Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ktrzn » 16 maja 2018, 20:58

tym czasem Maja Pszczółka też nakręciła q&a
serio nie wiem czemu miał służyć ten wywód najpierw 5 min. o włosach że to geny a potem święte oburzenie że ją jakaś laska pyta jak to jest że pracując na niepełny etat utrzymuje się w Warszawie. ja też nie gadam o pieniądzach np. o swoim chudnięciu/tyciu chociaż nie mam problemu podać wage, wymiary czy co ile kosztuje. jak ktoś zadaje pytania to można przecież mniej lub bardziej zręcznie odpowiedzieć że się nie powie, a tu draka na 10 min która miała chyba służyć tylko karmieniu ego :brzydal:
to samo Paulina Rewska ostatnio strzela jakimiś wywodami o mężu że ''wiem że niektóre z was nie mają tego szczęścia i wasi faceci nie wstają w nocy do dzieci fararara ale Krzysiek (...) dla mnie to oczywiste że on nie pomaga ale jest taki dzielny''
ja rozumiem pochwalić faceta, mietlenie tego wątku już mniej, a już takie odnośniki i porownania są straszne. jak nie mam doświadczeń ani z leniwymi facetami, ani z niedopinananiem budżetu, tak drażnią mnie maksymalnie takie laski. z niecierpliwością czekam jeszcze na ''a mój Sebuś/Krzysiu mnie nie bije więc ja nie mam kochana takich problemów'' chyba od dziś wrzucam do jednego wora z Pati :brzydal:
a szkoda bo tak miło mi się od jakiegos czasu ogladało obie panie
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 21:04 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 maja 2018, 21:02

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wroobela pisze:zobacz cytowaną wiadomość

50zł, jest już na cocolicie, ekobieca i kosmetyki z ameryki. 26.05 ma być stacjonarnie w hebe.

no to nie ma dramatu
trochę dziwi mnie ten przeskok od robienia pędzli prawie jak hakuhodo (prawierobiwielkąróżnicę o czym przekonałam się ostatnio) a teraz nagle mur

ale w sumie jakby mi mur zaproponował stworzenie plety to bym nie wybrzydzała

i skoponowałabym coś dla CHŁODNYCH ZIM. tylko DLA NICH. :mrgreen:
chyba że by się przyjęło to dla reszty możeteż

co się stało z pyndzlami? :>

też bym chciała całą, chłodną paletkę. A z reguły wszystkie są w przeważającej mierze ciepłe. Choć Maxi wydaje mi się na oko ciemną jesienią, więc się jej nie dziwię, że wybrała takie a nie inne kolory.

a nic, ale dostałam na dzień kobit dwa pędzle z hakuhodo i nikt mi nie wmówi że to ta sama '''taśmma produkcyjna''

w sensie wiem ze obie marki zlecają recznie ale moim zdaniem delikatna różnica jest. w przyszłym miesiącu planuje dać do testów mojej psiapsi która nie siedzi tak w utubach a ma trochę m brushy. czy przypadkiem to nie mój brak sympatii do maxi mną kieruje :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wroobela
Kontaktowanie:

Postautor: Wroobela » 16 maja 2018, 22:17

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

no to nie ma dramatu
trochę dziwi mnie ten przeskok od robienia pędzli prawie jak hakuhodo (prawierobiwielkąróżnicę o czym przekonałam się ostatnio) a teraz nagle mur

ale w sumie jakby mi mur zaproponował stworzenie plety to bym nie wybrzydzała

co się stało z pyndzlami? :>

też bym chciała całą, chłodną paletkę. A z reguły wszystkie są w przeważającej mierze ciepłe. Choć Maxi wydaje mi się na oko ciemną jesienią, więc się jej nie dziwię, że wybrała takie a nie inne kolory.

a nic, ale dostałam na dzień kobit dwa pędzle z hakuhodo i nikt mi nie wmówi że to ta sama '''taśmma produkcyjna''

w sensie wiem ze obie marki zlecają recznie ale moim zdaniem delikatna różnica jest. w przyszłym miesiącu planuje dać do testów mojej psiapsi która nie siedzi tak w utubach a ma trochę m brushy. czy przypadkiem to nie mój brak sympatii do maxi mną kieruje :mrgreen:

Ja akurat Maxi lubię i w sumie ze wszystkich pędzli jakie mam jej są najlepsze, ale fakt że mam raczej te ze średniej półki cenowej, a maxi są najdroższe i nie miałam okazji macać hakuhodo. a ktoś macał może pędzle Wayna Gossa? dobre są?

