Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
benz

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: benz » 16 lip 2018, 12:18

Mam w tym tygodniu bardzo mało pracy, na co składa się siedzenie w robocie i ogllądanie ytt xD
trafiłam na weekendowego live'a u ACC i naprawdę szok. Babka widać lekko wcięta, dziecko wyraźnie już daje znaki, że czas się zawijać a ta papla bez przerwy do kamery. No i partner agi nazywający jej dziecko 'czubkiem' też 'dobry'.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2018, 12:20 przez benz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 16 lip 2018, 15:46

Nadrabiam zaległości i odpaliłam filmik Angeliki Grabowskiej, który któraś z Was podlinkowała.
Już pomijam to czy mieszkanie fajne czy nie (moim zdaniem niezbyt, ale nie ja tam będę mieszkać), ale z ciekawości zerknęłam w komentarze i trochę rozbawił mnie bulwers Angeliki na rozmowę dwóch dziewczyn, którym niezbyt spodobało się mieszkanie:

Angelika Grabowska1 day ago
Anna P. tlumacze wam, ze tego typu komentarze sa nieprzyjemne. Dlaczego wy mozecie miec opinie o moim mieszkaniu a ja o waszych komentarzach nie? Mieszkalam w Warszawie wystarczajaco dlugo, zeby znac standard mieszkan i wcale nie jest tak kolorowo, jak twierdzisz. Wynajem jest piekielnie drogi, nawet samego pokoju. Standard ktory mam obecnie bylby nazwany wysokim w Warszawie. Ja sie moim mieszkaniem ciesze i naprawde nie widze powodu, zeby mi tlumaczyc, ze wcale nie jest tak fajne, jak mi sie wydaje.

Zgadzam się, że nie jest przyjemnie czytać takie komentarze i pewnie mi też na jej miejscu byłoby przykro, ale z tym wysokim standardem w Warszawie to mocno popłynęła :brzydal:

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax

Postautor: Beyonce Weatherwax » 16 lip 2018, 17:04

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nadrabiam zaległości i odpaliłam filmik Angeliki Grabowskiej, który któraś z Was podlinkowała.
Już pomijam to czy mieszkanie fajne czy nie (moim zdaniem niezbyt, ale nie ja tam będę mieszkać), ale z ciekawości zerknęłam w komentarze i trochę rozbawił mnie bulwers Angeliki na rozmowę dwóch dziewczyn, którym niezbyt spodobało się mieszkanie:

Angelika Grabowska1 day ago
Anna P. tlumacze wam, ze tego typu komentarze sa nieprzyjemne. Dlaczego wy mozecie miec opinie o moim mieszkaniu a ja o waszych komentarzach nie? Mieszkalam w Warszawie wystarczajaco dlugo, zeby znac standard mieszkan i wcale nie jest tak kolorowo, jak twierdzisz. Wynajem jest piekielnie drogi, nawet samego pokoju. Standard ktory mam obecnie bylby nazwany wysokim w Warszawie. Ja sie moim mieszkaniem ciesze i naprawde nie widze powodu, zeby mi tlumaczyc, ze wcale nie jest tak fajne, jak mi sie wydaje.

Zgadzam się, że nie jest przyjemnie czytać takie komentarze i pewnie mi też na jej miejscu byłoby przykro, ale z tym wysokim standardem w Warszawie to mocno popłynęła :brzydal:

zalezy czy bedzie przeliczala funty na pln czy nnie

jesli idziemy 1:1 czyli za takie studio niech sobie licza 1000£ to w Wawie za 1000 zl mozna wynajac pokoj ew za 1500 2 pokojowe gdzies na tarchomienie z lepszym zstandardem niz ten w UK

jesli natomiast przelicazmy na PLn - to juz w ogole nie ma o czym mowic.

Standard wynajmu mieszkan w Warszawie jest o niebo lepszy niz w UK
''Yeah but no but yeah but''

Calineczka

Postautor: Calineczka » 16 lip 2018, 20:13

Tymczasem na instagramie 'ogłaszanie' kolejnych (ostatnio była mowa o Radzce) rozstań - wczoraj Laura (od Martina), dzisiaj Megi.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 lip 2018, 20:22

Ktoś ostatnio pytał o filmiki dla opadających powiek. Właśnie YT mi podsunął

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

YTB

Postautor: YTB » 16 lip 2018, 20:26

Calineczka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tymczasem na instagramie 'ogłaszanie' kolejnych (ostatnio była mowa o Radzce) rozstań - wczoraj Laura (od Martina), dzisiaj Megi.
Chodzi o Megilongue?

