Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ktrzn » 13 sty 2018, 10:42

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Boogie nie oglądam ale jaka jest różnica pomiędzy jej niezdrowym odchudzaniem, a tej dziewczyny z MarKi czy Madzika? Tym, że to prawdopodobnie reklama?

pewnie tak, ale to trochę inna reklama niż np. natural mojo

Boogie się angażuje i autentycznie robi cały program. Dla mnie nie tylko żadna róznica pomiędzy innym niezdrowym odchudzaniem. Różnej maści fitblo i vlogerzy też często sobie szkodzą na różne sposoby

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 sty 2018, 11:21

a co tu się odwaliło? :hahaha: Nie oglądałam jeszcze najnowszego dzieła, tylko przeklikałam i padłam.

Obrazek

Mam coraz większe skojarzenia z TVNowskimi, naiwnymi telenowelami o życiu w wielkim mieście (oglądałam ich Brzydulę :rock: ). W sumie to na zdrowie, niech sobie w ten sposób spełnia swoje marzenia, szkoda tylko że potem nastolatki zazdroszczą i myślą, że to prawdziwe życie a nie wyreżyserowany pod publiczkę film z wielkimi dziurami w scenariuszu.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Puszyste ciasto z owocami leśnymi

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 13 sty 2018, 11:26

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a co tu się odwaliło? :hahaha: Nie oglądałam jeszcze najnowszego dzieła, tylko przeklikałam i padłam.

Obrazek

Mam coraz większe skojarzenia z TVNowskimi, naiwnymi telenowelami o życiu w wielkim mieście (oglądałam ich Brzydulę :rock: ). W sumie to na zdrowie, niech sobie w ten sposób spełnia swoje marzenia, szkoda tylko że potem nastolatki zazdroszczą i myślą, że to prawdziwe życie a nie wyreżyserowany pod publiczkę film z wielkimi dziurami w scenariuszu.

Typowa Olfa. Ale najsmutniejsze jest to, że w sumie... podoba mi się tu :facepalm:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Babyblue

Postautor: Babyblue » 13 sty 2018, 11:29

Wyobraziłam sobie tę ekipę od sprzętu, te maszyny za miliony, godziny szukania dobrych miejsc, godziny rozstawiania sprzętu, nagrywanie i widzę jednocześnie ekipę National Geografic a to tylko nagrywka 2 minut widoku z drona na Krynicę czy inny Kraków do vloga.
Nie czaję tej całej zabawy, zwłaszcza, że Dorota nie opowiada o miejscu, tylko hotel żarcie hotel.

amrs

Postautor: amrs » 13 sty 2018, 11:44

Oglądam Boogi dość często, to taka moja guilty pleasure trochę i zauważyłam, że ludzie często zwracają jej uwagę w komentarzach odnośnie diety (choćby tego, żeby zwróciła uwagę na kaloryczność kaw z mlekiem które pije), treningu i niestety te komentarze znikają bardzo szybko.

Szkoda mi jej, bo walczy i się stara, ale nie dopuszcza do siebie pomocy z zewnątrz, poza panią trener która niestety ma pewne braki w wiedzy. Jej by się przydał psychodietetyk i dobry lekarz, który pokierowałby ją na badania i właściwie je zinterpretował.

Ale o czym tu mówić jak trafiłam na artykuł Superstylerów (ci od zdjęcia porodowego), że Marta przechodzi na katering dietetyczny 1200kcal przy treningach 3x w tygodniu i bieganiu.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 13 sty 2018, 11:50

Deynn opowiada na insta o podkładach. Powiedziała, że ma Double Wear w kolorze 3W1, po czym, kilka filmików dalej wyjaśnia, że wprowadziła w błąd mówiąc, że był to kolor, bo na innym podkładzie z EL ma napis 3N1, więc coś nie pasuje. Ostatecznie, gdyby ktoś chciał wiedzieć, z Double Wear ma kolor 10, a z Perfectionista 25, powiedziała Marita, stukając paznokciem w oznaczenie SPF :brzydal:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 11:53 przez zuz.ka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 sty 2018, 11:51

