Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Cattivo

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Cattivo » 20 lut 2018, 23:12

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wiecie że wiele babek uważa, że jeśli kupił "tylko" tulipany to nie kocha? :cojest:

Ja dostałam goździki, to już w ogóle nie wiem co mam myśleć XD

Postawę Andziaks oceniłam tylko po filmie Luki, jeśli rzeczywiście gdzieś indziej powiedziała, że strasznie płakała i się bardzo pokłócili (albo pominęłam ten fragment) to rzeczywiście gruba przesada.

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
monique332 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Niby Angelika mówi, że tak sobie tylko pomyślała, że fajnie by było, gdyby Bieber " tutaj sobie szedł" no ale jednak kręciła się koło jego hotelu na bank nie przez przypadek. Może ustawka, pomyślałam. Najpierw tylko to, ale ludzie w komentarzach piszą coś o dziwnym cięciu krótko przed 6 minutą, jakby go dokleila (Chociaż jestem w stanie zrozumieć ideę zrobienia takiego cięcia, gdyby faktycznie to nie był fake) , że nie zrobiła sobie z nim zdjęcia (też rozumiem, że mógł nie mieć ochoty i ona to uszanowala). Ale jednocześnie pamiętam, jakich spazmów dostała opowiadając, jak dotknął jej ręki na koncercie. Tu aż takich spazmów nie było (może dorosła :pazurki: ).
Kumiho, dzięki za poprawienie miniaturki

Jeszcze po pojawieniu się snapów sporo osób pisało, że to nie możliwe bo Justin jest akurat z mamą na wakacjach

Nie znam za bardzo tej dziewczyny, ani nie orientuję w życiu Justina, ale dla mnie jedyną podejrzaną sprawą jest to, że królowa snapa i instagrama nie wykorzystała okazji na fotkę ze swym idolem :P

Jeeej, ona dziś kończy 20 lat. Dalej maluje sobie tatuaże długopisem? :rock:

Samo cięcie jeszcze by się broniło, ale to że ten obraz różni się bardzo pod względem choćby kolorów jest dziwne. Żadne inne ujęcie w tym vlogu nie ma takich barw. Z drugiej strony nie chcę uwierzyć, że Angelika tak perfidnie by udawała.

wiedzma_kasia

Postautor: wiedzma_kasia » 20 lut 2018, 23:14

Cześć, nigdy mi się nie zdarzyło odzywać na forum, tylko tropię aferki i żenady podczutując... Ale dzisiaj zawędrowałam do Laury w komentarze i ujrzałam takiego oto kwiatka w temacie szukania nowego mieszkania przez Laurę i Piotra.

Czy pisanie o tym że ma się mieszkanie większe od brata i siostry i od połowy społeczeństwa jest normalne?
Załączniki
mieszkanko laury ogrodowczyk.JPG
mieszkanko laury ogrodowczyk.JPG (66.32 KiB) Przejrzano 2553 razy

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 20 lut 2018, 23:39

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wiecie że wiele babek uważa, że jeśli kupił "tylko" tulipany to nie kocha? :cojest:

Postawę Andziaks oceniłam tylko po filmie Luki, jeśli rzeczywiście gdzieś indziej powiedziała, że strasznie płakała i się bardzo pokłócili (albo pominęłam ten fragment) to rzeczywiście gruba przesada.

Powiedziała to w filmie Luki, więc musiałaś pominąć ;)

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 20 lut 2018, 23:49

wiedzma_kasia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cześć, nigdy mi się nie zdarzyło odzywać na forum, tylko tropię aferki i żenady podczutując... Ale dzisiaj zawędrowałam do Laury w komentarze i ujrzałam takiego oto kwiatka w temacie szukania nowego mieszkania przez Laurę i Piotra.

Czy pisanie o tym że ma się mieszkanie większe od brata i siostry i od połowy społeczeństwa jest normalne?

o matko, cała Laura... :roll:
Przecież można było tylko napisać, jaki metraż i że jest wystarczający.

Nie oglądałam jej ostatnio, nie wiedziałam, że szukają mieszkania. A dopiero co krzyczała na widzów, że są z Piotrem tylko przyjaciółmi :P

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 20 lut 2018, 23:52

Nie oglądałam jej ostatnio, nie wiedziałam, że szukają mieszkania. A dopiero co krzyczała na widzów, że są z Piotrem tylko przyjaciółmi :P

Temat pojawił się w dzisiejszym vlogu, oczywiście wszystko przedstawione tak, jakby sprawa była na dość zaawansowanym etapie. Nie wpomnę juz o tym, że mieszkanie w Legionowie to ona chyba wynajmuje, więc te przytyki do rodzeństwa to już poniżej wszelkiej krytyki :pinokio: :facepalm:
Another World

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 21 lut 2018, 0:05

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Powiedziała to w filmie Luki, więc musiałaś pominąć ;)

