Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
jajajamajka

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: jajajamajka » 05 lis 2018, 23:59

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W ogóle jakie budowanie napięcia, zanim opowiedziała o syropowej dramie, że 2x robiła wstępy do historii. Rozumiem, że hormony w ciąży wariują, ale kręcenie filmu o papierku na korku... Te jutuberka już serio nie wiedzą, czego się chwycić. Nie da się tych bzdur oglądać, Klan mniej mózg wyjaławia.

Wybaczcie odgrzanie kotleta.
Przewijałam, żeby dojść do w końcu do opisu dramatu.

To syrop, który U-WIEL-BIAM. Wlewam Leosiowi tylko troszkę do wody, bo Leoś pije wodę. A czemu się popłakałam opowiem Wam za chwilę.
Syrop ma na etykiecie imię mojej babci, którą U-WIEL-BIAM. Pomyślałam, że będę Leosiowi wlewać odrobinę do wody. A za chwilę dojdziemy do tego, dlaczego płakałam.
Kochani, wiecie, że ja U-WIEL-BIAM takie opakowania, a tutaj babcia Irenka... No U-WIEL-BIAM. Mogę przecież wlewać teraz Leosiowi do wody.

przez 15 minut. :mdleje:

U Boogie nic się nie zmieniło odkąd ostatnio oglądałam jakiś jej film, czyli od... 3-4 lat. :D
Lata mijają, a ona wciąż U-WIEL-BIA.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 06 lis 2018, 0:45

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ajah pisze:
sww pisze:
Przepraszam czy ktoś może mi napisać co dokładnie zrobiła kasjerka bo nie rozumiem ("wyrzuciła nakrętkę papierową z syropu słodkiego do wody")?? A nie mam za bardzo ochoty oglądać filmiku bo akurat Boogie nie znoszę :brzydal:
tak.
na metalowej zakretce był ozdobny papierek przywiązany sznurkiem. podczas kasowania spadł, kasjerka to zgniotla i wyrzucił a do kosza.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

To nawet nie byl ozdobny papierek, wygooglalam ten syrop i na nim jest taki kawalek najtanszego brązowego papieru do pakowania przewiazany sznurkiem xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poszłam za twym przykładem i też sprawdziłam. Myślałam, że może rzeczywiście jakiś ozdobny i wyjątkowy był ten papierek, a moim oczom ukazało się to:
Załączniki
tylestracić.jpg
tylestracić.jpg (25.98 KiB) Przejrzano 2107 razy

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 lis 2018, 5:06

O Boze :shock: :hahaha: robicie mi dzień tym zdjeciem :)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 06 lis 2018, 6:31

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ajah pisze:tak.
na metalowej zakretce był ozdobny papierek przywiązany sznurkiem. podczas kasowania spadł, kasjerka to zgniotla i wyrzucił a do kosza.

To nawet nie byl ozdobny papierek, wygooglalam ten syrop i na nim jest taki kawalek najtanszego brązowego papieru do pakowania przewiazany sznurkiem xD

Poszłam za twym przykładem i też sprawdziłam. Myślałam, że może rzeczywiście jakiś ozdobny i wyjątkowy był ten papierek, a moim oczom ukazało się to:

:mdleje:

15 minut dramy o kawałek śmiecia?
To przebiło wszystkie znane mi memy o problemach pierwszego świata.

celebre

Postautor: celebre » 06 lis 2018, 9:54

hahahaha :D :lol: więc ja się nie dziwię, że kasjerka poprostu go wyrzuciła. Też byłabym pewna, że to śmieć ;/ żenada roku dosłownie :(
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 9:55 przez celebre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 06 lis 2018, 11:21

celebre pisze:zobacz cytowaną wiadomość
hahahaha :D :lol: więc ja się nie dziwię, że kasjerka poprostu go wyrzuciła. Też byłabym pewna, że to śmieć ;/ żenada roku dosłownie :(

Papiórgejt będzie mocnym zawodnikiem w wyścigu o statuetkę złotej cebuli.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

peppa

Postautor: peppa » 06 lis 2018, 11:59

jajajamajka pisze:
W ogóle jakie budowanie napięcia, zanim opowiedziała o syropowej dramie, że 2x robiła wstępy do historii. Rozumiem, że hormony w ciąży wariują, ale kręcenie filmu o papierku na korku... Te jutuberka już serio nie wiedzą, czego się chwycić. Nie da się tych bzdur oglądać, Klan mniej mózg wyjaławia.