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Deynn opowiada na insta o podkładach. Powiedziała, że ma Double Wear w kolorze 3W1, po czym, kilka filmików dalej wyjaśnia, że wprowadziła w błąd mówiąc, że był to kolor, bo na innym podkładzie z EL ma napis 3N1, więc to coś nie pasuje. Ostatecznie, gdyby ktoś chciał wiedzieć, z Double Wear ma kolor 10, a z Perfectionista 25, powiedziała Marita, stukając paznokciem w oznaczeniem SPF :brzydal:

:rotfl: piękne
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Puszyste ciasto z owocami leśnymi

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 sty 2018, 12:09

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Deynn opowiada na insta o podkładach. Powiedziała, że ma Double Wear w kolorze 3W1, po czym, kilka filmików dalej wyjaśnia, że wprowadziła w błąd mówiąc, że był to kolor, bo na innym podkładzie z EL ma napis 3N1, więc to coś nie pasuje. Ostatecznie, gdyby ktoś chciał wiedzieć, z Double Wear ma kolor 10, a z Perfectionista 25, powiedziała Marita, stukając paznokciem w oznaczeniem SPF :brzydal:

:rotfl: piękne

Pocieszne :D.

Jeśli o Boogie chodzi, też mi się wydaje , że ona w najlepszej wierze się zabrała za tę współpracę. Do żenad nadawałaby się pani trenerka, która takimi kontrowersyjnymi przemianami nagania sobie desperatów z całego powiatu. Jeśli ona liznęła jakikolwiek kurs trenersko-dietetyczny, nie ma chuja, żeby nie zdawała sobie sprawy, że rujnuje zdrowie klientów dla zysku.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 13 sty 2018, 12:32

Program odchudzania zaczęli od „oczyszczania organizmu z toksyn”. Dziękuje, dobranoc, żegnam.

Żenada tu należy się tylko pani „trenerce”, moim zdaniem.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 13 sty 2018, 12:34

W temacie diet... Mar chce powtórzyć post Dąbrowskiej

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 13 sty 2018, 12:44

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W temacie diet... Mar chce powtórzyć post Dąbrowskiej

Widzę w niej dużo kompleksów, szczególnie wtedy, kiedy porównuje się do Karoliny. Z figurą Karoli to można nosić wszystko, nie mam takiej figury jak Karola, żeby sobie pozwolić na coś tam, Karola to ma taką figurę/cerę/cokolwiek, że może... itd.

Moim zdaniem Martyna wygląda pięknie. Chyba w filmie z zakupami ciuchowymi pokazała swoją figurę. Co do powrotu do postu... :mdleje:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 sty 2018, 12:48

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Program odchudzania zaczęli od „oczyszczania organizmu z toksyn”. Dziękuje, dobranoc, żegnam.

Żenada tu należy się tylko pani „trenerce”, moim zdaniem.

Dla mnie to też wisienka na torcie. Pani trenerka walnęła prawdziwego hattricka: ekstremalne tempo chudnięcia, u celu "specjalna okazja" i jeszcze detoks. Głupiej się po prostu nie da :saw: ... no, może jakby jeszcze reklamowała dietetyczna wodę :brzydal: .

i następna się oczyszcza...za dużo tego, idę se zrobić pankejki dla równowagi.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 12:50 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 13 sty 2018, 15:55

Wydaje mi sie, że kiedyś ktoś wstawiał filmik tej dziewczyny odnośnie reakcji jej meża na nagrywanie, nie wiem czy ten konkretny, czy facet po prostu nie lubi. Ja to odpaliłam bo w propozycjach, na miniaturze, na mikroskopijnym zdjeciu (na telefonie oglądam) zobaczyłam porażke na głowie. Fryzjer zmasakrował jej włosy. Myśle sobie zobacze co jej piszą w komentarzach, no i znalazłam tam komentarz jak to panią wkurza, że vlogerki nie pokazują swoich rodzin. Wkurwiony mąż i niemowle to jest to czego narod oczekuje. Komentarzy jest 30, a w każdym błąd ortograficzny, vlog polega na przeglądaniu sie w lustrach, ale jest rodzina chociaż.
https://m.youtube.com/watch?v=Q5IZgOL51R4