Rzeczywiście, przewinęłam fragment po tym jak powiedział, że ją kocha everyday, a teraz sprawdziłam, że akurat tam mówiła, że strasznie płakała. Nie wiem jak to wyglądało i czy faktycznie była awantura, jak tak to słabo.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 21 lut 2018, 8:17

:lol:
Ciekawa sprawa - to, które kupił Paweł, a nie „Paweł z Marzeną”. Ciąg dalszy siostrzanej dramy? :brzydal:

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 21 lut 2018, 8:19

joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
joanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ojej, dziwne uczucie kiedy wchodzę poczytac plotki na forum a tu moja facjata, aż mi puls przyspieszył haha :bojesie:
Właśnie moim założeniem nie było zrobienie tutorialu i zauważ, że nie mówię pokażę Wam jak uszyć, tylko jak szyję. Tak bardziej na zasadzie ciekawostki a nie instrukcji. Mogłabym zrobić tutorial krok po kroku, ale taka tematyka interesuje bardzo wąskie grono osób. Skoro dziewczyny pokazują ubrania, które kupiły, ja postanowiłam pokazać co uszyłam :D
Przyznam, że zupełnie nie jestem zadowolona z tego filmu, wrzucałam go 2 razy i usuwałam :drapie:
Ale stwierdziłam, że skoro się tyle naprawcowałam, to niech będzie. Następnym razem postaram się bardziej :)

Ok, rozumiem, ale tym bardziej nie widzę sensu wrzucania czegoś takiego :niewiem: Szczególnie, że w tytule mamy DIY, jest to mylące. A potem mówisz jeszcze, że pokażesz jak tworzysz wykrój... No ja rozumiem przez to, że zobaczę proces tworzenia tego wykroju, a nie jakieś 3 sekundy jazdy mydełkiem po tkaninie.

Haha :D Masz rację, napierw nagrywałam wstęp, myslałam, że będę tworzyła wykrój od podstaw, po czym stwierdziłam, że użyję jednak gotowego i go zmodyfikuję i w sumie sama sobie zaprzeczam. No ale widzisz, dobrze, że ktoś mi zwraca na to uwagę, dopiero raczkuję w tworzeniu filmów, badam teren i wiadomo, że będę popełniac błędy :)
W takim razie, czy jest coś, co byście chętnie oglądały powiązanego z tematyką odzieży/biznesu?

Ja bym chętnie obejrzała DIY, jakieś poradniki techniczne typu "na co zwracać uwagę przy kupowaniu maszyny do szycia", "jaki wybrać materiał" itp.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 21 lut 2018, 8:20

loveandgreatshoes+ przegląd szafy;torebki

podobają mi się te torebki, a najbardziej chyba plecak-ale padłam jak zobaczyłam cenę-620 zł za plecak z Polyamidu :mdleje:

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 21 lut 2018, 8:31

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

loveandgreatshoes+ przegląd szafy;torebki

podobają mi się te torebki, a najbardziej chyba plecak-ale padłam jak zobaczyłam cenę-620 zł za plecak z Polyamidu :mdleje:

Jakiś czas temu pokazywały go na instastories, spodobał mi się, bo miał sporo miejsca nieoczywistego do pochowania rzeczy, ale cena kosmos.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 lut 2018, 9:07

Aleksandra F-B o balerinach

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Perse

Postautor: Perse » 21 lut 2018, 9:55

Ja zaś oczywiście nie wiem, kim jest ta dziewczyna od Biebera, ale wygooglałam sobie i parsknęłam śmiechem, jak przeczytałam w artykule z Gali: "a jej największym idolem jest Justin Bieber, którego udało jej się już dwukrotnie dotknąć" . No normalnie jak osiągnięcie do CV :d

A tak na serio to trochę creepy :cool:

Mam ostatnio problem z forum, strasznie wolno mi się posty piszą :(
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 9:56 przez Perse, łącznie zmieniany 1 raz.

Babyblue

Postautor: Babyblue » 21 lut 2018, 11:07

Perse pisze:Ja zaś oczywiście nie wiem, kim jest ta dziewczyna od Biebera, ale wygooglałam sobie i parsknęłam śmiechem, jak przeczytałam w artykule z Gali: "a jej największym idolem jest Justin Bieber, którego udało jej się już dwukrotnie dotknąć" . No normalnie jak osiągnięcie do CV :d

A tak na serio to trochę creepy :cool:

Mam ostatnio problem z forum, strasznie wolno mi się posty piszą :(

Nie śledzę Angeliki ale po samym opisie na insta "nazywaj mnie pani bieber" widzę, że jest wielką fanką. Dziwi mnie natomiast, że do tej pory nie udało jej się zdobyć biletu na koncert z opcją spotkania a dawno temu gdzieś wyczytałam, że jeździ na jego koncerty również poza granicę.

livingdolls

Postautor: livingdolls » 21 lut 2018, 13:16

Babyblue pisze:Nie śledzę Angeliki ale po samym opisie na insta "nazywaj mnie pani bieber" widzę, że jest wielką fanką. Dziwi mnie natomiast, że do tej pory nie udało jej się zdobyć biletu na koncert z opcją spotkania a dawno temu gdzieś wyczytałam, że jeździ na jego koncerty również poza granicę.

