Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
IlonaLulu

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: IlonaLulu » 20 sty 2018, 23:53

renigma pisze:
IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dags pisze:wydaje mi się, że sprawa Deynn i Majewskiego poszła za daleko,ludzie zaczęli pisać komentarze u babci Majewskiego co uważam duuuuużym przegięciem..
rozumiem zamysł całej tej akcji, chcieli pokazać Deynn w złym świetle itp. ale k... to co na nią teraz spływa, nijak się ma do tego co zrobiła siostrze.. /może mam zbyt dobre serce/ naprawdę uważam, że to się wymknęło spod kontroli..
To jest taki efekt kuli śnieżnej.. ludzie nie mają granic. Nagle wywleka się jakieś akcje sprzed laaaaat, pojawiają się starzy znajomi. Wiedziałam, że tak będzie. Pewnie, że siostra nie jest bez winy. Wybebeszyła się ze wszystkiego jak leci ale wypisywanie do babci i innych członków rodzin, to grube przegięcie.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ale Daniel też nie lepszy... pisanie maila do szkoły, mówiąc jaka to siostra Marity jest be....
każda strona ma swoje za uszami i teraz to wszystko będze wyłazić :patyk:
Tam coś w mailu bylo, że załatwili im mieszkanie i prace. To już nie wiem czy sama znalazła, czy oni podczas zakupów pumpernikla w żabce. Nikt nie jest bez winy.. rozdmuchane i wywleczone bardziej niż jest tego warte. Napisał, że znikną.. ok. Wrócą i ciekawe jak to rozegrają. Najlepsze jak na koniec pozwolił się przeprosić

Awatar użytkownika
Adamantium

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Adamantium » 20 sty 2018, 23:55

Mnie wystarczyło to co zobaczyłam na filmiku z samochodu. Naśmiewanie się z 10latki, a jemu tak się gęba cieszyła, że nie wiem. Beznadziejni ludzie.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 21 sty 2018, 1:04

Jestem zdziwiona, że ktoś uwierzył w to tłumaczenie Majewskiego.

To co on mówi nie trzyma się kupy. Gdyby tak kochali Natalkę i zależało im na jej edukacji, wychowaniu i funkcjonowaniu to odpuściliby sobie wakacje na Dominikanie i spanie do 12, przygarnęliby małą pod swój dach i wychowywali. Wywlekanie alkoholizmu i braku ojca jest słabe...to co puścili siostry teraz do Świdwina i żyją sobie jak? bez rodziców, bez środków do życia? coś tu się kupy nie trzyma. A najważniejsze są utracone współprace
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 1:04 przez paulinza, łącznie zmieniany 1 raz.

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 21 sty 2018, 8:38

A ja powiem jedno. Do tej pory nie miałam pojęcia, ze taka para w ogóle sobie hasa po tym świecie. Za to teraz obczailam ich wszystkie platformy. Nie znam tych ludzi, wiec ciężko mi się wypowiada, ale czy czasami takie dramy nie są rozkręcane specjalnie, żeby zainteresować nowych ludzi, a wokół nich ciagle było jakieś zamieszanie? Coś w sensie nieważne jak byleby gadali? Bo jestem pewna, ze ta dwójka wróci wcześniej niż można by się spodziewać....

Perse

Postautor: Perse » 21 sty 2018, 8:39

Ale bagno..

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 sty 2018, 9:00

Aga in America ''Głodówka zdrowotna półtorarocznego dziecka'' :wtf:

mala miala zapalenie ucha, bębenek pekł

Aga nie dawała jej jedzenia, opowiada jak leczyła ją olejem kokosowym. omg
ależ ona opowiada durnoty. :shock: dobrze że April nic nie jest...
asystentka lekarki była w szoku ze April jest w tak dobrym stanie bez interwencji, ale to oczywiście argument za tym ze Aga zrobila dobrze, a nie że miała więcej szczęścia niż rozumu :facepalm:
mówi że nazwą ją wyrodną matką. ja uważam, ze jest mocno zaburzona i potrzebuje pomocy :shock:

Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 9:01 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 sty 2018, 9:06

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jestem zdziwiona, że ktoś uwierzył w to tłumaczenie Majewskiego.