Wybaczcie odgrzanie kotleta.
Przewijałam, żeby dojść do w końcu do opisu dramatu.

To syrop, który U-WIEL-BIAM. Wlewam Leosiowi tylko troszkę do wody, bo Leoś pije wodę. A czemu się popłakałam opowiem Wam za chwilę.
Syrop ma na etykiecie imię mojej babci, którą U-WIEL-BIAM. Pomyślałam, że będę Leosiowi wlewać odrobinę do wody. A za chwilę dojdziemy do tego, dlaczego płakałam.
Kochani, wiecie, że ja U-WIEL-BIAM takie opakowania, a tutaj babcia Irenka... No U-WIEL-BIAM. Mogę przecież wlewać teraz Leosiowi do wody.

przez 15 minut. :mdleje:

U Boogie nic się nie zmieniło odkąd ostatnio oglądałam jakiś jej film, czyli od... 3-4 lat. :D
Lata mijają, a ona wciąż U-WIEL-BIA.

A tam czepiacie, nie wiecie ze kobieta w ciąży to jest inny stan świadomości? Hormony szaleją, łzy się leją

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 06 lis 2018, 13:07

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ajah pisze:tak.

No ja po zobaczeniu tego w google mało co nie udławiłam się herbatą :hahaha:

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 06 lis 2018, 14:10

Doriska apeluje w filmie, żeby już przestać zadręczać ją pytaniami "Kiedy trzecie dziecko?", bo dopóki to się przewijało w komentarzach, to jeszcze olewała, ale ostatnio dostaje sporo wiadomości prywatnych w tej sprawie :facepalm: :mdleje:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 06 lis 2018, 15:03

a ja ostatnio z urodowego yt oglądam chyba tylko kanał Fenty beauty. Makijaże zazwyczaj proste jak budowa cepa, ale wtorek zawsze lepszy z tutorialem Rihanny xD
np tu z zeszłego tygodnia, ciekawe co będzie dzisiaj

Perse

Postautor: Perse » 06 lis 2018, 16:04

I co, ona się w sklepie popłakała z powodu tego papierka?

Na miejscu kasjerki pomyślałabym, że mam do czynienia z osobą niezrównoważoną.

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ajah » 06 lis 2018, 16:05

Perse pisze:I co, ona się w sklepie popłakała z powodu tego papierka?

Na miejscu kasjerki pomyślałabym, że mam do czynienia z osobą niezrównoważoną.
tak. rozplakala się w sklepie z powodu papierka.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 lis 2018, 16:18

''jestem osobą mało asertywną, mało kłótliwą'' a propos łez po stracie kawałka szarego papieru :hahaha:

współczuje ludziom którzy stykają się z Boogie na codzień

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 lis 2018, 17:21

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
''jestem osobą mało asertywną, mało kłótliwą'' a propos łez po stracie kawałka szarego papieru :hahaha:

współczuje ludziom którzy stykają się z Boogie na codzień

ahahahahahhahahahahahahahahah :hahaha:

Nie no, Bugi wygrała internety. Myślę, że w ramach ćwiczenia asertywności, powinna za ten papier przegryźć kasjerce tętnicę. Ta zniewaga krwi wymaga.
Insta
Piekę słodkie Proste ciasto jogurtowe z porzeczkami

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 06 lis 2018, 18:59

Użytkowniczko Salix nie doczekałaś się odpowiedzi od Bogu, widzę za to że łowca cebuli - znany obrońca uciśnionej tylko na jej profilu, który dziwnym trafem bardzo przypomina ją stylem pisania zaszczycił Cię swoją uwagą :brzydal: Chyba ktoś tu nie potrafił się odnieść do tego co napisałaś, więc atakuje "zagłebiem obrabiania :dupa: " :hahaha:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 19:05 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 lis 2018, 19:06