Z tego co wiem Bieber zrezygnował z wszelkich pakietów VIP, M&G itd. Było nawet coś takiego, że ludzie kupili pakiety a Bieber, już podczas trwania trasy, ogłosił, że spotkań z fanami jednak nie będzie. Ludzie pozowali do zdjęć z kartonowym Bieberem i mieli jakieś tam spotkanie z tancerzami. (Nie ma to jak pakiecik za kilka tysi i kartonowy Bieberek do zdjęć)

A tak w ogóle to hej. Pewnie rzadko będę się udzielać, ale wypada wszystkich chociaż powitać :D

Awatar użytkownika
cor

Postautor: cor » 21 lut 2018, 13:28

Bo wiadomo kto ma zawsze wszystko najlepsze i zdobyte w ciężkich bólach własną morderczą pracą. Doceniam takich ludzi, ale dobrze wiemy, że Laura na pewno ma/miała wsparcie rodziny, na która nie każdy może liczyć. Tak apropos to mieszkanie Jacka nie było czasem po babci?
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 21 lut 2018, 13:33

livingdolls pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Babyblue pisze:Nie śledzę Angeliki ale po samym opisie na insta "nazywaj mnie pani bieber" widzę, że jest wielką fanką. Dziwi mnie natomiast, że do tej pory nie udało jej się zdobyć biletu na koncert z opcją spotkania a dawno temu gdzieś wyczytałam, że jeździ na jego koncerty również poza granicę.

Z tego co wiem Bieber zrezygnował z wszelkich pakietów VIP, M&G itd. Było nawet coś takiego, że ludzie kupili pakiety a Bieber, już podczas trwania trasy, ogłosił, że spotkań z fanami jednak nie będzie. Ludzie pozowali do zdjęć z kartonowym Bieberem i mieli jakieś tam spotkanie z tancerzami. (Nie ma to jak pakiecik za kilka tysi i kartonowy Bieberek do zdjęć)

A tak w ogóle to hej. Pewnie rzadko będę się udzielać, ale wypada wszystkich chociaż powitać :D

Nie dziwie sie, że zrezygnował. Typ ma 24 lata, to musiała być dla niegi katorga, spotkania z nastolatkami ktore chca go dotknąć, a z rozmową to już pewnie gorzej. Rihanna opowiadała jak kosmetyczka depilując jej krocze powiedziała "Ja cie znam" :?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 13:38 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Ithildin

Postautor: Ithildin » 21 lut 2018, 14:39

cor pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Bo wiadomo kto ma zawsze wszystko najlepsze i zdobyte w ciężkich bólach własną morderczą pracą. Doceniam takich ludzi, ale dobrze wiemy, że Laura na pewno ma/miała wsparcie rodziny, na która nie każdy może liczyć. Tak apropos to mieszkanie Jacka nie było czasem po babci?

Tak ogólnie to nawet jakby sama własną katorżniczą pracą bez niczyjej pomocy zapracowała na willę z basenem to i tak podkreślanie tego, że to czyni z niej kogoś wyjątkowego i lepszego od innych, a już w szczególności od rodziny to już chyba poziom niżej niż Olfa :D

Knedel

Postautor: Knedel » 21 lut 2018, 15:08

:drapie: Salix, czytając twój post o prezentach Słonia i Lwa, taka refleksja mnie naszła: oglądam YT od zawsze #jestemstaraplehme i kiedyś było tak, że dziewczyny miały opory z podaniem swojego imienia na YT, posługiwały się nickami a teraz pokazuja bieliznę, swoj mieszkania itp. Wiadomix, że zmiany zawsze będą ale zastanawiam się do czego YT zmierza :drapie: ?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 21 lut 2018, 15:21

Knedel pisze:zobacz cytowaną wiadomość
:drapie: Salix, czytając twój post o prezentach Słonia i Lwa, taka refleksja mnie naszła: oglądam YT od zawsze #jestemstaraplehme i kiedyś było tak, że dziewczyny miały opory z podaniem swojego imienia na YT, posługiwały się nickami a teraz pokazuja bieliznę, swoj mieszkania itp. Wiadomix, że zmiany zawsze będą ale zastanawiam się do czego YT zmierza :drapie: ?

Bo kiedyś to nie był sposob na kariere i nikt nie myślał, że stanie sie popularny, taki myspace to był. A teraz każda chce być celebrytka i zarabiać, trzeba wzbudzać zainteresowanie.

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 21 lut 2018, 18:27

Dominika i Jacek zaręczyli się w Tajlandii :)

https://www.instagram.com/p/Bfd4NxMHHxm/

Wróć do „Youtube i blogi”