Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ktrzn » 13 paź 2018, 19:46

mangosteen pisze:zobacz cytowaną wiadomość
reveal pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zerknęłam po długiej przerwie na ostatnie vlogi szusz. W dzisiejszym dostała nowe perfumy Michael Kors. Psiknęła na papier, powąchała od razu i stwierdziła, że perfumy są dziwne, ale w pozytywnym znaczeniu, poza tym nie umie ich opisać. Odłożyła, podziękowała MK za prezent i koniec recenzji :D
Poza tym nie mogę oderwać wzroku od jej paznokci i specyficznej gestykulacji nimi, oraz jak dziwnie układa palce do każdej czynności, np jak próbowała opuszkami rozsmarować krem bb :D
W ogóle te jej usta, brwi, rzęsy - wszystko to wyglada jak wykonane przez osiedlową kosmetyczkę klasy B. Śmiać mi się chciało, gdy kiedyś wyświetliło mi się na insta jej zdjęcie podpisane "no makeup". Jak rozumiem makijaż permanentny się nie liczy ;) Nie żebym była przeciwna takim zabiegom, sama mam powiększone usta, ale tym samym nie podpisuję swoich zdjęć "100% natural" ;)

To chyba trochę niedokładnie oglądałaś, bo mówi ze wg niej nie jest on orientalny, raczej świeży kwiatowy z nutami drewna, bardzo ładny. Zapach który po opisie wydawał się być zdecydowanie inny niż po powąchaniu, a jest to słodko świeży, bardzo ciekawy zapach.

Owszem, niby coś tam próbowała mówić o nutach zapachowych, szkoda tylko ze na podstawie kilku sekund wąchania papieru. Nie przetestowała zapachu na skórze, nie poczekała do rozwoju dalszych nut zapachowych. Na jakiej podstawie wystawiła opinię, że to nie jest zapach orientalny skoro powąchała tylko nuty głowy? Dla mnie taka "recenzja" jest pozbawiona jakiejkolwiek merytoryki.
Ale oczywiście przepraszam, że nie opisałam sytuacji ze szczegółami, tylko w skrócie.

obejrzałam z ciekawości i 100% racji
beczkowo wyszło, ale mnie tam nie dziwi, zawsze wiedziałam że ona ma pojęcie o perfumach jak i kosmetykach czyli żadne. jak jeszcze przygotowywała te swoje rozprawki do filmików to miało to jakieśtam ręce i nogi, ale w swobodnej rozmowie o perfumach zawsze dało się odczuć że to jest w najlepszym przypadku garść frazesów z kursów dla przedstawicielek marek

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 13 paź 2018, 21:51

Świetny film Naukowego Bełkotu, wiele ciekawych przykładów

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 14 paź 2018, 8:31

nowa Olfa - tytuł filmu zachęca
film trwa 21 minuty, przez 12 słowotok o hotelach, teraz jest na kolacji ....

edit: ja chyba przepalam moment tytulu filmu, albo na serio tego tam nie ma

Ostatnio zmieniony 14 paź 2018, 8:50 przez Julijka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 14 paź 2018, 8:56

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

12:24 "Cześć Dorota, czy mam zgodę na filmowanie Twojej osoby? Hihihihi".
I to by było na tyle.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 14 paź 2018, 8:57

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

12:24 "Cześć Dorota, czy mam zgodę na filmowanie Twojej osoby? Hihihihi".
I to by było na tyle.

o dobra jesteś! ja nawet tego nie uchwyciłam!
kurde, totalnie bez sensu, na serio przestanę jej słuchać, jak ona ma takie podejcie

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 14 paź 2018, 10:08

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Oglądałam wczoraj, bardzo fajny, polecam.
Ciekawe uzupełnienie "Krótkiego filmu i prawdzie i fałszku" Scifuna, który zresztą oglądałam 3 razy. :brzydal:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 14 paź 2018, 10:20

clementine pisze:
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Oglądałam wczoraj, bardzo fajny, polecam.
Ciekawe uzupełnienie "Krótkiego filmu i prawdzie i fałszku" Scifuna, który zresztą oglądałam 3 razy. :brzydal:

Tez lubię ten filmik :D

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 15 paź 2018, 9:19

Radzka i jej własna kolekcja butów:

Te ostatnie botki z klamrami wyglądają całkiem ciekawie, szkoda, że nie można ich obejrzeć stacjonarnie (prócz Częstochowy), bo na zdjęciach i filmiku trochę słabo je widać.

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 15 paź 2018, 9:32

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Radzka i jej własna kolekcja butów:

Te ostatnie botki z klamrami wyglądają całkiem ciekawie, szkoda, że nie można ich obejrzeć stacjonarnie (prócz Częstochowy), bo na zdjęciach i filmiku trochę słabo je widać.

Buty są bardzo fajne, w stylu Radzki i zachęcajcie do zakupu.

