Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Perse

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Perse » 04 kwie 2020, 11:08

Ja ostatnio zaczęłam oglądać kanał Trener Lilka, o Białorusince, która mieszka w Polsce, jest trenerką jogi, fajna dziewczyna :ok:
No hope left in the hourglass

Signomi_Mastani

Postautor: Signomi_Mastani » 12 kwie 2020, 17:07

Karolina Zientek otworzyła nowy kanał :) :kciuk:

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 13 kwie 2020, 10:21

Nowy film od Gargamela

I Masochista

Ostatnio zmieniony 13 kwie 2020, 10:22 przez Veritaserum, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 13 kwie 2020, 20:42

Signomi_Mastani pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Karolina Zientek otworzyła nowy kanał :) :kciuk:

O, fajnie, podoba mi się idea nowego kanału, szczególnie jeśli będzie więcej treści o historii makijażu/mody.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 15 kwie 2020, 14:24

Hejo, znacie może jakieś fajne książkowe kanały na youtubie lub konta na instagramie, ale z książkami głównie non fiction? Obserwuję Jolę Szymańską i Ciut Więcej, ale może jeszcze ktoś się znajdzie :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 kwie 2020, 16:29

Milva pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hejo, znacie może jakieś fajne książkowe kanały na youtubie lub konta na instagramie, ale z książkami głównie non fiction? Obserwuję Jolę Szymańską i Ciut Więcej, ale może jeszcze ktoś się znajdzie :)

theJoanstark
czyta naprawdę dużo nf. i pisząc ''naprawdę'' mam na myśli tyle, co nie jeden solidny czytelnik książek w ogóle!
sama mam ok. 150 tytułów samego wydawnictwa czarne, z czego nie czytałam jeszcze maksymalnie 10 i baaardzo rzadko się zdarza, żeby joanstark czegoś z tej puli nie przeczytała

jedyne co trzeba brać pod uwagę to że jest troszkę korwin kucem w spódnicy. ale nieszkodliwym, bo raczej nie zdarza się mówić nic seksistowskiego czy mizoginicznego, ale jest wierną fanką Ayn Rand, co przekłada się czasami na jej recenzje, bo ma słabą wrażliwość np. na nierówności społeczne, człowiek kowalem losu etc.
np. "Urobieni'' fajni, ale ona uważa, że polskim rynku pracy nie jest tak źle, a pisanie o wykluczeniu i wyzysku to nie całościowy obraz.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2020, 16:30 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

mosumi

Postautor: mosumi » 15 kwie 2020, 20:15

Rafał Hetman o książkach na yt. Ma też konto na instagramie. Wystarczy, że wpiszesz jego imię i nazwisko. On czyta pewnie w 95% literaturę faktu, więc mam nadzieję, że ci podpasuje.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 kwie 2020, 10:51

Wczoraj w nocy Jaśmin zrobiła streama w którym zbierała kasę na grę którą tworzy wraz z innymi ludźmi. Takie „Life is Strange” w czarni i bieli go główna postać to dziewczyna z daltonizmem. W 10 minut zebrali 5 stów a na koniec zebrali 4 tysiące. Jest zwiastun na początku.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 kwie 2020, 11:30

mosumi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Rafał Hetman o książkach na yt. Ma też konto na instagramie. Wystarczy, że wpiszesz jego imię i nazwisko. On czyta pewnie w 95% literaturę faktu, więc mam nadzieję, że ci podpasuje.

ale fajny kanał, dzięki :)

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 16 kwie 2020, 16:23

Ostatnio sobie z nudów włączyłam pare vlogow szusz i ona w co drugim podkreśla, ze ona nigdy nie pije, tylko bardzo okazjonalnie, w domu to nie (raz zrobila wyjątek na szampana). Lew bez zmian pije praktycznie na każdym filmie, albo gada ze zaraz będzie pic. Przecież do niedawna to u niej tez był standard winko, a teraz nagle, broń Boże w domu we dwójkę się napic.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 kwie 2020, 22:54

GuiltyPleasure pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ostatnio sobie z nudów włączyłam pare vlogow szusz i ona w co drugim podkreśla, ze ona nigdy nie pije, tylko bardzo okazjonalnie, w domu to nie (raz zrobila wyjątek na szampana). Lew bez zmian pije praktycznie na każdym filmie, albo gada ze zaraz będzie pic. Przecież do niedawna to u niej tez był standard winko, a teraz nagle, broń Boże w domu we dwójkę się napic.

