Blogi urodowe część I

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
oh!

Re: Blogi urodowe część I

Postautor: oh! » 09 lip 2016, 22:12

Oooo popieram, popieram też. Agnieszka jest super ! Chociaż też głównie ją oglądam. Ostatnio widziałam urywek z nią na jakimś spędzie jutuberskim i od razu mi się morda ucieszyła :D Bardzo pozytywna.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 lip 2016, 22:15

Hermiona pisze:
Jakie masz zastrzeżenia do Kosmostolog? Chętnie dowiem się jakie masz zdanie :)

Malutkie ;).

Jestem absolutnie pewna, że kosmetyki które poleca dokładnie prześwietla, jednak zawsze miała dużą skłonność do zawężania swojego zainteresowania do produktów "swojego" koncernu. Na rynku jest masa kosmetyków o dobrych składach i dużych stężeniach substancji aktywnych a Kosmostolog nigdy nie była ich specjalnie ciekawa.

Po rewolucji zaczęła się ewidentna współpraca z marką Liq i gabinetem medycyny estetycznej ( podejrzewam jeszcze producenta suplementu). A wcześniej można było odnieść wrażenie, że jej droga do witalnej cery to wyłacznie Atre + bloker LRP + Lipikar :roll: . Jestem pewna, że Ziemolina nie współpracuje z byle kim i prezentuje wiarygodne opinie, ale pula produktów i zabiegów jest bardzo zawężona z tytułu lojalności.

No i moim zdaniem u Ziemoliny szarą eminencją i królem rzetelności był tak naprawdę Patryk, którego komentarzy i bloga nie mogę odżałować.

Już zupełnie plotkowo: dostrzegam od jakiegoś czasu nieśmiałe znaki w kierunku firmy Arkana i byliby głupi, gdyby nie zaproponowali jej współpracy.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 23:58

night prowler pisze:
Hermiona pisze:
Jakie masz zastrzeżenia do Kosmostolog? Chętnie dowiem się jakie masz zdanie :)

Malutkie ;).

Jestem absolutnie pewna, że kosmetyki które poleca dokładnie prześwietla, jednak zawsze miała dużą skłonność do zawężania swojego zainteresowania do produktów "swojego" koncernu. Na rynku jest masa kosmetyków o dobrych składach i dużych stężeniach substancji aktywnych a Kosmostolog nigdy nie była ich specjalnie ciekawa.

Po rewolucji zaczęła się ewidentna współpraca z marką Liq i gabinetem medycyny estetycznej ( podejrzewam jeszcze producenta suplementu). A wcześniej można było odnieść wrażenie, że jej droga do witalnej cery to wyłacznie Atre + bloker LRP + Lipikar :roll: . Jestem pewna, że Ziemolina nie współpracuje z byle kim i prezentuje wiarygodne opinie, ale pula produktów i zabiegów jest bardzo zawężona z tytułu lojalności.

No i moim zdaniem u Ziemoliny szarą eminencją i królem rzetelności był tak naprawdę Patryk, którego komentarzy i bloga nie mogę odżałować.

Już zupełnie plotkowo: dostrzegam od jakiegoś czasu nieśmiałe znaki w kierunku firmy Arkana i byliby głupi, gdyby nie zaproponowali jej współpracy.

Rozumiem. Też mi brakuje na jej blogu rzeczy, o których wspomniałaś w pierwszym i drugim akapicie. Chciałabym, aby poleciła o wiele więcej ciekawych produktów, wyjaśniła dlaczego mają szansę zadziałać itp. a tutaj faktycznie ogranicza się do kilku marek. Szkoda.

mandalina

Postautor: mandalina » 10 lip 2016, 0:48

bunia pisze:
mandalina pisze:dodałabym jeszcze http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/ ;)
chyba jedyna polska blogerka urodowa, która wie o czym pisze, naprawdę ma wiedzę i mam do niej 100% zaufanie, bo nie jest "sprzedawczykiem"; przynajmniej na razie :lol:

wcześniej bardzo lubiłam Alinę Rose, nadal zaglądam na jej bloga, ale mam wrażenie, że jej wpisy są coraz słabsze, czuję "wypalenie" i pisanie na odwal się, żeby coś tam było... może mam złe odczucia, ale przez ostatnich kilka miesięcy, skorzystałam może z 10 jej postów.

