Największa Żenadolfa Roku - finał

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki

Największą Żenadolfą Roku jest:

Czas głosowania minął 16 sty 2018, 18:00

Załatwcie mi wspołpracę
28
24%
Zazdrość o LV
25
21%
Jestem, ale mnie nie ma
15
13%
Być kobietą
2
2%
Na depresję trzeba mieć czas
39
33%
Pokażę Wam pociąg
6
5%
Dlaczego nie pracuję w zawodzie
3
3%

Liczba głosów: 118

Awatar użytkownika
empress

Największa Żenadolfa Roku - finał

Postautor: empress » 09 sty 2018, 18:00

Nadszedł czas, by uhonorować Królową Żenad i wybrać, które jej zachowanie było najbardziej żenujące :skacze:
Zapraszamy wszystkich do oddania głosu :roza:

Zasady głosowania
Głosowanie rozpoczynamy 9 stycznia 2018 roku, godz 18:00 i potrwa przez 7 dni. 16 stycznia zostaną ogłoszone wyniki. Można oddać tylko jeden głos w plebiscycie.

Wybieramy spośród:

1. Załatwcie mi współpracę
    Olfa sugeruje fanom na IG, że mogą kontaktować się bezpośrednio z Luji Vitą, aby marka podjęła z nią współpracę. Napisz i Ty! Tutaj możesz znaleźć treść wiadomości, jaką należy wysłać do LV, aby pomóc swojej idolce KLIK :kciuk:

Obrazek
    #inspiredbyolfaktoria

2. Zazdrość o LV
    Dorota zarzuciła pewnej blogerce (czytaj: Maffashion) kłamstwo w sprawie współpracy z Luji Vitą :facepalm:

(zaczyna o tym mówić ok. 22-giej minuty)

Julia na instagramie wytłumaczyła, że współpraca z taką marką to szeroko pojęte określenie i może być zrobiona na wiele sposobów. Poza tym gdyby wymyśliła tę historię, mogłaby narazić się na daleko idące konsekwencje. Wcześniej dwie inne blogerki tworzyły z LV kampanię dla UNICEF, więc twierdzenie Olfy, że żadna polska blogerka nigdy nie współpracowała z Louis Vuitton jest nieprawdziwe :niegrzeczny: .

Link do komentarzy Maff na ten temat: https://www.instagram.com/p/BTjrTqBlTq6/

Obrazek

3. Jestem, ale mnie nie ma
    Zaklinanie rzeczywistości w sprawie powrotu z wyjazdu do Barcelony :banan: Olfa wrzuca na insta fotki sugerujące, że wylatuje/jest w Hiszpani, podczas gdy na snapie zdradziła, że już wróciła do kraju (m.in. pochwaliła Maję, za posprzątanie jej mieszkania i dała jej prezent - apaszkę z Hermesa). Olfaktoria jednak wszystkie komentarze na temat jej powrotu do Polski usuwa z IG :mrgreen:

Obrazek

4. Być kobietą
    Olfa twierdzi, że kobieta z tatuażami nie ma prawa być uważaną za kobietę z klasą :pazurki: Ponadto uważa, że kobieta informatyk jest niekobieca :brzydal: Więc jeżeli czytasz te słowa i jesteś wytatuowaną informatyczką - jest tylko jedna rada dla Ciebie: usuń tatuaże i zmień zawód na bardziej kobiecy :ok:

Obrazek

5. Na depresję trzeba mieć czas
    Według Olfaktorii "na depresję chorują osoby, którym najzwyczajniej w świecie się nudzi i mają na to czas". I mówi to osoba z dyplomem psychologa :facepalm:

Obrazek

6. Pokażę wam pociąg
    Dorota we vlogu pokazała jak wygląda druga klasa w pociągu Express Intercity Premium (Pendolino). Oczywiście Olfa kupiła bilet na pierwszą klasę, ale tam nie było warunków do kręcenia - za dużo ludzi, a wagon był bez przedziałów, dlatego za zgodą pani z obsługi przeniosła się do przedziału klasy drugiej, który normalnie jest dla matek z dziećmi. Mogła tam spokojnie nagrywać, bo nikogo poza nią nie było w przedziale.
    Jeżeli nie jechaliście nigdy pociągiem (a zwłaszcza Pendolino), to dzięki Olfaktorii możecie dowiedzieć się jak wygląda podróż tym środkiem transportu.

7. Dlaczego nie pracuję w zawodzie
    Olfa na livie powiedziała, dlaczego nie pracuje jako psycholog. Otóż drodzy państwo, gdyby ktoś przyszedł do Doroty i powiedział, że nie radzi sobie w życiu, to Olfa potrząsnęłaby nim i zasugerowała, aby wziął się w garść, wziął do roboty.

Wróć do „Youtube i blogi”