Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
narcyzowa

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: narcyzowa » 20 sty 2018, 18:59

Btw. wiem, że w społeczeństwie pokutuje przeświadczenie, że po nie-technicznych kierunkach to tylko praca w fast foodzie, ale mi się wydawało, że akurat absolwent psychologii (i to jeszcze psychologii ukierunkowanej na media, a nie na terapię) i to jeszcze w Warszawie, nie będzie miał najgorzej? Wszelkie HRy i inne marketingi w korpo biorą chyba chętnie z takim wykształceniem?

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 20 sty 2018, 19:24

Majewski zabrał głos na swoim instastory :brzydal:
Robię screeny jak zła.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 20 sty 2018, 19:26

meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Robię screeny jak zła.

Nie widzę, czyżby już usunięte?
Another World

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 20 sty 2018, 19:28

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Robię screeny jak zła.

U mnie ciągle jest, może odświeżenie pomoże?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 20 sty 2018, 19:33

jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że Lisa też często wykorzystuje kosmetyki, które albo są "discontinued", albo kupione "many years ago". Kiedyś mówiła, że traktuje stare kosmetyki jako inspiracje, jest też ich kolekcjonerką. W najnowszym filmiku mówi, że paletka której używa może mieć nawet 4 lata (o ile dobrze pamiętam) + suche konsystecje, jeśli są dobrze przechowywane i używa się do nich czystych pędzli, nie palców, itd. mogą przetrwać dłużej. Bardzo ją szanuję i jakoś mi się to z nią gryzie. Z drugiej strony nie wiem ile jej kosmetyki dokładnie mają :torba:

edit: a co do Magdaleny, to ja jestem pod wielkim wrażeniem, że znajduje w TiKeju niepootwierane produkty. Jeśli natrafię na coś co mi się podoba to jest oczywiście otwarte...

many years ago uczyłam sie makijazu z filmików Lisy :brzydal: bardzo ją lubię, ale jednak jako makijażystkę
w kwestii pielęgnacji tak średnio :brzydal:
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 19:37 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 20 sty 2018, 19:36

ktrzn pisze:Magdalena Lech to taka druga Alina Rose. w kołko nowe kremy, wszystkie kosmetyki cudowne <wyliczanka co to nie robią z folderu reklamowego> :lol:

Niestety muszę się zgodzić. Naprawdę bardzo lubiłam oglądać Magdę, ale od dłuższego czasu omijam jej filmiki albo puszczam w tle żeby coś mi gadało. Uważam, że jest mało wiarygodna w swoich opiniach, jeśli chodzi o recenzje kosmetyków do pielęgnacji. Co chwila robi haule i to głównie z kosmetykami bell, yves rocher, anabelle minerals, benton, etc., czyli marek, z którymi ma współprace - oczywiście każdy jeden produkt miodzio.
To, co lubię u niej podejrzeć to filmy makijażowe, recenzje kolorówki, ewentualnie pielęgnacja azjatycka lub "łupy" z TkMaxxa.

A propos używania starej kolorówki, to nasuwa mi się tylko myśl, że skoro z zadowoleniem używa jej na sobie, to na zleceniach także. Podobnie z kosmetykami do pielęgnacji, jak tyle ich ma, to musiałaby chyba smarować się 5x dziennie od stóp do głów i jeszcze dzielić się z partnerem, żeby zużyć to w terminie. Oczywiście nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale obserwując ją odnoszę właśnie takie wrażenie.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 20 sty 2018, 19:40

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Robię screeny jak zła.

U mnie ciągle jest, może odświeżenie pomoże?

Tak, już mam, dziękuję :roza:
Another World

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 20 sty 2018, 19:41

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:Magdalena Lech to taka druga Alina Rose. w kołko nowe kremy, wszystkie kosmetyki cudowne <wyliczanka co to nie robią z folderu reklamowego> :lol:

Niestety muszę się zgodzić. Naprawdę bardzo lubiłam oglądać Magdę, ale od dłuższego czasu omijam jej filmiki albo puszczam w tle żeby coś mi gadało. Uważam, że jest mało wiarygodna w swoich opiniach, jeśli chodzi o recenzje kosmetyków do pielęgnacji. Co chwila robi haule i to głównie z kosmetykami bell, yves rocher, anabelle minerals, benton, etc., czyli marek, z którymi ma współprace - oczywiście każdy jeden produkt miodzio.
To, co lubię u niej podejrzeć to filmy makijażowe, recenzje kolorówki, ewentualnie pielęgnacja azjatycka lub "łupy" z TkMaxxa.