OMG, ten blog mademoiselleevebloguje jest świetny! Widać wiedzę. Szykuje się dla mnie długie czytanie, dzięki za wspomnienie o nim :) Kim jest autorka? Nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Zdecydowanie moje ulubione urodowe miejsce w sieci ;) Wydaje mi się, że Ewa nie ma żadnego typowo kosmetycznego wykształcenia i jest "samoukiem", dziewczyna jest ambitna, sama szuka tych wszystkich informacji, a bloga prowadzi z pasji, co zresztą widać. Trafiłam na jej konto na fioletowym portalu i kilka lat temu założyła wątek, gdzie pytała o jakieś dobre kosmetyczne studia, ale chyba jednak poszła inną drogą.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 10 lip 2016, 14:43

Kosmostolog to jest taki blog, dzięki któremu ogarnęłam sprawy filtrów, kwasów, nawilżania, czyli tak naprawdę podstawę pielęgnacji. Oczywiście liczba produktów, o których wspomina, jest bardzo ograniczona, ale po ogarnięciu pewnej wiedzy i czerpaniu z innych źródeł można już dowolnie sobie wybierać. I na pewno jest to blog lepszy i bardziej profesjonalny od wielu urodowych, gdzie co chwila pokazywanych jest milion kosmetyków mających robić milion rzeczy (Alina Rose, no gdybym miała się stosować do jej porad to przez pół dnia nie wychodziłabym z łazienki).

W ogóle od kiedy przestałam prowadzić swój blog, to na te do tej pory obserwowane wchodzę głównie dla rozrywki, rzadko kiedy ulegam pokusie kupienia czegoś, co ktoś pokazał, raczej odwrotnie - jak już chcę coś kupić, to recenzje pomagają mi w podjęciu ostatecznej decyzji.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 lip 2016, 18:07

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kosmostolog to jest taki blog, dzięki któremu ogarnęłam sprawy filtrów, kwasów, nawilżania, czyli tak naprawdę podstawę pielęgnacji. Oczywiście liczba produktów, o których wspomina, jest bardzo ograniczona, ale po ogarnięciu pewnej wiedzy i czerpaniu z innych źródeł można już dowolnie sobie wybierać. I na pewno jest to blog lepszy i bardziej profesjonalny od wielu urodowych, gdzie co chwila pokazywanych jest milion kosmetyków mających robić milion rzeczy (Alina Rose, no gdybym miała się stosować do jej porad to przez pół dnia nie wychodziłabym z łazienki).

W ogóle od kiedy przestałam prowadzić swój blog, to na te do tej pory obserwowane wchodzę głównie dla rozrywki, rzadko kiedy ulegam pokusie kupienia czegoś, co ktoś pokazał, raczej odwrotnie - jak już chcę coś kupić, to recenzje pomagają mi w podjęciu ostatecznej decyzji.

No ja mam podobne zdanie i też sporo własnej wiedzy. U mnie Ziemolina jest w absolutnej czołówce jeśli chodzi o wirtualną konsultację, ale nie jestem bezkrytyczna.

Awatar użytkownika
Itinea

Postautor: Itinea » 10 lip 2016, 18:57

Ja zaglądam już tylko na bloga Kosmostolog. Dzięki poradom Ziemoliny poprawił się stan mojej cery :)
Wszystko co słyszymy jest opinią a nie faktem. Wszystko co widzimy jest perspektywą a nie prawdą.

Awatar użytkownika
Katina

Postautor: Katina » 10 lip 2016, 23:00

Ja ze swojej strony mogę polecić także http://www.agatabielecka.pl :)

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 11 lip 2016, 1:33

Ale jak to, nikt nie polecił bloga naszej Trumaczowej Lioness? Przecież ona nadal działa w internetach, tylko nie nagrywa ;) Cóż za niedopatrzenie :lol: http://lioness.blox.pl/

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 11 lip 2016, 11:38

Katina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A ja nie wiem, co o niej sądzić. Bardzo lubiłam jej blog i faktycznie była jedną z moich ulubionych blogerek, ale po kilku postach "ulubieńcowych" w których zawarła linki do jednej, konkretnej drogerii internetowej z tymi produktami, zaczęłam mieć wątpliwości, czy aby na pewno zawsze jest szczera.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 11 lip 2016, 11:47

akkikka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ale jak to, nikt nie polecił bloga naszej Trumaczowej Lioness? Przecież ona nadal działa w internetach, tylko nie nagrywa ;) Cóż za niedopatrzenie :lol: http://lioness.blox.pl/

Weszłam, przeczytałam o tym, że pani bloga nie lubi jak jest nudnie i wyszłam. Filmiki były dość widowiskowe, tu jest zwykła bieda. Plusik za: własne zdjęcia. Koniec plusików.

sybillahogwart

Postautor: sybillahogwart » 11 lip 2016, 11:58

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Katina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A ja nie wiem, co o niej sądzić. Bardzo lubiłam jej blog i faktycznie była jedną z moich ulubionych blogerek, ale po kilku postach "ulubieńcowych" w których zawarła linki do jednej, konkretnej drogerii internetowej z tymi produktami, zaczęłam mieć wątpliwości, czy aby na pewno zawsze jest szczera.

Podzielam zdanie. Dla mnie ten blog to same reklamy drogerii internetowych.

