Blogi urodowe część I

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Lusia

Blogi urodowe część I

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 15:12

Ostatnio zmieniony 09 lip 2016, 19:55 przez Lusia, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Hermiona

Re: Blogi urodowe część I

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 15:21

Ja baardzo polecam bloga Kosmostolog :)

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 15:25

Ja wlasciwie z blogow urodowych regularnie czytam tylko urodaiwlosy oraz kosmetyczna hedonistke. Czasem zajrze tez na bloga Aliny Rose.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 lip 2016, 17:05

Mój ulubiony anglojęzyczny:

http://thebeautybrains.com/blog/

Dużo rzeczowej wiedzy i odpowiedzi na pytania, które nigdy nie przyszłyby mi nawet do głowy xD.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 17:06

Jakiej blogerce urodowej ufacie jesli chodzi o szczerosc recenzji, a jakiej nie ufacie?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 lip 2016, 17:17

Mam duże zaufanie do Hexxany z 1001 pasji, Ani z asianskincare i Kascysko.

Wystarczające zaufanie, ale z paroma zastrzeżeniami mam do Kosmostolog i Mademoiselle Eve.

Nie ufam wszelkim słupom reklamowym, tym, które oceniają kosmetyki po zapachu i "to nie ma parabenów, więc musi być dobre" :roll:
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 17:27

Ja wcale nie ufam Alinie Rose. Z jednej strony lubie jej bloga bo jest moim zdaniem najbardziej estetyczny i pokazuje kosmetyki ktore nie sa zbyt popularne. Z drugiej strony u niej co chwile jest cos cudownego z "dobrym skladem", a ani slowka o tym co jest dobrego w tym skladzie :D

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 09 lip 2016, 17:59

dodałabym jeszcze http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/ ;)
chyba jedyna polska blogerka urodowa, która wie o czym pisze, naprawdę ma wiedzę i mam do niej 100% zaufanie, bo nie jest "sprzedawczykiem"; przynajmniej na razie :lol:

wcześniej bardzo lubiłam Alinę Rose, nadal zaglądam na jej bloga, ale mam wrażenie, że jej wpisy są coraz słabsze, czuję "wypalenie" i pisanie na odwal się, żeby coś tam było... może mam złe odczucia, ale przez ostatnich kilka miesięcy, skorzystałam może z 10 jej postów.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 18:09

Moim zdaniem z wszystkich blogerek to najbardziej wypalila sie Anwen. Ograniczyla sie tylko do wlosow i mam wrazenie ze juz nie wie o czym pisac.
Jej ksiazke kupilam i bardzo sobie chwale, bo uwazam ze to taki "podrecznik" wlosowy i wszystko w jednym miejscu, ale blog to nie to.

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 09 lip 2016, 18:49

mandalina pisze:dodałabym jeszcze http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/ ;)
chyba jedyna polska blogerka urodowa, która wie o czym pisze, naprawdę ma wiedzę i mam do niej 100% zaufanie, bo nie jest "sprzedawczykiem"; przynajmniej na razie :lol:

wcześniej bardzo lubiłam Alinę Rose, nadal zaglądam na jej bloga, ale mam wrażenie, że jej wpisy są coraz słabsze, czuję "wypalenie" i pisanie na odwal się, żeby coś tam było... może mam złe odczucia, ale przez ostatnich kilka miesięcy, skorzystałam może z 10 jej postów.

OMG, ten blog mademoiselleevebloguje jest świetny! Widać wiedzę. Szykuje się dla mnie długie czytanie, dzięki za wspomnienie o nim :) Kim jest autorka? Nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 19:37

Ja na pewno nie ufam Alinie. W ogóle już nie zaglądam na jej bloga, do tego dobijają mnie jej wygładzone do granic możliwości zdjęcia na instagramie.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 19:43

Hermiona pisze:Ja na pewno nie ufam Alinie. W ogóle już nie zaglądam na jej bloga, do tego dobijają mnie jej wygładzone do granic możliwości zdjęcia na instagramie.

Pamietam jej wizyte w PnS z Maxineczka. Roznica byla. :D
Choc jakis tam sentyment do niej mam, bo to byl pierwszy blog ktory czytalam.

oh!

