Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
ajah

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ajah » 15 paź 2018, 20:53

zupełnie mnie nie obchodzi to jak często ktoś myje włosy i czy po każdym treningu czy niekoniecznie.
również mnie to nie obrzydza.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

nouvelle

Postautor: nouvelle » 15 paź 2018, 20:57

beata pisze:Aga z kanału Aga in Amercia myje włosy raz na dwa tygodnie. To jest obrzydliwe dla mnie

Mnie rozwala jej teoria (wygłoszona w jakimś filmie sprzed kilku tygodni), że jak się włosy myje rzadziej, to się tak nie przetłuszczają, bo hormony się normują i sebum nie jest już tak mocno wydzielane. Szkoda tylko, że głowa przeciętnego człowieka brudzi się też od biegania po mieście, chodzenia do pracy - od spalin, osiadania zapachów z zewnątrz czy z komunikacji miejskiej, dotykania włosów... O tym już Aga zapomniała.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 paź 2018, 0:10

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zupełnie mnie nie obchodzi to jak często ktoś myje włosy i czy po każdym treningu czy niekoniecznie.
również mnie to nie obrzydza.

mnie nie obchodzi dopoki nie zaczyna opowiadac ze to mądre/naturalne/higieniczne/nie śmierdzi

u randomowej kobiety tez mnie to nie razi, bo wiem że jest tryliard potencjalnych powodów i niie oceniam nawet jak ma makijaz i paznokcie zrobione. u kogoś kto wystawia się do internetów i glosi ze sie nie myje juz tak

tak samo jak wyczuje przykry zapach potu nic sobie nie pomyslę, ale juz elegatki filozofujące o naturalnosci i wyższości agent nature i schmidtsa śmierdzące potem napawają mnie obrzydzeniem
Ostatnio zmieniony 16 paź 2018, 0:27 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Perse

Postautor: Perse » 16 paź 2018, 10:23

Olfa we Wrocławiu. Poprzewijałam, bo chciałam tego Twardocha znaleźć; okazało się, że Olfa kiedyś czytała Twardocha, którego z wielką łaską od biedy można nazwać erudytą, wypisywała sobie na kartce trudne słowa i potem szukała ich znaczenia w internecie i albo je wdrażała do swojego języka, albo nie, ale czasami lubi sobie poużywać mądrych słów.
Taki jest jej sposób na poszerzenie słownictwa.
A te fragmenty z widzkami i peany na cześć tego, jak Olfa nam maluczkim pokazuje, jak piąć się w górę :torba:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 paź 2018, 19:53

Hania z Houdą

Agata z hitami

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik kajmakowy

Perse

Postautor: Perse » 17 paź 2018, 10:30

Zapowiedź.
Ale to będzie na bank kontrowersja.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 17 paź 2018, 16:15

Atak Wibo na kanałach:

u Zmalowanej

i u Ady

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 17 paź 2018, 20:17

Obejrzałam nową Olfę i od razu ostrzegam, że tytuł to typowy clickbait.
Olfa po prostu zrobiła mini wywiad z Rafałem Maślakiem, w którym w kilku zdaniach opowiada on o swoim ślubie. Cała reszta to relacja z eventu Semilaca, który prowadził właśnie Maślak, i oczywiście kilka rozmów z "fanami" Olfy, to samo co w poprzednich filmikach. Mówiąc szczerze, nic ciekawego :brzydal:

edit: Ten film miał po opublikowaniu inną nazwę, coś w stylu "ach co to byla za impreza" (mogłam przekręcić ten poprzedni tytuł, bo dokładnie nie pamiętam) - ale być może nie była to zbyt klikalna nazwa... :pazurki:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 20:19 przez clementine, łącznie zmieniany 1 raz.

ajah

Postautor: ajah » 17 paź 2018, 21:18

obejrzałam odcinek RLM z Martyną Wojciechowską.
Wg mnie Ewa zachowywała się jak nie dokonać rozgarnieta gimnazjalistka. Między nią a Martyna jest przepaść.