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 16 lip 2018, 20:50

Laura powiedziała wprost że się rozstali? (Zaglądam na jej insta, ale.. to chyba treści dla młodszej grupy wiekowej, ona jest taka.. egzaltowana)

Calineczka

Postautor: Calineczka » 16 lip 2018, 21:22

Tak, pisałam o Megilongue :)
Laura nie napisała wprost, ale skoro szuka mieszkania dla siebie i psa, pisze, że nie jest szczęśliwa - dla mnie to jasne. Kiedyś oglądałam ją regularnie, ale odkąd poszła za bardzo w retro stylistykę... nie jestem w stanie

Maddzia007

Postautor: Maddzia007 » 16 lip 2018, 22:02

Co megi napisała? Ja nic nie widziałam na jej instagramie.
I o jaką Laurę chodzi?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 lip 2018, 22:13

Maddzia007 pisze:Co megi napisała? Ja nic nie widziałam na jej instagramie.
I o jaką Laurę chodzi?

Odpowiedziała na instastories na pytanie, czy jest singielka - tak, można już tak powiedzieć. Czy jakoś tak - nie cytuje dokładnie.

Awatar użytkownika
Spaaaniel

Postautor: Spaaaniel » 17 lip 2018, 0:14

Tak, pisałam o Megilongue :)
Laura nie napisała wprost, ale skoro szuka mieszkania dla siebie i psa, pisze, że nie jest szczęśliwa - dla mnie to jasne. Kiedyś oglądałam ją regularnie, ale odkąd poszła za bardzo w retro stylistykę... nie jestem w stanie

Zarówno Laura jak i Martin przyznali w pytaniach na instastories, że nie są już razem. Martin zrobił to pierwszy, a Laura po nim.
Mózgi są wspaniałe. Szkoda, że każdy nie może mieć po jednym

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 17 lip 2018, 8:04

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Maddzia007 pisze:Co megi napisała? Ja nic nie widziałam na jej instagramie.
I o jaką Laurę chodzi?

Odpowiedziała na instastories na pytanie, czy jest singielka - tak, można już tak powiedzieć. Czy jakoś tak - nie cytuje dokładnie.

Megi napisała też, że ostatnio nie nagrywała na yt bo "sytuacja prywatna nie sprzyjała" i na pytanie co robi z córka jak idzie na imprezę "..jeśli nie jest akurat z ojcem"...

wogóle ostatnio na instastories zrobił się szał na pytania

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 17 lip 2018, 8:34

Vlog makijażowy u Hani, po tytule zapowiada się ciekawy. Lubię te jej pogadanki

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Perse

Postautor: Perse » 17 lip 2018, 10:13

Megi już od dawna pisała coś o nietrafionych decyzjach itp.
Ja niestety przez jej zapędy altmedowe nie śledzę jej regularnie.
A Laurę lubię i przyjmuję z dobrodziejstwem inwentarza, czyli właśnie z tą przesadzoną stylistyką.

Amerie

Postautor: Amerie » 17 lip 2018, 12:48

Radzka rozstała się z chłopakiem?? :( :( :(

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ajah » 17 lip 2018, 12:55

benz pisze:Mam w tym tygodniu bardzo mało pracy, na co składa się siedzenie w robocie i ogllądanie ytt xD
trafiłam na weekendowego live'a u ACC i naprawdę szok. Babka widać lekko wcięta, dziecko wyraźnie już daje znaki, że czas się zawijać a ta papla bez przerwy do kamery. No i partner agi nazywający jej dziecko 'czubkiem' też 'dobry'.
widzialam to. Zachowanie Agi straszna patologia.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

malammi

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: malammi » 17 lip 2018, 14:05

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:Mam w tym tygodniu bardzo mało pracy, na co składa się siedzenie w robocie i ogllądanie ytt xD
widzialam to. Zachowanie Agi straszna patologia.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Aga niestety nie wyciąga wniosków ze swoich dotychczasowych związkowych doświadczeń. Z obecnym partnerem jest 3 miesiące (z tego co wywnioskowałam to on chyba jeszcze nie ma rozwodu z żoną?), a już przeprowadza się do niego. Dzieciaki zmieniają szkołę itp...

peppa

Postautor: peppa » 17 lip 2018, 15:29

Amerie pisze:

Radzka to już kilka tygodni temu o tym wspominała. Uważam, ze z klasa to zrobiła. Żadnego prania brudów. Może ktoś podać link do kanału Laury bo nie bardzo kumam o kogo chodzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 17 lip 2018, 15:56

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Amerie pisze:

Radzka to już kilka tygodni temu o tym wspominała. Uważam, ze z klasa to zrobiła. Żadnego prania brudów. Może ktoś podać link do kanału Laury bo nie bardzo kumam o kogo chodzi?

mówicie o Rudzielcu czy był jakiś nowy po drodze?
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 17 lip 2018, 16:57

pesstka90 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Amerie pisze:

mówicie o Rudzielcu czy był jakiś nowy po drodze?

Tak, o Rudzielcu

:deszcz:

Wróć do „Youtube i blogi”