To co on mówi nie trzyma się kupy. Gdyby tak kochali Natalkę i zależało im na jej edukacji, wychowaniu i funkcjonowaniu to odpuściliby sobie wakacje na Dominikanie i spanie do 12, przygarnęliby małą pod swój dach i wychowywali. Wywlekanie alkoholizmu i braku ojca jest słabe...to co puścili siostry teraz do Świdwina i żyją sobie jak? bez rodziców, bez środków do życia? coś tu się kupy nie trzyma. A najważniejsze są utracone współprace

Dokładnie. Przecież ta sytuacja nie trwała nawet rok, tylko 2,5 miesiąca z tego co pamiętam - taki krótki okres a już były problemy z opieką nad małą i priorytet wycieczki. Kreuje się Majewski na anioła, a po prostu sypnęli trochę kasą i myśleli, że to wszystko załatwia.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Perse

Postautor: Perse » 21 sty 2018, 9:13

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

asystentka lekarki była w szoku ze April jest w tak dobrym stanie bez interwencji, ale to oczywiście argument za tym ze Aga zrobila dobrze, a nie że miała więcej szczęścia niż rozumu :facepalm:
mówi że nazwą ją wyrodną matką. ja uważam, ze jest mocno zaburzona i potrzebuje pomocy :shock:

Aż mi słów brak, żeby to skomentować.
A zrobili jej badanie słuchu? Bo takie zapalenie lubi skutkować niedosłuchem, a jak tam nie było antybola, to ja bym była posrana już dawno.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 sty 2018, 9:18

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A zrobili jej badanie słuchu? Bo takie zapalenie lubi skutkować niedosłuchem, a jak tam nie było antybola, to ja bym była posrana już dawno.

Omg jakoś mi ten post umknął. Mam mniej więcej 1,5 roczne dziecko i zdębiałam po przeczytaniu tych rewelacji. W ogóle co ma głodówka do ucha?? Zapalenie ucha to nie są żarty, z tą kobietą serio jest coś nie tak.
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 sty 2018, 9:19

Perse pisze:

nie słyszałam nic takiego ale mogło mi umknąć...
zachwyca się że taka mala April a wiedziała jak sobie poradzić z infekcją
koszmar jakiś. miejmy nadzieję że nie skończy się tragedia

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 21 sty 2018, 9:27

ktrzn pisze:Aga in America ''Głodówka zdrowotna półtorarocznego dziecka'' :wtf:

Jestem w szoku. Jeszcze o ile zrozumiem dorosłego w kwestii dziwnych diet wszak jego ciało i ewentualne konsekwencje zdrowotne tak głodzenie dziecka i dawanie mu tylko owoców do jedzenia (tu przyznaje że nie wiem na czym polega ten cały frutarianizm-to tylko jedzenie owoców?) mnie przeraża przypomniał mi sie przypadek z polski jak przez znachora rodzice zagłodzili dziecko bo chcieli je uzdrowić, ta kobieta serio miała w tym przypadku więcej szczęścia niż rozumu. Napisze to - takim przypadkiem powinna zająć się opieka społeczna bo to nie jest normalne, dla mnie to ewidentne znęcanie się nad dzieckiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ajah

Postautor: ajah » 21 sty 2018, 9:28

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Omg jakoś mi ten post umknął. Mam mniej więcej 1,5 roczne dziecko i zdębiałam po przeczytaniu tych rewelacji. W ogóle co ma głodówka do ucha?? Zapalenie ucha to nie są żarty, z tą kobietą serio jest coś nie tak.

W opisie jest informacja, ze Aga oferowała małej jedzenie, ale April jeść nie chciała.
1. Ja NIE GŁODZIŁAM April. Oferowałam jej jedzenie, którego nie chciała, więc nie wmuszałam w nią niczego na siłę. Jakby przyjęła ode mnie jedzenie to oczywiście nie zabrałabym jej. To była tylko i wyłącznie jej wola. Nie popieram zmuszania dzieci ani do jedzenia, ani do postu.
2. Pediatra April doskonale wiedziała co się działo i wiedziała też, że mała nic nie jadła. Również przyznała, że to normalne i przyznała nam rację, że skoro nie chce to żeby jej nie zmuszać.
3. Obserwowaliśmy April uważnie, więc wiedzieliśmy, że nic złego się nie działo.
4. Dbałam o to, by April była podniesiona nieco, aby wszystko jej tam spłynęło, co było ważne.
5. NIE ZOSTAWIŁAM APRIL SAMEJ SOBIE. Dbałam o to, by było jej jak najbardziej wygodnie się dało, obserwowałam, dawałam pić i tak dalej.
6. NIE twierdzę oczywiście, że żadne leki nie są potrzebne. Są sytuacje, kiedy ktoś ma wypadek na przykład, musi poddać się operacji, ma poważne zakażenie lub zwyczajnie jego organizm jest w takim stanie, że nie poradzi sobie z daną chorobą samodzielnie, czasem nawet ze zwykłą grypą. Niestety w takim stanie są organizmy bardzo wielu z nas. Są sytuacje, w których leki są KONIECZNE i tego absolutnie nie kwestionuję. Ja sama półtora roku temu po pierwszej kolonoskopii dostałam bardzo poważnego zakażenia, które zagrażało mojemu życiu. Oczywiście, że przyjęłam antybiotyk, bo wolałam to niż zejście z tego świata. Według mnie jednak wszystko należy robić z głową. Lekarz nie powinien być autorytetem, który uznawany jest za osobę wszystkowiedzącą, bo oni sami często robią rzeczy, w które nie wierzą, które nie są potrzebne, o czym opowiadałam w filmie powyżej.
7. April rozchorowała się w sobotę, w niedzielę bolało ją ucho. W środę zauważyłam wydzielinę z ucha i wtedy zabraliśmy ją do lekarza, tego dnia też czuła się już lepiej. Czwartek w następnym tygodniu był dniem, kiedy poszliśmy na sprawdzenie. Wyjaśniam w razie, jakby ktoś nie zrozumiał kwestii czasu :)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 21 sty 2018, 9:30