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax

Postautor: Beyonce Weatherwax » 17 paź 2018, 22:27

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Olfa po prostu zrobiła mini wywiad z Rafałem Maślakiem, w którym w kilku zdaniach opowiada on o swoim ślubie. Cała reszta to relacja z eventu Semilaca, który prowadził właśnie Maślak, i oczywiście kilka rozmów z "fanami" Olfy, to samo co w poprzednich filmikach. Mówiąc szczerze, nic ciekawego :brzydal:

edit: Ten film miał po opublikowaniu inną nazwę, coś w stylu "ach co to byla za impreza" (mogłam przekręcić ten poprzedni tytuł, bo dokładnie nie pamiętam) - ale być może nie była to zbyt klikalna nazwa... :pazurki:

serio powinni jej skasować kanał za te kretyńskie klikbajty :fire: albo przynajmniej wylaczyc monetyzacje.
''Yeah but no but yeah but''

peppa

Postautor: peppa » 18 paź 2018, 8:18

Beyonce Weatherwax pisze:
clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość

serio powinni jej skasować kanał za te kretyńskie klikbajty :fire: albo przynajmniej wylaczyc monetyzacje.

Na fejsie już walczą z clicbaitami i fałszywymi newsami, nie wiem jak na YT ale powinny być jakiś możliwości zgłaszania tego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 18 paź 2018, 19:40

peppa pisze:Na fejsie już walczą z clicbaitami i fałszywymi newsami, nie wiem jak na YT ale powinny być jakiś możliwości zgłaszania tego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się zdecydowanie.

Btw. pod filmem same pozytywne komentarze, natomiast łapki mówią same za siebie:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 19:41 przez clementine, łącznie zmieniany 1 raz.

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 18 paź 2018, 20:52

W ostatnim swoim filmie (Zdupy 85) Maciek Dąbrowski odnosi się ,oczywiście w swoim stylu, do znanej influencerki, której nie wymieni, ale to ta, która dorożką nad Morskie Oko itd. Nie sądzę, żeby widownia tych kanałów jakoś mocno się zazębiała, ale Maciek komentuje zjawisko. I o ile się orientuję, to po raz pierwszy chyba tak bezpośrednio z niej się nabija. Nie jest mi żal ani nic. Kiedyś jeszcze Mishon trochę nawiązała w jakiejś parodii nieco. A Maciek, jak Maciek, można go lubić, można mieć na niego wysypkę alergiczną, ale ja właściwie lubię, pomimo wad rozlicznych. Pomijając formę, która często idzie w formy skatologiczne, to doceniam, że kierując się raczej głównie do młodszej (od siebie) widowni stara się w sumie pełnić rolę edukacyjną. Tak naprawdę jest to publicystyka tylko przebrana w szatki youtubowego kanału. Przecież "dzisiejsza młodzież" nie oglądałaby raczej nobliwego "programu dla młodzieży" w TV, nawet, gdyby takie były. W sumie to coś w rodzaju współczesnej "godziny wychowawczej", gdzie odnosi się do sytuacji bieżących, które dzieją się tu i teraz w internetach. Ja podglądam, chociaż młodzieżą już nie jestem. Myślę też o tym trochę w kontekście rozmowy Karola Paciorka z Przemkiem Staroniem.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 18 paź 2018, 21:03

RubyWoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W ostatnim swoim filmie (Zdupy 85) Maciek Dąbrowski odnosi się ,oczywiście w swoim stylu, do znanej influencerki, której nie wymieni, ale to ta, która dorożką nad Morskie Oko itd. Nie sądzę, żeby widownia tych kanałów jakoś mocno się zazębiała, ale Maciek komentuje zjawisko. I o ile się orientuję, to po raz pierwszy chyba tak bezpośrednio z niej się nabija. Nie jest mi żal ani nic. Kiedyś jeszcze Mishon trochę nawiązała w jakiejś parodii nieco. A Maciek, jak Maciek, można go lubić, można mieć na niego wysypkę alergiczną, ale ja właściwie lubię, pomimo wad rozlicznych. Pomijając formę, która często idzie w formy skatologiczne, to doceniam, że kierując się raczej głównie do młodszej (od siebie) widowni stara się w sumie pełnić rolę edukacyjną. Tak naprawdę jest to publicystyka tylko przebrana w szatki youtubowego kanału. Przecież "dzisiejsza młodzież" nie oglądałaby raczej nobliwego "programu dla młodzieży" w TV, nawet, gdyby takie były. W sumie to coś w rodzaju współczesnej "godziny wychowawczej", gdzie odnosi się do sytuacji bieżących, które dzieją się tu i teraz w internetach. Ja podglądam, chociaż młodzieżą już nie jestem. Myślę też o tym trochę w kontekście rozmowy Karola Paciorka z Przemkiem Staroniem.