Awatar użytkownika
mangosteen

Postautor: mangosteen » 15 paź 2018, 17:19

Oglądam codziennie Vlogtober u Estee Lalonde. Bardzo podoba mi się montaż, szczególnie dodane podpisy-dialogi w wykonaniu psa :D (polecam odcinek Reggie's Birthday). Chociaż potem poczytałam komentarze, gdzie ludzie piszą, że to nie ona montuje swoje filmy i zapewne nie ona stworzyła te śmieszne podpisy i teksty, a zbiera laury za kogoś innego. Jakie macie zdanie na ten temat?

peppa

Postautor: peppa » 15 paź 2018, 18:20

mangosteen pisze:Oglądam codziennie Vlogtober u Estee Lalonde. Bardzo podoba mi się montaż, szczególnie dodane podpisy-dialogi w wykonaniu psa :D (polecam odcinek Reggie's Birthday). Chociaż potem poczytałam komentarze, gdzie ludzie piszą, że to nie ona montuje swoje filmy i zapewne nie ona stworzyła te śmieszne podpisy i teksty, a zbiera laury za kogoś innego. Jakie macie zdanie na ten temat?

W sumie Gonciarz tez nie montuje swoich filmów, nie wiem bo sporo takich kanałów to już biznes i wypadałoby w podpisie podać montażystę Jeśli tam jest to dla mnie problemu nie ma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 15 paź 2018, 18:24

Oglądam codziennie Vlogtober u Estee Lalonde. Bardzo podoba mi się montaż, szczególnie dodane podpisy-dialogi w wykonaniu psa :D (polecam odcinek Reggie's Birthday). Chociaż potem poczytałam komentarze, gdzie ludzie piszą, że to nie ona montuje swoje filmy i zapewne nie ona stworzyła te śmieszne podpisy i teksty, a zbiera laury za kogoś innego. Jakie macie zdanie na ten temat?

Moim zdaniem zatrudnienie montażysty to inwestowanie w rozwój kanału.

Awatar użytkownika
mangosteen

Postautor: mangosteen » 15 paź 2018, 18:34

Na pewno na pewnym etapie rozwoju kanału i biznesu montażysta jest konieczny, żeby dalej iść do przodu. Ale wg mnie powinien być gdzies wymieniony/podpisany, szczególnie w sytuacji, gdy np cały humor filmiku nie wynika z poczucia humoru youtubera, tylko montażysty.
Taka mnie naszła refleksja, gdy zachwycałam się, że ojej jaka ta Estee jest śmieszna, jakie wymyśliła super dialogi, a potem uświadomiłam sobie, że to prawdopodobnie zupełnie inna osoba i zachwycam się poczuciem humoru kogoś innego.

Awatar użytkownika
Cherry

Postautor: Cherry » 15 paź 2018, 18:41

Na pewno na pewnym etapie rozwoju kanału i biznesu montażysta jest konieczny, żeby dalej iść do przodu. Ale wg mnie powinien być gdzies wymieniony/podpisany, szczególnie w sytuacji, gdy np cały humor filmiku nie wynika z poczucia humoru youtubera, tylko montażysty.
Taka mnie naszła refleksja, gdy zachwycałam się, że ojej jaka ta Estee jest śmieszna, jakie wymyśliła super dialogi, a potem uświadomiłam sobie, że to prawdopodobnie zupełnie inna osoba i zachwycam się poczuciem humoru kogoś innego.

Niekoniecznie - równie dobrze mogła przekazać swoje własne sugestie montażyście :>

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 15 paź 2018, 18:45

Ale to chyba zależy od tego, jak się strony dogadają/jaki zapis jest w umowie, że montażysta robi "to, to i to" w zamian za "to, to i to" (nie tylko chodzi o wynagrodzenie).
Ostatnio zmieniony 15 paź 2018, 18:45 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mangosteen

Postautor: mangosteen » 15 paź 2018, 18:51

Cherry pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Niekoniecznie - równie dobrze mogła przekazać swoje własne sugestie montażyście :>

Pomysł mówiącego psa mógł wyjść od niej, ale wg mnie ciężko dopasować do siebie konkretne teksty (np zwyczajna wypowiedź Estee typu "dobry piesek" plus szyderczy komentarz psa) na etapie innym niż montaż. Oczywiście mogę się mylić;) Ale w każdym razie pies robi te vlogi, uwielbiam "jego" charakter :D

beata

Postautor: beata » 15 paź 2018, 19:49

Aga z kanału Aga in Amercia myje włosy raz na dwa tygodnie. To jest obrzydliwe dla mnie

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 15 paź 2018, 20:23

________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
mangosteen

Postautor: mangosteen » 15 paź 2018, 20:42

beata pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aga z kanału Aga in Amercia myje włosy raz na dwa tygodnie. To jest obrzydliwe dla mnie

Oglądałam ostatnio jakąś poranną rutynę na kanale Health Nut. Dziewczyna najpierw wzięła prysznic, wysmarowała się balsamami, a potem zrobiła sobie sesję jogi i potem już się nie myła, tylko się przebrała. Następnie zrobiła sobie fryzurę - suchy szampon plus lakier i powiedziała, ze włosy myje raz na kilka dni.
Wydawało mi się oczywiste, ze prysznic bierzemy raczej PO ćwiczeniach?! I dla mnie lekko obrzydliwe jest chodzenie kilka dni z włosami zlepionymi codziennie dokladanymi kosmetykami. Nie mówiąc o tym, że nie wyobrażam sobie nie umyć włosów w dniu, w którym ćwiczyłam, a co za tym idzie intensywniej się pociłam...

Wróć do „Youtube i blogi”