Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
akkikka

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: akkikka » 21 paź 2018, 23:26

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Maxineczki reklama Tołpy

btw, zy ktoś wie czemu Zmalowana zdjęła film w którym jej koleżanka dubbinguje jej makijaż? :drapie:

Na Instagramie wiele osób o to pytało. Podobno ten film wzbudził kontrowersyjne reakcje. Pod tym zdjęciem Zmalowana odnosi się do tego w komentarzach:
https://www.instagram.com/p/BpJm7T3nDq9/?taken-by=zmalowana_official

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 paź 2018, 8:08

Dzień doberek. Wchodzę na Insta, a tam Szusz urządza lincz na kobicie, która napisała jej hejterski komentarz (ale dużo mniejszego kalibru niż te ściekowe z kafe). W 1 slajdzie komentarz, w następnym screen danych z fejsa, potem zdjęcia tej kobiety. Jestem w szoku. A podpisała to "Uwielbiam kobiety z klasą,pozdrawiam"

https://www.instagram.com/p/BpNTDw-FpVb/?taken-by=szusz1313
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ajah » 22 paź 2018, 8:25

SALIX pisze:Dzień doberek. Wchodzę na Insta, a tam Szusz urządza lincz na kobicie, która napisała jej hejterski komentarz (ale dużo mniejszego kalibru niż te ściekowe z kafe). W 1 slajdzie komentarz, w następnym screen danych z fejsa, potem zdjęcia tej kobiety. Jestem w szoku. A podpisała to "Uwielbiam kobiety z klasą,pozdrawiam"

w sumie pokazała swoją klasę, a raczej jej brak.
zaskoczylo mnie, że azjatyckicukier polubiła ten post.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 22 paź 2018, 10:11

anja415 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
anja415 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

kolory ma piękne :love:
zastanawiam się czy ta przedsprzedaż będzie wyglądała tak samo jak w przypadku poprzedniej dużej palety (Blask i cienie?)

A jak wtedy to wyglądało? Tzn chyba były 4 partie palet i sprzedaż uruchamiała za każdym razem na chwile przed dostawa? Tak mi coś świta
Z tego co Hania mówiła na instastories (dodały jej się nie po kolei) to jest pewna ilość palet w przedsprzedaży jak to się skończy to sprzedaż ruszy jak palety będą już fizycznie na och magazynie

z tego co pamiętam to wyglądało tak, że przedsprzedaż i niższa cena miała trwać od dnia X do Y ale z racji baaardzo dużej ilości zamówień Hania zakończyła przedsprzedaż sporo wcześniej bo stwierdziła, że jej się to nie opłaca :/

Dzisiaj na stories mówiła, że już w tym tygodniu będą pierwsze wysyłki palet. I jeśli tak będzie to cena promocyjna będzie obowiązywała tylko do piątku. No i, że ilość palet na przedsprzedaży się kurczy.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2018, 10:17 przez koainka, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzata

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Małgorzata » 22 paź 2018, 11:57

Maxi i Digital-Hania też.
ajah pisze:
SALIX pisze:Dzień doberek. Wchodzę na Insta, a tam Szusz urządza lincz na kobicie, która napisała jej hejterski komentarz (ale dużo mniejszego kalibru niż te ściekowe z kafe). W 1 slajdzie komentarz, w następnym screen danych z fejsa, potem zdjęcia tej kobiety. Jestem w szoku. A podpisała to "Uwielbiam kobiety z klasą,pozdrawiam"

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Perse

Postautor: Perse » 22 paź 2018, 12:52

Wrzucenie zdjęć było poniżej pasa, ale komentarz tej baby był jeszcze bardziej denny, zwłaszcza fragment o dzieciach..

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 22 paź 2018, 13:22

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Chodakowska zrobiła podobną akcję:
https://www.instagram.com/p/BpMRi-WH-2X3x_QG8s_wD98QQvyEwEtrTJKMU40/?taken-by=chodakowskaewa

A w moim odczuciu jeszcze gorszą, bo dziewczyna w udostępnionym komentarzu naprawdę nic złego nie napisała. Chodakowska wprawdzie nie nakłania do hejtu itd., ale "fanki" w komentarzach piszą swoje.
Jest też sporo komentarzy od osób, które zgadzają się z tym rzekomym "hejtem", a Chodakowska na większość komentarzy odpisuje swoje trzy grosze. Dla mnie to troche zabawne, że osoba z takim zasięgiem medialnym nie potrafi poradzić sobie z komentarzami/opiniami, które jej nie przyklaskują i nie wynoszą jej na piedestały, w dodatku ma poczucie, że na wszystko musi odpisać/wyjaśnić/dopowiedzieć swoje.

