Zagraniczny, nieanglojęzyczny YT + offtopy część I

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Zagraniczny, nieanglojęzyczny YT + offtopy część I

Postautor: ktrzn » 08 mar 2018, 9:57

dziewczyny moderujące aprobują pomysł, więc postanowiłam założyć osobny wątek :)

wypisujcie miasta
znaczy języki :brzydal:
w których oglądacie cokolwiek oczywiście. albo chciałybyście oglądać ale nie wychodzi tak jak mi z niemieckim

offtopy oczywiście piszemy na szaro

mantide

Re: Zagraniczny, nieanglojęzyczny YT + offtopy część I

Postautor: mantide » 08 mar 2018, 11:55

To ja może się zgłoszę o pomoc - ogląda ktoś coś po hiszpańsku? Polecicie jakieś osoby?
Kiedyś próbowałam coś znaleźć, ale głównie wyskakiwały mi jakieś latynoski, a chodziło mi o kogoś z Europy, z sepleniącym "s" :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 08 mar 2018, 17:56

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość
To ja może się zgłoszę o pomoc - ogląda ktoś coś po hiszpańsku? Polecicie jakieś osoby?
Kiedyś próbowałam coś znaleźć, ale głównie wyskakiwały mi jakieś latynoski, a chodziło mi o kogoś z Europy, z sepleniącym "s" :brzydal:

łamiesz mi serce bo wolę latino :brzydal:
why? :(

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 08 mar 2018, 17:59

tak bajdełej można sobie zmienić/dodać kraj i wtedy powinny Ci wyskakiwać w podpowiedziach hiszpańsko-kontynentalne podpowiedzi

mantide

Postautor: mantide » 08 mar 2018, 23:33

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość

łamiesz mi serce bo wolę latino :brzydal:
why? :(

Na zajęciach mamy ofc ten europejski - no i nie chcę sobie mieszać póki co, jeszcze nie ten stopień wtajemniczenia :) Kiedyś sobie włączyłam jakąś dziewczynę z Meksyku, która uczyła hiszpańskiego (jakieś podstawowe zwroty i słownictwo, puściłam z ciekawości) i już widziałam różnicę w słowach. Chciałam sobie coś pooglądać, bo na zajęciach słuchania nie ma praktycznie wcale, trzeba gonić z materiałem. Sam język mi się podoba, nie chciałabym tego zostawić tak po prostu. Ale tak czy siak wolę ten sepleniący, nie wiem czemu xD

ktrzn pisze:tak bajdełej można sobie zmienić/dodać kraj i wtedy powinny Ci wyskakiwać w podpowiedziach hiszpańsko-kontynentalne podpowiedzi

Tego nie znałam, spróbuję :D

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 09 mar 2018, 21:02

Ogląda ktoś coś z francuskojęzycznych kanałów?
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

bombillita

Re: RE: Re: Zagraniczny, nieanglojęzyczny YT + offtopy część I

Postautor: bombillita » 09 mar 2018, 21:30

mantide pisze:To ja może się zgłoszę o pomoc - ogląda ktoś coś po hiszpańsku? Polecicie jakieś osoby?
Zdecydowanie polecam kanal La shatunga (duzo roznych smiesznych historii, duzo kolokwialuzmow) i DianinaXL (jak sama nazwa wskazuje troche o tematyce plus size, ale nie tylko, sa rowniez anegdotki o zyciu Hiszpanki we Wloszech, ogolnie mozna sie posmiac).
Poza tym Tres y Punto (haule itd.), aiShaWari (troche w klimatach ciazowo-parentingowych), saraialma (ciuchy, kosmetyki, vlogi), misspetitep (kosmetyki, ciuchy z aliexpress), isasaweis (bardziej dojrzaly, stonowany kanal kobiety doswiadczonej przez zycie).

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka

mantide

Re: RE: Re: Zagraniczny, nieanglojęzyczny YT + offtopy część I

Postautor: mantide » 09 mar 2018, 23:50

bombillita pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mantide pisze:To ja może się zgłoszę o pomoc - ogląda ktoś coś po hiszpańsku? Polecicie jakieś osoby?
Zdecydowanie polecam kanal La shatunga (duzo roznych smiesznych historii, duzo kolokwialuzmow) i DianinaXL (jak sama nazwa wskazuje troche o tematyce plus size, ale nie tylko, sa rowniez anegdotki o zyciu Hiszpanki we Wloszech, ogolnie mozna sie posmiac).
Poza tym Tres y Punto (haule itd.), aiShaWari (troche w klimatach ciazowo-parentingowych), saraialma (ciuchy, kosmetyki, vlogi), misspetitep (kosmetyki, ciuchy z aliexpress), isasaweis (bardziej dojrzaly, stonowany kanal kobiety doswiadczonej przez zycie).

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka

Ojej, tyle dobroci do wyboru :serce: Dziękuję!

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 11 mar 2018, 11:56

La Shatunga jest fajna :)
oglądam haul ubranio z chińszczyzną, świat sie kończy :brzydal:

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ogląda ktoś coś z francuskojęzycznych kanałów?

ja nie! ale może niebawem. :brzydal: znaczy, realnie od października, bo chciałabym dopracować inny język do poziomu średnio zaawansowanego i będę się decydować na francuski albo niderlandzki

klopsy

Postautor: klopsy » 12 mar 2018, 19:10

Ja czasami oglądam norweskie, szwedzkie i niderlandzkie kanały, ale raczej nie mam ulubionego youtubera. Kiedyś lubiłam OnneDi, ale od jakiegoś czasu mnie irytuje z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu. :D

Wróć do „Youtube i blogi”