organizatorka ma coś do rozbiórki i najpierw orientuje się czy byłyby na to chętne. Moim zdaniem nowy regulamin i zgoda moderacji na wspólne zakup kosmetyczne jest potrzebna.

Bardzo proszę moderację o zabranie głosu w tej sprawie :roza:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 22 paź 2016, 12:44

Ali pisze:zobacz cytowaną wiadomość

No właśnie nie. Wspólne zakupy to wspólne zakupy to wspólne zakupy, a rozbiórka to rozbiórka. W pierwszym przypadku to uczestniczki podają co chcą kupić, w drugim organizatorka ma coś do rozbiórki i najpierw orientuje się czy byłyby na to chętne. Moim zdaniem nowy regulamin i zgoda moderacji na wspólne zakup kosmetyczne jest potrzebna.

Bardzo proszę moderację o zabranie głosu w tej sprawie :roza:

Ok, omówimy sprawę. Z mojej strony trochę się wspólnych zakupów obawiam i napewno potrzebujemy tu nowego regulaminu.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 22 paź 2016, 13:21

Ja też się obawiam wspólnych zakupów kosmetycznych, a zwłaszcza tych w sklepach zagranicznych. Ale jeżeli ktoś chce uczestniczyć / organizować takie zakupy, to mi nic do tego. Zgodę zawsze daje moderacja.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 22 paź 2016, 14:25

Przedyskutowaliśmy kwestie zakupów wspólnych i nie udzielamy zgody na przeprowadzanie tego typu zakupów na forum (przynajmniej na razie).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 paź 2016, 23:00

dziewczyny, pozwoliłam sobie zamówić już najjaśniejszy krem BB z dr G do wszystkich rodzajów cery (wg producenta), bo robiłam zamówienie i tak w oficjalnym sklepie dr G mam nadzieję, że się rozbierze :roza:

jeśli wszystko pójdzie wg planów to planowana rozbiórka o której pisałam na privie z kilkoma z Was obejmie to co nie weszło do ostatniej ze względu na limit (drugi z kremów BB Misshy 13, baza Boomer) i ww. krem dr G :) i ew. coś jeszcze zależnie czy będą chętni

orientacyjne ceny:
a)Missha real complete bb cream ok. 1,58 zł/ml

Missha Boomer baza po kremy BB ok. 1,5 zł/ml

wyżej wymieniony Dr G ok. 2 zł/ml
b) coś do rozjaśnienia podkładów, pewnie 2-3 zł za ml, ale jeszcze nie wiem

MUFE mat Velvet + w kolorze porcelana za 5,5 zł/ml albo MAC Pro Long wear trzynastka za 4,3 zł/ml (zależy na który byliby chętni, mi w zasadzie obojętnie)

c) Dr G Gowoonsesang, Brightening Balm BRIGHT+ Super Light ok. 2,7 zł/ml
Dr G Gowoonsesang, Dr. G., Perfect Pore Cover 2,7 zł/ml

zasady byłyby takie, że żeby odbyła sie rozbiórka musiałyby się rozebrać militry z punktu a). Jeśli by się nie rozebrały to odwołam rozbiórkę, kosmetyki z Misshy odeślę, a dr G zachowam dla siebie. Dodatkowo jeśli rozebrałyby się punkty b) lub c) (albo oba) to domówimy wymienione kosmetyki

Tak jak obiecywałam jeśli znajdą się dziewczyny z ciemniejszą cerą które chcą przetestować kosmetyk w ciemniejszym kolorze to zgodnie z tym co deklarowałam moge włączyć w rozbiórkę, tylko musicie się zorganizować (znaleźć chętnych i osobę która weźmie opakowanie i jakąś konkretną liczbę ml)

Pozdrawiam :roza:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 26 paź 2016, 23:22

Ja na pewno jestem chetna na bazę z Misshy, BB z Misshy (po 10 ml), coś do rozjasniania podkladow, MUFE lub MAC - obojętnie, coś z Dr G (po 5 ml),

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 paź 2016, 23:40

Ja na pewno jestem chetna na bazę z Misshy, BB z Misshy (po 10 ml), coś do rozjasniania podkladow, MUFE lub MAC - obojętnie, coś z Dr G (po 5 ml),

super :roza:

poprzedniej zimy byłam bliska kliknięcia tego MUFE, ale doszłam do wniosku, że nieee bez sensu, bo nie zużyję nawet w dwa lata. W efekcie kupiłam swoje dwa kwc zamiast tego podkładu i dumam czy to nie był znak i może lepiej tego MACa :cool:

ja jestem ciekawa jak matujące są podkłady matujące z NARSa skoro Sheer Glow to na mojej cerze taki Mat Velvet bardziej :wtf: ale NARSa już za chiny ludowe nie wezmę przez te lipne opakowania (mam róż i korektor i jest tak samo) - nie dość że ciężko to to było doczyścić (a przecież nic mu nie robiłam) i musiałam wybulić dyche na pompkę, która jest lipna i w trakcie pompowania do strzykawki odlecial jej wężyk to uwaga! nie da się zamknąć podkładu kiedy ma założoną pompkę :wtf:

Awatar użytkownika
Mcfassy

Re: RE: Re: Chciałabym zrobić rozbiórkę/wziąć udział - KOSMETYKI

Postautor: Mcfassy » 28 paź 2016, 11:23

ktrzn pisze:

super :roza:

poprzedniej zimy byłam bliska kliknięcia tego MUFE, ale doszłam do wniosku, że nieee bez sensu, bo nie zużyję nawet w dwa lata. W efekcie kupiłam swoje dwa kwc zamiast tego podkładu i dumam czy to nie był znak i może lepiej tego MACa :cool:

ja jestem ciekawa jak matujące są podkłady matujące z NARSa skoro Sheer Glow to na mojej cerze taki Mat Velvet bardziej :wtf: ale NARSa już za chiny ludowe nie wezmę przez te lipne opakowania (mam róż i korektor i jest tak samo) - nie dość że ciężko to to było doczyścić (a przecież nic mu nie robiłam) i musiałam wybulić dyche na pompkę, która jest lipna i w trakcie pompowania do strzykawki odlecial jej wężyk to uwaga! nie da się zamknąć podkładu kiedy ma założoną pompkę :wtf:

Ojej, to szkoda, że to opakowanie jest takie lipne, bo po pierwszym użyciu jestem póki co na tak, a szukam na gwałt nowego podkładu, bo używałam colorstaya przez jakiś czas, bo nie miałam pomysłu na nic innego i niestety strasznie mnie wysypalo od niego. Rozważam jeszcze genius gel Marca Jacobsa (pięknie wygląda, ale odcień nie jest dla mnie idealny) albo Laura Mercier smoothing, ale miałam dwie próbki, za pierwszym razem efekt był piękny, a za drugim totalna porażka.
Chciałam rozebrać któryś z tych dwóch podkładów, ale LM nie nadaje się przez konsystencję niestety no i czekam na promocję w sephorze :)
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Kosmetyki”