A propos używania starej kolorówki, to nasuwa mi się tylko myśl, że skoro z zadowoleniem używa jej na sobie, to na zleceniach także. Podobnie z kosmetykami do pielęgnacji, jak tyle ich ma, to musiałaby chyba smarować się 5x dziennie od stóp do głów i jeszcze dzielić się z partnerem, żeby zużyć to w terminie. Oczywiście nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale obserwując ją odnoszę właśnie takie wrażenie.
ale bentona to Ty szanuj! naprawdę każdyyy jeden miodzio :lol: :mrgreen:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 sty 2018, 20:06

Szusz jest dobra :hahaha: Wielkie halo, bo "makijaż bez użycia podkładu". Ale już korygującej bazy i mixu dwóch mocno kryjących korektorów na całą twarz to sobie nie pożałowała :cojest:

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Avida

Postautor: Avida » 20 sty 2018, 20:51

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Avida pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Magdalena Lech to taka druga Alina Rose. w kołko nowe kremy, wszystkie kosmetyki cudowne <wyliczanka co to nie robią z folderu reklamowego> :lol:

Ja lubię oglądać jej filmy o kosmetykach koreańskich, ale zwracam uwagę tylko na te, których nie można kupić u nas przez neta, bo wtedy wiem, że to nie jest z darów losu, więc jej opinia będzie szczera, a nie wyrecytowana z broszurki

akurat nie chodziło mi o sponsorowane recenzje, a w każdym razie nie tylko. przecież jak ktoś naklada tuzinami różne mazidła (i spoko, ja też lubię i nie chodzi mi tu też o ''wtf po co tego tyle''; sama lubię i nie wyobrażam sobie robić czegoś takiego np. bo tak trzeba). tylko osoba której wszystko tak wspaniale pasuje i która nakłada tego mnostwo nie w sensie ilości, ale różnorodności produktów jest dla mnie po prostu żadnym recenzentem

tym co fajne w jej kanale jest to ze pokazuje wlasnie sporo kosmetyków np. z Tkmaxa (także nieznanych marek), także można sie dowiedziec o ich istnieniu. ale mam wrazenie, że jak coś ewidetnie kupiła sama ten tryb folderowy też jej się włącza. nie wiem czy wierzy we wszystko co mówi ale czasami brzmi to dość creepy

Tych filmików właśnie nie oglądam, bo wystarczył mi właśnie jeden jakiś o pielęgnacji, gdzie pokazywała kilka kremów do twarzy, których używała naprzemiennie i już wiedziałam, że jej nie warto w tej kwestii słuchać. Skupiam się tylko na tych filmikach o kosmetykach koreańskich, głownie gdy pokazuje kolorówkę, bo na niej się mniej znam. Z koreańskiej pielęgnacji lubię tylko Bentona, Whamisę, maski w płachcie i jakieś pojedyncze kosmetyki, w których nie znajduję tego co mnie zapycha. Ogólnie to nie przepadam za ich kremami, emulsjami, tonikami, bo większość z nich prowadzi do kumulowania na skórze masy silikonów przez co nie różnią się od naszych drogeryjnych kremów i nie skupiam na nich uwagi :P

Awatar użytkownika
Yokoo

Postautor: Yokoo » 20 sty 2018, 21:29

nigdy nie pojmę jak to jest że niektorzy wydają mnostwo kasy na kosmetyki do pielęgnacji klepiąc non stop o przeciwutleniaczach i ''anti poluszyn'' a potem nakładają makijaż produktami przeterminowanych kilka czy nawet dziesięć razy :brzydal:

Ja szybko uciekłam z jej kanału jak usłyszałam, kiedy opowiadała o aromaterapii, że wprowadza olejek do krwiobiegu LOL

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: IlonaLulu » 20 sty 2018, 21:38

meeow pisze:Majewski zabrał głos na swoim instastory :brzydal:
Robię screeny jak zła.
Przeczytalam to wszystko dwa razy.. i nie wiem. Klaudia wywlekła ich prywate to on postanowił wyciągnąć Marity mamy alkoholizm. Nie wiem.. jakoś za dużo, za bardzo.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 20 sty 2018, 21:38

Oj tak, pamiętam posty Aliny na blogu, 15 super wspaniałych kremów w jednym poście, połowa mająca leczyć problemy, które jej skóry nie dotyczą.
Albo maxineczka, której wyskoczyły trzy krosty na brodzie i już z zadowoleniem piała, że będzie mogła polecać nam produkty dla cery trądzikowej. W następnych ulubieńcach 3 kosmetyki z jednej firmy, z linii przeciw zaskórnikom, mhm :brzydal:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 20 sty 2018, 21:45

IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
meeow pisze:Majewski zabrał głos na swoim instastory :brzydal:
Robię screeny jak zła.
Przeczytalam to wszystko dwa razy.. i nie wiem. Klaudia wywlekła ich prywate to on postanowił wyciągnąć Marity mamy alkoholizm. Nie wiem.. jakoś za dużo, za bardzo.