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

W opisie jest informacja, ze Aga oferowała małej jedzenie, ale April jeść nie chciała.
1. Ja NIE GŁODZIŁAM April. Oferowałam jej jedzenie, którego nie chciała, więc nie wmuszałam w nią niczego na siłę. Jakby przyjęła ode mnie jedzenie to oczywiście nie zabrałabym jej. To była tylko i wyłącznie jej wola. Nie popieram zmuszania dzieci ani do jedzenia, ani do postu.
2. Pediatra April doskonale wiedziała co się działo i wiedziała też, że mała nic nie jadła. Również przyznała, że to normalne i przyznała nam rację, że skoro nie chce to żeby jej nie zmuszać.
3. Obserwowaliśmy April uważnie, więc wiedzieliśmy, że nic złego się nie działo.
4. Dbałam o to, by April była podniesiona nieco, aby wszystko jej tam spłynęło, co było ważne.
5. NIE ZOSTAWIŁAM APRIL SAMEJ SOBIE. Dbałam o to, by było jej jak najbardziej wygodnie się dało, obserwowałam, dawałam pić i tak dalej.
6. NIE twierdzę oczywiście, że żadne leki nie są potrzebne. Są sytuacje, kiedy ktoś ma wypadek na przykład, musi poddać się operacji, ma poważne zakażenie lub zwyczajnie jego organizm jest w takim stanie, że nie poradzi sobie z daną chorobą samodzielnie, czasem nawet ze zwykłą grypą. Niestety w takim stanie są organizmy bardzo wielu z nas. Są sytuacje, w których leki są KONIECZNE i tego absolutnie nie kwestionuję. Ja sama półtora roku temu po pierwszej kolonoskopii dostałam bardzo poważnego zakażenia, które zagrażało mojemu życiu. Oczywiście, że przyjęłam antybiotyk, bo wolałam to niż zejście z tego świata. Według mnie jednak wszystko należy robić z głową. Lekarz nie powinien być autorytetem, który uznawany jest za osobę wszystkowiedzącą, bo oni sami często robią rzeczy, w które nie wierzą, które nie są potrzebne, o czym opowiadałam w filmie powyżej.
7. April rozchorowała się w sobotę, w niedzielę bolało ją ucho. W środę zauważyłam wydzielinę z ucha i wtedy zabraliśmy ją do lekarza, tego dnia też czuła się już lepiej. Czwartek w następnym tygodniu był dniem, kiedy poszliśmy na sprawdzenie. Wyjaśniam w razie, jakby ktoś nie zrozumiał kwestii czasu :)

to nie jest pierwszy raz kiedy Aga sie tłumaczy i łagodzi to w taki sposób. to samo bylo przy cukrzycy.

Awatar użytkownika
Nicki

Postautor: Nicki » 21 sty 2018, 9:35

Aż w tej całym wypracowaniu Majewskiego bo oczywiście Delma jest lekko za cienka by pisać takie wytłumaczenia zabrakło mi jednego...

Jak coś pojawiało się.. co stawiało ich złym świetle to grozili prawnikami, że się zajmą tymi osobami a tu ani słowa, że TYMI OSKARŻENIAMI i Wami wszystkimi zajmie się nasza kancelaria. :lol:

Czyżby nawet kancelaria nie chciała się zadawać z takimi patologicznymi ludźmi... ciekawi mnie gdzie sobie wypłyną bo niestety tu w Polsce to raczej spokoju nie zaznaja.