3 lata temu
https://pl-pl.facebook.com/zdupy/videos/735091789956012/
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 18 paź 2018, 21:20

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
RubyWoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

3 lata temu
https://pl-pl.facebook.com/zdupy/videos/735091789956012/

o, proszę, aż tak zorientowana nie jestem, żeby wyłapać, że to powyższe wcielenie (ta kreska, to potrząsanie włosami) jest autocytowaniem w obecnym odcinku

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 19 paź 2018, 0:11

7 metrów pod ziemią, Dlaczego MYŚLIWI strzelają do ZWIERZĄT?

ledwo przebrnęłam przez ten odcinek, utwierdziłam się w przekonaniu, że to tylko jedna, wielka sekta.

jak można mówić o wprowadzaniu równowagi w przyrodzie?! dlaczego w takim razie nie zabijają psów, szczurów, gołębi, żab, czy koników polnych? sarnę można, ale bezpańskiego kota nie??? jeśli chcą wprowadzać równowagę w przyrodzie niech zajmą się zabijaniem komarów na mokradłach. przecież robią to charytatywnie i z dobrego serca. wszak muszą jeszcze dokładać do całego interesu - wyposażenie, ubiór, opłata za kg mięsa.

szacunek dla zwierząt?! śmiechu warte!
zimą postawiono paśnik dla zwierząt. bardzo się to chwali. nie minął miesiąc, a w odległość 10 METRÓW od paśnika postawiono ambonę.
sąsiad zasiał na całym polu graniczącym z naszą działką kukurydzę. ambona stanęła tam w przeciągu kilku dni, odkąd kukurydza trochę podrosła.
i to ma być szacunek?! pomijam kwestie bezpieczeństwa, że ambona stoi 150 metrów od budynku mieszkalnego, i niecałe 100 metrów od ogrodzenia.

zasady bezpieczeństwa? gdzie, ja się pytam?!
już kiedyś chyba pisałam, że w NASZYM (nie do końca ogrodzonym) lesie przy domu urządzono sobie polowanie. byliśmy na rodzinnym spacerze z naszymi zwierzętami (2 psy i 2 koty). dostaliśmy reprymendę od "myśliwego", że psy nie są na smyczy. a jakim prawem on chodzi po naszym terenie, mierzy do nas bronią i strzela do zwierzyny, gdy my jesteśmy w okolicy i w każdej chwili możemy oberwać rykoszetem, albo, o zgrozo, zostać pomyleni z jakimś czworonogiem? historia zna takie przypadki.

inna sytuacja - spacer z psami w lesie, nagle nadjeżdża samochód z paką i zatrzymuje się koło nas. wyskakuje z niego kilkanaście osób, każdy ze strzelbą i jakimiś gwizdkami. otaczają nas, krzyczą do siebie. w końcu się rozbiegają; jeden facet tylko do nas krzyknął: "o, a pieski się nie boją? bo my tu mamy polowanie i nagonkę robimy!" i pobiegł dalej. człowiek jest niepoinformowany o zagrożeniu, więc nieświadomie znajduje się w centrum niebezpiecznych działań.

kwestii robienia zdjęć z trofeami nawet nie skomentuję, bo to jedyny moment podczas wywiadu kiedy w głos się zaśmiałam na wieść o tym, że może być to forma oddawania szacunku zabitemu futrzakowi.
pominę też "szybkie i bezbolesne zabijanie". widziałam i słyszałam o tylu "bezbolesnych" polowaniach i "jednym śmiertelnym strzale", że nie wierzę w ta bujdę; dziękuję, postoję.

anja415

Postautor: anja415 » 19 paź 2018, 0:19

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ledwo przebrnęłam przez ten odcinek, utwierdziłam się w przekonaniu, że to tylko jedna, wielka sekta.