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Użytkowniczko Salix nie doczekałaś się odpowiedzi od Bogu, widzę za to że łowca cebuli - znany obrońca uciśnionej tylko na jej profilu, który dziwnym trafem bardzo przypomina ją stylem pisania zaszczycił Cię swoją uwagą :brzydal: Chyba ktoś tu nie potrafił się odnieść do tego co napisałaś, więc atakuje "zagłebie obrabiania :dupa: " :hahaha:

jestem wzruszona :serce: choć akurat nie zakładam, że to Bogu - ale nick kojarzę, chyba już miałam z cebulą do czynienia.
Ja mam generalnie problemy z Insta, niektóre konta dostają automatyczną blokadę od IG na odpowiadanie mi w komentarzach, więc nie zdziwiłabym się, gdyby spotkało to i Bogu, chociaż oczywiście można to obejść i po prostu napisać komentarz odnoszący się do konkretnej wypowiedzi. Mam nadzieję, że cokolwiek dałam jej do myślenia.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 19:07 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Piekę słodkie Proste ciasto jogurtowe z porzeczkami

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 06 lis 2018, 19:24

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Użytkowniczko Salix nie doczekałaś się odpowiedzi od Bogu, widzę za to że łowca cebuli - znany obrońca uciśnionej tylko na jej profilu, który dziwnym trafem bardzo przypomina ją stylem pisania zaszczycił Cię swoją uwagą :brzydal: Chyba ktoś tu nie potrafił się odnieść do tego co napisałaś, więc atakuje "zagłebie obrabiania :dupa: " :hahaha:

jestem wzruszona :serce: choć akurat nie zakładam, że to Bogu - ale nick kojarzę, chydyba już miałam z cebulą do czynienia.
Ja mam generalnie problemy z Insta, niektóre konta dostają automatyczną blokadę od IG na odpowiadanie mi w komentarzach, więc nie zdziwiłabym się, gdyby spotkało to i Bogu, chociaż oczywiście można to obejść i po prostu napisać komentarz odnoszący się do konkretnej wypowiedzi. Mam nadzieję, że cokolwiek dałam jej do myślenia.

Ja czytałam trochę wpisów cebuli pod innymi postami i zauważyłam, że też ma czasem problem z odmianą przez przypadki, nie kala się interpunkcją i używała zwrotów które kojarzą mi się z "anielicą" stąd moje przypuszczenie. Poza tym pojawia się zawsze, kiedy jest jakaś burza pod postami, albo właśnie niewygodny komentarz. To + fakt, że obserwuje dosłownie 3 osoby dało mi do myślenia. Poza tym nie wiem, czy dobrze pamiętam, że to o to konto chodzi, ale wydaje mi się, że przez chwilę (zanim stało się prywatne) można było je zobaczyć i dwie osoby z tej trójki to B&B :brzydal:
Another World

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 06 lis 2018, 21:12

U Boogie niesamowicie drażnią mnie jej food haule i ciągłe tłumaczenia typu: kupiłam czekoladę, ale to dla Krzyśka, kupiłam ser zółty, ale to dla Krzyśka, kupiłam soczek ale to dla Leosia, w skrócie: "wszystko co kaloryczne/niezdrowe/niefit nie jest dla mnie, przecież ja tego nie jem!"....
edit: ewentualnie "raz na jakiś czas można"
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 21:15 przez smerffie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 06 lis 2018, 23:02

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a ja ostatnio z urodowego yt oglądam chyba tylko kanał Fenty beauty. Makijaże zazwyczaj proste jak budowa cepa, ale wtorek zawsze lepszy z tutorialem Rihanny xD
np tu z zeszłego tygodnia, ciekawe co będzie dzisiaj

Kurcze, podoba mi się, dzięki za link.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax
BAN

Postautor: Beyonce Weatherwax » 06 lis 2018, 23:19

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Beyonce Weatherwax pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Karolina i totalne adwentowe nieporozumienie

Oglądałam już ze 4 filmy z tym kalendarzem i na każdym udawanie pierwszego wrażenia. Już rok temu było wielkie rozczarowanie kalendarzem sephory, zawartość jest na stronie jawna a i tak każda po kolei otwiera i narzeka jak to wtopila pieniądze :)

jedyne na cym sie ew skusiła to
- Rituals
- Estee Lauder
- no i chyba to czerwone od lookfantastic czy jakos tak?
ale Sephora? :drapie: no nie.
''Yeah but no but yeah but''

Wróć do „Youtube i blogi”