Aleksandra

Postautor: Aleksandra » 11 lip 2016, 15:46

Zdecydowanie moje ulubione urodowe miejsce w sieci ;) Wydaje mi się, że Ewa nie ma żadnego typowo kosmetycznego wykształcenia i jest "samoukiem", dziewczyna jest ambitna, sama szuka tych wszystkich informacji, a bloga prowadzi z pasji, co zresztą widać. Trafiłam na jej konto na fioletowym portalu i kilka lat temu założyła wątek, gdzie pytała o jakieś dobre kosmetyczne studia, ale chyba jednak poszła inną drogą.[/quote]

Zgadza się, Ewa nie ma żadnego wykształcenia kosmetycznego i też bardzo polecam jej bloga jeśli tylko macie problemy z cerą.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 11 lip 2016, 21:04

Ja jeszcze dorzucę dwa mniej "poważne" blogi, które czytam głównie dla przyjemności, ale mam spore zaufanie do pań prowadzących i czasem coś podpatrzę.

http://smaruje.blogspot.com

http://jaskolcze-ziele.blogspot.com

Awatar użytkownika
akkikka

Postautor: akkikka » 12 lip 2016, 23:06

Ja od siebie dorzucę blogi, do których często zaglądam. Obserwuję też dziewczyny na instagramie:

http://idaliastyle.pl/

https://77gerda.blogspot.com/

http://www.agwerblog.pl/

Karola

Postautor: Karola » 13 lip 2016, 12:19

Temat mi bliższy niż YT dlatego będę śledzić. Teraz niestety wiele blogów straciło u mnie na wiarygodności i tak naprawdę nie mam co czytać :(

Awatar użytkownika
beatrix88

Postautor: beatrix88 » 13 lip 2016, 23:10

Karola pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Temat mi bliższy niż YT dlatego będę śledzić. Teraz niestety wiele blogów straciło u mnie na wiarygodności i tak naprawdę nie mam co czytać :(

To prawda- moim zdaniem dużo ciekawych blogów podupadło.

Czytuję od czasu do czasu idalię i mademoiselleeve. Czasem zaglądam do Aliny Rose- aktualnie nie wiem po co. Kiedyś dawno temu to był całkiem spoko blog.

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Blogi urodowe część I

Postautor: Hadilan » 14 lip 2016, 8:46

bunia pisze:
mandalina pisze:dodałabym jeszcze http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/ ;)
chyba jedyna polska blogerka urodowa, która wie o czym pisze, naprawdę ma wiedzę i mam do niej 100% zaufanie, bo nie jest "sprzedawczykiem"; przynajmniej na razie

wcześniej bardzo lubiłam Alinę Rose, nadal zaglądam na jej bloga, ale mam wrażenie, że jej wpisy są coraz słabsze, czuję "wypalenie" i pisanie na odwal się, żeby coś tam było... może mam złe odczucia, ale przez ostatnich kilka miesięcy, skorzystałam może z 10 jej postów.

OMG, ten blog mademoiselleevebloguje jest świetny! Widać wiedzę. Szykuje się dla mnie długie czytanie, dzięki za wspomnienie o nim :) Kim jest autorka? Nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Autorka to wizażanka, własne problemy z cerą popchnęły ją do zgłębiania tajemnic biochemii. Naprawdę sporo można wynieść z jej wpisów, no i lubię to, że też unika gliceryny i uświadamia o zagrożeniach używania olejów przy cerze problemowej - mało kto zwraca na to uwagę, w tym szale na olejowanie wszystkiego.

AlinaRose, to dla mnie gra i kreowanie lepszej siebie, blog jest dla mnie zbyt cukierkowy, to "Kochana" wszechobecne.
I czy jakiś kosmetyk okazał się totalnym bublem?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

:voodoo:

Karola

Postautor: Karola » 14 lip 2016, 9:18

beatrix88 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Karola pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To prawda- moim zdaniem dużo ciekawych blogów podupadło.

Czytuję od czasu do czasu idalię i mademoiselleeve. Czasem zaglądam do Aliny Rose- aktualnie nie wiem po co. Kiedyś dawno temu to był całkiem spoko blog.

Kiedyś czytałam bardzo dużo blogów teraz szukam nowych świeżych, ale ciężko z tym niewiele osób ma pomysł na siebie.
Większość popularnych blogów ciągnie na zdobytej już ,,sławie", dziewczyny dają z siebie niewiele. Sa blogi na których nie ma już postów niesponsorowanych jest tylko prezentacja nowości i info od producenta i wszystkko jest cudowne.
O Hedonistce ciekawe rzeczy można przeczytać w komentarzach pod tym postem http://www.agwerblog.pl/2016/01/5-blogo ... zytac.html jest dla mnie tak samo wykreowana jak Alina.

Przyjemnie z tych "starych" blogerek czyta mi się jeszcze http://kosme-tiki.blogspot.com/ i Idalię do reszty zaglądam czasem żeby pooglądać ładne zdjęcia :cool:

Awatar użytkownika
Sunday

Postautor: Sunday » 14 lip 2016, 10:53

Właśnie miałam Wam zaproponować bloga Agaty Bieleckiej, ale widzę, że już się tutaj pojawił. Dziękuję za to za podrzucenie bloga Agwer, będę mieć zajęcie na kilka wieczorów :D

Wróć do „Youtube i blogi”