podobny fejspalm zaliczam ostatnio oglądając insta Sylwii Guzowskiej

była tu kiedyś wrzucana w kontekście kosmetycznym. co prawda już nie nagrywa, ale rozważa powrót na yotub i pokazuje czasem ulubieńców, ubrania itd. na instastory

oglądałam bardzo dużo jej vlogów, gdzie bardzo ważnym elementem była religijność. nie tylko ''zwykłe chodzenie do kościoła'', ale mnóstwo nowenn, różaniec, wypowiadała się też o aborcji wplatała też opowieści o dziwnych zdarzeniach w trakcie odnawiania nowenn, pękających różańcach, jakiś fizycznych objawach.

od kiedy ma narzeczonego (kilka miesięcy) poza tym, że ciągle o nim mówi w taki aż nienaturalny sposób (bardziej niz zakochanie samo w sobie przypomina Bogusiowanie) ewidentnie nastąpiła zmiana na tym polu. stałe widzki w mniej lub bardziej kulturalny sposób do tego nawiązuja (te mniej wypominają że mieszka z nim przed ślubem, co jest oczywiście samo w sobie niefajne)

ale Sylwia czasami do słusznego spławienia w tonie nie wasz interes dodaje kuriozalne ''skąd wniosek że jestem religijna''. ja rozumiem, że takie rzeczy się zmieniają, ale biorąc pod uwagę że to gwałtowna metamorfoza raptem kilku miesięcy brzmi jakby całkowicie odpłynęła :brzydal:

Patitv nagrała filmik w którym mówi że się rozwodzi. jakoś mam mieszane emocje po obejrzeniu.
ale sama forma naprawdę klasa, koleżanki powinny brać przykład

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 kwie 2020, 23:11

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja ostatnio zaczęłam oglądać kanał Trener Lilka, o Białorusince, która mieszka w Polsce, jest trenerką jogi, fajna dziewczyna :ok:

:ok: zgadzam się

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 20 kwie 2020, 13:06

I Sara (so beauty 28), też nieźle odleciała ostatnio. Dodała zdjęcie długich, ale mega zniszczonych włosów (na prawdę taka szczota) i każdy komentarz nie wielbiący jej włosów zostaje usunięty, a osoba zablokowana. Nagrała do tego rzewne instastories, że nie potrzebuje tutaj chamów, piszących przydałoby się podciąć trochę końcówki. Ogólnie jak ją tak słucham, to musi mieć dziewczyna mega komplesy.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 20 kwie 2020, 13:29

I Sara (so beauty 28), też nieźle odleciała ostatnio. Dodała zdjęcie długich, ale mega zniszczonych włosów (na prawdę taka szczota) i każdy komentarz nie wielbiący jej włosów zostaje usunięty, a osoba zablokowana. Nagrała do tego rzewne instastories, że nie potrzebuje tutaj chamów, piszących przydałoby się podciąć trochę końcówki. Ogólnie jak ją tak słucham, to musi mieć dziewczyna mega komplesy.

nigdy nie zrozumiem tego umiłowania długich włosów za wszelką cenę. gdybym nie miała internetu dalej myślałabym, że to się kończy w szkole i nie dotyczy dorosłych kobiet. :brzydal: zniszczone, cienkie.

nie w każdym przypadku, bo u kogoś kto nie zwraca na siebie uwagi i jest ''zwyczajny'' raczej w ogóle nie zwracam uwagi na włosy. są też ludzie którym zależy żeby wyglądać ciekawie czy oryginalnie, a nie ''ładnie'' i nic mi do tego. nie uważam też tego za jakieś straszne zaniedbanie, więc jak komuś się nie chce podcinać to jak dla mnie niech sobie nosi co chce, byle mył.

ale już na gadki o tym że długie włosy są kobiece, długie włosy wizytówka kobiety robi mi się słabo. a u kobiet które ewidetnie poświęcają mnóstwo czasu na ''codzienny ogar'' (niezależnie od gustu,estetyki to widać) a mają zniszczone albo cienkie włosy zawsze się zastanawiam po co to sobie robią.

ja mam gust specyficzny bo mi się dłuższe niż pasa włosy u bardzo dorosłych kobiet w ogóle nie podobają. w ogóle dla mnie to wtedy ''włosy dla włosów'' nawet jak są piękne i zadbane a kosmicznie długie to dla mnie nic pięknego, szczególnie u kogoś dawno po dwudziestce (co nie znaczy że wtedy to już boby, a po cionzy to prawilna matka nie może mieć długich)

