Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: SALIX » 23 cze 2018, 19:46

anja415 pisze:

mogę prosić o streszczenie? (nie daję rady słuchać Radzki a temat mnie interesuje bo sama pracowałam w Re 2 lata :brzydal: )

Wszystko jest wspaniałe. Cudowna, rodzinna atmosfera. Open space, który nie oddziela szefów od pracowników. Wszyscy mówią sobie cześć i są uśmiechnięci. Aplikujcie tutaj, bo to praca marzeń!
Pokazuje poszczególne działy kreatywne, druga część filmiku to przegląd tego, co wkróte pojawi się w sklepach i centrum dystrybucyjne. Ruch jak na autostradzie, to robi ogromne wrażenie, pełna automatyzacja, jak w filmie science fiction. Wow wow. Zapiera dech w piersiach i człowiek jest dumny, że mamy taką firmę.
Potem showroom, dział bookingu, studia. Oświetlenie i sprzęd w studiu taki fenomenalny.
Szkoda, że ani słowem nie wspomniała ani o produkcji, ani o warunkach sprzedawców w sklepach LPP. No ale w końcu to ewidentna, dobrze opłacona reklama. :brzydal:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Agness

Postautor: Agness » 23 cze 2018, 20:12

Sorry, włączyłam ale tego się nie da słuchać... ani na nią patrzeć.
Sztuczne podekscytowanie level hard :/
Osobiście wyleczyłam się już jakiś czas temu z kupowania szmatek typu Reserved i tym bardziej, ktoś, kto uchodzi za niby jakiś autorytet modowy nie powinien tego robić. No ale pewnie oferta była zbyt kusząca :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 23 cze 2018, 20:32

To też jest dobre

jestem legendą.jpg
jestem legendą.jpg (76.03 KiB) Przejrzano 2956 razy

Wiedząc, jak LPP traktuje szeregowych pracowników niskich szczebli - sorry, ale :rzyg:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 23 cze 2018, 20:37

https://m.youtube.com/?gl=PL&hl=pl
Krzysztof Gonciarz, jakie piekne są te jego filmy. Poza tym podziwiam jego entuzjazm, jak go oglądam to mi wstyd, że nie potrafie sie sie cieszyc życiem.

dunja

Postautor: dunja » 23 cze 2018, 22:10

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
anja415 pisze:

mogę prosić o streszczenie? (nie daję rady słuchać Radzki a temat mnie interesuje bo sama pracowałam w Re 2 lata :brzydal: )

Wszystko jest wspaniałe. Cudowna, rodzinna atmosfera. Open space, który nie oddziela szefów od pracowników. Wszyscy mówią sobie cześć i są uśmiechnięci. Aplikujcie tutaj, bo to praca marzeń!
Pokazuje poszczególne działy kreatywne, druga część filmiku to przegląd tego, co wkróte pojawi się w sklepach i centrum dystrybucyjne. Ruch jak na autostradzie, to robi ogromne wrażenie, pełna automatyzacja, jak w filmie science fiction. Wow wow. Zapiera dech w piersiach i człowiek jest dumny, że mamy taką firmę.
Potem showroom, dział bookingu, studia. Oświetlenie i sprzęd w studiu taki fenomenalny.
Szkoda, że ani słowem nie wspomniała ani o produkcji, ani o warunkach sprzedawców w sklepach LPP. No ale w końcu to ewidentna, dobrze opłacona reklama. :brzydal:

Aplikowałam kiedyś do LPP na stanowisko administracyjne. Po kilku etapach rekrutacji oferują niewiele większą pensją niż minimalna, chociaż wcześniej pytają się o wymagania i chyba liczą, że zmienisz oczekiwania :D . No i rekrutacja jak do korpo na szczerze mało wymagające stanowisko. O sklepach też nie słyszałam nic lepszego od koleżanki, która tam pracowała na kasie - problem z przerwami itp. Ja mam o nich złe zdanie, a ten filmik nawet jako reklama jest żenujący :brzydal:

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 23 cze 2018, 22:29

SALIX pisze:To też jest dobre

jestem legendą.jpg

Wiedząc, jak LPP traktuje szeregowych pracowników niskich szczebli - sorry, ale :rzyg:

Udało mi się, przebrnęłam.. musiałam na koniec dodać coś od siebie bo zmarnowałam dla tej firmy ponad 2lata z mojego życia.
Nie można zaprzeczyć, że w tym miejscu, gdzie była Radzka, ta „praca marzeń” może i jest kreatywna, twórcza.. (Polacy nic sie nie stało ), jednak poziom jej ekscytacji i nastawienia(wg mnie), to jak Ci uśmiechnięci turyści strzelający sobie roześmiane selfie w obozach koncentracyjnych..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 23 cze 2018, 22:30

anja415 pisze:

WOW :facepalm:

Nie wiem co się dzieje z tą dziewczyną, bardzo ją lubiłam kiedyś. Cały czas mam ją w subach, ale rzadko zaglądam. Chyba czas się pożegnać.
Mam z nią trochę tak jak swego czasu z Basią CMB. Fajna i szczera dziewczyna na początku, potem dama z wydumanym ego, której nie dało się pod koniec jej działalności oglądać.