Johanna

Postautor: Johanna » 16 maja 2018, 23:03

zobacz cytowaną wiadomość
Wroobela pisze:zobacz cytowaną wiadomość

. brałabym jak komornik telewizor :love:
Berlin, Berlin du bist wunderbar :serce:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 17 maja 2018, 1:38

Wroobela pisze:
Ja akurat Maxi lubię i w sumie ze wszystkich pędzli jakie mam jej są najlepsze, ale fakt że mam raczej te ze średniej półki cenowej, a maxi są najdroższe i nie miałam okazji macać hakuhodo. a ktoś macał może pędzle Wayna Gossa? dobre są?

dobre :)
miałam do różu, testowałam trzy inne kilka razy. ostatecznie oddałam mamie, ale to tylko ze względu na to że częściej używam musu albo bardzo napigmentowanych róży a on był może nie rypacz, ale taki pośredni.
na tle np. zoevy, hakuro, sigmy, maestro czy firm mineralnych pedzle maxi są bardzo miękkie i super się ich używa. nie niszczą się, a nie mam nie wiadomoile pędzli (globalnie może z 30kilka licząc do wszystkiego), a piorę mydłem po każdym użyciu, nie uznaje olejków, dezynfekuje - generalnie nie oszczędzam. jesli chodzi o efekt nie widzę jakiejś wielkiej różnicy pomiędzy efektem m brushem a jakimś innym dobrze dobranym pędzlem (nie umiem wskazać marki, bo w sumie do różnych rzeczy lubie inne pędzle). ale komfort jest rzeczywiście ogromny, szczególnie lubię kuleczki, te do bardziej szczegółowej roboty, choć nie wszystkie są tak samo ekstra miękkie. odnosiłam się do tego że miały być ''jak hakuhodo'' a moim zdaniem nie są i tyle. nie mam do nich o to pretensji, bo przecież są tańsze i firma nieporównywalnie mniejsza :)

ja już pomijając sympatie zazwyczaj nie podzielam zachwytów maxi nad produktami makijażowymi (bo jeśli chodzi o pielęgnacje to nie potrafię traktować jej poważnie i moim zdaniempowinna się cieszyć że twarz jej nie odpadła, a nie polecac innym :brzydal: ) . chociaz kilka wyjatków pewnie by się uzbierało. nawet ostatnio uśmiechnęłam się do tego że maxi poleca puder pod oczy z Laury w nowej wersji którą moim zdaniem sknocili i zbrokacili przeokrutnie :)

Aly Art ponownie z typami budowy ciała. trochę inna koncepcja niż ta propagowana przez większość stylistek ale wiem że co najmniej Kumiho też kocha typologię Kibbe więc wrzucam :)

Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 1:42 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

morello

Postautor: morello » 17 maja 2018, 9:33

U Laury Ogrodowczyk rano pojawił się vlog, gdzie podczas jednej ze scen można było zobaczyć wystający z torby segregator ciążowy Mamy Ginekolog. Vlog zniknął i pojawił się znowu, tym razem krótszy o to ujęcie.

jaszka

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: jaszka » 17 maja 2018, 10:07

morello pisze:U Laury Ogrodowczyk rano pojawił się vlog, gdzie podczas jednej ze scen można było zobaczyć wystający z torby segregator ciążowy Mamy Ginekolog. Vlog zniknął i pojawił się znowu, tym razem krótszy o to ujęcie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Perse

Postautor: Perse » 17 maja 2018, 10:25

Ale jest śliczna ta Aly :love:

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 17 maja 2018, 11:19

morello pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Laury Ogrodowczyk rano pojawił się vlog, gdzie podczas jednej ze scen można było zobaczyć wystający z torby segregator ciążowy Mamy Ginekolog. Vlog zniknął i pojawił się znowu, tym razem krótszy o to ujęcie.

Typowa Laura - tygodniami coś sugeruje, czegoś niedopowiada, wstawia vloga (którego montowanie to podobno bardzo ciężka praca) po czym od razu go usuwa żeby coś wyciąć, i oczywiście oburza się na widzów że pytają o to w komentarzach. Nie pierwszy raz taka akcja i pewnie nie ostatni :torba:

jaszka

Postautor: jaszka » 17 maja 2018, 12:44

azalyn pisze:
morello pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Typowa Laura - tygodniami coś sugeruje, czegoś niedopowiada, wstawia vloga (którego montowanie to podobno bardzo ciężka praca) po czym od razu go usuwa żeby coś wyciąć, i oczywiście oburza się na widzów że pytają o to w komentarzach. Nie pierwszy raz taka akcja i pewnie nie ostatni :torba:
Może to nawet segregator Marzenki czy coś, albo ogólnie dla ściemy.

cat

Postautor: cat » 17 maja 2018, 13:46

SALIX pisze:też bym chciała całą, chłodną paletkę. A z reguły wszystkie są w przeważającej mierze ciepłe. Choć Maxi wydaje mi się na oko ciemną jesienią, więc się jej nie dziwię, że wybrała takie a nie inne kolory.