jak można mówić o wprowadzaniu równowagi w przyrodzie?! dlaczego w takim razie nie zabijają psów, szczurów, gołębi, żab, czy koników polnych? sarnę można, ale bezpańskiego kota nie??? jeśli chcą wprowadzać równowagę w przyrodzie niech zajmą się zabijaniem komarów na mokradłach. przecież robią to charytatywnie i z dobrego serca. wszak muszą jeszcze dokładać do całego interesu - wyposażenie, ubiór, opłata za kg mięsa.

zimą postawiono paśnik dla zwierząt. bardzo się to chwali. nie minął miesiąc, a w odległość 10 METRÓW od paśnika postawiono ambonę.
sąsiad zasiał na całym polu graniczącym z naszą działką kukurydzę. ambona stanęła tam w przeciągu kilku dni, odkąd kukurydza trochę podrosła.
i to ma być szacunek?! pomijam kwestie bezpieczeństwa, że ambona stoi 150 metrów od budynku mieszkalnego, i niecałe 100 metrów od ogrodzenia.

już kiedyś chyba pisałam, że w NASZYM (nie do końca ogrodzonym) lesie przy domu urządzono sobie polowanie. byliśmy na rodzinnym spacerze z naszymi zwierzętami (2 psy i 2 koty). dostaliśmy reprymendę od "myśliwego", że psy nie są na smyczy. a jakim prawem on chodzi po naszym terenie, mierzy do nas bronią i strzela do zwierzyny, gdy my jesteśmy w okolicy i w każdej chwili możemy oberwać rykoszetem, albo, o zgrozo, zostać pomyleni z jakimś czworonogiem? historia zna takie przypadki.

inna sytuacja - spacer z psami w lesie, nagle nadjeżdża samochód z paką i zatrzymuje się koło nas. wyskakuje z niego kilkanaście osób, każdy ze strzelbą i jakimiś gwizdkami. otaczają nas, krzyczą do siebie. w końcu się rozbiegają; jeden facet tylko do nas krzyknął: "o, a pieski się nie boją? bo my tu mamy polowanie i nagonkę robimy!" i pobiegł dalej. człowiek jest niepoinformowany o zagrożeniu, więc nieświadomie znajduje się w centrum niebezpiecznych działań.

kwestii robienia zdjęć z trofeami nawet nie skomentuję, bo to jedyny moment podczas wywiadu kiedy w głos się zaśmiałam na wieść o tym, że może być to forma oddawania szacunku zabitemu futrzakowi.
pominę też "szybkie i bezbolesne zabijanie". widziałam i słyszałam o tylu "bezbolesnych" polowaniach i "jednym śmiertelnym strzale", że nie wierzę w ta bujdę; dziękuję, postoję.

społeczność myśliwych to bardzo zwarte, hermetyczne wręcz środowisko. Przykro patrzeć na ich układy. Niestety niosą zagrożenie dla zwierząt dzikich, domowych ale też ludzi.

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax

Postautor: Beyonce Weatherwax » 19 paź 2018, 0:35

anja415 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

społeczność myśliwych to bardzo zwarte, hermetyczne wręcz środowisko. Przykro patrzeć na ich układy. Niestety niosą zagrożenie dla zwierząt dzikich, domowych ale też ludzi.

Ludzie to jedyne zwierzęta które zabijają dla przyjemności.
''Yeah but no but yeah but''

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 19 paź 2018, 7:56

Beyonce Weatherwax pisze:
Ludzie to jedyne zwierzęta które zabijają dla przyjemności.

Mój kot się z tobą nie zgadza.

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 19 paź 2018, 9:55

Nawet nie oglądam tego wywiadu, już sama myśl o nim i zwiastun podniósł mi ciśnienie. Mogą sobie tłumaczyć jak chcą, obowiązkiem, regulacją, dobrem przyrody, bla bla. Prawda jest taka, że zabijają, potrafią zabić żywą istotę i robią to z przyjemnością, dla rozrywki, jako hobby. Mi to wystarczy, abym z takimi ludźmi nie chciała mieć nic do czynienia.

I prawdą jest, że koty zabijają również dla przyjemności, zabawy, przyjemności polowania, niekoniecznie dla jedzenia.

Wróć do „Youtube i blogi”