aaangie

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: aaangie » 24 cze 2018, 10:37

Ace_ pisze:
anja415 pisze:

WOW :facepalm:

Nie wiem co się dzieje z tą dziewczyną, bardzo ją lubiłam kiedyś. Cały czas mam ją w subach, ale rzadko zaglądam. Chyba czas się pożegnać.
Mam z nią trochę tak jak swego czasu z Basią CMB. Fajna i szczera dziewczyna na początku, potem dama z wydumanym ego, której nie dało się pod koniec jej działalności oglądać.
Kiedyś najbardziej lubilam właśnie ogladać CMB i Radzke a teraz podobnie jak Ty odnosze wrażenie, że totalnie odleciały i stracily kontakt z rzeczywistoscią... Ogólnie obecnie jedyną vlogerką lifestylowo-urodowa jaka lubię jest MayaTheBee, która z kolei moim zdaniem odnotowała skok w druga stronę i teraz jest taka normalna i swojska ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Caoimhe » 24 cze 2018, 11:10

aaangie pisze:Kiedyś najbardziej lubilam właśnie ogladać CMB i Radzke a teraz podobnie jak Ty odnosze wrażenie, że totalnie odleciały i stracily kontakt z rzeczywistoscią... Ogólnie obecnie jedyną vlogerką lifestylowo-urodowa jaka lubię jest MayaTheBee, która z kolei moim zdaniem odnotowała skok w druga stronę i teraz jest taka normalna i swojska ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Więcej youtuberek odleciało w kosmos - Karolina Baszak, na przykład. Widać, że niektórym popularność chyba nie służy. Ale być może nie w tym problem
Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 11:10 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna
Kontaktowanie:

Postautor: joanna » 24 cze 2018, 14:06

Oglądacie może Magdalenę Bednarczyk? Nie wiem jak ona to robi, ale moge słuchać jej paplaniny i sie przy tym relaksuje. Dziewczyna opowiada totalnie o pierdołach, w mega uroczy i zabawny sposób. :)

anja415

Postautor: anja415 » 24 cze 2018, 14:24

Uważam, że filmik Radzki powstać nie powinien bo na co komu takie generalizowanie? :brzydal: Wbrew opinii innym pracę w Re wspominam dobrze i nie było nigdy (a było różnych kierowników przez okres mojej pracy) negatywnych sytuacji z grafikiem, wypłatą, przerwami itp, może faktycznie trafiłam na bardzo dobry salon (mniejsze miasto) ale jeśli chodzi o dobrą atmosferę pracy, traktowanie pracowników to muszę się z Radzką zgodzić. Możliwe, że inni mają inne spostrzeżenia ale wiele zależy od regionu, miasta i kierowników

Wolegume

Kogo lubicie oglądać

Postautor: Wolegume » 24 cze 2018, 14:50

Ja uwielbiam Wizażowa słyszałam że zna andziaks i ogólnie jest super

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Kogo lubicie oglądać

Postautor: Kumiho » 24 cze 2018, 15:03

Wolegume pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja uwielbiam Wizażowa słyszałam że zna andziaks i ogólnie jest super

Proszę o umieszczanie postów w stosownych wątkach :roza:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wolegume

Postautor: Wolegume » 24 cze 2018, 15:27

https://youtu.be/M93CL8NodxY kto ogląda Wizazowa? Jest super polecam wam, a wy kogo?

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 24 cze 2018, 17:41

joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Oglądacie może Magdalenę Bednarczyk? Nie wiem jak ona to robi, ale moge słuchać jej paplaniny i sie przy tym relaksuje. Dziewczyna opowiada totalnie o pierdołach, w mega uroczy i zabawny sposób. :)

Ja ją oglądam, choć co jakiś czas muszę od niej odpocząć :]
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Wolegume

Postautor: Wolegume » 24 cze 2018, 18:15

Ja ją lubię oglądać ale potrzebuje czasami od niej przerwy, oglądam wizazowa i andziaks :)

Lavi

Postautor: Lavi » 24 cze 2018, 18:17

Dziś trafiłam na filmik, gdzie dziewczyna porównuje pod mikroskopem swoją skórę przed i po nałożeniu makijażu :) Niby nic ale robi wrażenie czasami :D

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 24 cze 2018, 18:33

AIAGI - Zamek w Krasiczynie :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 24 cze 2018, 20:40

Kasia Gandor w akcji UNICEF prezenty bez pudła zakupiła zestaw szczepionek i dedykowała je Jerzemu Ziębie

Perse

Postautor: Perse » 25 cze 2018, 8:05

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kasia Gandor w akcji UNICEF prezenty bez pudła zakupiła zestaw szczepionek i dedykowała je Jerzemu Ziębie

Widziałam gdzie indzie takie dedykowane Justynce S. :D

Wróć do „Youtube i blogi”