Colourpop wypuściło teraz paletkę reklamowaną jako "chłodna", ale nie wiem czy w rzeczywistości taka jest

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 17 maja 2018, 14:03

Olfa z kolejnym vlogiem. Narzeka ilu to swirów spotkała w trakcie spaceru. Ktoś zagadał o aparat, ktoś się PATRZYŁ, ktoś robił jej zdjęcia, ktoś się śmiał, że gada do kamery. Mieli coś z głową. Jest wkurzona, bo te świry powodowały, że traciła koncentracje w czasie nagrywania vlogów. Zgroza:mdleje:

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

YTB

Postautor: YTB » 17 maja 2018, 14:11

U Laury był różowy segregator, przeznaczony dla dziewczynek. https://zapodaj.net/fc79b9a9c8479.jpg.html

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 17 maja 2018, 14:26

YTB pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Laury był różowy segregator, przeznaczony dla dziewczynek. https://zapodaj.net/fc79b9a9c8479.jpg.html

Dawno nie oglądałam Laury, ale na podstawie screena muszę przyznać, że podziwiam spostrzegawczość :shock: W życiu bym się nie dopatrzyła, że coś w tej torebce jest i że to ciążowy segregator w wersji dla dziewczynek. Ja bym pewnie nawet torebki nie zauważyła, widząc tuż obok jedzenie :P

monique332

Postautor: monique332 » 17 maja 2018, 14:29

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dawno nie oglądałam Laury, ale na podstawie screena muszę przyznać, że podziwiam spostrzegawczość :shock: W życiu bym się nie dopatrzyła, że coś w tej torebce jest i że to ciążowy segregator w wersji dla dziewczynek. Ja bym pewnie nawet torebki nie zauważyła, widząc tuż obok jedzenie :P

Haha ja dokładnie tak samo, na vlogu to tylko tego kebsa widziałam, gdzie tam jakiejś torebki bym się dopatrzyła :lol:

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 17 maja 2018, 14:30

Ale one nie są dedykowane płci dziecka. Sama mam segregator mamy ginekolog i kupuje się go raczej wedle kolorystycznych preferencji. Są dla brunetek, blondynek i rudych z inną panią na okładce:)
Z resztą zazwyczaj dziewczyny kupują je zanim poznają płeć dzidziusia.
Niemniej jeśli Laura rzeczywiście się spodziewa maleństwa to, poza tą wpadką z segregatorem, nieźle się kryje. W najnowszym vlogu też mówiła o lekarzu :angel: przypadek? Ciekawa jestem tylko w jakich okolicznościach ujawni ten sekret. Zakładając że w ciąży rzeczywiście jest.

:deszcz:

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 17 maja 2018, 14:42

Hania DG pokazała na insta wejście do sypialni. Zrobiłam wow na wielkie ona i widok za nimi <3

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 17 maja 2018, 14:43

Aly Art ponownie z typami budowy ciała. trochę inna koncepcja niż ta propagowana przez większość stylistek ale wiem że co najmniej Kumiho też kocha typologię Kibbe więc wrzucam :)

Uhuhuhu, idę oglądać :buzi:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

YTB

Postautor: YTB » 17 maja 2018, 15:05

Inka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ale one nie są dedykowane płci dziecka. Sama mam segregator mamy ginekolog i kupuje się go raczej wedle kolorystycznych preferencji. Są dla brunetek, blondynek i rudych z inną panią na okładce:)
Niemniej jeśli Laura rzeczywiście się spodziewa maleństwa to, poza tą wpadką z segregatorem, nieźle się kryje. W najnowszym vlogu też mówiła o lekarzu :angel: przypadek? Ciekawa jestem tylko w jakich okolicznościach ujawni ten sekret. Zakładając że w ciąży rzeczywiście jest.

A to przepraszam, zasugerowałam się różową szatą graficzną. Jeśli rzeczywiście jest w ciąży to zupełnie nie rozumiem jej zachowania... taki drobne aluzje jak lekarz, segregator „Jestem w ciąży” robi, a nie powie wprost? O Marzenki ciąży z tego co kojarzę to właśnie Laura wygadała, a o swojej nie powie?

jaszka

Postautor: jaszka » 17 maja 2018, 15:10

YTB pisze:
Inka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A to przepraszam, zasugerowałam się różową szatą graficzną. Jeśli rzeczywiście jest w ciąży to zupełnie nie rozumiem jej zachowania... taki drobne aluzje jak lekarz, segregator „Jestem w ciąży” robi, a nie powie wprost? O Marzenki ciąży z tego co kojarzę to właśnie Laura wygadała, a o swojej nie powie?
To jest pewnie jakaś ściema z tą ciąża, tak myślę.

Wróć do „Youtube i blogi”