Wracając do Szusz, ani jedna ani druga strona nie pokazały klasy, ale uważam, że wrzucanie czyichś prywatnych zdjęc to zbyt wiele. Przejrzałam komentarze i jestem zaskoczona, że większość przyklaskuje Szusz, nierzadko wysmiewając się z tej kobiety. Brawo - odpowiadajmy hejtem na hejt, na pewno to pomoże.

ajah

Postautor: ajah » 22 paź 2018, 13:28

Perse pisze:Wrzucenie zdjęć było poniżej pasa, ale komentarz tej baby był jeszcze bardziej denny, zwłaszcza fragment o dzieciach..
Szusz slynie z tego, że usuwa wiele nieprzychylnych komentarzy. Podejrzewam, że takich jak przytoczony otrzymuje wiele, bo zarówno trolli jak i ludzi z podobnym podejście jak autorka k o cmentarza jest wiele). ciekawe, ze zostawila akurat ten. Zresztą czego sensownego można się spodziewać po osobie, która twierdzi, że skończył w Wyzasza Szkole Picia Wódki jak autorka komentarza?
Dla mnie szusz od dawna prezentuje podobnie niski poziom i takimi akcjami to potwierdza.
Chciała zabawić się cudzym kosztem, może przy okazji ok napietnowac hejt jako negatywne zjawisko, pokazać co jaka jest poszkodowana, a jednocześnie jak świetnie sobie w tych okolicznościach radzi.

joanna
Kontaktowanie:

Postautor: joanna » 22 paź 2018, 13:34

Szczerze mówiąc, moim zdaniem pisanie takich idiotycznych komentarzy jak ta kobieta, powinno być karalne. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisac takie rzeczy. Krytyka innych to jedno, ale pisanie komuś, że pewnie nie może mieć dzieci i zastępuję to jedzeniem, przez co jest słonicą... Żeby jeszcze jakaś naładowana hormonami nastolatka, a to dorosła kobieta. Osoby publiczne są bezbronne w takich sytuacjach, więc czasami nerwy puszczaja i bronią się tak, jak potrafią. Może nie jest to zachowanie najwyższych lotów, ale może następnym razem się zastanowi, zanim coś takiego napisze.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 22 paź 2018, 13:44

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Padłam. Na reaktywowanym (?) kanale Sprzątamy.tv Szusz naucza malutkich, że warto w kuchni sprzątać. Układać naczynia oraz przecierać dno szuflad. DZIĘKI, NIE WIEDZIAŁAM :love:

Zaczyna sie budowanie wizerunku troskliwej żony za plecami menża- polityka? :lol:
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 22 paź 2018, 14:12

joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Szczerze mówiąc, moim zdaniem pisanie takich idiotycznych komentarzy jak ta kobieta, powinno być karalne. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisac takie rzeczy. Krytyka innych to jedno, ale pisanie komuś, że pewnie nie może mieć dzieci i zastępuję to jedzeniem, przez co jest słonicą... Żeby jeszcze jakaś naładowana hormonami nastolatka, a to dorosła kobieta. Osoby publiczne są bezbronne w takich sytuacjach, więc czasami nerwy puszczaja i bronią się tak, jak potrafią. Może nie jest to zachowanie najwyższych lotów, ale może następnym razem się zastanowi, zanim coś takiego napisze.