Awatar użytkownika
Perse

Postautor: Perse » 21 kwie 2020, 10:50

https://www.donald.pl/artykuly/y3zcJJL9/louis-vuitton-zrobil-kolekcje-dla-bogatych-ktorzy-chca-cwiczyc-w-domu-ale-czyms-drogim?fbclid=IwAR2TKxTc_3vAjY-nXlvAGWhb04IA-AueF1ASc5VquQw6xZlAhceBBhF5vFc
Olfa uratowana :brzydal:

Weszłam sobie na ten profil so beauty - to nie Sarunia czasami? Ale dla mnie taki poziom plastiku, że musiałam szybko zamknąć.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 kwie 2020, 10:59

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
https://www.donald.pl/artykuly/y3zcJJL9/louis-vuitton-zrobil-kolekcje-dla-bogatych-ktorzy-chca-cwiczyc-w-domu-ale-czyms-drogim?fbclid=IwAR2TKxTc_3vAjY-nXlvAGWhb04IA-AueF1ASc5VquQw6xZlAhceBBhF5vFc
Olfa uratowana :brzydal:

Weszłam sobie na ten profil so beauty - to nie Sarunia czasami? Ale dla mnie taki poziom plastiku, że musiałam szybko zamknąć.

tak, Sarunia we własnej osobie. nigdy nie byłam fanką jej stylu, ale kiedys, za czasów ''starego jutuba'' wydawała mi się fajną, sympatyczną dziewczyną, ale przez ostatnie lata stała się jakaś taka histeryczna i zmanierowana

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 21 kwie 2020, 18:57

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nigdy nie zrozumiem tego umiłowania długich włosów za wszelką cenę. gdybym nie miała internetu dalej myślałabym, że to się kończy w szkole i nie dotyczy dorosłych kobiet. :brzydal: zniszczone, cienkie.

[....]

ale już na gadki o tym że długie włosy są kobiece, długie włosy wizytówka kobiety robi mi się słabo. a u kobiet które ewidetnie poświęcają mnóstwo czasu na ''codzienny ogar'' (niezależnie od gustu,estetyki to widać) a mają zniszczone albo cienkie włosy zawsze się zastanawiam po co to sobie robią.

O, to, to. Też tego nie mogę zrozumieć.

Mam
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 22 kwie 2020, 8:17

nie w każdym przypadku, bo u kogoś kto nie zwraca na siebie uwagi i jest ''zwyczajny'' raczej w ogóle nie zwracam uwagi na włosy. są też ludzie którym zależy żeby wyglądać ciekawie czy oryginalnie, a nie ''ładnie'' i nic mi do tego. nie uważam też tego za jakieś straszne zaniedbanie, więc jak komuś się nie chce podcinać to jak dla mnie niech sobie nosi co chce, byle mył.

ja mam gust specyficzny bo mi się dłuższe niż pasa włosy u bardzo dorosłych kobiet w ogóle nie podobają. w ogóle dla mnie to wtedy ''włosy dla włosów'' nawet jak są piękne i zadbane a kosmicznie długie to dla mnie nic pięknego, szczególnie u kogoś dawno po dwudziestce (co nie znaczy że wtedy to już boby, a po cionzy to prawilna matka nie może mieć długich)

Dokładnie.
To samo uprawia Callmeblondie. Nie ważne, że miała 3 włosy na krzyż, ważne że za pupę. No ale co kto lubi :torba:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 22 kwie 2020, 9:45

Dokładnie.
To samo uprawia Callmeblondie. Nie ważne, że miała 3 włosy na krzyż, ważne że za pupę. No ale co kto lubi :torba:

o tak tak nawet o niej myślałam pisząc tego posta. jeszcze o Sylwii od perfum i jej pamiętnym filmiku. chyba myślała że to takie wow no dla mnie raczej niesmak (pamiętnego o suszeniu nie moge znaleźć był linkowany :( )

ale myślę, że to powoli przemija. sporo fajnych metamorfoz wlosowych u jutuberek które wcześniej trwały przy baaardzo długich. linkowana wyżej patitv bardzo ładnie w krótszych wygląda, a lata miała cienkie i długie. kiedyś megi miała chorując na łysienie, od lat ma krótsze i moim zdaniem plus milion do urody. Agata z pokoju zawsze miała niezniszczone i bardzo długie, wciąż ma długie ale po skróceniu moim zdaniem wyglądają jeszcze ładniej i tak szlachetnie
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2020, 9:49 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Perse

Postautor: Perse » 22 kwie 2020, 17:12

O jeny, serio, 3 włosy na krzyż w tym filmiku.

Wróć do „Youtube i blogi”