W tym momencie jest mi niewyobrażalnie żal tej małej. Dwie dorosłe wiekiem siostry, które się przerzucały odpowiedzialnością, mama na odwyku, tata poza domem. Mam nadzieję, że to, co dzieje się teraz w internecie chociaż trochę ją omija i ma w kimś realne wsparcie.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 sty 2018, 22:02

tu jest cytowana przemowa Majewskiego. Oczywiście próżno szukać jakiegokolwiek przepraszam/przykro mi że mała przeżyła coś takiego. Jest tylko ja ja ja, biedna Deynn, utracone współprace.
https://www.kozaczek.pl/plotka/daniel-majewski-chlopak-marity-odwrocily-sie-od-nas-wszystkie-firmy-82657

rzyg na to wszystko. Opieka społeczna powinna się tym biednym dzieckiem zainteresować.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
Yokoo

Postautor: Yokoo » 20 sty 2018, 22:03

skriny z konta Majewskiego już na YT

ajah

Postautor: ajah » 20 sty 2018, 22:16

straszna patologia I glupota.
strasznie zapatrzeni w sobie, infantylni, egoistyczni.

dziecka szkoda. dziecka, które chodzi do szkoły, funkcjonuje wśród rówieśników i nie tylko.
zgadzam się, że opieka powinna się zainteresować, a rodzina powinna dostać kuratora o ile to jeszcze nie ma.
sami jak widać są dysfunkcyjni i niewydolni wychowawczo.
siostra od Smsów święta w tej kwestii też nie jest.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

dags
Kontaktowanie:

Postautor: dags » 20 sty 2018, 22:51

wydaje mi się, że sprawa Deynn i Majewskiego poszła za daleko,ludzie zaczęli pisać komentarze u babci Majewskiego co uważam duuuuużym przegięciem..
rozumiem zamysł całej tej akcji, chcieli pokazać Deynn w złym świetle itp. ale k... to co na nią teraz spływa, nijak się ma do tego co zrobiła siostrze.. /może mam zbyt dobre serce/ naprawdę uważam, że to się wymknęło spod kontroli..

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 20 sty 2018, 23:10

dags pisze:wydaje mi się, że sprawa Deynn i Majewskiego poszła za daleko,ludzie zaczęli pisać komentarze u babci Majewskiego co uważam duuuuużym przegięciem..
rozumiem zamysł całej tej akcji, chcieli pokazać Deynn w złym świetle itp. ale k... to co na nią teraz spływa, nijak się ma do tego co zrobiła siostrze.. /może mam zbyt dobre serce/ naprawdę uważam, że to się wymknęło spod kontroli..
To jest taki efekt kuli śnieżnej.. ludzie nie mają granic. Nagle wywleka się jakieś akcje sprzed laaaaat, pojawiają się starzy znajomi. Wiedziałam, że tak będzie. Pewnie, że siostra nie jest bez winy. Wybebeszyła się ze wszystkiego jak leci ale wypisywanie do babci i innych członków rodzin, to grube przegięcie.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 20 sty 2018, 23:47

IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dags pisze:wydaje mi się, że sprawa Deynn i Majewskiego poszła za daleko,ludzie zaczęli pisać komentarze u babci Majewskiego co uważam duuuuużym przegięciem..
To jest taki efekt kuli śnieżnej.. ludzie nie mają granic. Nagle wywleka się jakieś akcje sprzed laaaaat, pojawiają się starzy znajomi. Wiedziałam, że tak będzie. Pewnie, że siostra nie jest bez winy. Wybebeszyła się ze wszystkiego jak leci ale wypisywanie do babci i innych członków rodzin, to grube przegięcie.

ale Daniel też nie lepszy... pisanie maila do szkoły, mówiąc jaka to siostra Marity jest be....
każda strona ma swoje za uszami i teraz to wszystko będze wyłazić :patyk:

Wróć do „Youtube i blogi”