Może być karalne, istnieją przecież procesy cywilne. Gdyby każdą taką wymiocinę ścigać z urzędu, policja nic innego by nie robiła, tylko konfiskowała komputery internetowych frustratów.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

ajah

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ajah » 22 paź 2018, 14:31

clementine pisze:
ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Chodakowska zrobiła podobną akcję:
https://www.instagram.com/p/BpMRi-WH-2X3x_QG8s_wD98QQvyEwEtrTJKMU40/?taken-by=chodakowskaewa

A w moim odczuciu jeszcze gorszą, bo dziewczyna w udostępnionym komentarzu naprawdę nic złego nie napisała. Chodakowska wprawdzie nie nakłania do hejtu itd., ale "fanki" w komentarzach piszą swoje.
Jest też sporo komentarzy od osób, które zgadzają się z tym rzekomym "hejtem", a Chodakowska na większość komentarzy odpisuje swoje trzy grosze. Dla mnie to troche zabawne, że osoba z takim zasięgiem medialnym nie potrafi poradzić sobie z komentarzami/opiniami, które jej nie przyklaskują i nie wynoszą jej na piedestały, w dodatku ma poczucie, że na wszystko musi odpisać/wyjaśnić/dopowiedzieć swoje.

Wracając do Szusz, ani jedna ani druga strona nie pokazały klasy, ale uważam, że wrzucanie czyichś prywatnych zdjęc to zbyt wiele. Przejrzałam komentarze i jestem zaskoczona, że większość przyklaskuje Szusz, nierzadko wysmiewając się z tej kobiety. Brawo - odpowiadajmy hejtem na hejt, na pewno to pomoże.
niestety Chodakowska ma konto prywatne, więc nie mogę zobaczyć.

ajah

Postautor: ajah » 22 paź 2018, 14:32

joanna pisze:Szczerze mówiąc, moim zdaniem pisanie takich idiotycznych komentarzy jak ta kobieta, powinno być karalne. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisac takie rzeczy. Krytyka innych to jedno, ale pisanie komuś, że pewnie nie może mieć dzieci i zastępuję to jedzeniem, przez co jest słonicą... Żeby jeszcze jakaś naładowana hormonami nastolatka, a to dorosła kobieta. Osoby publiczne są bezbronne w takich sytuacjach, więc czasami nerwy puszczaja i bronią się tak, jak potrafią. Może nie jest to zachowanie najwyższych lotów, ale może następnym razem się zastanowi, zanim coś takiego napisze.
Bezbronna jest osoba, którą się odrzuca błotem, hejtuje i ona nie ma wpływu na komentarze.
Jak rozumiem szusz sama przepuscila ten komentarz ( nie mudila), chyba, się mylę, to proszę o wyprowadzenie z błędu.

Awatar użytkownika
apoftegmata

Postautor: apoftegmata » 22 paź 2018, 17:58

Wrzucałam tutaj wcześniej screen z lewitującym kotem Zuzi Boruckiej. Okazuje się, że najprawdopodobniej rzucała kotami, aby zrobić zdjęcie do kampanii karmy Purina Felix, przynajmniej tak to wyglądało, zwierzęta nie wyglądają na zadowolone.

https://www.instagram.com/p/BpPUyK_nJO-/?taken-by=kotyzuzi

cinderella_

Postautor: cinderella_ » 22 paź 2018, 18:49

Za komentarze "stare dziady dzieci mieć nie mogą" też bym się wkurzyła, uważam, że Szusz dobrze zrobiła, niech tacy ludzie wiedzą, że nie są anonimowi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 22 paź 2018, 21:25

Mnie nie bulwersuje fakt, że Szusz udostępniła komentarz oraz profil tej osoby. To są informacje, które sama zainteresowana upublicznia. Nie są to pomówienia, oszczerstwa ani obelgi. Ze strony komentatorki- jak najbardziej. Pozytywne komentarze i wiadomości są często przez vlogerki repostowane, więc póki ktoś nie hejtuje to raczej nie ma się czego wstydzić.

Co do Boruckiej to zachowanie dla mnie żałosne. Koty to nie piłki. Mogłaby zacząć zachowywać się adekwatnie do wieku.

Perse

Postautor: Perse » 22 paź 2018, 23:40

joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość

:ok:

reveal

Postautor: reveal » 23 paź 2018, 12:08

cinderella_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Za komentarze "stare dziady dzieci mieć nie mogą" też bym się wkurzyła, uważam, że Szusz dobrze zrobiła, niech tacy ludzie wiedzą, że nie są anonimowi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też tak uważam.

Perse

Postautor: Perse » 23 paź 2018, 13:25

Julka ogłosiła, że będzie córka.

Wróć do „Youtube i blogi”