Postautor: oh! » 09 lip 2016, 19:50

Ja bardzo lubię Iwetto http://www.iwetto.com/

Żałuję, że już nie nagrywa. To jedna z jutuberek za którymi faktycznie 'tęsknię'.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 20:12

night prowler pisze:Mam duże zaufanie do Hexxany z 1001 pasji, Ani z asianskincare i Kascysko.

Wystarczające zaufanie, ale z paroma zastrzeżeniami mam do Kosmostolog i Mademoiselle Eve.

Nie ufam wszelkim słupom reklamowym, tym, które oceniają kosmetyki po zapachu i "to nie ma parabenów, więc musi być dobre" :roll:

Jakie masz zastrzeżenia do Kosmostolog? Chętnie dowiem się jakie masz zdanie :)

Lusia pisze:
Hermiona pisze:Ja na pewno nie ufam Alinie. W ogóle już nie zaglądam na jej bloga, do tego dobijają mnie jej wygładzone do granic możliwości zdjęcia na instagramie.

Pamietam jej wizyte w PnS z Maxineczka. Roznica byla. :D
Choc jakis tam sentyment do niej mam, bo to byl pierwszy blog ktory czytalam.

Huehue, szkoda że nie widziałam jej na żywo, ale na niektórych zdjęciach na insta wygląda jak jakaś postać z anime :D Wydaje mi się, że ma dosyć spore zmarszczki uśmiechu, które stara się retuszować.

Awatar użytkownika
Bananalama

Postautor: Bananalama » 09 lip 2016, 21:18

Chyba pół roku temu trafiłam na kosmostolog i przepadłam. Przekonałam się do retinoidów i mam nadzieję, że faktycznie moje pyszczydło będzie starzało się wolniej :D
Co do Anwen, lubię, nadal wpadam, ale nie rozumiem jak to się stało, że ta akurat blogerka tak sobie zniszczyła włosy jakiś czas temu.
[url="http://rymu-naszego-powszedniego.blogspot.com"]Blog z wierszykami[/url]

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 21:22

Bananalama pisze:Chyba pół roku temu trafiłam na kosmostolog i przepadłam. Przekonałam się do retinoidów i mam nadzieję, że faktycznie moje pyszczydło będzie starzało się wolniej :D
Co do Anwen, lubię, nadal wpadam, ale nie rozumiem jak to się stało, że ta akurat blogerka tak sobie zniszczyła włosy jakiś czas temu.

Mysle ze dlatego ze w zyciu czasem przychodza momenty ze chce sie cos zmienic. Aczkolwiek ja ja podzwiam. Guru wlosomaniaczek robi zabieg niszczacy wlosy.

Awatar użytkownika
Bananalama

Postautor: Bananalama » 09 lip 2016, 21:23

jej włosy były dla mnie niemal wzorem, ale miała piękne <3.
A co do kosmetycznej hedonistki, która też włosy ma obłędne, to mam wrażenie, że jest podrasowana mocno w fotoszopie. Aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś ma tak piękne włosy :D
[url="http://rymu-naszego-powszedniego.blogspot.com"]Blog z wierszykami[/url]

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 09 lip 2016, 21:29

Wlosy Hedonistki sa piekne. Mysle tez ze do zdjec uzywa kosmetykow z silikonami. Fajne ma tez Marta z urodaiwlosy https://www.instagram.com/p/BHSYCJLh7JX ... grzegorzak i yt Viviene V

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 09 lip 2016, 22:03

Ja bardzo lubię Agnieszkę z wwwlosy.pl. Ja akurat raczej ją na yt oglądam, ale bloga też ma bardzo spoko moim zdaniem. No i ma piękne, gęste włosy *.*

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 09 lip 2016, 22:07

Milva pisze:Ja bardzo lubię Agnieszkę z wwwlosy.pl. Ja akurat raczej ją na yt oglądam, ale bloga też ma bardzo spoko moim zdaniem. No i ma piękne, gęste włosy *.*

Podpisuje się. Któraś z Was ją wstawiła w wątku na wizazu i przepadłam. <3 Z urodowo - lajfstajlowych lubię też animaluje.pl

Wróć do „Youtube i blogi”