Karakorolla

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 13 sty 2018, 16:23

kupiłam pomadki z polecenia Marty i powiem wam, że w życiu nie używałam tak komfortowej pomadki matowej :szok: mam nyx, golden rose, wibo I lovely no i bell pobiła je wszystkie

mantide

Postautor: mantide » 13 sty 2018, 16:40

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wydaje mi sie, że kiedyś ktoś wstawiał filmik tej dziewczyny odnośnie reakcji jej meża na nagrywanie, nie wiem czy ten konkretny, czy facet po prostu nie lubi. Ja to odpaliłam bo w propozycjach, na miniaturze, na mikroskopijnym zdjeciu (na telefonie oglądam) zobaczyłam porażke na głowie. Fryzjer zmasakrował jej włosy. Myśle sobie zobacze co jej piszą w komentarzach, no i znalazłam tam komentarz jak to panią wkurza, że vlogerki nie pokazują swoich rodzin. Wkurwiony mąż i niemowle to jest to czego narod oczekuje. Komentarzy jest 30, a w każdym błąd ortograficzny, vlog polega na przeglądaniu sie w lustrach, ale jest rodzina chociaż.
https://m.youtube.com/watch?v=Q5IZgOL51R4

Karakorolla

Tak, to ten filmik tu był :)
Wkleję ten komentarz, bo też mnie rozwalił:
Chociaż pokazujesz swoją rodzinkę bo są takie blogerki które uważają się już chyba za celebrytki i ani dzieci ani siebie z brzuchem w ciąży czasem swojego faceta...dla mnie to przesada. Inni pewnie to szanują ale mnie osobiście to wkurza bo człowiek ogląda juz kogoś ileś tam lat nawet i chce poznać kogoś bardziej, po to są takie kanały a oglądać tylko kogoś kto je śniadania lub jak idzie do pracy to już nudne
Czyli jak nie chcesz pokazywać rodziny i pewne rzeczy zachować dla siebie, to uważasz się za celebrytkę, no nieźle :brzydal: Fakt, lepiej nagrywać osoby, które wyraźnie sobie tego nie życzą i wstawiać do internetu.

jules

Postautor: jules » 13 sty 2018, 17:32

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
kupiłam pomadki z polecenia Marty i powiem wam, że w życiu nie używałam tak komfortowej pomadki matowej :szok: mam nyx, golden rose, wibo I lovely no i bell pobiła je wszystkie

U mnie ta seria robi rodzynkę z ust i niestety bardzo się zawiodłam. Mam kolor Berlin.

dags
Kontaktowanie:

Postautor: dags » 13 sty 2018, 17:55

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
I nowa Olfa:

trochę mnie rozwalił komentarz pod filmikiem:

Czekam, czekam aż wybije Ci to 100 tys a zasługujesz na jeszcze więcej !
Bardzo podoba mi się Twój styl, Twoje życie i charakter, choć nie podobają mi się niektóre poglądy, ale wiadomo każdy ma inne. Mam 15 lat i nie wiem prawie nic o życiu ale przy Twoich filmach bardzo dużo się dowiaduje. Mam nadzieję, że moje życie kiedyś będzie wyglądać jak Twoje lub chociaż podobnie.. samo nie przyjdzie, trzeba walczyć Motywujesz nie tylko osoby dorosłe lecz i młodsze. Pozdrawiam serdecznie, oglądam dalej :)

:facepalm: żeby się potem nie okazało, że dorosłe życie wcale nie wygląda tak jak pokazuje to Olfa.

Neva_

Postautor: Neva_ » 13 sty 2018, 18:00

jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U mnie ta seria robi rodzynkę z ust i niestety bardzo się zawiodłam. Mam kolor Berlin.

U mnie to samo. W ogóle bardzo niekomfortowa już przy nakładaniu, no i wysuszyła mi usta na wiór po pierwszym użyciu. Bez żalu wywaliłam do kosza.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 18:01 przez Neva_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 13 sty 2018, 18:31

Neva_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
jules pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U mnie to samo. W ogóle bardzo niekomfortowa już przy nakładaniu, no i wysuszyła mi usta na wiór po pierwszym użyciu. Bez żalu wywaliłam do kosza.

może mi tak nie wysusza bo używam lanomasci z ziaji

Wróć do „Youtube i blogi”