Perse

Postautor: Perse » 21 sty 2018, 9:37

Ja się nie dziwię, że to dziecko cały czas spało. Ból przy zapaleniu ucha jest taki, że się po ścianach chodzi.
I tyle się naoglądałam dzieci po zabiegach na uszy czy z drenami, że to pierdololo o naturalnych uzdrawianiu organizmu uważam za mega szkodliwe. A i potwierdza się moja teza o pediatrze tego dziecka, wspominanym przy okazji fantastycznej diety owocowej - "April jest pod opieką lekarza". To pewnie kolejny "lekarz" oszołom antyszczep itd.
Ja wszystko rozumiem, nie jestem fanką ciśnięcia antybiotyku na każdą chorobę, ale akurat z uszami nie ma żartów i uważam takie rzeczy wrzucane do siebie za bardzo groźne.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 21 sty 2018, 10:13

Klaudia na styry wrzucila odpowiedz a raczej to, co sądzi o wypowiedzi Daniela. I karuzela dalej się kręci..
Obrazek

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 21 sty 2018, 11:02

IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Klaudia na styry wrzucila odpowiedz a raczej to, co sądzi o wypowiedzi Daniela. I karuzela dalej się kręci..
Obrazek

tu się zgodzę, wywlekanie alkoholizmu mamy było słabym posunięciem i dziwie się, że deynn na to pozwoliła.... ale ja w sumie w ogóle wcześniej ich nie śledziłam, nawet do niedawna nie wiedziałam o ich istnieniu, nie oglądałam snapów więc mój obraz kreuje się na bazie tego co się teraz dzieje

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 21 sty 2018, 11:09

D&M nie śledzę, wiem o nich tyle, że ktoś taki jest. Bez względu na to, kto ma rację, a kto nie, tego nie oceniam, bo mam za mało rzetelnych danych, to gdyby tam była chociaż jedna osoba dojrzała i taka, której naprawdę zależy na dobru tego dziecka, to ugryzłby się w język. Ja rozumiem rozżalenie, poczucie krzywdy, chęć odwetu. Jednak największy koszt tej afery (i nie mam namyśli kosztu finansowego) może ponieść i najprawdopodobniej poniesie ta dziewczynka, której dobrem są niby są tak wszyscy zatroskani. Już osoby po drugiej stronie kraju znają jej kiepską sytuację rodziną. Majewski, wielce dobroduszny, ogłasza całemu światu, że jej matka musiała iść na leczenie, siostry przerzucają się odpowiedzialnością i opieką nad małą jakby była jakimś kukułczym jajem, w tle żrąc się o popularność i pieniądze. I to wszystko na oczach całej Polski, jak nie świata. W dobie, kiedy już kilkulatki korzystają z komputera i mogą sobie poczytać, a potem wyśmiać sytuację koleżanki. Nie wspominając o internetowym hejcie, który może dopaść tę dziewczynkę nawet za kilka lat, bo ktoś to wyciągnie i zacznie ją np. wyzywać od patologii. Nawet jeżeli wyjedzie, zmieni otoczenie, to i tak może spotkać kogoś, kto jej o tym boleśnie przypomni. Jakby te wszystkie wspomnienia i to, co musiała przejść i czego była świadkiem, było za mało.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 11:12 przez Anika, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 sty 2018, 11:22

renigma pisze:
tu się zgodzę, wywlekanie alkoholizmu mamy było słabym posunięciem i dziwie się, że deynn na to pozwoliła.... ale ja w sumie w ogóle wcześniej ich nie śledziłam, nawet do niedawna nie wiedziałam o ich istnieniu, nie oglądałam snapów więc mój obraz kreuje się na bazie tego co się teraz dzieje

Deynn to wygląda na taką Karynę Sebixową, która misiem straszy i misia słucha. Jak to było? Bo przyjdzie Danielek i wam wytłumaczy? No to powiedział co wiedział. Mam nadzieję, że w końcu przestaną przerzucać się publicznymi komunikatami i dojdą do porozumienia jak cywilizowani ludzie, na osobności.
Insta

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 21 sty 2018, 12:01

Przecież to jakiś koszmar, mała nie ma dostępu do leków, do edukacji ("domowa" przez Agę, której umiejętność wyboru źródeł jest co najmniej wątpliwa), będzie karmiona wierzeniami matki, bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Pozwalanie na to, żeby mała cierpiała w imię samozwalczania choroby, JEZU... Czym to się różni od sekty?
Szkoda mi Agi, bo wiem (w sensie sama powiedziała o tym w filmiku), na co choruje i też bym pewnie świrowała trochę na jej miejscu w kwestiach zdrowotnych, ale to się może skończyć tragedią. Zastanawia mnie w tym wszystkim, gdzie jest ojciec małej.

Wróć do „Youtube i blogi”